Skocz do zawartości

TYPY - retoox


retoox

Rekomendowane odpowiedzi

E13/P1

Zabel, E - Mazzoleni, Eddy 1 :shock:

Yeovil Town - Bolton 2

ako - 1.96 x 2.65 = 5.18

 

E13/P2

Lech Poznań - Stasiak Ostrowiec Św. 1

Real Madryt - Osasuna 1X

1860 Monachium - Eintracht Trier 1

ako - 2.35 x 5.18 = 12.18

 

Lech Poznań - Stasiak Ostrowiec Św. 1

Real Madryt - Osasuna 1X

1860 Monachium - Eintracht Trier X

ako - 4.64 x 2.62 = 12.15

 

Recznie robione 1x ze wsgledu na braki w ofercie. Mam nadzieje ze wkoncu sie uda cos z ta 13 zrobic :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


E13/P2

Lech Poznań - Stasiak Ostrowiec Św. 1

Real Madryt - Osasuna 1X

1860 Monachium - Eintracht Trier 1

ako - 2.35 x 5.18 = 12.18 :arrowd:

 

Lech Poznań - Stasiak Ostrowiec Św. 1

Real Madryt - Osasuna 1X

1860 Monachium - Eintracht Trier X

ako - 4.64 x 2.62 = 12.15 :mrgreen:

 

E14/P1

Bułgaria - Turcja 2

Real Madryt - Osasuna 1X

Celtic - Falkirk 1

ako - 1.56 x 2.70 = 4.22 :mrgreen:

 

E15/P1

Kärpät - Tappara 1X

Pelicans - Jokerit 2

ako - 1.89 x 2.75 = 5.20 :mrgreen:

 

E16/P1

Djurgardens IF - Södertälje SK 1

ako - 1.60 x 2.80 = 4.48 :mrgreen:

 

E17/P1

Luxo Stars - VMS Elit ( Max, M - Holta, R ) 2

Polonia Warszawa - Korona Kolporter Kielce X :shock:

ako - 4.76 x 1.00 = 4.76

 

Polonia Warszawa - Korona Kolporter Kielce 1 :shock:

Luxo Stars - VMS Elit ( Max, M - Holta, R ) 2

ako - 2.24 x 2.00 = 4.48

 

W tym momencie znow zastosuje sobie"cofke" i etapy 15, 16 i 17 uznaje za anulowane.

 

 

E15/P1

Świt Nowy Dwór Maz. - Legia Warszawa 2

Pogoń Szczecin - Mazowsze Grójec 1

Groclin Grodzisk Wlkp. - Olimpia Sztum 1

ako - 1.54 x 2.75 = 4.24

 

Legia podobno m nieobpuszczac pucharow i ma grac podstawowym składem wiec...Groclin znajduje sie tylko dlatego zeby ako sie zgadzało."W Szczecinie nikt nie wyobraża sobie innego wyniku niż zwycięstwo Pogoni. Podopieczni trenera Baniaka nie mogą jednak sobie pozwolić na zlekceważenie rywala.

W pierwszej rundzie PP Mazowsze pokonało po rzutach karnych walczący w poprzednim sezonie o awans do ekstraklasy RKS Radomsko. Wydawało się to sensacją, ale po 9. kolejkach II ligi RKS jest w tabeli ostatni..." -->revbiker z mecz.xx

"Gra Pogoni coraz lepsza, tylko ta nieszczęsna obrona...

Do składu wraca Masternak, więc powinno to troszkę poprawić grę defensywną. Poza tym gra pewnie będzie wyglądała tak, że 70% posesji będzie miała Pogoń, i niezbyt często będzie dopuszczać rywali pod bramkę. O atak raczej nie ma się co martwić.

