Skocz do zawartości

TYPY - jaws


jaws

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że troszkę mało kasy jest na koncie, gram sporo zdarzeń na jednym kuponie (choć czasami także single) mało inwestując, dlatego kupony często nie wchodzą :lol: Ale kiedyś w końcu musi nadejść dzień, w którym to buk będzie biedniejszy o moją wygraną :mrgreen:

 

Ok, zaczynamy (wszystkie zakłady i kursy są z expakta):

 

KUPON1 16/08/04

a) Zhivanevskaya N - Örnstedt L 2 2.00 :f:

b) Nakamura R - Cope H 2 1.85 :f:

c) Santoro - Volandri 1 1.45 :mrgreen:

Tenis Men

d) Krayzelburg L - Rogan M 2 2.20 :mrgreen:

 

możliwa wygrana: 11.80 ***

 

Skutecznoćś typów: :oops: ;( 50%

 

a) konkurencja: 100m Backstroke - Women - Final

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

Na skrajnym torze Dunka uzyskała lepszy czas niż reprezentantka Hiszpanii na jednym z wewnętrznych. Jak wiadomo, w pływaniu w większości przypadków im bardziej skrajny tor, tym bardziej prawdopodobny słabszy wynik (co wynika z rozstawienia faworytów na podstawie rezultatów serii kwalifikacyjnych)

 

b) konkurencja: 100m Backstroke - Women - Final

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

c) tutaj zasugerowałem się m.in. Waszymi prognozami z działu Tenis, choć w tym roku lepszy bilans posiada Volandri

 

d) konkurencja: 100m Backstroke - Men - Final

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

==========================================================================

*** możliwą wygraną zawsze będę podawał przy stawce równej 1.

==========================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KUPON2 na 17/08/04 - kolejny z olimpijskich kuponów:

 

Sweden - Nigeria (Women Olimpiada Piłka Nożna) 1 1.60 :mrgreen:

USA - Australia (Women Olimpiada Piłka Nożna) 1 1.20 :f:

New Zealand - China (Men's Basketball Olimpiada Koszykówka) 1 (+3.5) 1.87 :f: (62:69)

 

 

możliwa wygrana: 3.59

 

Skuteczność: 42%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON3 19/08/04

 

Muller Gilles - Gambill Jan-Michael (ATP Tour) 2 1.50 :f: (2-1 7:6 5:7 6:2)

Sugiyama - Molik (Olimpiada Tenis) 2 1.75 :mrgreen:

Argentina - Greece (Olimpiada Siatkówka - Men) 2 1.65 :f: 3-1 (frajerstwo w najgorszym wydaniu; patrząc przez pryzmat tego meczu, porażka Polaków z Grekami pokazuje, że Polacy to jeszcze więksi frajerzy)

 

możliwa wygrana: 4.33

 

----------------------------------

 

KUPON4 19/08/04

 

Jazz - Jaro X2 1.70 (0-1) :mrgreen:

Njarđvík - Haukar X2 1.55 (2-2) :mrgreen:

Ţróttur - Valur X2 1.35 (2-1) :f: a było tak blisko

 

możliwa wygrana: 3.56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON5

 

TP-47 - Haka 2 1.70 :mrgreen: (1-4)

Banik Ostrava - Ceske Budejovice 1 1.50 :mrgreen: (2-0)

Inverness CT - Celtic 2 1.20 :mrgreen: (1-3)

Caen - Monaco 2 1.90 :f: (brak mi słów, zawsze coś się musi spie...yć) (1-0)

GKS-Katowice SSA - Wisła Kraków 2 1.22 :mrgreen: (0-3)

ADO Den Haag - NEC 2 2.75 :mrgreen: (1-2)

Hearts - Kilmarnock 1 1.60 :mrgreen: (3-0)

 

możliwa wygrana: 31.21 (cholerka, o jeden mecz za dużo)

 

TP-47 - Haka

 

Lider jedzie na mecz z 10 drużyną w tabeli.

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

Mimo, że TP47 jest drużyną własnego boiska, ostatnia wygrana na własnym terenie przytrafiła się im prawie miesiąc temu. Ostatni mecz na własnym boisku TP47 przegrało z HJK, któremu do Haki brakuje tyle co Lechowi do krakowskiej Wisły. W lidze fińskiej murowanym faworytem jest Haka, która jeszcze nie doznała porażki na wyjeździe, a straciła ledwie 3 bramki. W 3 ostatnich meczach Haka strzelała co najmniej 3 bramki, TP47 natomiast traciło co najmniej tyle, ile strzelało.

Dla mnie faworyt tego spotkania jest tylko jeden.

 

Banik Ostrava - Ceske Budejovice

 

Mecz bezpośrednich sąsiadów w tabeli czeskiej Gambrinus Ligi.

Oba zespoły mają podobny bilans, po 1 remisie i 1 porażce.

Moim zdaniem Banik jest zdecydowanym faworytem. W ostatnim meczu z FK Jablonec (1-1) Banik grając w dziesiątkę, potrafił doprowadzić do remisu.

Poza tym ostatnio Banik w konfrontacji z C.Budziejowicami na własnym boisku dominuje niepodzielnie. W ostatnich 3 konfrontacjach, 3 zwycięstwa Banika.

Ponadto Banik posiada aspiracje mistrzowskie, dlatego po słabym początku po prostu musi zacząć wygrywać.

 

 

Inverness CT - Celtic

 

Tutaj nie trzeba wiele pisać. Celtic to faworyt w każdym meczu Scottish Premier League (no może z wyjątkie pojedynków derbowych z Rangersami).

