Skocz do zawartości

Geniu$- i wszystko jasne!!!


Geniu$

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu pierwszy raz, ale chyba nie ostatni. Będę tu podawał swoje typy z piłki nożnej, MLB, NBA i NHL. Mam nadzieję, że z dobrą skutecznością :DD .

No i mój pierwszy typ na jutro:

 

USA- POLSKA --->1 1.70 Gamebookers

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


USA-POLSKA (1-1) :frown:

Czas się odegrać :DD

Copa America

13 Jul 04 02:45

Peru-Kolumbia---->1x 1.27 Gamebookers

 

W dzisiejszym spotkaniu spotkają się gospodarze turnieju, Peru i obrońcy tytułu, Kolumbia. Piłkarze Kolumbii są w komortowej sytuacji, gdyż już w porzednim meczu zapewnili sobie awans do ćwierćfinałów. Peruwiańczycy muszą walczyć do końca.

 

Kolumbijczycy zapewne zagrają bez swoich kilku podstawowych graczy, którzy mają wypocząć przed ćwierćfinałami. Mimo wszystko statystki przemawiają za nimi. W ostatnich trzech meczach w Copa America dwukrotnie padł remis, raz wygrała Kolumbia. Dodatkowo obrońcy tytułu wygrali osiem ostatnich meczów w amerykańskim turnieju. Największym zagrożeniem dla bramki Peru będzie zapewne znakomity napastnik Tressor Moreno, który w ostatnich meczach błysnął formą. Wielu fachowców sądzi, że Kolumbijczycy nie zagrają pełnią swoich możliwości, szykując się na kolejne mecze.

 

Gospodarzom turnieju wystarczy remis do awansu do kolejnej fazy. Dużym osłabieniem Peruwiańskiej jedenastki będzie brak Claudio Pizarro, który doznał poważnej kontuzji w wygranym 3:1 meczu z Wenezuelą. Tym samym na lidera zespołu wyrasta skrzydłowy Aston Vilia, Nolbert Solano. Ze znakomitej strony pokazał się w ostatnim meczu zaliczając gola i asystę. Faworytem spotkania będzie w tym wypadku Peru, które niesione dopingiem własnej publiczności powinno sobie zapewnić awans do ćwierćfinałów.

 

Na 39 spotkań 14 razy wygrywało Peru, 14 razy padł remis i 11 razy wygrała Kolumbia.

 

Przypuszczalne składy:

 

Kolumbia: Juan Carlos Henao, Gonzalo Martinez, Andres Orozco, Arley Dinas, Gustavo Victoria, Abel Aguilar, David Ferreira, Oscar Diaz, Jairo Patino, Tressor Moreno, Sergio Herrera.

 

Peru: Oscar Ibanez, Guillermo Salas, Santiago Acasiete, Miguel Rebosio, Walter Vilchez, Juan Jayo, Nolberto Solano, Roberto Palacios, Carlos Zegarra, Andres Mendoza, Jefferson Farfan.

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peru-Kolumbia 2-2 1x :D

 

14 Jul 04 00:30

Meksyk-Ekwador---->1 1.60 Gamebookers

 

W trzeciej kolejece spotkań w grupie A zmierzą się faworyzowany Meksyk oraz najsłabsza drużyna turnieju, Ekwador. Ekwadorczycy już w poprzednim meczu stracili szanse na wyjście z grupy. Meksykanie będą walczyli do końca licząc na potknięcie Argentyny lub Urugwaju

 

Meksykanie są obecnie chyba największą rewelacją turnieju, po inauguracyjnym remisie 2:2 z Urugwajem, przyszedł czas na niespodziewane zwycięstwo ze znakomitą drużyną Argentyny. Warto również zwrócić uwagę na to, że każda bramka strzelona przez Meksykan mogłaby kandydować do miana bramki turnieju. Podopieczni trenera Lavolpe są w doskonałych nastrojach i chyba nikt nie dopuszcza myśli o braku awansu do ćwierćfinałów.

 

Oba zespoły spotykały się ostatnio dwukrotnie. Raz na Mistrzostwach Świata w Korei i Japonii, gdzie wygrał Meksyk 2:1, potem doszło do meczu towarzyskiego, znowu górą byli Meksykanie. Znakomite występy Meksyku potwierdzają iż są składem wybitnie turniejowym. Od 1993 roku Meksyk wystąpił na turnieju Copa America pięciokrotnie, cztery razy dochodził do półfinałów.