Ciekawostka - w rezerwach Mazowsza gra... Rafał Siadaczka" -->_bzyku_ z tego samego forum co revbiker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E16/P1

Pogoń Szczecin - Mazowsze Grójec 1

Tłoki Gorzyce - Wisła Kraków 2

FC Porto - Uniao Leiria 1

ako - 1.59 x 2.80 = 4.44

 

O Pogoni juz pisałem, Porto gram bo musza w koncu cos wygrac a Wisłe tylko dletego, ze chyba sie na ten mecz wybiore wiec jakies emocje sie przydadza. w tym momemcie przypomina mi sie mecz mojej Stali z Wisła z 1/8 PP z 1999 roku. Stalowka była skazywana na kleske i po 46 minutach przegrywalismy 2-0 (Pater, Czerwiec), ale po 90 minutach było 2-2. W doliczonym czasie gry w polu karnym Wisły znalazło sie 11 piłkarzy stalowki łacznie z naszym bramkarzem a gola strzełem głowa strzelił Krystian Lebioda - obecnie gracz Tłokow. Innymi zawodnikami ktorzy wystepowali w w/w spotkaniu i bycmoze wystapia dzisiaj sa:Wojciech Fabianowski "Fabian", Paweł Szafran "Lola", i Paweł Wtorek(Tłoki). mecz ktory teraz opisuje był jednym z lepszych jakie widziałem a jak teraz popatrzec kto w nim grał to az miło. Bramki Stalowki bronił Maciej Nalepa ten sam ktorego sprawdzał Janas a Wisła: Żurawski, Frankowski, Brasilia, Jop, Kosowski itp...itd ..Eh....na wspominki mi sie wzieło.

 

E17/P1

Oberhausen - Stuttgart 2

AC Milan - Messina 1

ako - 1.71 x 3.00 = 5.12

 

"German Cup. Outsider 2Bundesliga podejmie czołową drużynę 1Bundesliga. Stuttgart w skladzie ligowym (nie zagra kontuzjowany Kuranyji). Trener Matthias Sammer nie planuje żadnych experymentów ze składem - ma zagrac najsilniejsza 11-nastka jaka dysponuje. Oto skład Vfb na ten mecz: Hildebrand - Hinkel, Stranzl, Babbel, Lahm - Meißner, Soldo, A. Hleb, Heldt - Cacau, Szabics. Trener gospodarzy - Jörn Andersen - ma kłopoty z zestawieniem linii obrony: ze składu na wtorkowy mecz wypadł Cichon i Hugo Costa. Sadzę, że Oberhausen przejdzie obok meczu i Stuttgart odniesie dziś pewne zwyciestwo na Niederrheinstadion. "--> cervenko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E15/P1

Świt Nowy Dwór Maz. - Legia Warszawa 2

Pogoń Szczecin - Mazowsze Grójec 1

Groclin Grodzisk Wlkp. - Olimpia Sztum 1

ako - 1.54 x 2.75 = 4.24 :mrgreen:

 

E18/P1

Parma - Bologna 1X

Sochaux - Lille Under 2.5

ako - 1.81 x 3.10 = 5.61

 

E19/P1

Aston Villa - Queens Park Rangers 1

Roma - Lecce 1X

AC Milan - Messina 1X

ako - 1.51 x 3.25 = 4.92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po miesiecznej przerwie powracam. Ostatnimi czasy nieszło mi najlepiej, ale cos sie poprawiło wiec powracam. Narazie dam na chwilke sobie spokoj z probresjami itp wariacjami i bede brał w sposob normalny czyt. wartosc statawki odpowiadajaca wartosci zakładu. Startuje majac na koncie 47,6 jednostek a celem jest dojscie do 200j. Po drodze mam 3 cele posrednie czyli 50j 100j i 150j. Podsumowania beda sie pojawiał, ale jak czesto i co beda obejmowac to jeszcze niewiem. Na poczatek:

 

Johansson T. - Sargsian S. 1 1,30 18:00

Henman T. - Srichaphan P. 1 1,30 20:00

Arsenal - Panathinaikos 1 1,25 20:45

5j-->10.56j

 

Arsenal (un) - Panathinaikos (ov) 2 1,60 20:45

5j-->8j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit Pistons - Houston Rockets 1 1,30

Mavericks - Kings (+5,5) 1 1,80

5j-->11.70j

 

Detroit hmmm...zastanawiałem sie mocno nad zagraniem ich z handi -6, ale ostatecznie zdecydowałem sie, ze dzis to bedzie tylko jako dostawka do dania głownego jakim jest Dallas.

