Skocz do zawartości

TYPY - Rapper


Czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym temacie bede podawal swoje typy, nie ktore beda z analizami inne bez, mam nadzieje ze przyniosa one jakis zysk, pozdrawiam :) P.S Nie zawsze sie wygrywa ale pobawic mozna sie codziennie:)

 

Moje typy 1 kupon

 

Lech (strz./nie strz.) 1.30 -1 - weszlo :)

Monaco (strz./nie strz.) 1.20 -1 pudlo :(

Katowice - Wisla K. 6.50 4.00 1.35 -2 - weszlo :)

MEcz dosc pewny, mistrzowi kraju powinni bez problemu poradzic sobie z przecietnie grajacymi Katowicami, mimo iz Kalu Uche ma lekka kontuzje, zostaje zawsze Damian Gorawksi, ktory w Wisle gra naprawde dobrze, byl jednym z graczy Bialej Gwiazdy ktory wogle nie bal sie Galaktikos, w obecnej formie wydaje mi sie, ze jest nawet bardziej przydanty od Uche dla druzyny. Kadrowicze moga byc lekko zmeczeni, ale w wisle chetnych do gry jest bardzo duzo, moze wkoncu zamiast szymka ktory nie jest w zbyt dobrej formie( niech wraca do niej jak najszybciej) zagra kukielka? z checia zobaczylbym jak on sie reprezentuje.. W druzynie gospodarzy nie zagra ani Pawel Brozek ani Grzegorz Kmiecik ( pewna miejsca w 11 druzyn z Katowic:), gdyz nie pozwala im na to umowa (wypozyczenie z Wisly), nie wydaje mi sie zeby Dawid Plizga wraz z drugim rezerwista nastrzelali krakowiana jakis bramek. Franek z Zurawiem sa w naprawde swietnej formie, szczegolnie Franek jesli chodzi o polskie boiska, a szkoda ze tylko.. Nalezy tez pamietac ze caly czas trwaja poszukiwania nowego bramkarza, poniewaz obecny nie spelnia wymagan druzyny.. Gks przegral swoj ostatni sparing pare dni temu z odra wodzislaw az 3:0, bo nie swiadczy zbyt wysokiej formie zawodnikow.

20:00 Bordeaux (strz./nie strz.) 1.35 -1 Bardzo dobra forma Chamakh w ostatnim meczu 3 bramki, moze nam cos strzeli?:) - pudlo :(

17:15 Marsylia (strz./nie strz.) 1.25 -1 - weszlo :)

 

Widzew - Szczakowianka 1.35- x2 - Oto mecz zagadka, czyzby bukowie wiedziali, iz zostal sprzedany? stawka na szczakowianke az 2,4 na widzew prawie tak samo.. Ale dlaczego druzyna z 1 miejsca gra z druzyna ktora w tym sezonie jesli nic sie nie zmieni spadnie do 3 ligi i sa takie kursy? Szczakowiana w tym sezonie prezentuje sie naprawde dobrze, narazie 1 miejsce w tabeli z 9 punktami za nia Gks Belchatow z taka sama iloscia, oraz Kolporter Korona Kielce z 7 punktami.. Widzew ostatnie miejsce, druzyna gra poprostu beznadziejnie.. Czyzby pan Boniek cos dziala z tym meczem? Prawde mowiac nie wydaje mi sie bo szczakowiana miala juz nauczke za sprzedaz meczu i jak by to wygladalo.. Ale nauczylem sie w bukmacherce jednego nie badz chciwym! Dlatego postawilem x2 :)

 

2 Kupon

 

18:00 Widzew - Szczakowianka 2.60 3.10 2.40 1.41 1.35-x2

Wiem ze zasada mowi nie graj tego samego meczu na 2 kuponach, trudno niech strace to przeciez tylko zabawa ;) - pudlo :(