 

Od czasu Mundialu Ekwador nie odnosił żadnych sukcesów, a obecnie w swojej grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata zajmuje piąte miejsce. Warto jednak dodać, że Ekwador jest drużyną typowo domową, gdyż na stadionach położonych najwyżej na świecie potrafią grać tylko Ekwadorczycy. Zapowiada się ciekawe widowisko z dużym wskazaniem na Meksyk.

 

Na 12 spotkań pomiędzy Meksykiem a Ekwadorem 8 razy wygrywał Meksyk, 3 razy padał remis i raz wygrał Ekwador

 

14 Jul 04 02:45

Argentyna-Urugwaj---->1x 1.09 Gamebookers

 

Mecz ten będzie jednym z najbardziej pasjonujących widowisk Copa America. Zasady są proste, przegrywający odpada. Dwie wielce utytułowane drużyny zapewne zaprezentują ogromne zaanagażowania i ambicję. Wynik jest tu sprawą otwartą.

 

Po przegranej z Meksykiem w gorszej sytuacji jest Argentyna, która aby awansować musi pokonać Urugwaj. Przeciwnikom wystarczy remis. Obie drużyny idą łeb w łeb, mają również świadomość, że ewentualny triumfator tego meczu zmierzy się z Brazylią. W ostatnich trzech meczach obu drużyna na Copa America zawsze padał bezbramkowy remis. Ogólnie w całej historii spotkań obu ekip najczęściej padał remis.

 

Przed turniejem Urugwaj prezentował fatalną formę plasując się obecnie na przedostatnim miejsu w grupie kwalifikacyjnej do Mundialu w Niemczech. W odwrotnej sytuacji jest Argentyna, która zajmuje drugie miejsce. Największą nadzieją Urugwajczyków jest młody napastnik Diego Forlan występujący w Manchesterze United. Urugwajczyk zdołał już raz się wpisać na listę strzelców podczas meczu z Ekwadorem.

 

W argentyńskiej jedenastce zapewne będzie brylował Javier Saviola, który zdołał już utrzelić hat-trick. Jak sam zapowiada, że na tym się nie skończy. Widzowie zgromadzeni na stadionie w Peru na pewno będą świadkami porywjącego widowiska, pełnego techniki, ambicji i woli walki.

 

Na 191 spotkań pomiędzy Argentyną a Urugwajem 84 razy wygrywała Argentyna, 49 razy padał remis a 58 razy wygrywał Urugwaj.

 

Pare meczy z ligi brazylijskiej :DD

 

14 Jul 04 01:30

Figueirense -Paraná----> 1 1.50 Gamebookers

 

Figueirense u siebie ma rekord 4-3-0 (W-D-L), zdobytych 15 pkt z 21 możliwych. Figueirense przez ostatnie 10 meczy ligowych uzyskało rekord: LWDDWDWDDW, a przez 10 ostatnich meczy rozegranych na własnym boisku: WWWWWWDDDW.

 

Parana podczas ostatnich 7 meczy wyjazdowych uzyskała rekord: 0-3-4 (W-D-L) zdobywając 3 pkt z 21 możliwych. Parana przez ostatnie 10 meczy ligowych uzyskała rekord: WDLLDDDLWL, a przez 10 ostatnich meczy rozegranych na wyjeździe: WLDLLDLDDL.

 

Ostatnie 10 meczy

Figueirense

H Criciúma 2-0 W

A Grêmio 2-2 D

H Vasco da Gama 2-2 D

A Flamengo 0-3 W

H Cruzeiro 0-0 D

APonte Preta 0-2 W

H Paysandu 1-1 D

A Botafogo (781) 1-1 D

H São Caetano 1-0 W

A Goiás 1-0 L

 

Paraná

A Corinthians 1-0 L

H Atlético PR 1-0 W

H Palmeiras (1232) 1-2 L

A Coritiba 1-1 D

A Vasco da Gama 0-0 D

H Botafogo RJ 1-1 D

A Guarani 1-0 L

H Ponte Preta 0-1 L

A São Paulo 2-2 D

H Cruzeiro 2-0 W

 

Corinthians - Criciúma---->1x 1.17 Gamebookers

 

Corinthians u siebie posiada rekord 3-1-3 (W-D-L) i 10 pkt zdobytych z 21 możliwych. Corinthians przez ostatnie 10 meczy uzyskało rekord: DWLDDDLLWW a przez 10 ostatnich meczy rozegranych u siebie: WLDWLWLDLW.

