Skocz do zawartości

Ustawki


Kaligula

Rekomendowane odpowiedzi


Dobry temat, przynajmniej nie trzeba bdzie wszedzie szukac :)

Faktycznie dzis wszedl dobry typ, kursy u naziemnych byly w granicach 5 , a to byl ten mecz: Pobeda 1 - 3 Pyunik Yerevan (Arm)

 

Na 15.07 podobno mecz Toftir - Ventspils jest sprzedany, poza tym gospodarze sa duzo slabsza druzyna i nawet jakby chcieli wygrac to im sie to nie powinno udac . A kursy leca powaznie w dol na gosci, dlatego jesli ktos chce sprobowac to grajcie na Ventspils

 

Jak cos jeszcze gdzies wyczytam obiecuje ze tutaj zarzuce :) Wy tez nie badzcie bierni i przegladajcie wszystko co mozliwe, dzwoncie po wujkach, ciociach moze oni akurat tez cos wiedza :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

 

w meczu

 

Osters - Llansantffreid

 

kurs na goscia jest 6.00 ale cos mi sie wydaje bo w wielu bukow sie machnelo z tym kursem i wiecej szans daja gosciom!!!! w procentach jest tak :

 

15% 48% 69% ----->wiec tutaj moze byc chaczyk jak cos mozecie grac na goscia!!!!

 

ale zobaczymy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jak narazie mam taki mecz na sobote z STS

 

926 14:30 Japonia - Tajlandia 7.90 4.30 1.30 --------juz poprawili na odpowiedni szkoda :frown:

 

a to kurs ze strony betbase.info

Thailand - Japan Sat 24-07-2004 - 14:30 9 9.00 4.60 1.35

 

jak spojrzalem na innego bukmachera to pewniakiem jest japonia a nie Tailandia!!!

 

wiec buk narazie sie pomylil i ja jade ta pomylke wykorzystac pozdro

 

Japonia - Tailandia 4-1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście dla mojej osoby przekrętem był mecz basel co za frajerrzy zremisowali 1-1 a pierwszy mecz 6-0. a wiecie dlaczego zremisowali? bo wczesniej grali sparing z werderm i przegrywająć 1-3 wyrównali na 3-3 wyjechali swoje akumatory, pstanowili sie pokazc w swiecie a nie w krainie mlekim i milką płynąca.

WAŚKA respekt for you :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

//yeah :DD//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krążą plotki że niektórzy gracze Vardar Skopje obstawili swoją przegraną z Schalke 04 kursy spadaja na Schalke Expekt wycofal wogole Unibet zmiejszyl do 1.6 w betandwin tez nie ma tego meczu reszty nieche mi sie sprawdzac w STS jest po 2.00 wiec jesli ktos ma ochote sprawdzic czy te plotki sa prawdziwe to smialo :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem :)

Najpierw poszedłem do profesjonała ale spóźniłem się 15 minut - zablokowali :( , ale na całe szczęście(mam nadzieje :) ) STS przyjął tego fixed'a :)

a ty waśka stawiałeś?...skąd masz takie przecieki :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawialem stawialem ale na laczonym niestety. o szwiglu dowiedzialem sie juz po postawieniu z zagranicznego forum. Jesli ktos zna angielski to prosze oto co jeszcze znalazlem:

 

Odds for Shalke are dropping due to Vardars players motivation.

Yesterday they were promised that they would get their bonuses for

the first two rounds of Intertoto by the end of the day, but as usual the

club officials didnt fulfill their promises. Then they promised them that

they would receive their money before the match starts. With all this

mess I dont think that the players will be giving their maximum especially

after the firs leg result.

 

The second reason for odds dropping is that Shalke travelled to Skopje

with their best team, and according to their coach they will start with the

best 11. They even said that even Krstaic who is slightly injured will start

in the first 11.

 

The third reason is the whether. Untill yesterday it was 35 degrees,and

that was a clear advantage for Vardar, but this morning there was a

slight rain un Skopje, the sky is partially cloudy and the temperature

should be around 26-27 at the time of the start of the match.

 

po krótce chodzi oto ze

1 )gracze Vardaru mieli dosciac wczoraj kase za przejscie do 3 rundy jednak jej calej nie dostali i reszte mieli dostac dzis do rozpoczecia meczu tak im obiecal klub. wiec maja juz kase i sa zadowoleni.

2 )schalke ma przyjechac w najmocniejszym skladzie.