Dallas przed sezonem wzmocniło obrone a w Sacramento kontuzje i niepewny wystep kilku graczy (Webber i Christie w sezonie 20003 odpowiednio 19 i 10pkt na mecz). Po za tym Dallas przed sezonem niezle sie prezentowało.

 

Mavericks (un 205,5) - Kings (ov 205,5) 1 1,80

5j-->9j

 

Tak jak pisałem wczesniej Dallas przed sezonem wzmocniło obrone a kilku odpowiedzialnych za rzucanie nie w najwyzszej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix Suns - Atlanta Hawks 1 1,10

Minnesota Timberw. - NY Knicks 1 1,15

Magic - Bucks (+5,5) 1 1,80

5j-->11,39j

 

Zakład ten powstał z typow ktore mi zarekomendował znajomy. Oprocz w/w polecana była jeszcze Indiana kurs 2.10 i Dallas ale buk u ktorego gram narazie ich niewystawił, wiec puszam cos takiego.

 

Suns - Hawks (+12,5) 1 1,80

5j-->9j

 

Phonix bankier bo Atlanta w tym sezonie cieniutka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Sevilla - Aachen 1 1,20

Newcastle United - Dinamo Tiflis 1 1,20

Partizan Belgrad - Egaleo 1 1,35

5j-->9.72j

 

Newcastle United - Dinamo Tiflis 1 1,20

Heart of Midlothian - Schalke 04 2 1,70

5j-->10.20j

 

Newcastle United - Dinamo Tiflis 1 1,20

Ferencvaros - Feyenoord Rotterdam 2 1,85

Sporting Lissabon - Panionios Athen 1 1,30

5j-->14.43j

 

Głównym błedem jest to, że Sroki sa na wszystkich 3 kuponikach, ale z drugiej strony jak z nimi niewygraja to bede bardzo zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Middlesborough - Lazio Rom 1 1,80

5j-->9j

 

Middlesborough (un) - Lazio Rom (ov) 2 1,80

5j-->9j

 

O 21 meczyk pokazywany bedzie na polsacie sport wiec zeby sie go lepiej ogladało postanowiłem sie mu troszke przyjrzec. Do zagrania overka skłoniły mnie dwie rzeczy:

1) Mark Viduka + Hasselbaink - kazdy kto choc troszke sie interesuje piłka napewno doskonale zna tych zawodnikow gdy dodac do tej dwojki Zendena to odrazu widac ze Boro ma potencjał w ataku stad tez gra na overka.

2)Kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje. Zamiast wypisywac wkleje post kibica Lazio z innego forum:

 

"sereni is injured but he will try to play, at now he has 40% to play

 

out: Negro, Siviglia, Zauri, D.Baggio, Talamonti, Liverani, Inzaghi, Muzzi, Peruzzi, E. Filippini, gonzalez, de sousa

 

Cesar comes back but he didn't play sicne 3 moth

 

this will be the line up:

 

Casazza, Oddo, Couto, Sannibale*, Lopez, Dabo, Giannichedda, Manfredini, Di canio, Filippini, Rocchi

 

* junior squad"

 

Jak widac skład sie troszke posypał, ale Lazio to wkoncu Lazio i tanio skóry niesprzeda.

Mój typ na corect score to: 2-1 ewentualnie 3-1 bramki: (Hasellbaink, Zenden - Oddo)

 

Na wieczór dołoze cos z NBA mój "podpowiadacz" proponuje Minnesotte kurs:1.8-2 i Washington z hc kurs:1.8. Co zagram jeszcze niewiem NBA dzis koło 23-24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williams V. - Fedak Y. 1 1,05

Charlotte Bobcats - Washington Wizards 2 1,50

6j-->9,45j

 

Puchar Uefa wyadł tak sobie tzn 3 na 5 kuponow trafionych co dało mały zysk, ale nizszy od spodziewanego. Na kilku forach wyczytałem rozne opinie na temat meczu Washingtonu i Minnesoty i w mojej głowie powstał metlik, wiec postanowiłem zagrac tylko 1 spotkanie z mniejsza stawka, ale za to takie ktore mi sie dzisiejszej nocy wydaje najpewniejsze. Byćmoze w nocy edytuje post i dogram Minnesote, ale to na chwile obecna nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie:

