Skocz do zawartości

CHAMPIONS WORLD 2004


picu.ś

Rekomendowane odpowiedzi

To jest turniej sparingowy rozgrywany w amercyce , wystąpią Milan,Roma,Liverpool,Chelsi,Manu,Galata,Porto,Bayern,Celtic , proszę o zamieszczanie typów swoich,najlepiej z uzasadnieniem i jakby ktoś mógł do niech poda jakoś stronkę o tym turnieju lub terminarz,kursy czy mecze w tv bo polsat sport pokazue, z góy dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


najmniej w tym turnieju bedzie sie liczyła Roma i Liverpul. Czarnym koniem moze byc Galatasaray ktura ostatni sezon zawaliła na całej klapie nic nie zdobywajac.Aspiracje tego klubu sa bardzo duze co do nowego sezonu.Co do Bayernu to jedzie osłabiony do USA ale i tak moze cos tam osiagnac tak jak galatasaray nic nie zdobyli w poprzednim sezonie a to jest druzyna ktura ma bardzo duze aspiracje.Chelsea po ostatnich zakupach tez bedzie sie napewno liczyc chociaz pierwszy mecz pod wodza nowego trenera nie budzi do optymistycznego patrzenia (remis 1-1 z 4 ligowcem angielskim )

Pierwszy mecz jest w sobote jeste to mecz Chelsea - Celtic ja bym postawił w tym meczu czysty remis. Natomiast w niedziele graja Manchester - Bayern tu dał bym 2.

Innych meczy nie mam rozpisanych !! zycze powodzenia !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawiłem na Chelsea i wygrali, teraz wybiorę kolejny mecz na który postwię ( jeden), pomóżcie mi go wybrać, zastanawiam się pomiędzy Manu-Celtic a Chelsea-Roma

Celtic - Scotland -- : -- Liverpool - England

Manchester United - England -- : -- Celtic - Scotland

Chelsea - England -- : -- Roma - Italy

FC Porto - Portugal -- : -- Liverpool - England

Manchester United - England -- : -- AC Milan - Italy

Celtic - Scotland -- : -- Roma - Italy

FC Porto - Portugal -- : -- Galatasaray - Turkey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie stawiaj na Man Utd, bo mają bardzo osłabiony skład :) Z Bayernem grała praktycznie sama młodzież + Keane i Smith :D Dobrze na turnieju spisuje sie Chelsea i Liverpool :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...