 

Criciúma na wyjeździe posiada rekord 1-2-4 (W-D-L) i 5 pkt z 21 możliwych. Criciúma przez ostatnie 10 meczy ligowych uzyskało rekord: LWWDWLLLDL, a przez 10 meczy rozegranych na wyjeździe: LLLWDLDLLL.

 

Ostatnie 10 meczy.

 

Corinthians

H Paraná 1-0 W

A Coritiba 1-2 W

H Santos 2-3 L

A Juventude 1-0 L

H Flamengo 1-1 D

A Goiás 1-1 D

A São Paulo 1-1 D

H Atlético PR 0-5 L

H Guarani 1-0 W

A At. Mineiro 2-2 D

 

Criciúma

A Figueirense 2-0 L

H Flamengo 1-1 D

A Internacional 3-0 L

H Grêmio 1-2 L

A Guarani 2-1 L

H Juventude 2-0 W

A Fluminense 1-1 D

H Vitória 2-0 W

H Goiás 7-2 W

A São Caetano 5-0 L

 

Może moje analizy dzisiaj niebyły wyczerpujące, ale poprostu nie miałem więcej czasu dokładniejsze przeanalizowanie tych meczy :DD

 

Pozdrawiam !!

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meksyk-Ekwador 2-1 :D

Argentyna-Urugwaj 4-2 :D

Corinthians - Criciúma 1-0 :D

Figueirense -Paraná 0-0 :frown:

 

Austrian T Bundesliga

 

Austria Wien v Admira Wacker----> 1 1.33 Gamebookers

Bregenz v Rapid Wien----> x2 1.26 Gamebookers

Salzburg v SV Pasching----> x2 1.26 Gamebookers

 

Niestety bez analiz, ponieważ niedługo zaczynają się mecze.

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 mecze z Copa America :DD

 

Kostaryka - Chile ----> 2 1.8 Gamebookers

 

Chile jeśli chce wyjść z grupy musi zdobyć 3 pkt w meczu z Kostaryką.

 

Brazil - Paraguay---->x2 1.32 Gamebookers

 

Brazylia praktycznie już awansowała do następnej fazy rozgrywek. Paragwaj aby być pewnym wyjścia z grupy musi wygrać bądź zremisować.

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria Wien v Admira Wacker :D

Bregenz v Rapid Wien :D

Salzburg v SV Pasching :D

**********************

Kostaryka - Chile :frown:

Brazil - Paraguay :D

 

Typy na dziś

 

B36 Thorshavn [Wyspy Owcze] - Matalurgs Liepaja (Łotwa) ---->2 2.01 Prof

Drużyna z Wysp Owczych to amatorzy. Najlepsza drużyna z tego państwa przegrała wczoraj w Tibilisi 5:0. Goście, z nadbałtyckiego portu Lipawy, to lider Virsligi [i liga łotewska]. Wyprzedza takie zespoły jak Skonto czy Vantspils.

 

Ominia Nikozja [Cypr] - FC Sloga Jugomagnat ---->1 1.5 Prof

Podobno Sloga Jugomagnat ma powazne klopoty finansowe, ponad polowa zawodnikow zapowiedziala ze odejdzie, lecz poki co odeszlo dwoch czolowych zawodnikow --Savic i Mustafi. Nie wiadomo czy wystapi reprezentacyjny bramkarz Macedonii Jane Nikolovski. Omonia z kolei wystapi pod wodza Franciszka Smudy.Dopingowac ja badzie ok20 tys kibicow,czyli caly stadion.Omonia zajela w zeszlym sezonie 2 miejsce za Apoelem.Przyszlo 4 nowych zawodnikow (Konnafis,Themistokleous,Vezir,Nikolaou)graja pilke bardzo ofensywna zapminajac czasami o obronie.

 

Sileks K.-Maribor ---->2 2.01 Prof

 

MLB

 

Atlanta-Montreal ---->1 1.61 Prof

Kansas-Minnesota ---->2 1.71 Prof

N.Y.Mets-Philadel. ---->1 1.76 Prof

Tampa B.-Baltimore ---->1 1.7 Prof

 

Bez opisu ponieważ nie mam w tej chwili czasu :DD

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B36 Thorshavn [Wyspy Owcze] - Matalurgs Liepaja (Łotwa) :D

Ominia Nikozja [Cypr] - FC Sloga Jugomagnat :D

Sileks K.-Maribor :D

******************************************************

******************************************************

MLB

N.Y.Mets-Philadel. :D

Atlanta-Montreal :D

Kansas-Minnesota :frown:

Tampa B.-Baltimore :frown:

 

No to nowe typy na 2 dni

 