 

1)

Johansson T. - Sargsian S. 1 1,30

Henman T. - Srichaphan P. 1 1,30

Arsenal - Panathinaikos 1 1,25

5j-->10.56j

 

2)

Arsenal (un) - Panathinaikos (ov) 2 1,60

5j-->8j

 

3)

Detroit Pistons - Houston Rockets 1 1,30

Mavericks - Kings (+5,5) 1 1,80

5j-->11.70j

 

4)

Mavericks (un 205,5) - Kings (ov 205,5) 1 1,80

5j-->9j

 

5)

Phoenix Suns - Atlanta Hawks 1 1,10

Minnesota Timberw. - NY Knicks 1 1,15

Magic - Bucks (+5,5) 1 1,80

5j-->11,39j

 

6)

Suns - Hawks (+12,5) 1 1,80

5j-->9j

 

7)

FC Sevilla - Aachen 1 1,20

Newcastle United - Dinamo Tiflis 1 1,20

Partizan Belgrad - Egaleo 1 1,35

5j-->9.72j

 

8)

Newcastle United - Dinamo Tiflis 1 1,20

Heart of Midlothian - Schalke 04 2 1,70

5j-->10.20j

 

9)

Newcastle United - Dinamo Tiflis 1 1,20

Ferencvaros - Feyenoord Rotterdam 2 1,85

Sporting Lissabon - Panionios Athen 1 1,30

5j-->14.43j

 

10)

Middlesborough - Lazio Rom 1 1,80

5j-->9j

 

11)

Middlesborough (un) - Lazio Rom (ov) 2 1,80

5j-->9j

 

12)

Williams V. - Fedak Y. 1 1,05

Charlotte Bobcats - Washington Wizards 2 1,50

6j-->9,45j

 

Kupony tafione/nietrafione: 7/5 58%

Zadłady trafione/nietrafione: 15/6 71%

Kapitał poczatkowy/obecny: 47.6j / 54.67j +7.07j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia Warschau - Polonia Warschau HC (0:1) X 3,70

5j-->18.50j

 

Mecz derbowy a Legia w kryzysie, ale legia to Legia wiec o ta 1 bramke powinna byc lepsza.

 

Myskina A. - Petrova N. 1 1,40

Youzhny M. - Stepanek R. 1 1,40

Mirnyi M. - Soderling R. 1 1,70

5j-->16.66j

 

Do Myszki niejestem specjalnie przekonay, ale coz juz zapozno, a co do panow hmmm widac w jakies sa obecnie formie.

 

Edit:

 

Canas G. - Lopez F. 2 2,20

5j-->11j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonics - Hawks (+9,5) 1 1,80

Portland T. Blazers - LA Clippers 1 1,35

5j-->12,15j

 

Toronto Raptors - Detroit Pistons 2 1,50

Seattle Supersonics - Atlanta Hawks 1 1,20

5j-->9j

 

FC Brügge - Westerlo HC (0:1) 1 1,50

FC Eindhoven - Sparta Rotterdam 2 1,75

5j-->13,13j

 

Zaległy zakład ale niebyło kiedy go wszesniej wpisac. NBA dzis bez zadnych wiekszych analiz. Dzien na minus wiec moze w nocy go uda sie odrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baskets Bonn - ALBA Berlin 1 1,50

RSC Anderlecht - La Louviere 1 1,35

Crystal Palace - Arsenal 2 1,45

5j-->14,68j

 

Co do w/w spotkan to Anderlecht gra z mocnym w tym sezonie La Lauviere wiec sadze ze zakonczy sie na jedobramkowej wygranej. Arsenal ostatnimi czasy osiagał słabe wyniki i w lidze i LM wiec chyba najwyzsza pora na przełamanie sie. Telekom Bonn jeszcze w tym sezonie niepokonany. Kilka razy pokazał sie z dobrej strony. Dzis napewno bedzie wyrownany pojedynek, ale ciut wiecej atutow po stronie Telekomu.