20:00 Pogon - Lech P. 2.50 2.90 2.70 1.34 1.40 -x2 - Kurs super niewiem dlaczego bukmacherzy daja wiecej szans pogoni niz lechowi, ktory na wyjezdzie strzela naprawde sporo bramek. Lech w tym sezonie napewno znajdzie sie w pierwszej 5-4 zespolow z czolowki tabeli, pogon myslalem iz bedzie grala lepiej ale narazie jak dla mnie bedzie walczyla o utrzymanie( w tym meczu nie wystapi czolowy gracz Pogoni Batata - kontuzja). Lechici musza miec sily na uefa, po ostaniej porazce z Groznym 1:0na wyjezdzie, ale mysle iz nie odpuszcza tych 3 punktow.. Na wszelki wypadek x2 - pudlo :(

17:15 Nice - Marsylia 2.70 2.90 2.50 1.40 1.34 -x2 O ten mecz moglbym sie troche bac poniewaz Marsylia zremisowala ostatnio u siebie tylko 1:1 z Sochaux, ale Nice zostalo rozgromione na wyjezdzie 5:1, mysle iz Marsylia spokojnie wywalczy conajmniej remis w tym spotkaniu- weszlo :)

20:00 Lille - Bordeaux 2.30 3.00 2.80 1.30 1.45 -x2- Druzyna Bordeaus w obecnym sezonie prezentuje sie bardzo dobrze, w swietnej formie strzeleckiej jest Chamakh, w ostanim meczu z nice strzelil 3 bramki, blok defensywny w druznie pracuje tez poprawnie. Bordeaux znane jest z tego ze na swoim boisku gra wysmienicie, na wyjazdach nie zawsze im to wychodzi ale mysle iz o remis moga powalczyc - weszlo :)

 

Aha mile widziane komentarze, lecz prosze nie zasmiecac tematu glupimi tekstami zeby byl w przyszlosci dosc przejzysy, dzieki :D

 

Jesli wiara czyni cuda to ja wierze ze sie uda pozdro i do zobaczenia:)

 

//Pracuj tak dalej a napewno będzie to docenione ;) Takich analiz tu brakuje (mod.Waśka)//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzieki ale same analizy nie wystarcza przyda sie troche szczescia :) co do ciekawostek bo widze ze kazdy na forum obstawia mecz Wisly Krakow z gksem jego analiza znajduje sie na gorze, lecz co nalezy dodac to ze po meczu reprezentacji kontuzji dostal Damian Gorawski ( skrecenie kostki ), Kalu Uche tez jest kontuzjowany i nie wiadomo czy zagra.. Jezeli bedzie wszystko ok. pewnie ktorys z nich zagra, jezeli nie Kasperczak bedzie trzymal ich zapewne na Real lub na walke o uefa.. Co wtedy? Wisla nie ma prawo skrzydlowego!! chociaz prawdopodobnie w ta pozycje wcielilby sie mlody Kwiek(widac ze jest to obiecujacy sie gracz, ktory w przyszlosci bedzie gral w 11 wisly) na jego miejsce rowniez moglby przejsc zuraw lub szymek, jezeli byl by to Zuraw to na atak musial by wejc Kuzba lub Temple obaj prezentuja sredniawa forme.. Takim skladem Wisla i tak pewnie by ograla oslabiony Gks.. Jedyna obawa to zeby Henryk Kasperczak nie dal odpoczac Zurawiowi, ktory jest mozemy smialo powiedziec dyrygentem wislackiej druzyny i Kukielce( ktory ostatnio nie trenowal, bo rozegral 90 minut meczu w reprezentacji, lecz wsumie nic nie pokazal ) Dobra to by bylo na tyle juz sie nie schizuje kupon jest w grze i 3 mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs super niewiem dlaczego bukmacherzy daja wiecej szans pogoni niz lechowi, ktory na wyjezdzie strzela naprawde sporo bramek

 

Zapewne jest to składowa kilku czynników:

1) porażka w fatalnym stylu z Terekiem w Moskwie (kto ogladał mecz ten wie)

2) Jakubowski, Stachowiak, Nawrocik, Gajtkowski - kontuzje

3) Pogoń musi w końcu wygrać; a gdzie indziej miałaby to uczynić jak nie w Szczecinie przed kilkunastoma tysiącami swoich kibiców

4) myślą, że pozyskany przez Pogoń Urugwajczyk Milar (król strzelców 2 ligi brazylijskiej) zagra już w pierwszym meczu i będzie strzelał bramki jak na zawołanie. Wydaje mi się to jednak mało prawdopodobne.