Inverness mimo, iż na punkty będzie polował przede wszystkim na własnym boisku, to jednak w konfrontacji z Celtikiem beniaminek chyba zostanie pożarty.

 

 

Caen - Monaco

 

Caen - 2 mecze, 2 remisy; Monaco - 2 mecze, 2 zwycięstwa.

Chyba także i tutaj beniaminek nie zdobędzie kompletu punktów. Po prostu siła ofensywna Monaco jest zbyt duża (Mohamed Kallon, rewelacyjny Chevanton, Nonda, Adebayor), by nie strzelić co najmniej 1 gola więcej niż piłkarze Caen.

Poza tym Monaco mimo, iż straciło Giulyego i Rothena, nie straciło ambicji co najmniej pucharowych, dlatego by skutecznie o to walczyć, muszą podtrzymać zwycięską passę, szczególnie iż grają z beniaminkiem, który po 2 remisach chciałby ugrać coś więcej na własnym boisku, a nie trudno się domyślić, czym się to może skończyć.

 

 

GKS-Katowice SSA - Wisła Kraków

 

Tu wiadomo :p GKS w tym sezonie jest głównym kandydatem do spadku. Poza tym zagra bez Brożka. A jak nie Brożek, to kto ma strzelać gole dla Katowiczan? Wisła nawet bez kilku podstawowych graczy powinna pyknąć Gieksę, i to co najmniej 3 golami.

 

 

ADO Den Haag - NEC

 

NEC w tym sezonie może być jednym z głównych kandydatów do walki o miejsce w Pucharze UEFA. Neeskens pozyskał kilku na prawdę solidnych kopaczy, m.in: Saida Boutahara i Romano Dannebooma, i już pierwszy mecz z Willemem (2-0) pokazał, że były to posunięcia jak najbardziej przemyślane.

ADO natomiast będzie prawdopodobnie walczyć o to, co w zeszłym sezonie, czyli o utrzymanie, tym bardziej, że pierwszy mecz w ich wykonaniu nie był nadzwyczajny (0-1 z beniaminkiem z Deen Bosch).

 

 

Hearts - Kilmarnock

 

Kilmarnock opuściła spora grupa piłkarzy, i skompletowanie solidnego składu meczowego będzie na prawdę sporym wyzwaniem. Zeszły sezon to walka o utrzymanie i ten wydaje się rysować podobne perspektywy przed tą drużyną pomimo iż zaczęli nienajgorzej (1-0 na wyjeździe z Hibs i 2-4 u siebie z Celtikiem).

Hearts to jednak drużyna, która w każdym sezonie walczy o puchary i na pewno nie pozwolą sobie na stratę punktów na własnym boisku z takim przeciwnikiem.

 

 

 

 

Co sądzicie tych typach? Ma ktoś jakieś argumenty, by odwieść mnie od postawienia któregoś z meczy? Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuję dopiero dzisiaj, bo wczoraj neta miałem tylko do południa i w tym czasie coś nie mogło mnie połączyć z forum.

 

Co do Niedzielana: już w pierwszej kolejce Neeskens wystawił go na lewym skrzydle, a w ataku postawił na Dannebooma i to się opłaciło. Zatem w tym sezonie Niedzielan raczej w ataku nie będzie występował, więc i zbyt wielu goli raczej z jego strony nie spodziewałbym się.

A co do meczu z ADO: no rzeczywiście było nerwowo :) ale się dobrze skończyło. 2-1 dla NEC (Platvoet 38' dla ADO, dla NEC - Danneboom 79', Boutahar 90') i jak widać nowe nabytki nieźle się wkomponowały w zespół.

 

 

Na dziś singielek:

KUPON6 22/08/04

West Bromwich - Aston Villa 2 2.30 :f: (1-1, no cóż, zaczęło się dobrze, a skończyło nienajlepiej: 0-1 Mellberg 4', 1-1 Clement 38'; ale spoko następny mecz Villa na pewno wygra i kasa się zwróci z nawiązką :p )

 

Aston Villa w tym sezonie powalczy o miejsce w PU. Zanotowali dobry start (2-0 z Southampton) i liczą na kontynuację. WBA jednak łatwo skóry nie sprzeda (0-0 w I kolejce w Blackburn), wszak wiadomo, że beniaminkowie szczególnie na początku sezonu są zdeterminowani i padają czasami bardzo nieoczekiwane rezultaty dlatego każde rozstrzygnięcie w tym meczu jest możliwe. Ja jednak zaryzykuję, bo kurs jest kuszący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jeszcze coś takiego (jeśli to nie wejdzie to chyba przestaje obstawiać IO):

 

KUPON7 WYGRANY

Russia - China (Women's Volleyball IO) 2 1.55 :mrgreen: (0-3, poszło łatwiej niż myślałem, tylko w trzecim secie Rosjanki nawiązały równą walkę z Chinkami)

Italy - Greece (Women's Volleyball IO) 1 1.18 :mrgreen: (3-0, gładkie zwycięstwo)

Powell A - Greene M (100m Men IO) 2 2.60 :mrgreen: :shock: (ale jajka :lol: , ten typ był wystawiony przeze mnie przed półfinałem 100m mężczyzn, w którym Powell był lepszy o 2 setne sekundy od Greena. Spoglądam jednak dzisiaj na historię kuponów, i wygląda na to, że oni wzięli pod uwagę wynik finału, w którym to Green był lepszy :DD :DD . A zatem jak łatwo możecie się domyślić, kuponik, który spisałem na straty jednak przyniósł profity :DD )

Russia - Iceland (Men's Handball IO) 1 1.40 :mrgreen: (34-30 :p )

Brazil - Korea (Women's Volleyball IO) 1 1.03 :mrgreen: (3-0, nie ma to jak szybkie, łatwe i przyjemne 3-0 :) )

