Skocz do zawartości

Progresja brenno


brenno

Rekomendowane odpowiedzi


kolejna próba ... tym razem pójdę w stronę "kasa robi kasę" system ten jest oparty na podobnym troche do silni matematycznej dzialaniu ... prosty w założeniu i wymaga chyba minimum mozliwości typerskich ... jego wada to że jeże3li zawiedzie podczas progresji wówczas tracimy wszystko ... no cóż jednak jeżli zaczynając od 500 zł trafimy 5 kuponów z rzędu po jednym meczu ze stawką np.1,3 wówczas z tych 500 zł robimy1856 zł

Viikingit - GBK 1 kurs 1,35 expect stawka 500zł do wyjęcia 675 zł

powodzenia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej graj za zysk 2-3 pewne zdarzenia bo jesli cie zawiedzie "kasa robi kase" co jest calkiem matematycznie prawdopodobne bedziesz cale swoje 500zl do tylu a tak grasz za "nie swoje" pieniadze. taka mala moja rada (przynajmniej nie zal az tak uciekajacej gotowki :D ) a z "pewniakami" roznie bywa\pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej graj za zysk 2-3 pewne zdarzenia bo jesli cie zawiedzie "kasa robi kase" co jest calkiem matematycznie prawdopodobne bedziesz cale swoje 500zl do tylu a tak grasz za "nie swoje" pieniadze. taka mala moja rada (przynajmniej nie zal az tak uciekajacej gotowki :D ) a z "pewniakami" roznie bywa\pozdro

ja gram mecze które uważam za bardzo prawdopodobne do obstawienia, jeżeli będzie ich w ciągu dnia nawet 5 to je obstawie, a tym stylem pokazuję jak zrobić sporo kasy w krótkim czasie...gdybym teraz zaczął progresję od zysku czyli 175zł wówczas potrzebowałbym 8 trafnych kuponów żeby wygrac około 1500zł (oczywiście mówimy po jednym zdarzeniu na kupon ze stawka 1.3) a tak potrzebuję jeszcze tylko 4 aby mieć 1800zł.....ogólny kurs progresji to tylko 3.71(5 kuponów po kursach 1.3) więc dlatego kasa robi kasę... zaczynając od 10 zł zysk = 27zł od 500 = 1356zł

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w podobny sposób oparty nie na analizie drużyn a jedynie na danych. Zmontowałem sobie arkusz w excelu gdzie wyłaniałem drużynę a póżniej grałem na remis. Zimny prysznic przy kwocie około 2500 zł sprowadził mnie na ziemie.

Obecnie korzystam z tego arkusze ale kwotę obracam o wiele mniejsze

 

ps. jak masz jakieś ciekawe rozwiazania systemowe zapraszam do dziłu Bukmacherzy -SYSTEMYjak pokonac buka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...