3 ) to sprawa pogody gospodarze liczyli ze bedzie upal i ze sobie poradza (mialo by 35 stopni i to mial byc ich atut) niestety na ich nie korzysc spadl deszcz i temperatura ma sie utrzymymwac miedzy 26 a 27 stopni czyli nic tylko grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z " Rovers " zchecia bym popatrzył co pisza na tamtym forum :D

A przyokazji dzieki za cynk z tym Schalke dzieki tobie jestem 67 zł. na czysto do reki :mrgreen: WIELKIE DZIEKI !! !! !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff skończyło si na 1:2 :D ale końcówka była nerwowa.

podejrzewam że tą bramke schalke dało sobie strzelić aby chłopaków z Vadaru niezlinczowali kibice :DD

Dzięki waśka !! :D:arrow: wypije za twoje zdrowie :arrowl: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że ja nie miałem czasu puścić singla na schalke, tylko na łączonym który już niestety się zawalił. Dobrze że chociaż ktoś na tym zarobił :DD Gratulacje dla odważnych. Jak kiedyś coś wynajdę to dam znać. W końcu trzeba sobie pomagać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taki piękny fixed game nam uciekł :(

KF Tirana 2 - 3 Ferencvaros

mecz ewidentnie musiał byc ułożony !!

42'[0 - 1] S. Huszti (pen.)

58'[1 - 1] Mukaj

66'[2 - 1] Mukaj

89'[2 - 2] Hajdari (o.g.)

90'[2 - 3] S. Huszti

dziwne to bardzo aby w jednym meczu tyle cudów się działo :D

Odrazu przypomina mi się chociażby Legia - Widzew 2:3 z 1997 roku...

proponuje postawić na remis w rewanżu:napewno już się dogadali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42'[0 - 1] S. Huszti (pen.)

58'[1 - 1] Mukaj

66'[2 - 1] Mukaj

89'[2 - 2] Hajdari (o.g.)

90'[2 - 3] S. Huszti

 

karny,samoboj, 2 bramki w 2min. czyli wszystko czym sie chrakteryzuje mecz ustawiony...... w rewanzu to raczej bym omijal to moze pasc wszystko - 0:1 dla Tirany,remis i wygrana Ferencvaros wszystko to faworyzuje wegrow.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęły chodzic plotki że Wisła w rewanżu wystawi drugi skład i zostanie wyłożona kasa na zwycięstwo WIT a kurs będzie pewnie kosmiczny. Jak będzie jakieś info dotyczące składu na ten mecz to piszcie proszę lecz jako kibic mam nadzieje że nie odpuszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęły chodzic plotki że Wisła w rewanżu wystawi drugi skład i zostanie wyłożona kasa na zwycięstwo WIT a kurs będzie pewnie kosmiczny. Jak będzie jakieś info dotyczące składu na ten mecz to piszcie proszę lecz jako kibic mam nadzieje że nie odpuszczą
To tylko głupie plotki , Wisła nie odpuści tego meczu na bank bo liczy się z kibicami.W Krakowie będzie pogrom 5:0 :DD Wisła Kraków - Wit (1)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno Heniu wystawi ,,rezerwy" jednak czy na pewno to oznacz porazkę?? Wisla dysponuje dwoma rownorzednymi skladami. Mojim zdaniem Wisla i tak pokona w Krakowie mistrza Gruzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisla Plock-Gornik Zabrze to moim zdaniem jest z gory wiadomy wynik, pod koniec tamtego sezonu Gornik musial zdobyc jeden punkt i zdobyl go w meczu z Plockiem,a jak wiadomo kibice obu tych druzyn daza sie sympatia,wiec gdzie mozna bylo zdobyc ten punkt jak nie u kolegow.Teraz sadze ze Gornik w ramach rewanzu podlozy sie i Wisla wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cynk ale od kogo?? Masz na to jakis dowod?? Albo moze znasz zrodlo?? Skad mamy wiedziec czy nie jestes wyslannikiem od jakiegos netowego buka ktory chce na nas zarobic kase ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos co sie stalo z portugalia na olimpiadzie???????? (2-4 z irakiem dostali :f::f: )

przeciez tam podobno pojechala mocna ekipa (ronaldo , boa morte itd) nie rozumiem co sie stalo :f::f: irakijczycy w ogole potrafia grac w pilke nozna??????!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem co to się stało też miałem wyobrażenie,że Irak nie umie grać w piłkę ale wydaje mi się,że to wina Portugalii,że przegrała i w następnych meczach można spokojnie stawiać na rywali Iraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos dziwi sie ze Irak wygrał......Trzeba bylo patrzec na Mistrzostwa Azji (nazywali ich brazylijczykami azjatyckimi). Irak tam grał rewelacyjnie. Moze Kasperczak patrzy na ich gre, bo warto sciagnac ich do Polski. Wysmienita technika polaczona z wytrzymoscia i szybkoscia. Mysle ze awansuje do przynajmniej do polfinału...Zycze im tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...