 

Jednak jakby na sprawę nie patrzeć, Lech w moich oczach wydaje się być murowanym faworytem, dlatego 2 jak najbardziej wskazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wkoncu ktos napisal jakies madre uwagi w moim temacie :) a co jeszcze ciekawego na temat meczu pogon-lech ? bogusław baniak jest od bodajze wtorku trenerem piłkarzy Pogoni Szczecin, zastąpił on dotychczasowego szkoleniowca Czecha Pavla Malurę, ktoremu prowadzenie druzyny nie wychodzilo.. Lecz czy trener moze cos zrobic w ciagu tych paru dni? probowac zawsze mozna ale na zmiane gry druzyny potrzebny jest dluzszy okres czasu i dobrze wykorzystany okres przygotowawczy.. Co do tego snajpera Roberto Claudio Milar na dobry wystep sklada sie takze zgranie z druzyna czym ten zawodnik napewno nie bedzie dysponowal.. A w dodatku w Pogoni nie wystapia kontuzjowani brazylijczycy Mauro da Silva i Sergio Batata oraz Julcimara ( musi pauzowac za czerwona kartke) nie wiadomo takze czy zdrowie pozwoli na wystawienie Mariusza Masternaka i Krzysztofa Pilarza.. Wiec Pogon bedzie grala w dosc duzym oslabieniu, a ze punkty musza jakies zdobyc nie jest argumentem, bo kazdy musi punkty zdobyc jesli chce cos osiagnac : jedni nie spasc, drudzy byc w czolowce ;) Wlasnie z tego powodu zdziwil mnie ten wysoki kurs, ten mecz juz jutro wiec takze 3mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o nie zamieszczanie w moim temacie swoich typow, swoje spostrzezenia na temat granych przezemnie mecze sa bardzo mile widziane

 

No niestety pogon zagrala wsymienity mecz i jeden kupon juz nie wejdzie ale o tym pozniej, jutro z rana lub pod wieczor podsumowanie typow, a tu jeszcze jeden warty dorzucenia do kuponikow zawsze pare procent wiecej a niespodzianki w tym przypadku nie bedzie..

12:30 Willem II - Feyenoord 3.50 3.20 1.90 1.67 1.19 -x2 -weszlo :)

-----------------------------------------------------------------

Te dwa mecze tez dosc ciekawe na dorzutke 3mam kciuki :)

18:30 Mainz (am.) - Leverkusen 10.00 5.00 1.20 -2 18:30 - weszlo :)

18:30 Hertha (am.) - Schalke 10.00 5.00 1.20 -2 - weszlo :)

 

Jesli wiara czyni cuda to ja wierze ze sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) myślą, że pozyskany przez Pogoń Urugwajczyk Milar (król strzelców 2 ligi brazylijskiej) zagra już w pierwszym meczu i będzie strzelał bramki jak na zawołanie. Wydaje mi się to jednak mało prawdopodobne.

