Skocz do zawartości

TYPY - Dziubla


Dziubla

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla zabawy puściłem taki pociąg wszystko z podpórkami :lol: Hehe przez to że tyle meczy to kurs sie nawet nawet zrobił a za 5złotych jak wejdzie to będzie fajnie %-)

 

Kuponu nie będe uwzględniał do statystyk ani w ilości typów ani nic bo jest on puszczony dla picu...A pozatym część z tych typów jest jush tutaj pez podpórek więc jakoś niewiem jak by to policzyć :oops:

 

Kupon 25

1314-Ostrowiec-Bełchatów-X2-1.29 8)

1315-Blackburn-ManU-X2-1.15 8)

1316-Aston Villa-Newcastle-X2-1.44 :f:

1321-Tottenham-Birmingham-X2-1.59 :f:

1368-Admira-Grazer AK-X2-1.29 :f:

1373-Lokeren-Moeskroen-X2-1.38 8)

1376-Westerlo-CS Brugge-1X-1.10 :f:

1397-Bordeaux-Sochaux-X2-1.59 :f:

1398-Ajaccio-Rennes-1X-1.33 8)

1400-Lens-Monaco-X2-1.35 8)

1405-Breda-PSV-X2-1.14 8)

1407-Nijmegen-Alkmaar-X2-1.41 8)

1418-Hamburger-Nuernberg-X2-1.74 :f:

Stawka-5zł

Kurs-53.11

Do Wygrania-239zł

 

Heh jak pewnie każdy widzi nawet najpewniejsze mecze są z podpórkami ale...Kurs i tak wmiare ładny sie zrobił więc...A praktycznie wszystkjo powinno wejśc ;) TEN KUPON NIE LICZY SIĘ DO STATYSTYK

 

Skuteczność kuponów-1/25

Skuteczność typów-59/112

Profit-> -2706.60zł No...To fajnie...See Yaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio z infosami sportowymi jestem baaaaardzo do tyłu...Także za wszystkie opinie,ifno co do składów,itd. będe bardzo wdzięczny bo kupon jade puścić dopiero jutro..

 

513-Lahti-Haka-2-2.1 8)

825-Irlandia Płn.-Polska-1-3.1 :f:

834-Dania-Ukraina-1-1.7 :f:

837-Austria-Anglia-2-1.7 :f:

1192-Hacken-Vasteras-1.17 przełożony

Stawka-5zł

Kurs-31.98

Do Wygrania-143.90zł

 

Skuteczność kuponów-1/26

Skuteczność typów-60/116

Profit-> -2711.60zł No...To fajnie...See Yaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomik...webqurt...Argumenty??Bo to że nie jest gigantem to keispki argument...A pozatym kto u nas ma strzelać?? Kto dogrywać?? Krzynówka nie ma,Simka nie ma,Olisadebe nie ma,Niedzielana nie ma...Piszczy bidą...Kto ma strzelić kto ma dograć??Weźcie wogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wodzą Janasa a raczej cieniasa nie widze żadnego pomysłu na gre, zero zgrania zwodników ze sobą. Jak czołowi zawodnicy (Żórawski, Rasiak etc.) widzą że dzieje sie źle w meczu zaczynają grać sami i nic dobrego z takiej polityki nie wychodzi. Czekam na lepsza czasy ale nie wiem czy dożyje (jestem przed 25 rokiem życia jakby co ;) ) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Dziubla jeśli jesteś taki pewien, że Irlandia Płn. tutaj wygra to powiedz kto w tej drużynie z wysp, ma niby strzelać ?? Pamiętam, że calkiem niedawno Irlandia Płn. była rekordzistą w czasie kiedy to niezdobyła bramki, było to kilka ładnych meczów z rzędu (około 7, nie pamiętam dokładnie). Ta drużyna skupia się wyłącznie na bronieniu dostępu do wlasnej bramki i trzeba przyznać że wychodzi im to wyjątkowo dobrze, bo bramek też tracą bardzo mało. A z tego powodu, że nasi nie są wirtuozami, myśle, że ten mecz będzie bezladną kopaniną, która zakończy się wynikiem 0:0, albo jak naszym sie przyfarci to mogą coś strzelić i będzie 0:1 :p Ale Irlandia Płn. tego w życiu nie wygra bo to jest za słaba drużyna (Polska też slaba ale nie aż tak ;) ) !!

