Skocz do zawartości

thaay - głownie remisy


thaay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowy na tym forum i nie chcialem byc gorszy od innych uzytkownikow, wiec takze postanowilem zalozyc swoj temat z typami. Glownie specjalizuje sie w typowaniu REMISÓW w pierwszych ligach czolowych lig Europy. Pozatym bardzo lubie obstawiac hokej, szczegolnie slowacki i czeski, a od finskiego i szwedzkiego staram trzymac sie z daleka. Nie nawidze natomiast NFL, NBA i WNBA. Mam nadzieje, ze na tym forum utrzymam dobra skutecznosc, ktora zaowocuje w postaci paru groszy odebranych z PROFESJONALA.

 

Pierwsze typy podam prawdopodobnie w nastepnym tygodniu, byc moze nawet juz na PUEFA i LM, ale czas pokaze.

 

GL!

thaay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tez lubie stawić remisiki dużo za nie płaćą :mrgreen: hokej tez lubie stawiać masz racje czasami finski i szwedzki hokej daje czasmi po dupie :mrgreen: ja proponuje taki remisik szchtar donieck-fc brugg dlaczego :arrow: te 2 druzyny w swojej histori spotkały sie dwukrotnie i co ........ 2 remisy 1-1

 

Bruggy FC Sachtor Doneck 1:1 1.60 3.40 4.83 Wed 28-08-2002

 

Sachtor Doneck Bruggy FC 1:1 2.05 3.15 3.19 Wed 14-08-2002

 

to tez był eliminacje do champions league :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widze zadnych remisow w meczach PUEFA i LM a tym tygodniu, wiec zagralem sobie cos takiego:

 

Shelbourne - LaCoruna 1.4 2 :f:

Juventus - Djurgarden 1.18 1 :f:

Grazer - FC Liverpool 1.24 X2 :mrgreen:

Tbilisi - Legia 1.24 X2 :mrgreen:

Omonia - CSKA Sofia 1.5 1X :mrgreen:

Bystrica - Wil 1.63 1 :mrgreen:

 

AKO 6.21

stawka = 10 PLN

EWK = 55.90 PLN

 

cobra0036 w meczu Szachtara z Brugge remis dosc prawdopodobny, aczkolwiek bardziej realne wydaje mi sie zwyciestwo Szachtara..

 

GL!

thaay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za ploty, a wiec ciagniemy ta "zabawe" dalej.

Tym razem puscilem zaklad rozpisowy 2z5 za 10 PLN. Zaklad zawiera piec remisow oraz pewniaka, aby zniwelowac podatek.

 

Chelsea-Manch.Utd 3.1 X - A 1:0 :mrgreen:

Nurnberg-Stuttgart 3.2 X - B 1:1 :mrgreen:

Alkmaar-Heerenveen 3.3 X - C 1:1 :mrgreen:

Slavia-Liberec 3.0 X - D 1:0 :f:

Haverfordwest-Rhyl 3.1 X - E 2:1 :f:

 

East St.-Gretna 1.15 2 - T 1:2 :mrgreen:

 

Przy dwoch remisach mam prawie zwrot.

 

GL!

thaay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendowe 2z5, stawka podstawowa..

 

AC Milan-Lazio R. 3.5 X - A

Porto-Benfica 3.3 X - B

Trnava-Ruzomberok 3.1 X - C

Charlton-Portsm. 3.1 X - D

Cakovec-Pula 3.0 X - E

 

Stenhous.-East St. 1.25 1 - T

 

pozdrooo.. :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem bardzo bardzo ciekaw czy wejda ci chociaz 2 mecze bo do pewniaka jestem 100% przekonany ze wejdzie!!

 

Milan - Lazio jest szansa ze bedzie remis w 90 min. ale pamietaj o tym ze to superpuchar wiec zespoly zakupily nowych zawodnikow a oni z pewnoscia jeszcze nie wgrali sie w druzyne !!! i to 1 ich powazny mecz przed liga wiec bedzie ciekawie canal+ i jedziemy :)

 

Porto - Benfica rowniez superpuchar ale w tym meczu bardziej mnie zastanawia gdzie bedzie rozegrany mecz . moim zdaniem w tym meczu predzej przyznalbym 3 punkty FC Porto niz Benfice lecz Lisbona zdobyla puchar Portugalii tylko w poprzednim sezonie i z pewnoscia beda chcieli ograc wielkie Porto, ale zespol z Porto ma w swoim skladzie gwiazdy Portugalii wiec powinni sobie poradzic dla mnie faworytem do zdobycia superpucharu jest :Porto

 

na slovackiej lidze zbytnio sie nie znam ale wsyztsko mozliwe moze akurat bedzie X

chorwacka to wogole dla mnie zagadka hehe

 

a co do angielskiej to Charlton Athletic gra przed wlasna publicznoscia i z pewnoscia bedzie chcialo wygrac (mozna powiedziec jak kazdy zespol) ale oni ladnie zaczeli sezon od remisu 1-1- z beniaminkiem na ich terenie a Sowy 0-2 w leb i znow graja na wyjezdzie pozdro

 

podoba mi sie twoje granie lecz trzeba ugrac te 2 remisy hehe

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa Canal+ i jedziemy :? Szkoda tylko że Canale nei transmitują meczy o Superpuchar...a w tym przypadku niestety nie postanowili zrobić wyjątku...

Poniżej zamieszczam program na sobote od godziny 18:00 :arrowd:

Canal+ Niebieski

 

Program na 21.08.2004 sobota

18:05 Liga francuska Piłka nożna

mecz: OGC Nice - Olympique Marsylia

20:00 Wstęp do meczu

 

20:15 Liga polska Piłka nożna

mecz: Wisła Płock - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

22:30 Liga+ Piłka nożna

magazyn ligi polskiej

23:45 Liga angielska Piłka nożna

mecz: Newcastle United - Tottenham Hotspur

01:40 Liga+ Piłka nożna

magazyn ligi polskiej

02:55 Liga francuska Piłka nożna

mecz: OGC Nice - Olympique Marsylia

04:45 Wstęp do meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...