VfR Aalen - 1. FSV Mainz 05 (Puchar Niemiec) 2 1.50 :mrgreen: (2-5)

 

możliwa wygrana: 10.29

 

 

Rosja - Chiny

 

Chinki = pretendentki do złota

CHN-USA 3-1 pts 98-86 RUS-USA 3-2 pts 105-96

CHN-DOM 3-0 pts 75-52 RUS-DOM 3-0 pts 75-46

CHN-CUB 2-3 pts 103-102 RUS-CUB 2-3 pts 108-110

CHN-GER 3-0 pts 75-49 RUS-GER 3-0 pts 81-58

Bilans:

CHN: 3 zw, 1 por, 11-4 w setach, pts 351-289 (+62)

RUS: 3 zw, 1 por, 11-5 w setach, pts 369-310 (+59)

Jak zatem widać Chinki mają nieco skuteczniejszą obronę, ale i nieco słabszy atak. Mecz będzie więc wyrównany. Mimo to stawiam na Chinki (takie przeczucie, mam nadzieję, że nie będzie mylne).

 

Powell - Green

 

Czas w kwalifikacjach Greena może niezbyt imponujący (10.18s), ale wiadomo, że w kwalifikacjach chodzi o to, by się zakwalifikować nie tracąc więcej sił niż to jest potrzebne.

Powell (10.06 w kwalifikacjach).

W tym sezonie najlepszy rezultat Powella to 9.91 . Uzyskiwał także 9.93 w Zurichu na meetingu Golden League.

Green w tym sezonie może się pochwalić nieco gorszym rekordem - 9.94, także w Zurichu. Mimo to stawiam na Greena, liczę na jego doświadczenie w starciu z 22-latkiem. Nie ukrywam, że jednym z czynników był także wysoki kurs na Maurice'a. :)

 

Rosja - Islandia

 

Rosjanie wygrali ze Słowenią oraz ulegli Korei, Hiszpanii i Chorwacji.

Islandczycy wygrali ze Słowenią i ulegli Chorwacji, Hiszpanii oraz Korei.

Obie drużyny będą zatem zmotywowane do zwycięstwa, by zachować twarz po fatalnych występach. Rosja ma jednak dłuższą passę porażek więc tym bardziej zwycięstwo jest im potrzebne.

 

Brazylia - Korea

 

Nie ma co dużo pisać, Brazylia pretenduje do medalu a Korea w starciu z nią po prostu nie ma szans. Weźmy chociażby potyczkę z Włoszkami:

BRA-ITA 3-2 pts 106-92

KOR-ITA 0-3 pts 49-75

 

 

VfR Aalen - 1. FSV Mainz 05

 

Jak pokazały wczorajsze mecze tych rozgrywek, nie można liczyć na tzw. faworytów, dlatego tylko jeden mecz z tych rozgrywek na moim kuponie (tak dla poprawienia ogólnego kursu).

VfR ostatnio się nie wiedzie. W Regionalliga Sud zanotowali 2 porażki na inaugurację sezonu (z Hoffenheim oraz amatorami Bayernu) i nic nie wskazuje na to, by w meczu z pierwszoligowcem z Moguncji mieli tę passę odmienić, tym bardziej, że zespół z Aalen ma problemy kadrowe (kontuzje dopadły: obrońcę Stickela, defensywnego pomocnika Meiera oraz napasrnika Seebera).

Mainz natomiast, mimo iż w Pucharze Niemiec ostatnio im się nie wiodło (pod wodzą tego trenera odpadali 2 razy w I rundzie, raz w 1/8 finału), to w tym sezonie chyba będą chcieli ugrać w tych rozgrywkach nieco więcej, zważywszy na to, że są jednym z głównych kandydatów do spadku z 1.Bundesligi. Mój typ: 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON8 22/08/04

 

Atlante - UNAM X 3.00 :f: (0-1 w samej końcówce, cholera wiedziałem, że UNAM wygra, ale tak to jest jak buk namiesza, a ty się nie skumasz :( )

 

Tutaj taka dziwna sprawa. Kurs ten wyszukałem przez wyszukiwarkę kursów na expekcie. Wystawiając kupon zaznaczyłem 3 pozycję, która z reguły oznacza zwycięstwo drużyny przyjezdnej, w tym przypadku UNAM. Sprawdziłem jeszcze raz o co chodzi, i wychodzi na to, że te kiepy z expekta pomieszały pozycje:

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

I tak:

wciskając kurs 2.05 obstawiamy 2 (zwycięstwo UNAM), 3.00 - remis, a 3.00 zwycięstwo Atlante (czyli 1).

I tu jest kicha, bo w zasadzie te pieniądze mogę już spisać na straty.

No cóż trochę to dziwne, że taka firma nie potrafi dopilnować, by pozycje i kursy były podawane bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON9 23/08/04 WYGRANY

 

Väsby - Vallentuna BK (Szwe.2 Liga - Ö. Svealand) 1 1.40 pewniak :mrgreen: (2-1)

Jönköping - Tord (Szwe.2 Liga - Ö. Götaland) 1 1.25 pewniak :mrgreen: (3-0)

FC Brno - 1.FC Slovacko (Cze. Gambrinus Liga) 1 2.30 :mrgreen: (1-0)

Lulea SK - IFK Lulea; (Szwe.2 Liga - Norrland) 2 1.65 :mrgreen: (1-2)

Norrby IF - Grimsas (Szwe.2 Liga - Ö. Götaland) 1 1.55 :mrgreen: (1-0)

AIK - Landskrona (Szwe.Allsvenskan) 1 1.80 :f: (1-3, nie łamię się jednak, bo kuponik był grany systemem i w ten sposób kaska wraz z profitem wróciła do mnie :DD )

 

kupon w systemie 2/4

 

możliwa wygrana: 36.69

 

Dla wyjaśnienia: opcja pewniak musi się zakończyć sukcesem, w przeciwnym wypadku cały kupon można spisać na straty.

