Skocz do zawartości

TYPY - helmudos


helmudos

Rekomendowane odpowiedzi


załozyłem ten temat aby pomóc wam ogrywać buków więc korzystajce z moich typów i analiz

Na jutro przygotowałem 3 typy i nieukrywam licze na 66% skutecznosci

France-Serbia and Montenegro 2 1.45

Za Serbami przemawia nie tylko wysoki kurs który nas zachęca ale mysle umiejętności oraz chęc rewanzu za porazke z Polakami.Wątpie w to aby akutalni mistrzowie IO odpuscili by sobie kolejne mecz a z polakami chwilami grali dobrze potrafiali odrabiac straty ale to było za mało na polaków.Francuzi z drugiej strony po dobrych występach w lidze światowej nie błyszczą formą podczas IO ,przegrana 0:3 z argentyną pozbawiła wygranej wielu typerów więc czemu by nie zagrać po kursie 1.45 na serbie.

 

Greece-Poland 2 1.85

Tutaj zachęca wysoki kurs na polaków na których nie ukrywam zagrałem , poniewaz są w gazie , w bardzo wysokiej formie , mamy atakująych w znakomitej dyspozycji oraz dobry blok obecnie . Za nami przemawia fakt pokonania serbii 3:0 a grecja myśle to nawet nie serbia która przegrywa 3:0 .Z drugiej strony nie ukrywam ze grecy mogą urwac nam seta ze względu na to ze grają u siebie , bedzie za nimi fanatyczna grecka widownia , pełne trybuny ale mysle ze mamy na tyle doświadczony zespoł ze damy rade z grekami i przybliymy sie do awansu.Najtrudniejsze zadanie zostało wykonane więc czemu teraz zmarnowac mamy okazje na łatwy awans.

Greece-Brazil 2 1.15

kurs nie za wysoki ale zawsze mozna dorzucic do kuponu sądze , brazylijki grają kapitalnie , mają nalepsze zawodniczki w tym Martę i wygrają z greczynkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałbym tak samo - francja i serbiaa to nie duze niespodzianki w 1 rundzie :shock: Oczywsicie sercem byłem za Polakami,nawet na nich stawiałem !! - ale Rosja mi kupon pospuła :evil: Ale jutro sądzę,ze znowu wygrają znowu na nich postawię!! boje sie tylko o Serbieale wszystko jednak powinno wejsc - musi byc 100& a nie 66% pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Francja - Serbia i Czarnogora to juz ten zakład trefiles 3-0 dla Jugoli. Co do Brazylijek zgadzam sie z toba w 100%, ale jezeli chodzi o mecz Grecja -Polska to serce podpowiadac grac na swoich a rozum na Grekow. Najlepszym rozwiazaniem w tej sytuacji jest moim zdaniem zagranie albo Polski z hd -1.5 seta ( jak maja wygrac to wygraja a kurs 2.7 w UN bardzo dobry )albo under191.5 punkta.Ja najprawdopodobniej zagram ta ostatnia opcje i bede kibicował naszym zeby rozjechali Grekow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan/Bryan-Mirnyt-Voltchkov 1 1.30

Wydaje mi sie pewna jedynka kurs wysoki. Amerykanie główni kandydaci do złota a mirnyi juz dziś grał jeden mecz i moze być mimo wszytko zmęczony więc na 1 sie zdecydowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro typek jeden tylko ale zawsz coś

Portugal-kostarika 1 1.55

Portugalia nie ma jeszcze awansu więc powiinni wygrac z kostaryka to najsłabszy zespoł który przegrał z liderem grupy irakiem 0:2 podobnie jak portuglalia a portugalia zdobywała wtedy gole i uwazam ze mozna zagrac po takim kursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis portugal niewiem co odwalili wtopa ale sie pozbieram na pewno