 

No i cóż, chyba dobrze myśleli :roll: Koleś wszedł w 56 minucie i zanotował asystę oraz bramkę. Ciekawe jak mu dalej będzie szło. Jeśli on, jak i cały zespół Pogoni utrzyma taką dyspozycję, to chyba lepiej nie obstawiać porażek Szczecinian :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze poszlo bardzo nie dobrze, ale wczoraj przynajmniej fajna impreze mialem:) Najbardzie jestem wkurwiony na ta szczakowianke bo widac ze poprostu mecz byl sprzedany.. Pan Boniek jednak swoje uklady ma.. blah ale podsumowanie pozniej :) wieczorkiem bo teraz mi sie jeszcze niechce bo lece do stso-w zagrac ten maly kuponik zeby miec zwrot wtopionej kasy przynajmniej :)

 

Neumunster (4) - Hannover 10.00 5.00 1.20 -2 - weszlo :D

FC Koeln (am.) - Wolfsburg 6.00 4.50 1.35 -2 - weszlo :D

Schoneiche (5)-1860 Monachium 12.00 6.00 1.15 -2 weszlo :D

1583 15:30 Plauen (4) - Bielefeld 6.50 4.50 1.30 -2- weszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ostatnie 7 z moich wytypowanych meczy ladnie powchodzilo :) przynajmniej zwrot kasy + 7 piwek :) wsumie zadowolony jestem hehehe :) no niestety typy sprzed 2 dni juz nie byly takie szczesliwe..

 

Wtrafilem na 2 najwieksze niespodzianki 1 i 2 ligi polskiej:) o ile w 2 mecz byl najprawdopodobniej sprzedany, bo jak wytlumaczymy to iz szczakowianka znajdujaca sie na czele tabeli, strzelajaca w kazdym meczu sporo bramek przegrywa z widzewem, ktory przegrywa mecz po meczu ? No wsumie porazka madra bo 1:0 wiec afery nie bedzie..

Pogon-Lech nie widzialem tego meczu, ale jak mi kumpel powiedzial ze jest 1:1 i pogon gra w 10 to bylem pewny wygranej lecha.. Niestety lech zaczol gra tragicznie niewiem co z nim jest, ale to nie moj biznes nie bede juz w niego inwestowal, brawo dla pana Milara oraz nowego trenera, moze pogon jedna zwojuje cos w tej lidze..

W lidze francuskiej zawiodlo mnie Monaco, niewiem jak mogli nie strzelic chociaz jednej bramki druzynie Caen, no cos takie zycie:)

 

Dotychczas podalem 16 typow 12 z nich bylo dobrych

Skutecznosc % - 75 %

 

Nie jest zle, ale w przyszlym tygodniu postaram sie zeby bylo lepiej, stawiam sobie zadanie zeby moje typy nie spadly ponizje 70% skutecznosci, a utrzymywaly sie w okolicy 80% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myslalem legia nie wygrala i dziekuje ze tego meczu nie obstawialem :) do wtorku sproboje podac nastepne typy bo potem prawdopodobnie, pojade z kumplem i naszymi pannami na domek lub nad morze :) Mam nadzieje ze starczy mi czasu zeby wybrac cos ciekawego i madrego :) Mysle ze ktos skorzysta z moich typow, bo wsumie czasami cos mi sie uda ustrzelic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tyg. zagram 4 takie kuponiki.. Wieczorem moze cos napisze o tych meczach.. Najbardziej pewny jestem Wisly Krakow i Arsenalu na 3 miejscu Chelsa :)