 

Väsby - Vallentuna BK

 

Mecz 4 drużyny z ostatnią. Zespół Väsby ostatnie 4 mecze zakończył wygraną (z tego 2 u siebie i 2 na wyjeździe) i do lidera traci 5 pkt. Vallentuna natomiast zaczęła serię porażek (na razie 2), a poza tym w tym sezonie na wyjeździe nie wygrała żadnego meczu, zremisowała zaledwie 1 i poniosła 6 porażek tracąc w sumie 19 bramek, co daje średnią 2.7. Natomiast na własnym boisku Väsby strzela średnio 2 gole.

 

Jönköping - Tord

 

Jönköping wygrał 4 ostatnie mecze, Tord 3 przegrał i 1 zremisował. Obecnie Jönköping jest wiceliderem i traci 2 pkt, zatem jest jednym z głównych kandydatów do awansu, dlatego w meczu ze słabeuszem (10 pozycja, od 11 zespołu, czyli z pozycji spadkowej, jest lepszy tylko dzięki bilansowi bramkowemu) powinien zdobyć komplet punktów. Warto także dodać, że Tord na wyjeździe ma fatalny bilans: 0 zw 2 rem i 5 por, w bramkach 6-18, co w porównaniu do osiągnięć Jönköping na własnym terenie (5 zw 1 rem 1 por, bramki 26-9) nie powinno napwać optymizmem piłkarzy Tord'a.

 

FC Brno - 1.FC Slovacko

 

Brno rozpoczęło sezon od 2 zwycięstw 1-0 (nad zespołami z Drnovic i Blsan, które do czołówki nie należą), natomiast zespół Slovacko zremisował ze Spartą Praga i wygrał z Sigmą Ołomuniec (a więc drużynami z czołówki). Beniaminek jest zdeterminowany (wiadomo jak to z beniaminkami), tym bardziej, że został ukarany odjęciem 12 punktów. Myślę, że Brno da sobie radę z beniaminkiem, posiadając atut własnego boiska i licząc na pozostanie w "czubie" jeszcze przez kilka kolejek.

 

Lulea SK - IFK Lulea

 

No to mamy derby, a jak wiadomo, różnie w derbach bywa. Myślę jednak, że osiągnięcia w tym sezonie obydwu drużyn pokazują dobitnie kto powinien wujść zwycięsko z tej rywalizacji.

Lulea SK 1 zw 2 rem 11 por bramki: 10-42

IFK Lulea 8 zw 4 rem 2 por bramki: 26-14

W ostatnich 3 meczach IFK Lulea zanotowała 2 porażki i 1 remis, dlatego mając jeszcze teoretyczne szanse na awans, powinni ten mecz wygrać, tym bardziej, że przeciwnik jest, że tak powiem - beznadziejny :D .

 

Norrby IF - Grimsas

 

Norrby lideruje z przewagą 2 punktów nad Jönköping, a wiedząc, jakiego przeciwnika ma wicelider, Norrby tym bardziej będzie zmotywowane, by mecz wygrać i nie dać się zepchnąć z fotela lidera. To zadanie do trudnych należeć nie powinno, gdyż Grimsas do mocnych w tej lidze nie należy. W czerwcu na boisku Grimsas padł rezultat 3-1 dla Norrby i myślę, że podobny wynik padnie w jutrzejszym spotkaniu.

 

AIK - Landskrona

 

To spotkanko, podobnie jak i mecz z czeskiej ligi jest dla mnie sporą niewiadomą, dlatego postanowiłem zagrać kupon systemem. Co się tyczy osiągnięć, to zarówno AIK jak i Landskrona nie mają się zbytnio czym poszczycić w tym sezonie. AIK na 11 miejscu (17 pkt, w bramkach 17-19), Landskrona natomist na 13 (13 pkt, 14-24). W tym sezonie Landskrona nie zaznała jeszcze smaku wyjazdowego zwycięstwa, ale zanotowała sporo remisów (z 8 spotkań wyjazdowych aż 5 zakończyło się wynikiem remisowym). Bardzo zatem prawdopodobnym rozstrzygnięciem jest remis. Ja jednak patrząc na bilans bezpośrednich spotkań tych drużyn (ostatnich 7 bezpośrednich spotkań kończyło się porażką Landskrony), stawiam na zwycięstwo teamu ze Sztokholmu.

 

 

 

Co myślicie o takim zestawiku na poniedziałek?

 

Właściwie to ja Wam powiem co o nim myślę:

KUPON WSZEDŁ :DD

 

Jak na razie skuteczność moich typów to 67.6% i jest w trendzie wzrostowym :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na dziś proponuję na dobry początek singielek:

 

KUPON10 24/08/04

 

Malmö FF - Helsingborg (Szwe.Allsvenskan) 1 1.90 :f: (1-1)

 

