Skocz do zawartości

3 z 7 - Wszystko albo nic!


djmaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

No ja po ostatnich wtopach jestem zrozpaczony wiec dzis zagralem kwota 70zl (lączną) w systemie 3 z 7 oto moje typy (ostrożne, moze sie WRESZCIE UDA!)

 

So 14/08/04 17:15 PSG - Caen 1 1X 1.05

So 14/08/04 15:30 Schalke 04 - Kaiserslautern 1X 1.10

So 14/08/04 20:00 Monaco - Istres 1 1.30

So 14/08/04 15:30 Bayern München - Hertha BSC Berlin 1 1.40

So 14/08/04 16:00 Hearts - Aberdeen 1X 1.10

So 14/08/04 19:30 RBC Roosendaal - PSV X2 1.05

So 14/08/04 16:00 Kilmarnock - Celtic 2 1.20

 

system: 3/7

stawka : 70.00 PLN

możliwa wygrana: 111.88 PLN

 

Jak mi choc 5 nie wejdzie to KONCZE z tym calym bukamerstwem:D

 

pozdrawiam i zycze wiecej szczescia niz mam ja:)

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak zachowawczego kuponu dawno nie widziałem...Nie ma gdzie się doczepić...Powinien wejść bez problemu,stawiam podobne mecze tylko bez podpurek (oprócz meczy z ligi francuskiej bo nie przepadam za stawianiem tej ligi) Tylko trochę mała wygrana na czysto...Mówisz, że z tym kończysz? Ja już sobie to powtarzam od kilkunastu miesięcy...Nie zagrasz miesiąc i znowu Cię ciągnie bo myślisz sobie teraz się odegram...A wygrana daje ci poczucie ogromnej satysfakcji...Na szczęście ja gram za małe stawki- tak do 15zl...Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psg nie powinno miec problemow... w poprzedniej kolejce na wyjezdzie przegrali z rennes chyba 2:1 i stracili te bramki chyba w 2 minuty....wiec musza sie odegrac na wlasnym biosku....

k'latern po porazce z norymberga nie ma szans z schalke, ktore mierzy wysoko....wiec ja bym stawiam pewne 1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djmaro:

 

ten kupon 3 z 7 w ogóle sie nie kalkuluje . policz sobie ile wygrasz jak wejdą ci 3 zdarzenia.

 

duzo wiecej wygrałbyś gdybyś zagrał 5z7. Im większa rozpiętość rozpisu tym mniejsz wygrana .

 

Przyklad:

 

Mój kolega wysłał kiedys w profesjonalu kupon 3 z 7 na mecze towarzyskie. 3 z 7 to 35 kombinacji. zagrał to za 70 zł ( po 2 zl na kombinacje ). Byly tam 3 czyste remisy i 4 jakies inne typy. TRAFIŁ WSZYSTKIE MECZE. Wygrana wyniosła ok. 700 zł.

 

Policzylismy ile by to wyszło gdyby wysłał 4z7, 5z7, 6z7 i normalnie wszystkie mecze razem . Wszystkie kombinacje dla stawki 70 zł

 

dla 4z7 było to ok. 1300 zł :shock:

dla 5z7 bylo to ok 3000 zł :shock:

dla 6z7 bylo to ok 6500 zl :shock:

dla 7 meczy razem wygrana wyniosłaby ok. 12800 zł :shock:

 

Tak więc widzisz ze trzeba sobie odpowiednio wykalkulować jaki rozpis warto zagrać

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ten kupon 3 z 7 w ogóle sie nie kalkuluje . policz sobie ile wygrasz jak wejdą ci 3 zdarzenia.

 

duzo wiecej wygrałbyś gdybyś zagrał 5z7. Im większa rozpiętość rozpisu tym mniejsz wygrana ."

 

Masz racje tyle, ze cala zabawa systamami polega na umiejetnym wywazeniu ryzyka.

ja poniewaz jestem rowno w plecy, potrzebuje chocby MALEGO ale w miare pewnego zysku.

 

Im mniejsza rozpietosc zapisu TYM wieksze ryzyko wtopy:/

 

 

"Przyklad:

 

Mój kolega wysłał kiedys w profesjonalu kupon 3 z 7 na mecze towarzyskie. 3 z 7 to 35 kombinacji. zagrał to za 70 zł ( po 2 zl na kombinacje ). Byly tam 3 czyste remisy i 4 jakies inne typy. TRAFIŁ WSZYSTKIE MECZE. Wygrana wyniosła ok. 700 zł.

 

Policzylismy ile by to wyszło gdyby wysłał 4z7, 5z7, 6z7 i normalnie wszystkie mecze razem . Wszystkie kombinacje dla stawki 70 zł

 

dla 4z7 było to ok. 1300 zł :shock:

dla 5z7 bylo to ok 3000 zł :shock:

dla 6z7 bylo to ok 6500 zl :shock:

dla 7 meczy razem wygrana wyniosłaby ok. 12800 zł :shock:

 

Tak więc widzisz ze trzeba sobie odpowiednio wykalkulować jaki rozpis warto zagrać"

 

Ja jestem Ciekawy, czy gdybym gral pod rzad (dzien w dzien) 7 zdarzen po 70zl (tak jak zagralem) to ILE bym musial czekac (statystycznie) aby mi weszlo te 6 lub 7 zdarzen ?