 

Reggina Calcio - Juventus Turin 2 1,55

Iwata Jubilo - Cerezo Osaka 1 1,60

5j-->12,40j

 

Jak Juve niewejdzie to na wieczór napewno dogram Iwate gdyz kurs jest moim zdaniem znacznie zawyzony. Carezo w ostatnich spotmaniach bardzo słabe wyniki natomiast Iwata po małym falstarcie obecnie w dosyc dobrej dyspozycji w ostatnich meczach (3z-2r-1p) natomiast Osaka (0-2-4).Szanse na zwyciestwo Iwaty w tym meczu oseniam na ok 90%.

 

Waalwijk - Heerenveen 2 2,35

5j-->11.75

 

Mecz juz sia zaczał wiec niema sie co rozpisywac. W godzinach bardziej wieczornych dojdzie cos z NBA na chwile obecna najciekawiej wyglada Dallas, Detroit, Sacramento, Indiana, Minesota i New Jersey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze typkowanie było niechlujne tzn bez odpowiednich analiz i efekt widac odrazu -15 jednostek, dlatego na nocke 4 kupony z których dwa pierwsze sa bardzo pewne a dwa pozostałe lekko warjackie przyczyn najmniej pewnie wyglada typ na Orlando.

 

Iwata Jubilo - Cerezo Osaka 1 1,60

Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies 1 1,30

8j-->16,64j

 

Detroit Pistons - Philadelphia 76ers 1 1,25

Mavericks - Grizzlies (+7,5) 1 1,80

5j-->11,25j

 

Pistons (un 176,5) - 76ers (ov 176,5) 2 1,80

Houston Rockets - Sacramento K. 2 2,00

5j-->18j

 

Bobcats (+6,5) - Magic 2 1,80

Washington Wizards - Miami Heat 2 1,35

Minnesota Timber. - New Orleans Hornets 1 1,15

5j-->13,97j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dość dawno tu niezagladałem, głownie przez problemy z dostepem do internetu, ale za kilka tygodni (po sesji) zaczne tu regularnie testowac pewna progresje. A oto i ona:

 

System 15 kroków opracowany przez Marasa

 

System polega na graniu max. 2 meczy na kupon. Kurs osiągnięty z tych dwóch spotkań musi wynieść około 2.00 .System składa się z 15 kroków w trakcie których w żadnym momencie nie jesteśmy na minusie ( jeśli ciągle wygrywamy i nie musimy dodawać kasy z kieszeni ). System polega na graniu kolejnych kuponów za wygrane z poprzednich. Wszystko jest niżej rozpisane . Grę zaczynamy od 2 zł. A planowokończymy na 768 zł Przy każdym kroku mamy jedną możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego kroku . Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do kroku z mniejszą stawka gdzie też możemy się raz pomylić. Wszystko wyjaśni się po przeczytaniu poniższej rozpiski .

 

Obliczając te stawki brałem pod uwagę zawsze kurs 2.00

 

1 krok

Gramy za 2 zł wygrana 4 zł z tych 4 zł odkładamy do banku 2 zł czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.

2 krok

Gramy ponownie za 2 zł wygrana 4 zł nic nie odkładamy

3 krok

Gramy za 4 zł wygrana 8 zł odkładamy do banku 4 zł to jest to zabezpieczenie jeśli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania swojej kasy

4 krok

Gramy za 4 zł wygrana 8 zł

5 krok

Gramy za 8 zł wygrana 16 zł odkładamy 8 zł

6 krok

Gramy za 8 zł wygrana 16 zł

7 krok

Gramy za 16 zł wygrana 32 zł odkładamy 16 zł

8 krok

Gramy za 16 zł wygrana 32 zł

9 krok

Gramy za 32 zł wygrana 64 odkładamy 32 zł

10 krok

Gramy za 32 wygrana 64 zł

11 krok

Gramy za 64 zł wygrana 128 zł odkładamy 64 zł

12 krok

Gramy za 64 zł wygrana 128 zł

13 krok

Gramy za 128 zł wygrana 256 zł odkładamy 128 zł

14 krok

Gramy za 128 zł wygrana 256 zł

15 krok

Gramy za 256 zł wygrana 514 zł !! KONIEC

 

