Skocz do zawartości

Typy Ikusiuka


lkusiuk

Rekomendowane odpowiedzi

Southampton-Blackburn 1x Birmingham - Chelsea 2

Charlton - Portsmouth 1 Cr.Palace - Everton 1x

Liverpool - Manch.City 1 Newcastle - Tottenham 1

Fulham - Bolton 1x

 

 

 

CCCOOOOO WWWYYYY NNNAAA TTTOOO

piszcie co moze nie wejsc

pozdrawiam wszystkich typujacych[/b]

 

 

//Jak juz ktos powiedzial nie zakladaj postow jednodniowych bo beda one kasowne . TO jest ostrzezenie . Nie zablokuje tematu ale zaloz na nastepny raz temat : typy ( twoj nick ) i PRZECZYTAJ REGULAMIN !!!!!! (mod.cer0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako ze jesteś nowy to moze nikt nie będzie wrzeszczeć ale nie rób tematu "Typy na jeden dzień" tylko zrób temat "Typy Ikusiuka" i tam zamieszczaj wszystko co wytypujesz ;) A o kuponie sądze żę jak sie Chelsea wyrobi to będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz bo Chelsea nie lubie ale jak sie domyslasz to nie ten powód 8) I w sumie nie to że myśle ze sie nei wyrobi tylko...tylko uważam że będzie miała kłopoty wyrobić sie raczej wyrobi aczkolwiek ostatni sezon miała nie zbyt udany(chodzi mi o końcówke) aczkolwiek wiadomo zę starego sezonu nie wolno porównywać do nowego...A Chelsea akurat mnie tyle razy zawiodła że już na nią nie stawiam :D No chyba że na kartce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lechu !! Moim zdaniem twoje typy byłyby bez zarzutów gdybyś nie typował na Cr.Palace - Everton 1x Uważam, że możesz to dać na 2, Everton wygra w 90% , ostatnio grał bardzo dobrze mniejsza z tym że nie gra teraz u siebie ale takie jest moje zdanie Jeśli nie wierzysz w Everton aż tak jak ja to możesz to dać z podpórką : x2

 

Pozdrawiam i życze wygranej ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramza ostatnio to znaczy kiedy?? Jak na razie była jedna kolejka a jesli mówisz o meczach towarzyskich to ja wyników Evertonu nie widziałem a poza tym mecze towarzyskie nie mają żadnego odzwierciedlenia w meczach ligowych...MOTYWACJA ;) Ja ogółem uważam że w tym meczu będzie remis albo nawet wygrana Crystala ;) A tak swoją drogą to przecież Everton przegrał 1:4 ostatni mecz a Crystal zremisował po 1:1 z kim nie chce mi sie patrzeć ale wyniki mówią same za siebie ;) Albo dob ra spojrze z km......Everton przegrał z Arsenalem to niby nie hańba...Chociaż u siebie no to...A Crystal na wyjeździe zremisował z Norwich...Obydwa zespoły weszły z drugiej ligi ale Norwich był tam lepszy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda przegrał z Arsenalem ale to jest dryżyna grająca na praawie najwyższym poziomie a my mówimy o Cr. Palace - drużynie raczej dużo gorzej grającej od Evertonu

 

 

Ja wierze że Everton wygra a nawet gdyby nie to na pewno powinien zremisować....

:DD :D :mrgreen: ;)%-):) 8) :arrow::arrow::arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...