Malmö ostatni mecz przegrało w Sundsvall 2-3, a na domiar złego w tabeli po ostatniej kolejce zostało wyprzedzone przez Halmstads. Teraz Malmö po prostu musi wygrać, by wrócić na fotel lidera, na którym czuje się bardzo dobrze. Bilans Malmö u siebie to 5 zw 3 rem i 0 por, w bramkach: 13-4. Wyjazdowy bilans Helsingborga to 1 zw 3 rem i 3 por, 15-13 w bramkach. Mecz zatem powinien obfitować w gole, tym bardziej, że Helsingborg złapał teraz także trochę wiatru w żagle po 2 wygranych u siebie. Myślę jednak, że to Malmö będzie górą, gdyż jak patrzę na serie jakie notuje Helsingborg w tym sezonie to widać, że po 2 kolejnnych udanych meczach, przychodzi słabszy występ, natomiast Malmö będzie podwójnie zmotywowane i dlatego powinno ten mecz wygrać i pokazać rywalom, że to oni są głównym kandydatem do mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON11 24/08/04

 

New Zealand - Australia (Men's Basketball Olimpiada Koszykówka) 1 (+4.5) 1.87 pewniak :f: (80-98, strasznie mnie Nowozelandczycy zawiedli, kupon do kosza już na samym starcie)

AS Monaco FC - NK Gorica (Liga Mistrzów) 1 1.20 pewniak :mrgreen: (6-0)

West Ham - Southend (Ang.Carling Cup) 1 1.25 pewniak :mrgreen: (2-0)

Kick. Offenbach - FC Nöttingen (Niem. Regionalliga Süd) 1 1.45 pewniak :mrgreen: (3-1)

Nieminen - Ginepri R (ATP Tour) 2 1.51 :f: (2-0)

Leeds United - Huddersfield (Ang.Carling Cup) 1 1.65 :mrgreen: (1-0)

Kidderminster - Cardiff (Ang.Carling Cup) 2 1.80 :f: (1-1 w podstawowym czasie)

 

możliwa wygrana: 33.26

 

 

New Zealand - Australia

 

Dotychczasowe mecze:

NZL-ITA 69-71 AUS-GRE 54-76

NZL-CHN 62-69 AUS-ANG 83-59

NZL-SCG 87-90 AUS-USA 79-89

NZL-ARG 94-98 AUS-PUR 82-87

NZL-ESP 84-88 AUS-LIT 85-100

Jak widać obie drużyny przekraczały w ostatnich meczach granicę 80 punktów, dlatego kluczem do zwycięstwa powinna tu być obrona. Jak wynika w powyższego, mniej straconych punktów mają Australijczycy, jednak należy zaznaczyć, że mieli oni łatwiejszych przeciwników niż Nowozelandczycy. Ponadto zespół z Nowej Zelandii jeśli już przegrywał, była to niewielka różnica punktowa, dlatego też myślę, że typ 1 z handicapem +4.5 jest w miarę pewny.

 

AS Monaco FC - NK Gorica

 

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Monaco. Sprawa awansu jest już zatem rozstrzygnięta, dlatego nie wiadomo czy trener francuskiego zespołu wystawi najsilniejszy skład, tym bardziej, że nieoczekiwana porażka z beniaminkiem w lidze sprawiła, że teraz Monaco po prostu musi wygrać ligowe spotkanie, dlatego podstawowy skład może w tym meczu odpoczywać. Myślę jednak, że nawet rezerwami Monaco jest w stanie ograć ambitnych Słoweńców.

 

West Ham - Southend

 

Pojedynki pucharowe częściej niż zwykle przynoszą nieoczekiwane rozstrzygnięcia jednak myślę, że akurat w tym pojedynku sensacji nie będzie. Najwyższa pora, by West Ham zanotował passę zwycięstw. Zaczęli od wyjazdowego 3-2 w lidze i liczę na kontynuację w tym spotkaniu, gdyż zespół Southend grający 2 klasy rozgrywkowe niżej, nie radzi sobie zupełnie na początku tego sezonu. W 4 rozegranych meczach zanotowali 2 remisy i 2 porażki (obie na wyjazdach) strzelając ledwie 2 bramki i tracąc 7.

 

Kick. Offenbach - FC Nöttingen

 

To spotkanie dobrze opisał kolega ravin, dlatego jeśli ktoś jest tym zainteresowany to odsyłam do Jego typów.

 

Nieminen - Ginepri R

 

Ten typ jest wyrazem zaufania do specjalistów od tenisa na tym forum :)

 

Leeds United - Huddersfield

 

Leeds zaczął sezon bardzo średnio: 1 zw 2 rem i 1 por, w bramkach 3-3. Po zwycięstwie na inaugurację przyszła porażka oraz 2 kolejne remisy. Pora więc zakończyć tę nienajszczęśliwszą passę. Dobrym momentem będzie pojedynek z grającym klasę niżej Huddersfield, który w dodatku początku tego sezonu również nie może zaliczyć do udanych (1 zw 1 rem 2 por, bramki: 3-5).

 

Kidderminster - Cardiff

 

Cardiff, tegoroczny beniaminek pierwszej ligi angielskiej (odpowiednik 2 polskiej) szans na awans raczej nie ma, szczególnie po bardzo średnim starcie, ale i problemów z utrzymaniem też chyba nie będzie miał. Może zatem powalczy w pucharze. Trafili nienajgorzej. Drugoligowy (odpowiednik 3 ligi polskiej) Kidderminster na początku sezonu nie prezentuje się oszałamiająco. 1 zwycięstwo, 2 remisy i porażka. Strzela niewiele bramek (2), ale i niewiele traci (2). Cardiff to jednak zespół, który nie zapomniał jak się gra na drugoligowych boiskach angielskich (wszak w zeszłym sezonie skutecznie walczył i wywalczył awans), a biorąc pod uwagę, że przed sezonem skład został jeszcze wzmocniony, myślę, że zespół ze stolicy Walii nie powinien mieć kłopotów z ograniem Harriers.

 

 

Kupon gram systemem 2/3, bo różnie to z tymi pucharami bywa.