Po zsumowaniu wszystkich pieniędzy z banku oraz końcowej wygranej otrzymamy kwotę 768 zł ( kwota ta wyjdzie wtedy kiedy będziemy zawsze wygrywać). Nawet jeśli przy każdym kuponie pomylimy się jeden raz ale skończymy system to wygramy min. 514 zł. Cały system możemy skończyć nawet w tydzień . Dwa mecze na kupon to duże prawdopodobieństwo wygranej więc nie należy ograniczać się do jednej dyscypliny sportu . Proponuje grać nawet 3 mecze na kupon lecz wtedy należy stosować podpórki . Mam nadzieje że mój system pomoże wam ograć buka.

 

Tak tą progresje widzi Maras u mnie bedzie to bardzo podobnie wygladac moze z małymi wyjatkami (wiecej niz 2 zdarzenia na kupon i przejescie progresji dłuzsze niz tydzien). jak juz wszesniej wspomnialem obecnie mam sesje :x i typy niebeda podawane regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok 1

stawka : 2.00

AKO: 2.06

możliwa wygrana: 4.12

 

Federer - Safin 1 1.15

Storhamar - Bergen 1 1.15

Gramanet - Betis + remis X2 1.10

Trondheim - Stavanger 1 1.35

KalPa - FPS 1 1.05

 

Krok 2a

stawka : 2.00

AKO: 2.40

możliwa wygrana: 4.80

 

Norway - Germany hc 1 (-1.5) 2.40

 

Krok 2b

stawka : 2.00

AKO:1.85

możliwa wygrana: 3.70

 

Sweden - Japan powyzej 58.5 1.85

 

Jako ze niekonsekwencja jest moja silna strona to cos zmienilem. Niemogłem sie zdecydowac któe spotkanie wybrac wiec zagralem obydwa. W przypadku trafienia kroku 2a albo 2b cały poziom zostaje anulowany a gdy trafie obydwa wowczas wieksza pula przejdzie do banku.

P.S.

Jak wyzej zaznaczylem niejest to mój system :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO CIEKAWY SYSTEM ZASTOSUJE GO :)

JESLI MOZNA :)

TYLKO STAWKE ZWIEKSZE ZAMIST 2 DAM 3 :)

PRZEANALIZOWALEM TO JAK ZA 3 BEDE GRAL I TWOJ SYSTEM WYPALI TO ZA 2 TYG BEDE MIAL 1149 ZL :)

JAK CHCESZ TO MOZESZ SLEDZIC MOJE POSTEPY :)

JA TWOJE ZAMIERZAM SLEDZIC :) I SESJA MI W TYM NIE PRZESZKODZI :)

POZDRO :)

 

//czy możesz stosować się do regulamniu i nie używać caps locka? To już Twój kolejny raz... :evil: //mod. Kisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza proba zakonczona blamazem.... dlatego probujemy jeszcze raz

 

Krok 1

stawka : 2.00

AKO: 2.21

możliwa wygrana: 4.42

 

Hewitt Lleyton - Roddick 2 1.47

Mogi Mirim - Santos 2 1.50

 

Krok 2

stawka : 2.00

AKO:1.99

możliwa wygrana: 3.98

 

Hewitt Lleyton - Roddick 2 1.47

Chicago Bulls - Charlotte Bobcats 1 1.13

Săo Paulo - Internacional 1 1.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba numer 2 tez zakonczona niepowodzeniem. Szkoda ze Roddick dał sie rzełamac w 8 gemie 3 seta, bo gdyby dociagnał..... . Niema co gdybac 3 podejscie czas zacząć.

