Skocz do zawartości

TYPY - Maju


obst_Maju

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem tu nowy i dlatego kieruje sie do Was po radę. Mam ciężki stan finansowy obecnie :p i przydałoby się pare grosza na dobry początek.

 

Oto mój kupon na jutro (18 Sierpnia 2004):

 

Rumunia - Finlandia 1

Polska - Dania X2

Islandia - Włochy 2

Portugalia - Kostaryka 1

Słowenia - Serbia i Czar. X2

Hiszpania - Wenezuela 1

 

Oczywiście chcę go puścić za większą stawkę, ile % dajecie na ten kupon? Czy zmienilibyście coś? Z góry dzięki, Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja kuponikowi daje 85% szans tylko uważam że na Polska-Dania możesz dawać spokojnie dwójke...i teraz uzasadnienie żeby sie Ci z góry nie czepiali ;)

 

Duńczycy zagrają ze wszystkimi graczami z lig zagranicznych za to z graczami z ligi krajowej będa mieli problem(informacja pewna na 90%)...A my za to będziemy mieli Rasiaka :f: Niedzielana :f: a ni będzie Franka :f: Rasiak sam piłki nie umie zdobyć tylko czeka aż do niego przytoczy sie a jak ush to zrobi to i tak nic z tego mądrego nie wynika :/ Niedzielan niby jest szybki i zwrotny ale jakoś mi on do reprezentacji nie pasuje a i wiele nie pokazuje w niej....za to Franek razem z Żurawiem w napadzie i z Szymkiem w środku pola to gormilibyśmy każdego :( No ale niestety p.Janas ma inną koncepcje gry w której Franek sie nie mieści bo jest "za niski"...Rasiak jest wysoki i g...mu to daje niby Franek jest niski ale zwrotny co z tego ze obrońcy Duńscy są od niego o głowe wyżsi jakoś w polskiej lidze strzela na zawołanie a tam tesh bywają obrońcy wysocy....Dobra koniec bo nie o tym miało być ;) Wynik meczu typuje na 1:2 dla Danii....Kierując sie sercem stawiam na 2:0 dla Polaków ale wiadome ze nie dadzą rady...ale dobra niech ush przegrają bo jush postawiłem w stsie to niech będzie ociaż zysk ;)

 

//brawo tak trzymać :D //

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie typy OK, zastanowiłbym się tylko nad Włochami. Odpóściłbym ten mecz, ewentualnie dał podpórkę. Islandczycy są u siebie bardzo groźni i mogą pokusić się o niespodziankę, a że to mecz towarzyski to Włosi pewnie za bardzo nie będą się wysilać.

Oto skład Włochów:

Abbiati, Buffon, Birindelli, Diana, Favalli, Legrottaglie, Materazzi, Nesta, Oddo, Zambrotta, Barone, Blasi, Fiore, Gattuso, Perrotta, Volpi, Bazzani, Di Vaio, Flachi, Miccoli, Toni.

 

Jak widać nie zagrają min. Cannavaro, Totti, Cassano, Inzaghi, Vieri, Del Piero, Pirlo...

 

//i o takie komentarze chodzi//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że skład dosyć zmieniony, ale to jest właśnie szansa dla tych zawodników aby się pokazać z dobrej strony nowemu trenerowi. Wkońcu niedługo eliminacje do MŚ 2006 i Lippi musi wybrać rezerwówkę, zwłaszcza, żę wielu zawodników podstarzałych będzie do wymiany. Mój typ to czysta 2, ale to się dopiero w STS-ie okaże czy postawię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania spokojnie powinna dac rade z jednym z najsłabszych zespołów w ameryce poludniowej.ciekawe tylko jak nowy trener(wiem,ze jest tylko nie wiem kto :frown: ) ustawi druzyne.dla mnie skandalem bylo to ,ze prowadzacy swietnie gre BARCY Xavi nie zagrał ani minuty na Euro 2004 :?: mam nadzieje,ze nowy trener da nu szanse i Hiszpania znowu bedzie rzadział :D

 

Spokojnie mozesz dorzucic Francje i Brazylie,bo raczej nic nie powinno sie im stac z meczu ze slabeuszami.Ja zaryzykowałem jeszcze Anglie z Ukraina (chociaz jak zagraja tak jak na euro to nie ma ryzyka > ) Szwajcarie z Irlandia Płn (tego sie najbardziej obawiam i ciezko cos mi powiedziec jak to moze wygladac. Z piłki na olimpiadzie mozn zgrac Portugalie z Kostaryka. Ronaldo team :p nie jest jeszcze pewny awanzu i musi wygrac.Pake maja mocna i nic nie sztoi na przeszkodzie,aby ograli kostarykanczyków nawet do zera :D

 

jezeli to wszystko sie sprawdzi to bedzie 8) a jak nie to zowu 5 zł w pałe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie typy OK, zastanowiłbym się tylko nad Włochami. Odpóściłbym ten mecz, ewentualnie dał podpórkę. Islandczycy są u siebie bardzo groźni i mogą pokusić się o niespodziankę, a że to mecz towarzyski to Włosi pewnie za bardzo nie będą się wysilać.

Oto skład Włochów:

Abbiati, Buffon, Birindelli, Diana, Favalli, Legrottaglie, Materazzi, Nesta, Oddo, Zambrotta, Barone, Blasi, Fiore, Gattuso, Perrotta, Volpi, Bazzani, Di Vaio, Flachi, Miccoli, Toni.

 

Jak widać nie zagrają min. Cannavaro, Totti, Cassano, Inzaghi, Vieri, Del Piero, Pirlo...