 

Dlatego uważam, że najpewniejszym sposobem obstwienia tego meczu jest po prostu UNDER 2,5 i jest kasa :DD

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Dziubla jeśli jesteś taki pewien, że Irlandia Płn. tutaj wygra to powiedz kto w tej drużynie z wysp, ma niby strzelać ?? Pamiętam, że calkiem niedawno Irlandia Płn. była rekordzistą w czasie kiedy to niezdobyła bramki, było to kilka ładnych meczów z rzędu (około 7, nie pamiętam dokładnie). Ta drużyna skupia się wyłącznie na bronieniu dostępu do wlasnej bramki i trzeba przyznać że wychodzi im to wyjątkowo dobrze, bo bramek też tracą bardzo mało. A z tego powodu, że nasi nie są wirtuozami, myśle, że ten mecz będzie bezladną kopaniną, która zakończy się wynikiem 0:0, albo jak naszym sie przyfarci to mogą coś strzelić i będzie 0:1 :p Ale Irlandia Płn. tego w życiu nie wygra bo to jest za słaba drużyna (Polska też slaba ale nie aż tak ;) ) !!

 

Dlatego uważam, że najpewniejszym sposobem obstwienia tego meczu jest po prostu UNDER 2,5 i jest kasa :DD

 

pozdro :)

 

Remis, zwłaszcza 0:0 lub 1:1 jest też bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czołowi zawodnicy

Rasiak etc.)
...Wiesz co...Śmiałem się pół godziny i sie jeszcze śmieje :D A swoją drogą jak Żuraw zaczyna grać sam to chociaz są strzały a tak tylko wrzutki do srasiaka a od niego sie piłka odbija...Szkoda że nie tak precyzyjnie i do bramki...A co do janasa...Co do niego to nic nie napisze...Bo aż mi klawiaturki żal na pisanie o nim...Acha jeszcze zachęcam do grania w stsie że Polska nie strzeli bramki kurs 3.4 :mrgreen: Ooooo Kisi dzięki za opinie...Poprzedni text napisałęm dawno ale była przerwa...Kisi nie wiem kto w Irlandii ma grać...Za cholere nei znam tej drużyny ale jakoś tak mam za każdym razem dziwne przeczucie że wygrają i sie trafia...Z Holandią 0-1 za 5.6 :D Ze Szwajcarią niedawno na X2 za 2.33 :D A Polska...Bida z nędzą...Jak zawsze mówią nam brak kapitana który by nimi wstrząsnął...Hajto jeden jakoś potrafi tak nimi potrząsnąć pozytywnie...A reszta to...tyle ambicji co...Znaczy czy to ambicja...Niewiem...Aczkolwiek takie pozytywne oddziaływanie na drużyne..Brakuje nam takiego człowieka...No i brakuje nam rozgrywającego...Ale w ataku ma nie być Prosiaka(Rasiaka??) :mrgreen: Mają grać Żuraw z...z niepamiętam :D Ma grać Ebi Smolarek który potrafi ładnie piłe nagrać...W sobote lub luto podam następny kupon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nei pisze bo ta przerwa dwu minutowa mnei wykończyła taks ei rozpisałem(20minut pisania) i wszystko poszło...w las :roll: Tylko tyle że kursy nietypowo z toto-mixa...

