Skocz do zawartości

PITI - typy


_PITI_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co sie stało z moim poprzednim topikiem, może komuś sie nie podobał, no trudno.

 

Jak już wcześniej pisałem od jakiegoś czasu dość dobrze mi idzie w typowaniu spotkań dlatego psotanowiłem podzielić się swoimi typami.

Mam konto w expekcie dlatego będę podawał typy własnie z tamtąd. Zaczynajmy:

 

Kasa początkowa 102.29 zł

 

oto kilka kuponów na dzisiaj (niestety kilka już się zaczęło):

 

kupon 1

1.jpg

kupon 2

2.jpg

kupon 4

4.jpg

kupon 5

5.jpg

 

A tutaj jedeń tak dla zabawy :)

kupon 3

3.jpg

 

stan kasy: 55 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że już kupon 3 nie wejdzie no ale warto było spróbować :)

 

Jeśli chodzi o kupon 4 to już pierwszych 5 spotkań weszło po mojej myśli, zobaczymy jak będzie dalej. Trzymajcie kciuki.

 

 

Mam jeszcze na dzisiaj jeden kuponik z ligi brazylijskiej.

 

kupon 6

 

6.jpg

 

Stan konta: 45 zł

 

Mam nadzieję, że jakiś kuponik dzisiaj wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj mi coś nie idzie, no ale takie jest życie

 

kupon 1 (-)

kupon 2 (-)

kupon 3 (-)

kupon 4 (-)

kupon 5 (-)

 

kupon 6 - jeszcze w grze i mam nadzieje, że ten chociaż wejdzie. Trzymajcie kciuki :)

 

Postawiłem jeszcze 5 zł:

 

kupon 7

 

Federer - Roddick ; 2.35

 

ale nie chcialo mi się robić na razie screena, jutro zrobie :)

 

Stan konta: 40 zł (2 kupony w grze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że typujesz na expekcie i sporo typów na piłke :D Więc zapraszam do mojego konkursu w expekcie :) Typujemy tylko piłke :D Zobaczymy kto jest lepszy :D Tutaj masz instrukcje co i jak masz zrobić :):

 

1. Klikamy w napis konkurs po prawej stronie.

2. Gdy już klikneliśmy pokazuje się okno oraz opcja weź udział w nowym konkursie - wybieramy to.

3. Pokazuje się okno z dostępnymi konkursami, a na dole są małe strzałki ( < > ), klikamy strzałką w prawo aż do momentu gdy wśród konkursów nie pojawi się konkurs "The best of Football".

4. Gdy się ukaże dany konkurs klikamy w niego.

5. Powyższym przechodzimy do okienka - konkurs: szczegoly. Obok napisu na dole - Twój status: nie przyłączony klikamy na przyłącz się. '

6. Już jesteśmy w konkursie.

7. Teraz trzeba wybrac kupon - wybieramy zdarzenie piłkarskie jakie chcemy dodać do konkursu, po lewej stronie, gdzie ukazany jest nasz kupon widać teraz pole: konkurs pod nim wybieramy The best of Football.

8. Zatwierdzamy kupon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień był kompletną klapą, ale wiem dlaczego tak było, za dużo kuponów postawiłem z meczem Rops - Tampere, przez to kiedy Tampere przegrało 3 kupony automatycznie przegrały. No cóż, człowiek uczy się na błedach. Zobaczymy jak mi pójdzie dzisiaj. :)

 

kupony od 1 do 7 (-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już o tym wiem i nigdy tak nie bede robił. Kiedyś tak samo postawiłem na Francje w meczu bodajże z Chorwacją i jak dobrze pamiętam był wtedy remis 2:2. No cóż... zdarza się :) Dzisiejsze typki podam popołudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic to był najgorszy tydzien od początku mojego obstawiania. Te 20 zł ostatnie postawiłem na tenis kurs koło 4 i oczywiście obstawiłem Federera :( Pewnie wiecie jaki był wynik. Reszta pięknie weszła.

 

Z powodu braku kasy robie sobie przerwę. Może mały odpoczynek mi coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...