 

//i o takie komentarze chodzi//

 

Mimo wszystko uwazam ze Włosi wygrają ten mecz. Zauważ, że osłabiona tymi kilkoma zawodnikami włoska jedenastka i tak jest zancznie mocniejsza niż druzyna Islandii. Dodatkowo powszechnie wiadomo ze zawodnicy, ktorzy otrzymali mozliwosc pokazania sie w reprezentacji beda starali sie jak moga, zeby zagrzac miejsce w seniorskiej kadrze...a jezeli chodzi o sklad wlochow to GK Buffon DL : Materazzi DC : Nesta DC : Oddo Dr : Zambrotta ML : Volpi MC : Gattuso MC : Perrotta MR : Fiore FC : Di Vaio FC : Bazzani <---- przykladowy sklad, jak widac mozna z tego zlozyc potezna druzyne...dodatkowo nawet zawodnicy ktorzy maja dlugi starz w reprezentacji beda chcieli sie pokazac z najlepszej strony przed nowym selekcjonerem ! Wlochy wygrają spokojnie mozna stawiac ten mecz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej chwili postanowilem troche zmienic moj pierwszy kupon (nie różni się zbyt wiele :p , ale daję ten właściwy)

 

A oto właściwy kupon jaki dziś wypuszcze w STS-ie:

 

Rumunia - Finlandia 1 1.55 :mrgreen:

Polska - Dania 2 2.80 :mrgreen:

Islandia - Włochy 2 1.55 :evil:

Portugalia - Kostaryka 1 1.50 :evil:

Słowenia - Serbia i Czar. X2 1.45 :mrgreen:

Hiszpania - Wenezuela 1 1.25 :mrgreen:

 

AKO: 18.88

Stawka: 5 zł

Ewentualna Wygrana: 85.00 zł

 

Jeżeli jest tu jakiś czaridziej to niech zaczaruje mój kupon ;) POZDRO FOR ALL!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje diabelskie chochliki pomogą wygrać ten kupon ponieważ zagrałem na Danię i hiszpanie a reszta wydaje mi sie przez ciebie i forumowiczów dobrze przemyślana i odpowiednio każdy zrgumentował dlaczego tak a nie inaczej.

Moim zdaniem te mecze towarzyskie każda reprezentacja weźmi sobie do serca i zagra na 100% swoich możliwości i każdy będzie zadowolony.

 

Życzę wysokich wygranych Lucyfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym niepowodzeniu, postanowilem puścić lajtowy kuponik za 10 zeta.

 

(Siatkówka mężczyźni)

Rosja - USA 1 1.55

(Siatkówka mężczyźni)

Grecja - Argentyna 1 1.75

(Młot M.)

Ziółkowski do finału 1 1.70

(Finlandia 1 Liga)

TP47 - Haka 2 1.90

 

kurs: 8.76

Stawka: 10 zł

Ewentualna wygrana: 78.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dopiero zacząłem grac w Expekt wiec na początku musze powoli nazbierac troszke kaski.

 

Oto kupony na dzisiejszy dzień:

 

Kupon 1

 

Den Haag - Ajax 2 1.45 :f::f::f: (Prowadzic 3-0 i zremisowac 3-3 :c: )

Parma - Messina 1 1.55 :f:

 

kurs: 2,25 zł

stawka: 5 zł

EWK: 11,25 zł

 

 

Kupon 2

 

Sakaryaspor - Besiktas 2 1.45 :DD

Moeskroen - Beveren 1 1.55 :DD

Villarreal - Real Sociedad 1 1.80 :f:

 

kurs: 4,05 zł

stawka: 2 zł

EWK: 8,10 zł

 

 

Kupon 3

 

Tottenham - Norwich 1 1.57 :f:

Palermo - Siena 1 1.65 :DD

 

kurs: 2,59 zł

stawka: 3 zł

EWK: 7,77 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny dzień Ligi Mistrzów oby tak szczęśliwy jak wczoraj. Oto kupon na dzisiaj :

 

System Trixie

 

Ajax - Juventus 2 :DD

Liverpool - Monaco 1 :DD

HIK - Řlstykke 1 :DD

 

stawka: 20 zł (5 zł na kuopn)

EWK: 94.90 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem odciętego neta na 2 godzinki i nie zdążyłem podać moich typów, ale dzisiaj puściłem następujący kuponik:

 

System Trixie

 

Haka - Mypa 1 :DD ( No oni już grali i wygrali 4-3, ale przed monitorem przeżyłem szok)

Espanyol - Real 2

NEC - PSV 2

 

stawka: 20 zł (5 zł na kupon)

 

Espanyol - Real - faktycznie real nie gra zbyt dobrze, ale po porażce 3-0 w LM, myślę, że będą chcieli pokazać, iż tamto spotkanie poprostu im nie wyszło, zły dzień.

 

NEC - PSV - stoczyli ciężki i niezwykle emocionujący pojedynek na wyjeździe z samym Arsenalem Londyn i przegrali zaledwie 1-0. Rezultat tego spotkania był troche pechowy dla Holendrów, którzy w obecnym czasie znajdują się w dobrej formie i myślę, że ją podtrzymają w meczu przeciwko NEC. Jedynym minuesm może okazać się zmęczenie po LM, ale oby odzyskali siły.

 

Wybrałem spotkania, które nie są wcale pewne, ale taka jest piłka nożna nic nie jest pewne, a bez ryzyka nie ma kasy !! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

real mial nietylko zly dzien w leverkusen...mam na mysli spotkanie z beniaminkiem numancia, z ktora strasznie sie meczyli, a jedyna bramka ktora padla w tym meczu to strzal z rzutu wolnego (beckham)....osobiscie nie stawialem tego meczu lecz zycze powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...