 

11-Cracovia-Górnik Zabrze-1-2.1 %-)

15-Odra-Legia-2-1.9 8)

17-Pogoń-Wisełka Kraków-2-1.55 8)

81-Aston Villa-Chelsea-2-1.9 %-)

83-Fulham-Arsenal-2-1.6 8)

376-Monaco-Strasbourg-1-1.4 (chyba 8) )

462-Brescia-Juventus-2-1.85 8)

Stawka-10zł

Kurs-48.69

Do Wygrania-438.20

 

Ech jeszcze statsy...

 

Skuteczność kuponów-1/27

Skuteczność typów-65/123

Profit-> -2721.60zł No...To fajnie...See Yaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora wymyślić coś mądrego...To znaczy głupiego...Kursy i numery z toto-mixa i od teraz zawsze będą z toto-mixa...

 

Kupon 28

1482 AJAX-JUVENTUS-2-2.55 :D

1428 PORTO-CSKA M.-1-1.65 :f:

1381 ARSENAL-PSV-1-1.35 :D

712 HIBERNIAN-CELTIC-2-1.25

674 ANDERLECHT-LIERSE-1-1.3

566 VALENCIA-SOCIEDAD-1-1.4

374 MARSEILLE-TOULOUSE-1-1.6

81 ARSENAL-BOLTON-1-1.3

Stawka-15zł

Kurs-26.8784

Do Wygrania-362.858

 

Skuteczność kuponów-1/28

Skuteczność typów-67/126

Profit-> -2721.60zł No...To fajnie...See Yaa

 

Reszta wejdzie czyli znowu jednego meczu zabraknie..Ech...BARDZO rozczarowało mnie to Porto aczkolwiek bałem się ich bo już w superpucharze europy nie pokazali nic szczególnego :( No cóż..Trzeba się odkuć kuponem z dołu %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz tak na szybko...

 

Kupon 29 3z5

561-Hacken-Vasteras-1-1.6 A :D

942-Haka-Mypa-1-1.8 B

963-Nijmegen-PSV-2-1.6 C

1006-Wladykawkaz-CSKA Moskwa-2-1.8 D

1319-Chelsea-Tottenham-1-1.45 E

"Pewniaki"

523-Wisła-Dinamo Tbilsi-1-1.22 :D (było gorąco :D )

862-Arsenal-Bolton-1-1.3

917-Anderlecht-Lierse-1-1.25

953-Lyon-Bastia-1-1.45

1005-Krylia S.-Jaroslaw-1-1.6

1315-Wisła Kraków-Amica-1-1.35

1396-Feyenoord-Utrecht-1-1.35

1478-Juventus-Atalanta-1-1.3

 

Zaczęło się całkiem fajnie %-) Oby nie były to dobre złego poczatki %-)

 

Wiem ze pewniaków troche za dużo ale jak grma systemami to małymi z dużą liczba "pewniaków"...Jakoś tak. I teraz żeby nie było to się wysile i popisze może neizbyt dlugie ale konkretne analizy do meczów

 

Hacken-Vasteras->Co tu dużo gadac Hacken jest drużyną z czołówki walczącą o tytuł mistrza zaś Vasteras jest gdzieś na szarym końcu i w sumie powinien się wziąść w garść jak nie chce spaść...

-------------------------------------------------------------------------------

Haka-Mypa->Haka bardzo długo wygrywała aż wkońcu w osattnim meczu(w poneidziałek??) zremisowała z TP-47...Ten słabszy moment musiał wkońcu nadejść ale uważam że teraz będą się chcieli zrehabilitowac przed własną publicznością i odeślą Mype z kwitkiem

-------------------------------------------------------------------------------

Nijmegen-PSV->Co prawda Eredivisie niedawno się zaczęła ale już widać która z tych dwóch drużyn jest lepsza...PSV jak narazie z dorobkiem 10 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli i bije się o stolek lidera z Feyenoordem któy am również 10 punktów...Zaś "Niedzielan i spółka" z sześciokma punktami plasują się na ósmej pozycji...PSV zapewne będzie chciało trzymać przewage nad ostatnio słabiej spisującym się Ajaxem i dlatego uważam ze wygrają ten mecze bezproblemowo