Parana- Sao Caetano 1x 1.29

Viktoria -Corinthians 1 1.80

Goias- Guarani 1 1.60

Palmeiras-Gremio 1 1.50

Honka- AC Oulu 2.00

KooTeePee- Jaro 1 1.60

GBK-Kraft x2 1.32

Brazylia- Meksyk (aw.) 2 2.10

 

Wszystkie kursy z STS

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parana- Sao Caetano :frown:

Viktoria -Corinthians :frown:

Goias- Guarani :D

Palmeiras-Gremio :D

Honka- AC Oulu :frown:

KooTeePee- Jaro :D

GBK-Kraft :frown:

Brazylia- Meksyk :frown:

 

Ostatnio coś mi nie idzie w obstawianiu meczy :DD , musze sobie odświeżyć umysł gdzieś na wakacjach, więc przez jakiś czas nie będę podawał typów. Mam nadzieje, że po moim powrocie moje typy będą skuteczniejsze :DD Na koniec podlicze swoje typy:

 

TYPÓW: 26

TRAFIONYCH:16

NIETRAFIONYCH:10

% TRAFIONYCH:62%

% NIETRAFIONYCH:38%

 

Geniu$ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

***************************************Geniu$- reaktywacja*******************************

 

Austria, Red Zac 1. Division

Kapfenberg - LASK ------> 1x 1.16 Gamebookers

SCR Altach - Wörgl ------>1x 1.12 Gamebookers

 

Swedish- Allsvenskan

Trelleborg v Hammarby------>x2 1.25 Gamebookers

 

Narazie bez analizy ale obiecuje, że przy następnych meczach już będą 8) :DD

 

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trelleborg v Hammarby 2-2 :D

SCR Altach - Wörgl 1-1 :D

Kapfenberg - LASK 2-0 :D

**************************************************************************

Brazilian League

 

Figueirense v Guarani----->1 1.57 Gamebookers

Cruzeiro – Internacional-----> 1 1.75 Gamebookers

Gremio v Santos------> 2 2.15 Gamebookers

 

Gremio w ostatniej kolejce zremisowało z przeciętnie grającym Atletico-PR 0-0 na wyjeździe. Natomiast Santos rozgromił 6-0 u siebie Paysandu. Świadczy to o tym że Santos jest w wysokiej formie. Santos jest obecnie na pierwszym miejscu w tabeli z przewagą 3 pkt

nad Sao Paulo i zapewne nie będą chcieli stracić pozycji lidera i pewnie wygrają z 19 drużyną w tabeli.

 

Sao Caetano v Atletico PR-----> 1x 1.16 Gamebookers

 

Sao Caetano jest obecnie na 9 miejscu w tabeli i ma 2 pkt straty do Atletico PR i zapewne będą chcieli pokonać Atletico by zamienić się miejscami i mieć miejsce premiowane grą w Copa Sudamericana.

 

Sao Paulo v Vitoria------> 1 1.45 Gamebookers

 

Sao Paulo zajmuje 2 miejsce w tabeli ze stratą 3 pkt do lidera i będą walczyć o odzyskanie fotela lidera ligi brazylijskiej. W ostatniej kolejce na wyjeździe Sao Paulo zremisowało (1-1)tracąc w ostatniej minucie bramkę z Internacional i będą chcieli się zrehabilitować za ten wynik pewnie wygrywając z Vitorią. Natomiast Vitoria zremisowała na własnym stadionie 2-2 z zajmującą 18 miejsce Coritibą. Według mnie to spotkanie jest pewną "1" :DD

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figueirense v Guarani 1:1 :f:

Cruzeiro – Internacional 2-0 :D

Gremio v Santos 3:1 :shock: :f:

Sao Caetano v Atletico PR 0:3 :shock: :f:

Sao Paulo v Vitoria 2-1 :D

 

A trzeba było posłuchać babci i nieobstawiać ligi brazylijskiej :DD

 

Geniu$ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź - Korona Kielce-------> 1 2.00 STS :f:

Jagiellonia - Belchatow------> X2 1.25 STS :D

Radomsko - Mlawa--------> 1 1.30 STS :f:

Wisla - Polonia-------> 1 1.15 STS :D

Lech - Plock--------> 1X 1.11 STS :D

Hertha - Bochum--------> 1 1.85 STS :f:

 

AKO:7.67

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy ok, ale ten Widzew...hmm sam nie wiem - jestem kibicem tej druzyny (mieszkam niedaleko Łodzi) ale porazka w pucharze Polski 0-3, nie wrózy nic dobrego :| Zawodnicy na pewno będą chcieli rewanżu, ale nie zawsze układa się tak jak się tego chce :( Sercem za Widzewem, ale stawiałbym X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzasadnienie meczu Widzew - Korona

