Skocz do zawartości

Moja skuteczność w sts'e to ok 96 %


jarek1919

Rekomendowane odpowiedzi


Southampton to już nie jest ta drużyna co w zeszłym sezonie !! Odeszło dwoch najlepszych napastników (Beattie i Phillps) i będzie ciężko. Więc jak naprawde chcesz to grać za 2 tysiaki to przeanalizuj to najlepiej jeszcze raz, bo moim zdaniem tu remisik jest jak najbardziej prawdopodobny ;)

 

Powodzenia :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry jarek1919, ale twoj temat wydaje mi sie smieszny, gdybys mial taka skutecznosc to bylbys miliarderem i mieszkalbys na hawajach, wystarczylo by grac caly czas po 1000 zl i bys przegral 4 razy na 100 :) Nikt nie ma takiej skutczenosci i ten temat wydaje mi sie bardzo zabawyny.. A jak narazie to na forum masz skutecznosc 50 % w najlepszym wypadku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry jarek1919, ale twoj temat wydaje mi sie smieszny, gdybys mial taka skutecznosc to bylbys miliarderem i mieszkalbys na hawajach, wystarczylo by grac caly czas po 1000 zl i bys przegral 4 razy na 100 :) Nikt nie ma takiej skutczenosci i ten temat wydaje mi sie bardzo zabawyny.. A jak narazie to na forum masz skutecznosc 50 % w najlepszym wypadku..

 

1) przecież mogło być tak że dopiero nie dawno dorobił się takiej kaski.

2) grał za 10 i grając po dwa spotkania puscił kilkanaście kuponów i teraz może grać tysiącami

3) to może być skuteczność z jednego miesiąca

4) może grać mało spotkań i bardzo uważnie wybierać tylko te najpewniejsze dla niego.

 

Ps. Jarek jeśli chcesz by wyczyścić topic wal na priva masz do tego prawo. Wysokich wygranych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...