Na weka takie typki daje

PSV-ALKMAAr 1 1.45

MAN-Norwich 1 1.30

Arsenal-Boro over 2.5 1.65

Katowice-Wisła 2 1.35

Metz-Lyon x2 1.30

Willem-Feyenoord x2 1.29

Craxa-ODRA 1 1.70

Legia-Lubin 1 1.25

Toulouse-PSG x2 1.32

Liverpool-Man City 1 1.60

Ajax-Breda Over 2.5 1.65

 

Moze typków duzo ale w międzyczasie bede dorzucał typy z IO na peewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie graj Cracovii!! Odra ma 9 lub 10 porazek z rzedu ,w koncu sie przełamia.A poza tym pierwsza liga obnazyla słaba obrone PASÓW.Węgrzyn ma juz swoje lata a dla Szkrzyńskiego sa to chyba za wysokie progi.Myśle ,że remis lub wygrana Odry i nic innego w tym meczu nie moze być

 

Podobnie PSV ,które jest wielka niewiadomą po licznych oslabieniach ,a gra przeciez z 4 siłą piłki holenderskiej AZ,ktore juz nie raz pokazało ,ze potrafi urwac punkty najlepszym

 

Reszta typów jest w miare jezeli znowu nie bedzie jakiejs wielkiej sensacji to myśle,że spokojnie powinny zwyciezyc druzyny na ktore stawiałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ewelinka typki Ok.Powiedz czy dobrze ten tenis ci idzie .Ja bym na jutro dał tak

Andrejew-Costa 1

Mysle ze mozna zaryzykowac ruska .W tunrieju IO zaszedł jak na siebie dosyć daleko .Wyeliminował samego schutlera więc umie grac na hardzie a costa juz nie taki jak sprzed lat i chyba go zagram

Ancic-Tursunov 1

Chorwat to duzy talent porównywalny nawet do samego Gorana.Obdarzony mocnym serwisem i lubiąvy szybkie nawierzchnie dobry technicznie co pokazał na Wimbledonie powininen sobie poradzic z tursunovem którego jedynym atutem jest serwis a jakten nie bedzie siedział pewnego dnie bedzie ciężko

Srichapchan-labadze 1

Mysle ze typ bezdyskusjny,Taj dobrze sobie radzi na hardzie w tym roku daleko w Toronto odpadł dopiero z Roddickiem a Labadze przeciętny tenisista z niższej połki bez jakichś znaczących sukcesów

Chela-Beck 1

Chela dobrze gra na hardzie ale tej formułki nie trzeba pisać . W tym roku duzo dobrych występów gra dobry solidny tenis , bez większych zwlotów i upadków. Ma doświadczenie wiele wygranych pojedynków w 3 setach co cechuje go ze gra do konca a Beck to tylko serwis jak narzie ale tez ma talent ale na dziś chela 1

 

Na jutro a znaczy na dzisiaj te meczyki narazie wsztrzymam sie z massu nie wiadomo jak po atenach więkzosci pojedynków 3 setowych bardzo długich moze byc zmęczony.Obacze po 1 rundzie w jakiej jest formie. Zagram tak bo stan konta nie pozwala zagrac grubiej ze względu na to ze została mi isinbajewa nieszczesna we wtorek iw tedy bedzie doładowane konta +100 jak wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSV-ALKMAAr 1 1.45 5:1 :DD

MAN-Norwich 1 1.30 2:1 :DD

Arsenal-Boro over 2.5 1.65 5:3 :DD

Katowice-Wisła 2 1.35 0:3 :DD

Metz-Lyon x2 1.30 1:1 :DD

Willem-Feyenoord x2 1.29 0:4 :DD

Craxa-ODRA 1 1.70 2:3 :f:

Legia-Lubin 1 1.25 0:0 :f:

Toulouse-PSG x2 1.32 2:1 :f:

Liverpool-Man City 1 1.60 2:1 :DD

Ajax-Breda Over 2.5 1.65 6:2 :DD

 

moze nie poszło jakos olśniewająco ale duza większosc weszła a ze legia remisuje z lubinem to juz inna bajka ale coz tak bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willem-feyenoord 2 1.8 0:4 :DD

Ajax-Breda Over 2.5 6:2 :DD

Arsenal-boro 1 1.35 5:3 :DD

Utrecht-Rosendal 1x 1.19 5:1 :DD

Legia-Lubin 1 1.30 0:0 :f:

Santos-Figeurense 4:1 :DD

 

Tutaj tylko jeden bład i znów ta legia moze lepiej jak oni zejdą juz tej naszej kabaretowej areny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce raz bardziej przejrzyscie przedstawiam typy analizwy powyzej.