------------------------------------------------------------------------

Zdecydowalem sie zagrac jeszcze takie cos Systemem 2 z 3

562 20:30 PSV - Crvena Zvezda (2:3) 1.55 3.50 5.00 -1 weszlo :D

279 21:00 Cr.Palace - Chelsea 5.75 3.75 1.45 -2 - weszlo :D :D

643 20:45 Arsenal - Blackburn (il.g) 2.00 1.60 -2 weszlo :D

---------------------------------------------------------------------

To tez poleci Systemem 2 z 3

1422 15:30 Schalke - Rostock 1.50 -1 - pudlo :(

275 18:45 Liberec - Schalke (1:2) 2.40 3.10 2.60 1.35 1.41 -x2 - weszlo :D

559 20:45 Ostrava - Leverkusen (0:5) 2.40 3.10 2.60 1.35 1.41-x2 - pudlo :(

-----------------------------------------------------------------------

Normalny kupon

1308 20:15 Wisla K. - Wisla P. 1.30 -1 - weszlo :D

566 20:45 Arsenal - Blackburn 1.30 4.20 8.00 -1 - weszlo :D

337 18:45 Schalke (strz./nie strz.) 1.27-1 - weszlo w 90 minucie hehe :D

--------------------------------------------------------

Normalny kupon

1422 15:30 Schalke - Rostock 1.50 -1 - pudlo :(

271 20:45 Monaco - Gorica (3:0) 1.25 5.00 7.50-1 - weszlo :D

------------------------------------------------------------

Normalny kupon

275 18:45 Liberec - Schalke (1:2) 2.40 3.10 2.60 1.35 1.41 -x2 - weszlo :D

271 20:45 Monaco - Gorica (3:0) 1.25 5.00 7.50-1 - weszlo :D

 

JEsli wiara czyni cuda to ja wierze ze sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzien udany, dzisiaj kolejne mecze, niewiem jedynie czy dobrze zrobilem stawiajac na PSV.. W druzynie na pewno nie zagra Philip Cocu, a wątpliwym jest występ WIlfreda Boumy, który dziś przejdzie ostateczne testy medyczne.. Obawiam sie o remis ale zobaczymy.. Hehehe a jednak zagral i strzelil bramki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie z 10 moich typow wlazlo 7, 1 spudlowany i 2 w grze :) no coz zawiodl mnie bayer leverkusen, odpusil ten mecz ale myslalem ze wywalczy przynajmniej remis.. W najgorszym wypadku moja skutecznosc z tego tygodnia bedzie wynosila 70%, lecz mysle ze wisla krakow wygra swoj ligowy mecz i schalke tez nie bedzie mial problemu bo zawali mi kupon hehehe :) Pozdro i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie tydzien udany, moze powinienem odpuscic juz?:) co za duzo to niezdrowo ale niech strace:D

 

System 2 z 3

1322 18:15 Norwich - Arsenal 5.60 3.50 1.50 90 1.29 1.50 -2 - weszlo :D

1308 20:15 Wisla K. - Wisla P. 1.30 -1 - weszlo :D

1405 19:30 Breda - PSV 3.75 3.50 1.70 -2 - pudlo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i tak jak myslalem w el. ms sporo niespodzianek dlatego odpuscilem sobie tamten tydzien typow w wiekszym stopniu, na weekend narazie taki kuponik:

 

17:00 Pogon - Wisla K. 4.50 3.50 1.60 -2 :D

16:00 Fulham - Arsenal 4.50 3.50 1.60 -2 :D

14:30 Feyenoord - Twente 1.30 -1 :D

Ako=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche kaski wpadlo w tym tyg. :) W przyszlym tygodniu zagram troche inaczej zobaczymy czy wpadnie mi na tym troche kasy.. Mam nadzieje ze korzysta ktos z tych typow bo inaczej pisal by sam do siebie? :D

 

Obecny tydzien:

Typow podanych : 6

Typow wtrafionych : 5

Typow nie wtrafionych : 1

Skutecznosc % - 80 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zagramy tak za troche wieksza kase zobaczymy czy cos mi z tego przyjdzie..:)

 

Kupon 1

1130 13:45 Arsenal - Bolton (il.g) 1.65 -2 :)

523 17:00 Wisla K. - Dyn.Tblisi 1.25 -1 :)

 

Kupon 2

209 20:45 Arsenal - PSV (il.g) 1.95 1.65 :(

862 13:45 Arsenal - Bolton 1.30 -1 :(

 

Moze jeszcze cos wynajde narazie to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kupon

21:00 Getafe - Espanyol 1.35 x2 :(

19:00 Lech (1) - Ostrowiec (2) 1.30 =1 :D

 

2. kupon

21:30 Valencia (strz./nie strz.) 1.27 :)

