Skocz do zawartości

TYPY - DeViL


DeViL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

 

Jestem tutaj nowy mam nadzieję, że wymieniając się typami jeszcze skuteczniej będziemy okradać bukmacherów...

 

MAM WIELKĄ PROŚBĘ DO MODERATORÓW, NIE WIEM CZEMU ALE NIE MOGE WSTAWIC SWOJEGO AVATARA! JEZELI MOZECIE TO GO WSTAWCIE MI LINK DO NIEGO - http://www.devilpage.pl/avarty/devil.gif - JESTEM DO NIEGO BARDZO PRZYWIĄZANY I PISANIE NA TYM FORUM BEZ NIEGO BEDZIE DLA MNIE ZYCIOWYM DRAMATEM:( PROSZE SKONTAKTUJCIE SIE ZE MNĄ MOJ NUMER GADU 3143694...

 

Generalnie typuję single, kursy 1.50 - 2.00, czasami zdarzy sie z pewnością, że podam typy na jakiś kuponik:)

 

Na dzisiaj nie mam jeszcze żadnych typów , ale z pewnością zmieni się to jak tylko przeanalizuję dzisiejsze mecze...

 

Typy podam za jakiś czas :) Tymczasem zapraszam wszystkich na www.devilpage.pl gdzie jestem redaktorem...:)

 

//nie pisz z włączonym CapsLockiem to jest zabronione. Duża czcionka nie może być nadużywana ;) (mod. Waśka)//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dwa single dodaję jeden na dzisiaj drugi na jutro...przepraszam, że dość długo nie dodawałem swoich typów jednakże nadrobię to...

 

data: Wt 24/08/04 godzina: 21:00 mecz:Crystal Palace Londyn - Chelsea Londyn liga: Ang.Premier League zakład: 2 kurs: 1.40

 

Dość ciekawie może być dzisiaj w Londynie zważywszy, że jest to przecież Derby, jednak wydaje mi się, że Chelsea gładko ogra Crystal Palace...czy mam rację zobaczymy :)

 

data: Wt 25/08/04 godzina: 20:45 mecz: Djurgĺrdens IF - Juventus Turyn liga: Liga Mistrzów zakład: 2 kurs: 1.50

 

Juventus zremisował na Stadio Delle Api, jednak jeżeli Juve nie dostanie sie do Ligi Mistrzów to nowy trener zespołu - Fabio Cappelo oberwie srogie lanie i w kilka tygodniu po objęciu Juve będzie miał duży problem z utrzymaniem się na tym intratnym stanowisku...miejmy nadzieję, że wejdzie i ten typ:)

 

Coś dla bardziej zachłannych proponuję połączyć obydwa typy w jeden dubel AKO = 2.10...powodzenia:)

 

Niebawem moze jeszcze dzisiaj dodam kolejne typy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba meczyki weszły :) Tak wiec jezeli ktos stawial wedlug moich typow to jest do przodu...:)

 

Statystyka - skutecznosc 2 z 2 - 100%...

 

 

// wejdz w swoj profil tam pod koniec masz Panel kontrolny Avatarów i wez przegladaj znajdz avatar na dysku kliknij na "zapisz" i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Singiel na dzisiaj:

 

data: Nd 19/09/04 godzina: 17:15 mecz: Chelsea - Tottenham liga: Premiership zakład: 1 kurs: 1.50

 

Chelsea wspaniale rozpoczęła Ligę Mistrzów i pokazała wysoką klasę w dotychczasowych meczach Premiership...czy pokona Tottenham przekonamy się za mniej więcej 4 godziny=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich bardzo przepraszam...zawalił mój typ :( Co prawda Chelsea znacząco dominowała w tym meczu, jednakże nie udało jej się wygrać, a szkoda...następne typy niebawem:)

 

Skuteczność 2 z 3 <--- do bani, ale będzie lepiej musi być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ na dzisiaj:

 

data: Cz 23/09/04 godzina: 21:00 mecz: Barcelona - Real Zaragoza liga: Hisz.Primera Division zakład: 1 kurs: 1.30

 

Nie mam niestety czasu na szczegółową analizę, ale powiem tyle ---> powinno wejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...