-------------------------------------------------------------------------------

Wladykawkaz-CSKA Moskwa->No cóż...Tu to wiele powiedzieć nie moge no może poza tym że CSKA jest poprostu zespołem lepszym i to spotkanie wygra

-------------------------------------------------------------------------------

Chelsea-Tottenham->Chelsea po ostatnim rmeisie z Villą będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed wałsna publicznością aby zrekompensować im ta wpadke...Kadre maja abrdzo szeroką i walka o miejsce w skłądzie jest duża dlatego każdy będzie "stawał na uszach" byle tylko wypaść jak najlepiej aby przypadkiem w następnym meczu nie usiąść na ławie i nie patrzeć jak gra jego zmiennik Jeśli The Blues dalej myślą o mistrzostwie Anglii to musza wygrywać z takimi przeciwnikami jak Tottenham...

-------------------------------------------------------------------------------

Wisła-Dinamo Tbilsi->Tu to komentarz zbędny Franek i spółka rozwalą kolejny zespół z Tbisli tym razem...Hmmmm...Ja zamawiam 6-0...Skromnie jak na takiego rywala ale...Nie bądźmy zachłanni

-------------------------------------------------------------------------------

Arsenal-Bolton->Analize mam na innymi serwsie ale skoro nie można dawać linków....

-------------------------------------------------------------------------------

Anderlecht-Lierse->Na Belgijskiej lidze sie nie znam więc nie będe nic pisal bo jeszcze jakąś głupote palne i będzie Wiem jedno-Anderlecht to spotkanie wygra...

-------------------------------------------------------------------------------

Lyon-Bastia->Lyon po dzisiejszym...No w zasadzie wczorajszym meczu z Czerwonymi Diabłami gdzie prowadzili 2-0 i dali sobie wstrzelić dwie bramy i ostatecznie zremisować zapewne będą głodni zwycięstwa aczkolwiek kluczowi zawodnicy będą mogli być zmęczeni...W czołówce ciasno,Lyon i Bastia mają po tyle samo punktów,tyle samo bramek straconych i strzelonych...Ale po tym meczu ktoś będzie górą....Tym kimś MUSI być Lyon...

-------------------------------------------------------------------------------

Krylia S.-Jaroslaw->Jak już mówiłem na lidze rosyjskiej się nei znam korzystam tylko ze statystyk...A w nich Krylia wypada lepiej

-------------------------------------------------------------------------------

Wisła Kraków-Amica->Analize mam na innymi serwsie ale skoro nie można dawać linków....

-------------------------------------------------------------------------------

Feyenoord-Utrecht->Feyenoord zaczal ten sezon od mocnego uderzenia i po czterech kolejkach zgromadził an swoim koncie już 10 punktów...Tyle samo ma PSV które nie zamierza dać za wygraną i zapewne wygra swój weekendowy emcz a więc Feyenoord tesh będzie musiał to zrobić jeśli chce w dalszym ciągu mieć stołek lidera dla siebie...Co moge powiedizec o przeciwniku...Ostatnio wygrali z NEC Nijmegen ale ledwo co 1-0 także niezbyt przekonywujące zwycięstwo...Niby liczy się efekt ale...Feyenoord i statystycznie jest lepszy i wogóle...Jest on dla mnie murowanym faworytem w tym meczu...