 

Bo wtedy mozna by sie zastanowic faktycznie nad systemem 6z7 lub w ogole 7 meczy na kupon!

 

Np. gdyby w 30 dniach RAZ mi sie udalo to bym byl 30*70 w PLECY to jest raptem 2100zl:) ale wyciagnol bym duuuzo wiecej:)

 

Ehh pomazyc mozna:D

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje sie za bardzo w systemach dalatego sie spytam .

gdybym zagral system np. 2 z 3

i postawil na to 30 zeta a w kazdym spotkaniu bylby kurs 1.5 a weszly by tylko 2 spotkania to ile moge wygrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje sie za bardzo w systemach dalatego sie spytam .

gdybym zagral system np. 2 z 3

i postawil na to 30 zeta a w kazdym spotkaniu bylby kurs 1.5 a weszly by tylko 2 spotkania to ile moge wygrac ?

 

2 z 3

czyli: AB, BC, AC

 

30zl stawiasz na KAZDE (30zl na AB, 30zl na BC, 30zl na AC) (90zl razem)

 

mozliwa wygrana:

A - PRZEGRYWA

B- WYGRYWA

C-WYGRYWA

 

AB: -30zl

BC: +67,50ZL (30*2,25)

AC: -30ZL

RAZEM: +7,50zl

 

Natomiast jakby Ci wszystkie 3 weszly to masz:

AB: + 67,50

BC: + 67,50

AC: +67,50

RAZEM: + 202zl:D

 

P.S kurs 2,25 wziol sie stad, ze spotkanie np. A ma kurs 1,50 a np. B tez 1,50 (1,50*1,50=2,25)

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno ptanko ... i to mam stawiajac tylko 30 zeta :O ??

jelsi tak to w aktakim razie to jest 5 razy oplacalniejsze od ako !

 

djmaro troche zle napisal

 

ty mówisz o kwocie 30 zl, za taką wysyłasz swój zakład 2z3. Kurs 1,5 ma kazde spotkanie

 

A=1.5

B=1.5

C=1.5

 

2z3 to 3 kombinacje AB , AC, BC

 

czyli:

 

na każdą kombinację musisz przeznaczyć 10 zł , jezeli chcesz wyslac kupon za 30 zl

 

i wtedy

 

przy trafieniu dwóch meczy ( np. A i B ) masz:

 

kombinacja AB ---- 1.5 * 1.5 = 2.25 kombinacja trafiona * 10 zł =22.5 zł ( musisz jeszcze odjąć 10 % podatku jezeli grasz u bukmachera naziemnego )

 

kombinacja AC nietrafiona

kombinacja BC nietrafiona

 

przy wkładzie 30zl wygrywasz 22.5 zl ( minus podatek )

 

czyli ogólnie ok 10 zl do tyłu

 

przy wkładzie 30 zł jezeli trafisz trzy mecze o kursie 1.5 przy rozpisie 2z3 wygrasz ok. 60 zl, czyli 30 zl na czysto

 

Przy trafieniu trzech meczy o kursie 1.5 bez rozpisu ( wkład 30 zl ) wygrasz 90 zł, czyli 60 na czysto

 

 

rozpisy minimalizują ryzyko porazki i pomagają odzyskać czesc zainwestowanych środków, ale obnizają wygraną

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno ptanko ... i to mam stawiajac tylko 30 zeta :O ??

jelsi tak to w aktakim razie to jest 5 razy oplacalniejsze od ako !

cer0 stawiasz w 2/3 30zł *3=90zł !! pamiętaj o tym !! nie myl bo jeśli zagrasz 2/3 za 10zł to będzie 3*10=30zł !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRCZE .. CZYLI STAWIAJAC 30 ZETA NA CALY KUPON MOGE MIEC WYGRAC 202 ?? zamieszlaiscie jak nie wiem co

 

system 2 z 3 to:

AB, BC, lub AC

 

mowiac, ze stawiasz np. 30zl w systemie 2z3 mozna to rozumiec, ze stawiasz PO 30zl na kazdy z nich (czyli na AB 30, BC 30, AC 30) LUB mozna to rozumiec ze na wszystkie 3 stawiasz 30zl CZYLI na AB 10zl, AC 10zl, BC 10zl RAZEM 30zl:)

 

Mam nadzieje, ze juz jest JASNOSC:D:D:D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOledzy nie zapominajcie jednak, ze tu mowilismy o systemie 2/3 (2z3) a istnieja jeszcze DZIESIATKI innych:) np. 1/4, 2/4, 5/7 itp. Wiec wybor systemu jest kwestia INDYWIDUALNA kazdego z was, dla jednych moze byc dobry 2/3 a dla innych co innego.

 

Wszystko zalezy jakie jestesmy w stanie zaakceptowac ryzyko i jaka chcemy stope zwrotu:) no zasobnosc portfela tez ma znaczenie:)

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem puszczanie systemow na tak niskie kursy nie ma sesu lepiej jakbys zagral za polowe tej kwoty bez rozpisu a psg-1,bo i tak jesli ci jeden mecz nie wejdzie to z 70 moze 20 odzyskasz

 

Podejmiesz ryzyko? 40zl na jedno zdarzenie? bo ja nie:) za duzo tak przewalilem kasy a stawialem na pewniaki gdzie ludzie pisali "10000000% ze wejdzie":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...