 

 

Wejdzie ?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON12 25/08/04

 

Eintracht Braunschweig - W. Bremen Am. (Niem. Regionalliga - Nord) 1 1.70 :mrgreen: (3-1)

FC Köln Am. - SC Paderborn 07 (Niem. Regionalliga - Nord) X2 1.25 :mrgreen: (0-0)

Arsenal - Blackburn (Ang.Premier League) 1 1.25 :mrgreen: (3-0)

Djurgĺrdens IF - Juventus (Liga Mistrzów) X2 1.10 :mrgreen: (1-4)

Real Madrid CF - Wisla Kraków (Liga Mistrzów) 1 1.20 :mrgreen: (3-1)

Newcastle - Norwich (Ang.Premier League) 1 1.40 :mrgreen: (2-2)

Boston Utd - Luton (Ang.Carling Cup) 2 2.25 ?? (mecz przełożony)

Bradford - Notts County (Ang.Carling Cup) 1 1.60 :f: (1-1)

FC Baník Ostrava - Bayer 04 Leverkusen (Liga Mistrzów) X2 1.45 :f: (2-1)

USA - Greece (Women's Basketball IO) 1 1.02 :mrgreen: (102-72)

Poland - Brazil (Men's Volleyball IO) 2 1.07 :mrgreen: (0-3)

 

możliwa wygrana: 29.97

 

Eintracht Braunschweig - W. Bremen Am.

 

Amatorzy Werderu nie zaznali jeszcze porażki w tym sezonie, więc już najwyższa pora, tym bardziej, że Eintracht łapie dobrą formę (2 ostatnie mecze zwycięskie: 6-2 i 1-0), natomiast Bremeńczycy po zwycięstwie w pierwszym meczu zanotowali passę 2 remisów i teraz ciężko przypuszczać, by padł trzeci. Biorąc pod uwagę jednak dobrą formę piłkarzy z Brunszwiku i atut ich boiska myślę, że typ 1 jest odpowiedni.

 

FC Köln Am. - SC Paderborn 07

 

Paderborn jak na razie jest niepokonane w tym sezonie a amatorzy z Kolonii raczej nie są drużyną, która mogłaby tę passę przerwać. Mój typ to jednak X2, gdyż Paderborn na 2 mecze wyjazdowe 2 zremisowało, więc mimo iż sportowo Paderborn jest drużyną lepszą, to jednak X2 daje mi większy komfort psychiczny :lol: .

 

Arsenal - Blackburn

 

Tutaj nie trzeba wiele pisać. Wystarczy wspomnieć ostatnią kolejkę i zwycięstwo nad Middlesbrough.

 

Djurgĺrdens IF - Juventus

 

Wszyscy wiedzą co się stało w pierwszym meczu. Teraz Juve musi wygrać lub zremisować wyżej niż 2-2. Na pewno są w stanie to zrobić, tylko czy Szwedzi nie zagrają tak jak w zeszłym sezonie Norwegowie z Valerengi przeciwko Wiśle Kraków? Djurgarden potrzebuje do pełni szczęścia tylko bezbramkowego remisu, a najłatwiejszym sposobem na jego uzyskanie jest szczelne zamurowanie własnej bramki. Stąd też mój typ na ten mecz jest taki a nie inny. X2.

 

Real Madrid CF - Wisla Kraków

 

Jeśli się ktoś łudzi na awans Wisły, lub wygraną 1-0, która go nie daje, to jest niepoprawnym optymistą. Myślę także, że remis, choć w jakimś stopniu prawdopodobny, to jednak nie padnie. Wystarczyło, że wszedł Morientes w pierwszym meczu i już Wisły w LM nie ma. Jako, że po pozyskaniu Owena niemały ból głowy z obsadą napadu będzie miał trener Realu, ten mecz będzie okazją dla napastników, by ten ból mu zmniejszyć.

 

Newcastle - Norwich

 

Newcastle, klub z aspiracjami zanotował wyraźny falstart, bo jak inaczej nazwać brak choćby jednego zwycięstwa w pierwszych 2 kolejkach? Teraz na St. James Park przyjeżdża beniaminek (mający identyczny bilans) i nadarza się świetna okazja na przełamanie się. Na tle beniaminka nowe nabytki Srok (Patrick Kluivert, Nicky Butt) w kompozycji ze starą gwardią Newcastle (Shearer, Bellamy i spółka) będą miały łatwiejsze zadanie. Typ 1 wydaje mi się dobry.

 

Boston Utd - Luton

 

Boston (klub odpowiednika 4 ligi polskiej) jak na razie gra średnio (1 zw 2 rem 1 por), a już od 3 meczy nie wygrał. Luton (grające klasę rozgrywkową wyżej) natomiast jest w gazie od początku sezonu. 4 mecze i 4 zwycięstwa. 10 strzelonych goli. Boston zatem nie powinien sprawić im trudności.

 

Bradford - Notts County

 

Bradford po nienajlepszym po nieudanym meczu inauguracyjnym zanotował remis i ostatnio 2 wygrane, zatem forma dosyć wysoka, czego nie można powiedzieć o grającym ligę niżej zespołowi z Nottingham, którego zbyt niski potencjał nie pozwala im jak na razie na wygranie choćby jednego meczu ligowego. Mój typ, oczywiście 1.

 

 

FC Baník Ostrava - Bayer 04 Leverkusen

 

To co myślę na temat tego spotkania napisałem tutaj.

 

Poland - Brazil

 

Brazylia jest kandydatem do złota i na pewno nie zostanie zastopowana przez słabą reprezentację Polski. Brazylia to zupełnie inny siatkarski świat. Polacy nie prezentują poziomu, który mógłby pozwolić na posiadanie jakichkolwiek wątpliwości przy obstawianiu tego spotkania. Dodatkowo Polakom często przeszkadzają nieudolne decyzje podejmowane przez Gościniaka. Typ jest zatem oczywisty: 2.