-------------------------------------------------------------------------------

Juventus-Atalanta->Juve z "Niedźwiedziem" na czele będzie grało z beniaminkiem Serie A Atalantą która zaczęła sezon od remisu z przeciętnym Lecce...Juve zaś dał lekcje gry Brescii ogrywając ją 0-3...Co prawda po jednej kolejce nie możan oceniać ale wiadome ze Juve jest dużo lepszy...Mają aspiracje na mistrza a po niezbyt udanym poczatku sezonu reszty "faworytów" mogli by już zacząć powolutku uciekać

 

BARDZO prosze o podpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekielnie witam tak zacnego typera i oto są moje spostrzeżenia:

 

NO właśnie piszesz drogi że "Jak już mówiłem na lidze rosyjskiej się nei znam korzystam tylko ze statystyk...A w nich Krylia wypada lepiej"

Radzę abyś tak nie robił tzn. jeśli się kompletnie nie znasz na danej lidze to albo poszukaj o danym meczu tyle ile się da i zapytaj sie kogos o ten mecz. Statystyki może i nie kłamia ża gospodarze ten mecz wygrają ale rosyjska liga rządzi sie prawem MAFII i przekręty są tutaj dość czeste.

To samo tyczy sie meczu Wladykawkaz-CSKA Moskwa. Mafia nie śpi ale cska jest mafijną druzyną i powinno wygrać.

 

Przechodząc dalej:

HAka - mój kochany ulubiony klub który w ostatniej kolejce mnie zawiódł bo postawiłem over a było 0:0. Ale wrtacając do twojego typu Haka gra w tym sezonie fantastycznie i tak wysoki kurs jakim nas karmią buki jest wrecz prezentem bo Haka wygrywają ten mecz ma już mistrzostwo na 1000% :DD

PSV-mają trudny mecz ale po ostatniej potyczce w LM jestem o ten typ spokojny :DD

Lyon-współczynnik ryzyka remisowego jest u mnie na poziomie 45% i takiego wyrównanego meczu możemy sie spodziewać. A fakt tego że OL brakuje koncentracji do koncowych minut pokazał wczorajszy mecz z MU gdzie w 4min. Nisterlooy strzelił 2 bramki i potem MU grało def. Jesli gracze odpoczną i skoncentrują sie na 95min. bedziemy spokojni o wynik.

 

Opisałem te typy które mi akurat wpadły w oko. Jesli za duzo sie rozpisalem to sorry ale chiałem pomóc. Co do reszty typów to jest GIT. :DD

 

Pozdrawiam :twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za spostrzeżenia Lucek ;)

 

Teraz bardzo szybciutko bo zaraz pierwszy mecz(za godzine Arsenal)

 

Kupon 3

862-Arsenal-Bolton-1-1.25

917-Anderlecht-Lierse-1-1.25

942-Haka-Mypa-1-1.7

953-Lyon-Bastia-1-1.45

958-Espanyol-Real Madryt-2-1.9

Stawka-20zł

Kurs-7.32

Do Wygrania-131.80zł

 

W sumie niewiem po co to pisze bo te typy ush są wyżej ale puściłem jeszcze ten kupon więc daje...Z nowych jest tu tyko Real ale do niego nie będe pisał analizy bo aktualnie na stanie czasiku nie mam :p Wiem że nie powinno dawać się tych samych meczy na kilku kuponach ale są to dla mnie mecze na tyle pewne ze jestem spokojny :) Wieczorkiem jak się wszystko pokończy dołoże statsy pod spodem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po długiej przerwie wracam i zmieniam taktyke gry więc starych typów i wyników nie będe uwzględniał...

 

Kupon 1

1011-Southampton-Birmingham-1-2.3 :oops:

1012-M'Borough-Portsmouth-1-1.6 :oops:

1017-Estudiantes-Lanus-X2-1.65 :oops:

1043-Odense-Silkelborg-1.6 :mrgreen:

Kurs-9.71

Stawka-5

Do Wygrania-43.60zł

 

Kupon 2

1022-Grazer-Bregenz-1-1.3 :mrgreen:

1051-Bastia-Sochaux-2-2.9 :oops:

1052-Monaco-Auxerre-1-1.7 :oops:

