Skocz do zawartości

Pan Diler i jego typy;)


dealer_dil

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z omyłkowym usunięciem mojego poprzedniego tematu, zakładam nowy.

W miarę możliwości bedę tu zamieszczał swoje typy wraz z krótkim uzasadnieniem.

 

Podtrzymuję oczywiście swój typ na USA w meczu z Polską. Wciąż jednak czekam na kursy w Expekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z miejsca apeluję o KULTURĘ SŁOWA, USZANOWANIE ODMIENNYCH POGLĄDÓW i KOLEŻEŃSTWO :mrgreen: :mrgreen: To się tyczy wszystkich !! Bez wyjątków !! :mrgreen: jeśli nie macie nic wartościowego do napisania to nie piszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejsca apeluję o KULTURĘ SŁOWA, USZANOWANIE ODMIENNYCH POGLĄDÓW i KOLEŻEŃSTWO :mrgreen: :mrgreen: To się tyczy wszystkich !! Bez wyjątków !! :mrgreen:

 

Dlaczego uważasz, że mogłoby owej kultury komuś zabraknąć? ;) Na tym forum są sami typerzy, a każdy typer wie, że nie podejmuje sie walki(również słownej) jesli nie mozna wygrać. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. a jednak bo głebokim przemysleniu stawiam dzis na porazke Polski (jednak przekonała mnie twoja argumentacja ) miejmy nadzieje ze jak wszystko wczesniej wejdzie to i Polska dopełni formalnosci i wtedy przegra

jak bedziesz miał jakis ciekawy typ na poniedziałem to go odrazu zapodaj :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety omawianego przez siebie meczu nie postawiłem, bo Expekt przezornie nie dodał go wogóle do oferty :x .

W związku z tym, ze nie stawiałem meczu to teraz mocno ściskam kciuki za Polskę C :D .

 

PS. W poniedziałek raczej nic nie bede stawiał, bo w piłce noznej brakuje ciekawych zdarzeń(nie licząć Copa America, ale tego turnieju nie będe obstawiał wogóle). Wogóle nadchodzący tydzień nie będzie obfitował w ciekawe zdarzenia i cięzko będzie znaleźć jakąś perełkę. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwym trafem meczu USA-Polska nie mogłem postawić gdyż Expekt nie miał go w ofercie. No cóż zdarza się :D .

Moja strategia na sezon ogórkowy jest prosta: przetrwać go. Nie lubię stawiać meczy w ligach, które mniej mnie interesują. Wiem jednak, ze nie bede umiał sie powstrzymać i bede musiał mimo to coś obstawiać. Dlatego też bede stawiał mecze pewne liczac na drobne wygrane i na to, że uda mi sie przeczekać do wrzesnia kiedy to Eredivisie i Bundesliga bedą juz w miarę rozkręcone.

 

Mój typ na środę:

 

Skonto Ryga(Łotwa)- FC Rhyl(Walia) 1 1,2

stawka: 100zł do wygrania 120zł. Expekt

 

Skonto to taka łotewska Wisła Kraków. Klub z Rygi jest lepiej zorganizowany niż nie jeden nasz rodzimy pierwszoligowiec. Piłkarze Skonto mają na pewno w pamięci swoje przedwczesne odpadniecie z Eliminacji do LM w zeszłym sezonie, na pewno tym razem nie zlekceważą rywala, nawet gdyby był nim zespół złozony z piekarzy, murarzy, tynkarzy i akrobatów. :DD Jedyne co mogło by kogoś odwieść od grania tego typu jest to, ze czołowe gwiazdy zespołu z Rygi mogą być zmęczone poprzednim sezonem oraz Mistrzostwami Europy. Jednak liczę, że podczas środowego meczu od Zemlinskisa, Isakovsa i Blagonadezdinsa będzie bił taki majestat, że opór amatorów z Walii stopnieje niczym śnieg od promienii słonecznych :p . Poza tym doświadczenie tejże trójki powinno zacząć procentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, FC Rhyl to mistrz Walii :D . Zespół ma status amatorski, a to oznacza, że piłkarze tego klubu oprócz grania w piłkę wykonują normalnie również inne zawody. Gdyby na przykład mecz nie był rozgrywany w wakacje, a w drużynie FC Rhyl występowałby nauczyciel to byłoby bardzo prawdopodobne, że wogóle nie przyjechał by na mecz :D .W rodzimej lidze Rhyl spisuje się równie dobrze w meczach u siebie jak i na wyjeździe. Mistrzostwo zdobył jednak z przewagą zaledwie jednego punktu nad Llansantffraid.

Ogólnie rzecz biorąc Rhyl to zespół amatorski i według wszelkich przewidywań powinien ukorzyć sie przed Łotyszami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...