 

 

Wejdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON13 (szczęśliwy? oby) 25/08/04-26/08/04

 

Dunfermline - FH Hafnarfjörđur (Puchar UEFA) 1X 1.15 pewniak :f: (1-2)

FC Levadia Tallinn - Bodř/Glimt (Puchar UEFA) X2 1.45 pewniak :f: (2-1)

FK Ekranas - Odd Grenland (Puchar UEFA) X2 1.40 pewniak :f: (2-1)

Italy - Puerto Rico (Men's Basketball IO) 1 1.42 pewniak :mrgreen: (83-70)

Spain - USA (Men's Basketball IO) 1 2.55 :f: (94-102)

ÍA Akranes - Hammarby (Puchar UEFA) X2 1.35 :mrgreen: (1-2)

Olimpo - Boca Juniors (Arg.Apertura) 2 1.85 :mrgreen: (0-2)

 

kupon w systemie 2/3

możliwa wygrana: 35.33

 

Co powiecie na taki zestawik na dzień jutrzejszy? ( :arrow: Mecz Olimpo-Boca jest dzisiaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 30/08/04 proponuję 2 singielki:

 

KUPON14 30/08/04

 

Southend - Macclesfield (Ang.3 Liga) 2 2.75 :f: (2-1)

 

KUPON15 30/08/04 WYGRANY

 

Scunthorpe - Northampton (Ang.3 Liga) 1 2.50 :mrgreen: (2-0)

 

 

Oba mecze jakoś mi śmierdzą, ale wystawiam je, bo:

 

Southend - Macclesfield

 

Southend zajmuje obecnie przedostatnie miejsce z dorobkiem 2 punktów (bramki: 2-7), z czego na własnym boisku zdobyli 1 pkt, nie strzelili żadnej bramki a stracili 2. Macclesfield natomiast obecnie zajmuje 3 miejsce z 3 zwycięstwami, 2 remisami i żadną porażką. W bramkach: 9-5. Bilans wyjazdowy Macclesfield to 1 zw, 1 rem i 0 por, bramki: 4-2. Ponadto w Southend nie zagrają kontuzjowani: Michael Kightly i Jay Smith, natomiast w Macclesfield zmiana może nastąpić na pozycji bramkarza. W zespole przyjezdnych zagra ich najlepszy strzelec Jonathan Parkin (5 goli w 5 meczach).

 

Scunthorpe - Northampton

 

Scunthorpe, wicelider tabeli (3 zw, 2 rem, 0 por, bramki: 11-6; bilans na własnym boisku: 2 zw 0 rem 0 por, bramki: 6-3) podejmować będzie 8 obecnie Northampton (2 zw 2 rem 1 por, bramki: 6-5; bilans na wyjeździe: 1 zw, 0 rem, 1 por, bramki: 2-2). Pod znakiem zapytania w zespole gospodarzy stoi jedynie występ Petera Beagrie'go, natomiast w zespole gości nie zagra Ryan Amoo. Poza tym innych zmian w składach być nie powinno.

 

 

Mimo, iż teoretycznie faworyci w tych spotkaniach wydają się być oczywiści, dziwne jest, że aż tak wysokie kursy są na te zespoły. Coś tu może być nie tak, ale ja zaryzykuję. :DD

 

Ostatecznie na singlach wyszedłem na swoje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON16 06/09/04

 

Tidaholm - Tord (Szwe.2 Liga - Ö. Götaland) 1 2.15 :f: (3-3) :shock: :lol:

IFK Hässleholm - Kristianstad (Szwe.2 Liga - S. Götaland) 1 1.90 :f: (2-2) :shock: :lol:

Rakuunat - Kuusankoski (Fin.1 Liga) 1 1.65 :f: (0-1) :shock: :lol:

 

system 2/3

możliwa wygrana: 10.78

 

Dzisiaj taki zestawik. Nie ma takiej możliwości, żeby kupon nie wszedł :lol: .

Tradycyjnego wypracowanka pod zestawem nie będzie, bo pewnie i tak nikomu nie służyło. Zatem teraz pozostaje mi czekać na rezultaty spotkań w Skandynawii.

 

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol::lol::lol::lol::lol:

Tak to z tymi ligami jest. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zaczynamy weekend :D .

 

KUPON17 10/09/04

 

St. Florian - St. Andrä (Aus. Regionalliga - Mitte) 1 2.25 :f: (0-0)

Perg - Kärnten Am (Aus. Regionalliga - Mitte) 1 1.85 :mrgreen: (1-0)

Schwanenstadt - Bleiburg (Aus. Regionalliga - Mitte) 1 1.60 :mrgreen: (2-1)

Wiener Sportclub - SC Krems (Aus. Regionallia - Ost) 1 1.50 :mrgreen: (3-1)

 

możliwa wygrana: 9.99

 

KUPON18 11/09/04

 

Nćsby - B 1909 (Dan.2 Liga) X2 1.30 :f: (2-0)

B 1913 - Kolding FC (Dan.2 Liga) 1X 1.35 :f: (1-3)

 

możliwa wygrana: 1.76

Wypada się tylko pośmiać z nieudolności faworytów.