 

Krok 1

stawka : 2.00

AKO: 2.00

możliwa wygrana: 4.00

 

Tunisia - Denmark hc 2 (-2.5) 1.90

Algeria - Kuwait 1 1.05

 

Krok 2

stawka : 2.00

AKO:2.39

możliwa wygrana: 4.78

 

Tunisia - Denmark 2 1.45

Algeria - Kuwait hc 1 (-6.5) 1.65

 

Z innych ciekawie rzeczy z dzisiejszej pilki reczej moim zdaniem warto sie zastanowic nad:

France - Angola hc +16.5 2.10

Tunisia - Denmark powyzej 54.5 1.70

 

Co do meczów które mam na kuponach, pewniejszym wydaje sie mi byc hc na Danie niz Algierie. Tunezja wiadomo gospodarz, ale z drugiej strony Dania jeden z potentatow szczypiorniaka na swiecie. Na tych mistrzostwach bylo juz iwele niespodzianek i mysle ze w tym meczu takowej niebedzie. Do przerwy pewnie majacy wielkie ambicje afrykanerzy bede prowadzic wyrownana walke i wynik bedzie oscycowal wokol remisu, ale po przerwie wieksze ogranie i rutyna wezmie gory. Zastanawia mnie tez opcje zgrania overka w tym spotkaniu. W dotychczasowych 3 spotkaniach Dania 126 -60 ( srednio 62 bramki na mecz) Algieria 107 - 69 ( 58 bramek na mecz), ale pamietac trzeba o tym, ze obydwa zespoly graly juz z Angola i Kanada (najsłabsze zespoly w grupie). Tunezja obrone ma srednia a Dania jest bardzo skuteczna w ataku, dlatego tez sadze ze w tym meczu padnie okolo 60 bramek. Moze tos ma jakies inne zdanie na temat tego spotkania?? Chetnie go wysłucham.

Co do hc na Angole to... Pamietac tzreba ze jutro grane sa ostatnie mecze grupowe w których to Francja zmierzy sie z Dania i napewno zawodnicy bede oszczedzac sily na sobotnie spotkanie. Wyniki Angoli sa "ciekawe" w meczu inaugurujacym mistzostwa ulegli Tunezji 16 bramkami nastepnie rozjechali ich Dunczycy ( róznica 28 bramek) a w ostatnim spotkaniu przegrali 5 trafieniami z Grecja. Składajac to w jakas całosc wychodzi mi na to ze Francuzi będa chcieli szybko osiagnac kilkubraamkowa przewage a nastepnie zaczna sie "oszczedzac". Gdyby hc wahal sie w granicy 12-14 bramek wówczas bym zrezygnował, ale 16,5 z kursem 2,10 moim zdaniem warto.

Algeria - Kuwejt. Algeria ia gra nadspodziewanie dobrze i osiaga dosyc dobre wyniki a Kuwejt dostal lanie od Słoweńców, Rosjan i Islandii. Im dłuzej przygladam sie temu spotkaniu tym wiecej watpliwosci nabieram. Algieria powinna to wygrac spokojnie a jedyne czego sie obawiam to ze zadowola sie 4-5 bramkowa przewaga i nici z mojego hc. Uwagi na temat w/w spotkan mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu pierwszy "sukces" :lol: udalo sie przejsc pierwszy krok.

 

Krok 2

stawka : 2.00

AKO: 2.08

możliwa wygrana: 4.16

 

Eskil Ervik - Carl Verheijen 2 1.40

Cindy Klassen - Chiara Simionato 1 1.35

Bayer Leverkusen - VfL Bochum 1X 1.10

 

Krok 3

stawka : 4.00

AKO: 2.18

możliwa wygrana: 8.72

 

Standard Ličge - Cercle Brugge powyzej 2.5 goli 1.50

Anderlecht - Beveren 1 1.20

Club Brugge - Ooestende 1 1.10

Rangers - Livingston 1 1.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok 4

stawka : 4.00

AKO: 2.10

możliwa wygrana: 8.40

 

Ajax - ADO Den Haag 1 1.15

RKC Waalwijk - PSV 2 1.55

Trabzonspor - Kayserispor 1 1.18

 

Krok 5

stawka : 8.00

AKO: 2.04

możliwa wygrana: 16.32

 

Ajax - ADO Den Haag 1 1.15

Russia - USA 1 1.01

Oldham Ath - Bolton 2 1.67

Atalanta - Juventus FC X2 1.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejscie numer 4.... teraz juz gramy na powaznie!!! :)