1090-Freiburg-Stuttgart-2-1.8 :oops:

Kurs-11.53

Stawka-5zł

Do Wygrania-51.91zł

 

Kupon 3

1091-Schalke-Mainz-1-1.6 :mrgreen:

1106-Aalesund-Kongsvinger-1-1.85 :mrgreen:

1108-Hodd-Raufoss-1-1.95 :oops:

1111-Skeid-Start-2-1.9 :mrgreen:

Kurs-10.96

Stawka-5zł

Do Wygrania-49.35zł

 

Kupon 4

1009-Koszrawa-Wisła-2-1.15 :mrgreen:

1162-Chievo-Reggina-1-1.75 :oops:

1163-Livorno-Bologna-1-2.50 :mrgreen:

1168-Udinese-Fiorentina-1-1.9 :oops:

Kurs-9.55

Stawka-5zł

Do Wygrania-43zł

 

Kupony->0/4

Typy->7/14

Stan Konta->-20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecim dalej....

 

Kupon 5

137 Cerceda (?) - La Coruna 2 1.15 :D

141 Bayern - Wolfsburg 1 1.50 :D

328 Polkowice (2) - Amica (1) 2 1.80 :D

341 Salzburg - Rapid W. 2 2.30 :D

342 Sturm Graz - Grazer AK 2 1.80 :c:

Ako: 12.85

Stawka: 5.00zł

Wygrana: 57.80zł

 

Kupon 6

339 Austria W. - Pasching 1 1.50 :c:

359 Horsens (2) - Aalborg (1) 2 2.00 :c:

363 Herfolge (1) - Midtjylland (1) 2 2.00 :D

392 Las Palmas (3) - Getafe (1) 2 1.90 :D

Ako: 11.4

Stawka: 5.00zł

Wygrana: 51.30zł

 

Kupon 7

137 Cerceda (?) - La Coruna 2 1.15 :D

1016 Bordeaux - Lens 1 1.75 :c:

1017 Lille - St.Etienne 1 1.60 :D

1024 Bilbao - Barcelona 2 2.00 :c:

1025 Valencia - Atl.Madryt 1 1.60 :c:

Ako: 10.30

Stawka: 5.00zł

Wygrana: 46.40zł

 

Kupon 8

625 Juventus - Roma 1 1.60 :D

760 Wisla K. - Legia 1 1.60 :D

930 Arsenal - Southampton 1 1.25 :c:

934 Portsmouth - Manch.Utd. 2 1.80 :c:

936 Blackburn - Liverpool 2 2.10 :c:

AKO: 12.09

Stawka: 5.00zł

Wygrana: 54.40zł

 

Kupony->0/8

Typy->16/32

Stan Konta->-30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak na szybko kuponiki puszczone rano...

 

Kupon 9

935-West Brom.-Chelsea-2-1.5 :D

938-Coventry-Reading-2-2.4 :c:

999-Medjimurje-Inter-2-1.9 :c:

1004-Spara-Sigma O.-1-1.45 :D

1357-Silkeborg-Brondby-2-1.7 :D

1015-Auxerre-PSG-1-2.05 :c:

1367-Ergotelis-Haldikona-2-2.2 :c:

778-Utrecht-PSV-2-1.85 :c:

1041-Dortmund-Leverkusen-2-2.9 :c:

915-Katowice-Cracovia-2-2.0 :c:

Ako-815.92

Stawka-3zł

Do Wygrania-2203.00zł

 

Kupon 10

935-West Brom.-Chelsea-2-1.5 :D

938-Coventry-Reading-2-2.4 :c:

999-Medjimurje-Inter-2-1.9 :c:

1004-Sparta-Sigma O.-1-1.45 :D

930-Arsenal-Southampton-1-1.22 :c:

Ako-12.10

Stawka-5zł

Do Wygrania-54.50zł

 

Kupony->0/9

Typy->19/42

Stan Konta->-38zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...