 

Ancic-Tursunov 1 1.53

Chela-Beck 1 1.41

Srichapchan-Labadze 1 1.2

Andreev- Costa 1 ( kurs nie został jeszce wystawiony ale mozna sie spodziewac około 1.40 na ruska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze które podałem są jutro większosc wiec zdecydowałem ze na taki kuponik za 3 złocisze

 

Maleewa-Kostanic 1.45

Chela-Beck 1.40

LLodra-Sargsian 1.75

Raymond-Safina 1.70

Petrowa-Black 1.20

Martin-Verdasco 1.65

 

Jakby ktoś był chętnie poprosze ocene typów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj malejewa i bym miał 100 zetów ładnych ale jak mam 1 błąd tylko to moze jakichś dobry prognostyk a na dzis tak:

 

Ancic-Tursunov 1 1.53

Andrejew-Costa 1 1.42

Srichapchan-KIM 1 1.20

Dementiewa-Schaul 1 1.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś takie kupony

Ukraine-Spain 1 1.35

Włochy-Portoryko 1 1.42

Brazil-Russia 1 1.40

Spain-USA 2 1.48

 

AKO 3.96

Stawka :20

Możliwa wygrana:79,40

 

drugi kupon juz z analizami z uefy

 

Lech-Tererk 1 1.50

Myśle ze tu na lecha skłania wysoki kurs po którym mozna zagrac .Uwazam ze w szczecinie lech nie zagrał szczególnie słabo. W pierwszej połowie przysłowiową klepą rozklepywał Pogon mając kilka dogodnych sytuacji ale zabrakło skutecznosci.Ale dla lecha priorytetem w tym sezonie jest UEFA a bardzei dogłębnie faza grupowa , więc nie sądze aby nie wbili dzisiaj kilku bramek czeczencom którzy jakiegoś fubolu nie grają pięknego a Lech przegrał tam pechowo w Moskwie.W pozznaniu przy takiej publicznosci lech se nie pozwoli na opadke z uefy

 

Austrua-Ilichevets 1 1.30

Austria tam 0:0 na ukrainie spokojny mecz osatnio w lidze 9:0 wygrana na wyjezdzie znakomita skutecznosc i raczej powiinni wbic na 1:0 ukraincom którzy mają nie duży potencjał ofenswyny

 

Partizan - Galati 1 1.30

Tak samo na wyjedzei remis 0:0 więc sądze ze 1 w serbii pewna jak niewiem , partizan jeszcze nie tak dawno grał w LM wiec sądze ze wbiją pare bramek galati

AKO 2.54

Stawka :20

Możliwa wygrana:50.80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem typy bardzo dobre, jedynie bym poważnie sie zastanowił nad meczem Spain-USA, Hiszpanie po tym co zaprezentowali w swoich poprzednich meczach mogą ciągnąć dalej swoją dobrą passe, są oni naprawde groźni. Natomiast jeśli chodzi o drużyne USA to nie grają na takim poziomie na jakim powinna grać ta drużyna, według mnie jest to dość ryzykowny mecz, bo co jeśli zagrają tak jak w swoim pierwszym meczu z Portoryko, a przecież Hiszpanie są zdecydowanie lepszą drużyną. Lepszym meczem do obstawienia jest mecz Litwa-Chiny, stawka jest zdecydowanie niższa, ale mecz o wiele pewniejszy. Litwa powinna rozgromić drużyne z Azji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...