21:30 La Coruna (strz./nie strz.) 1.25 :)

 

 

Male doswiadczenie (niegrac tego) :)

Kusi mnie jeszcze ramis deportivo ale zostawie narazie zobaczymy czy wszystko wtopilem czy jednak nie:)

 

Za 5 zl

20:30 Bastia - Bordeaux 3.0 X pudlo Bordeaux tyle bramek walnelo jak nigdy:)

 

Za 4 zl

16:00 Tottenham - Manch.Utd. 3.10 X

 

Za 4 zl

372 16:00 Ljubljana - Maribor 3.10 X pudlo a bylo blisko

 

Za 4 zl

20:00 Bordeaux - Toulouse 1.80 3.20 3.80 X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat w domu siedzie wiec moze opisze jeden mecz na ktorym mozna wedlug mnie zajebista kase zrobic i zagram go jako signla :)

 

Dyn. Tibilisi - Wisla Krakow (3:4)

Poprawka w bukach internetowych kurs kolo 2,3 hehe na Wisle? az mi sie wierzyc niechce sam liczylem na cos w okolicach 1,4.. Zespol z gruzji zdobyl w Krakowie swoje bramki mozna powiedziec przez wielkie szczescie raz jak pamietam tor lotu pilki zmienil Glowacki, a drugi raz Tomek Klos. Fakt faktem ze wisla na poczatku olala swego rywala.. Druzyna gruzinow gra na przyzwoitym poziomie ale to napewno za malo na wisle.. W ogromnej formie znajduje sie Mauro Cantoro, ktory potwierdzil to w ostatnim meczu z Zaglebiem, jest to zawodnik ktory potrafi zastawic sie z pilka dobrze, przyjac i zagrac prostopadla pilke otwierajaca droge do bramki.. Co mnie cieszy to iz w wisle zaczely ostatnoi funkcjonowac skrzydla, gorawskiemu jeszcze niestety nie wychodzi zbyt wiele ale na rywala z gruzji powinno to wystarczyc.. Na lewym skrzydle coraz lepiej zaczyna ukladac gra zienczukowi, widac ze jego forma rosnie, a bramka strzelona z zaglebiem po klepce z zurawskim byla naprawde ladna.. W srodku pola nie mozemy zapomniec o Szymkowiaku ktory widac ze zaczyna kombinowac i wraca do swojej starej dobrej formy.. Jak sie przedstawia atak? swietna forma napastnikow, Tomasza Frankowski (ostatnio powolany do kadry) i jego partner Maciej Zurawski o ktorego formie i stylu gry nie trzeba wspominac.. a na lawce? Marcin Kuźba swietny zawdonik powracajacy do wielkiej formy, prawdopodobnie dostanie szanse gry na ostatnie 20 minut.. Lewej lini obrony bedzie prawdopodobnie bronil Maciej Stolarczyk, ktory zastapi Nickole ktory ostatnio nie moze zalapac solidnej formy i utrzymac swoich nerwow..(chociaz Kasperczak stawial twardo na nikole mysle iz tym raze w 11 wybiegnie stolarczyk, ktoremy lepiej uklada sie wspolpraca z zienczukiem) Szansy gry od pierwszych minut nie dostanie zapewne Mariusz Kukielka, gra zatem bedzie bardzie ofensywna i kreatywna..

Gram ten mecz za 150 zl :) mysle ze wisla nie powinna miec tu najmniejszych problemow, jak wygram bedzie z tego cos kolo 300 :)

 

Chelsea - Fc Porto po kursie 1,5 - 3:1 :D

Mysle ze tu dyzo nie trzeba pisac, chociaz fc porto bedzie bronilo pucharu nie jest ono w zbyt wysokiej formy a ciez zawodnikow zostala wyprzedana.. Chelsea gra caly czas solidna pilke, ma dobrego trenera i mysle ze odniesie w tym meczu wygrana.. Postawie 100wke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...