Skocz do zawartości

kuponiki by grabek


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

o widze tu zawodnika z ekstraklasy :mrgreen: gra za grube pieniądze :mrgreen:

Argentyna-Serbia i Czarnogóra 1.6 1

Amica-Kispest 1.55 1

 

obawiał bym sie tych 2 meczyków

pierwszy z wiadomych powodów różnie jest w takich imprezach

a co do amicy, skład osłabiony ale z legią zagrali na całego i wywalczyli cenny remis,wegierska piłka nie jest znowu słaba mogą być równorzędnym przeciwnikem dla amicy, i w tym meczu może być róznie ale bede kibicował polskim klubom zeby zdobywały punkty potzrebne do ogólnej klasyfikacji uefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No czy ja wiem ... Amica nie wymeczyła a mało brakło aby wygrała!

Wygra berdziej sie boje Legii a Argentyna to pewniak nie wiem czy wiesz ze Argentyna jedzie po medal a pake maja potezna (Saviola,Ayala) słyszałem ze Czarnogóra jedzie bez podstawowych zawodników!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna to pewniak nie wiem czy wiesz ze Argentyna jedzie po medal a pake maja potezna (Saviola,Ayala) słyszałem ze Czarnogóra jedzie bez podstawowych zawodników!

Z całym szacunkiem Grabek, ale:

Primo:

- to że jedzie po medal to każdy tak może powiedzieć, no bo po co jedzie, chyba nie jako asytsa , nieprawdaż?

secundo:

- Mówisz, iż słyszałeś, to ja pytam, gdzie, kiedy , poddaj zatem to weryfikacji.

Czy była to sąsiadka z pod 4-ki na parterze, czy ktoś kto się zajmuję np newsami, czy tez wyczytałes, to w newsach, na jakiejś stronce:), jeśli tak, jaka.

Wg mnie Argentyna także jest faworytem.

Faworyci przegrywają ostanimi czasy :(

 

Co do kuponu.

LEgia, nie powinna mieć problemu wynik powyżej 3 goli przewiduje na korzyśc naszych.

Co do Amici, też czysta 1, wrawdezie Klispist , to I liga, ale beniaminek. POnadto, awans p[1-0 away, i 1-1 home, ze słabym Mika.. z Armeni.

Info z gazetki STS str. 4.

Powodzenia :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna to pewniak nie wiem czy wiesz ze Argentyna jedzie po medal a pake maja potezna (Saviola,Ayala) słyszałem ze Czarnogóra jedzie bez podstawowych zawodników!

Z całym szacunkiem Grabek, ale:

Primo:

- to że jedzie po medal to każdy tak może powiedzieć, no bo po co jedzie, chyba nie jako asytsa , nieprawdaż?

secundo:

- Mówisz, iż słyszałeś, to ja pytam, gdzie, kiedy , poddaj zatem to weryfikacji.

Czy była to sąsiadka z pod 4-ki na parterze, czy ktoś kto się zajmuję np newsami, czy tez wyczytałes, to w newsach, na jakiejś stronce:), jeśli tak, jaka.

Wg mnie Argentyna także jest faworytem.

Faworyci przegrywają ostanimi czasy :(

 

Co do kuponu.

LEgia, nie powinna mieć problemu wynik powyżej 3 goli przewiduje na korzyśc naszych.

Co do Amici, też czysta 1, wrawdezie Klispist , to I liga, ale beniaminek. POnadto, awans p[1-0 away, i 1-1 home, ze słabym Mika.. z Armeni.

Info z gazetki STS str. 4.

Powodzenia :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...