 

KUPON19 11/09/04

 

Braga - FC Porto (Liga Portugalska) 2 1.85 :f: (1-1)

 

KUPON20 11/09/04

 

Macclesfield - Grimsby (Ang.3 Liga) 1 2.05 :mrgreen: (3-1)

 

KUPON21 11/09/04

 

VfL Wolfsburg - Schalke 04 (1.Bundesliga) 2 2.90 :f: (3-0)

 

KUPON22 (tasiemczyk :DD ) 10/09/04-11/09/04 (mecz Haka-HJK dzisiaj)

 

Scunthorpe - Chester City (Ang.3 Liga) 1 1.70 :f: (1-2)

Haka - HJK (Fin.Veikkausliiga) 1 1.65 :mrgreen: (3-2)

Bayern München - Bielefeld (1.Bundesliga) 1 1.15 :mrgreen: (1-0)

1. FSV Mainz 05 - Bayer Leverkusen (1.Bundesliga) 2 1.95 :f: (2-0)

Middlesbrough - Birmingham (Ang.Premier League) 1 1.95 :mrgreen: (2-1)

Newcastle - Blackburn (Ang.Premier League) 1 1.72 :mrgreen: (3-0)

Liverpool - West Bromwich (Ang.Premier League) 1 1.36 :mrgreen: (3-0)

Fulham - Arsenal (Ang.Premier League) 2 1.55 :mrgreen: (0-3)

Celtic - Dundee (Szk.Premier League) 1 1.10 :mrgreen: (3-0)

Gaziantepspor - Ankaraspor (Tur. Super League) 1X 1.15 :mrgreen: (2-1)

Odra Wodzisław - Legia Warszawa (Pol. 1 Liga) 2 1.75 :mrgreen: (0-1)

Real Madrid - Numancia (Hisz.Primera Division) 1 1.20 :mrgreen: (1-0)

Monaco - Strasbourg (Fra. Ligue 1) 1 1.35 :mrgreen: (3-1)

 

możliwa wygrana: 159.49

 

KUPON23 12/09/04

 

Real Betis - Espanyol (Hisz.Primera Division) 1 1.95 :f: (1-4)

 

------------------------------------

Stoczyłem się na samo dno :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oto zdarzenia, które by mnie interesowały jeśli chodzi o zbliżający się weekend.

 

De Graafschap - Twente 2 2.55

Groningen - NEC 2 2.90

Odra Wodzisław - Lech Poznań 2 3.55

Tottenham - Manchester U. 2 2.00

Dundee - Rangers 2 1.50

SS Lazio - AC Milan 2 2.15

Siena - Reggina 1 2.15

Bayern München - SC Freiburg 1 1.30

Barcelona - Real Zaragoza 1 1.35

Athletic Bilbao - Real Madrid 2 2.25

Mallorca - Barcelona 2 1.80

Dep La Coruńa - Real Betis 2 5.15

Wacker Tirol - Admira Modling X2 2.00

Aarau - FC Basel 2 1.70

Aris - Olympiacos CFP 2 1.30

Panathinaikos - Xanthi 1 1.15

Randers FC - Silkeborg X2 1.25

Vĺlerenga - Tromsř 1 1.90

Iserlohn Roosters - ERC Ingolstadt 2 1.95

Nürnberg Ice Tigers - Kassel Huskies 1 1.50

Hannover Scorpions - Augsburger Panther 1 1.85

HC Liberec - Vsetinska Hokejova 1 1.65

Chemopetrol Litvinov - HC Sparta Praha 1 2.15

 

Zamieszczajcie spośród powyższych zdarzeń kombinacje kuponów, które według Was są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De Graafschap - Twente-dobry mecz i dobry kurs pewnie będę go obstawiał na kupon na niedziele.gospodarz tego spotkania jest bez formy przegrana 0-4 u siebie w pucharze mówi sama za siebie więc napewno postawie 2

Groningen - NEC-też tutaj dwójka NEC ma szczerze mówiąc pecha w tym sezonie nie udaje im się zdobywać punktów ale mysle że tem mecz wygrają

Odra Wodzisław - Lech Poznań-ten mecz to X odra słabo grająca z ŁKS-em i Lech bez formy wygrał teraz w PP ale czy mozna nazwać to przełamaniem zespołu

Tottenham - Manchester U-dwójka MU musi gonić chociaż totenham konkretnie rozgromił drużyne w pucharze anglii ale myśle że 2 bedzie

Lazio - AC Milan -tutaj też 2 Milan chociaż słaby jak nigdy z takim składem ale Lazio jeszcze gorsze myśle że się przełamią i pokonają rzymian

Athletic Bilbao - Real Madrid - to samo Real musi w koncu zacząć grać myśle że przełom bedzie w tym meczu

 

Lubię obstawiać mecze gdzie kurs jest powyżej 2 lubię też obstawić liścia :) W twoich typach 3 mecze obstawiam jeden mi podpowiedziałeś z Twente bo nie wychaczyłem wcześniej tego meczu a ponadto obstawiam jeszcze

Charlton-Blackburn 1 (2,00)

Fulham-Southampton 1 (2,00)

Lyon-Monaco 1 (2,15)

Stuttg.-Leverkusen 1 (2,15)

Bregenz-Pasching 2 (2,40)

Cracovia-Grodzisk 2 (2,00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lecha to ostatnie 4 mecze w lidze dostali w tyłek, stąd ten typ. Tak fatalna seria musi się skończyć. Jeśli nie w ten weekend to pewnie w następny, dlatego chyba właśnie teraz warto zacząć progresję na zwycięstwo Lecha, tym bardziej, że kurs bardzo, ale to bardzo zachęcający :DD.

 

Co do Twoich typów, to powiem szczerze, że żadnego z nich bym nie zagrał. Takich meczy się boję i dlatego nie lubię :roll: . Aczkolwiek wystarczy, żeby tylko połowa z nich weszła i już będziesz na plusie. Strategia całkiem nie głupia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...