 

Krok 1

stawka 2.00

AKO: 2.24

możliwa wygrana 4.48

 

Montepaschi Siena - Bipop Reggiana 1 1.15

Roseto - Benetton Treviso 2 1.30

Numancia - Real Madrid 2 1.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytem jest db. ale sory ale Ty sam zle wybieraasz mecze.. moze sie myle ale kiedy widzisz maly kurs lub nieznana druzyne przeciwko znanej bez zastanowienia dajesz to spotkanie wedlug mnie przede wszystkim powinines przeanalizowac wyniki z wczesniejszych spotan pozniej jak druzyny sprawuja sie na wyjezdzie czy tez u siebie.... mecz realu wedlug mnie byl nieprzemyslany tak samo jak mecz ajaxu ... numancia u siebie nie gra najgorzej a jax przezywa spadek formy i po tak malym kursie komplenite nie oplacalo sie grac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytem jest db. ale sory ale Ty sam zle wybieraasz mecze.. moze sie myle ale kiedy widzisz maly kurs lub nieznana druzyne przeciwko znanej bez zastanowienia dajesz to spotkanie wedlug mnie przede wszystkim powinines przeanalizowac wyniki z wczesniejszych spotan pozniej jak druzyny sprawuja sie na wyjezdzie czy tez u siebie.... mecz realu wedlug mnie byl nieprzemyslany tak samo jak mecz ajaxu ... numancia u siebie nie gra najgorzej a jax przezywa spadek formy i po tak malym kursie komplenite nie oplacalo sie grac. :)

co Ty pitolisz. Ajax rozwala od 2 miesięcy wszystko co napotka na swojej drodze, cenne zwycięstwo w pucharze i rewanż za kompromitację z herenven, real WZMOCNIONY brakiem Ronaldo, nie wygaduj głupot, gdzie Ty masz ich kryzys ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce tutaj psuc tematu ale to Ty pitolisz glupoty ....widziales dzisiejsza gre Realu ?? to nie mow ze nie przechodza kryzysu ... a pozatym moja mowa nie miala na celu powwiedziec ze to sa zle typy ale ze mozna znalezsc takie same co sa duzo pewniejsze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Vipowm nie przystoi sie klucic na formu :)

Ja tam nie narzekam:) Co z tego ze Real ma kryzys jak i tak wygrywa :)

A co do Ajaxu to bylo do przewidzenia ze keidy nie wygraja :) Niestety padlo na dzis:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok 2

 

stawka : 2.00

AKO: 2.15

możliwa wygrana: 4.30

 

Finland - Russia hc 2 (-3.5) 1.85

USA - Sweden 2 1.01

AE Nikea - Iraklis 2 1.15

 

Tomasz zgadza sie po czesci masz racje niedokladnie analizuje spotkania a to głownie przez brak czasu (sesja i takie tam). Ale jako taka wiedze na temat wszytkich spotkan ktore typuje posiadam. Ajax hmmm z tego co wyczytalem to dotychczas raz zremisowal i przegral ze swoim dzisiejszym rywalem i bylo to dosyc dawno ( mam na mysli mecze w Amsterdamie). Co do Ajaxu to zgadzam sie ze zespol niegra najlepiej i po sprzedaniu Ibrahimovica jest wielki problem ze strzelaniem bramek tym bardziej ze Charisteas narazie jakos niespelnia pokladanych w nim nadziei. Jezeli chodzi o typy w kroku numer 2 to powiem tylko tyle, ze bandy interesuje sie juz od paru ładnych lat i te typy sa dosyc dokladnie przeanalizowane natomiast Grecka siatka hmmm przyznaje sie bez bicia ze dolozylem to bez zadnej wiedzy na temat obydwu zespolow i zrobile to tylko poto zeby podbic kurs na odpowiedni poziom. Co do dyskusji niemam nic przeciwko piszcie co chcecie i wyrazajcie swoje zdanie mi to wcale nieprzeszkadza.

Pozdrawiam retoox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...