Trening zaczeli kontuzjowani Fabich, Urbaniak i Wyczałkowski(nie grali w meczu z Koroną) Najprawdopodobniej zagrają w sobotnim meczu. Także w sobote powinien zagrać ostatnio pozyskany słowak Bednar. Prezentuje dobrą technikę, jest szybki no i strzela bramki. Takiego zawodnika potrzebował Widzew w meczu z Koroną: teraz już go będzie miał i mam nadzieje że strzeli conajmniej jedną bramke. W ostatnim meczu na wyjeździe z Koroną Widzew w regulaminowym czasie gry nie stracił bramki (dopiero w dogrywce), co dobrze świadczy o obronie Widzewa, na trybunach zasiądzie ok 7000 kibiców (na tyle zezwolił PZPN) i napewno będą dopingować swój zespół (sam się wybieram na ten mecz :DD ). Tak więc Widzew niesiony dopingiem swoich kibiców powinien pokonać Korone i odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi cos nie idzie za dobrze :frown: Mam nadzieje, że teraz będzie trochę lepiej 8)

 

 

PK-35 v KäPa --------> 1 1.33 Gamebookers :f:

Grorud v Grüner--------> 1 1.5 Gamebookers 10-3 :shock: :shock: :DD

Airdrie v East Fife--------> 1 1.42 Gamebookers :DD

Peterhead v East Stirling-------->1 1.13 Gamebookers :DD

Malmö FF v Trelleborg------->1 1.35 Gamebookers :DD

CSKA Moscow v Rangers--------> 1x 1.27 Gamebookers :DD

Hit Gorica v AS Monaco--------> x2 1.25 Gamebookers :DD

Schalke 04 v Liberec---------> 1 1.57 Gamebookers :DD

Juventus v Djurgarden------->1 1.18 Gamebookers :f::f::f:

 

AKO: 12.71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSKA Moscow v Rangers------> 1 2.10 Gamebookers :DD

PAOK Saloniki v Maccabi Tel-Aviv-------> 1 1.60 Gamebookers :f::f::f:

Juventus v Djurgarden-------> 1 1.18 Gamebookers :shock: :f::f::f::f:

Benfica v Anderlecht-----> 1x 1.18 Gamebookers :DD

West Ham v Reading----> 1x 1.14 Gamebookers :DD

 

AKO:5.33

Stawka: 10zł

Do wygrania:53.3zł

 

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcze sobie teraz kupon na weekend bo potem mogą kursy spaść :DD

 

Premiership

 

15 Aug 04 17:05 CET Chelsea v Manchester Utd------> 1 2.20 Gamebookers :mrgreen:

Dla mnie jest to najpewniejsze spotkanie :DD

15 Aug 04 15:00 CET Everton v Arsenal-------> x2 1.15 Gamebookers :mrgreen:

15 Aug 04 17:30 CET VfL Bochum v Bayer Leverkusen----->1x 1.39 Gamebookers :mrgreen:

 

AKO: 3.52

Stawka: 5zł coraz mniej na koncie trzeba oszczędzać :DD

Do wygrania: 17.58zł :DD

 

Później postaram się wysłać jeszcze jeden kuponik ale z polskiej ligi

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu Chelsea v Manchester Utd dla mnie też to jest najpewniejszy mecz na weekend w Men utd nie zagra ok 5 podstawowych graczy napewno nie zagra gwiazda Cristiano Ronaldo ponieważ poleciał na olimpiade a co do pozostałych to obrona jest mocno osłabiona. Natomias w Chelsey wszyscy są na miejscu i te nowe gwiazdy Drogba oraz Robben. Co tu dużo mówić pieniądze tym razem górą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój ostatni chyba kupon który wysyłam do weekendu. Na sobote i niedziele napewno coś jeszcze postawie ale to już za małą stawkę, chyba że coś wygram. :DD

 

Wszystkie typy na dziś:

 

11 Aug 04 20:15 CET Hit Gorica v AS Monaco-----> x2 1.18 Gamebookers :DD

11 Aug 04 20:30 CET Crvena Zvezda v PSV Eindhoven---->1x 1.36 Gamebookers :DD

11 Aug 04 20:45 CET Dinamo Bucuresti v Manchester Utd---->1x 1.95 Gamebookers 1-2 :f::f::f::f: dwie bramki samobójcze Dinama :f::f:

11 Aug 04 20:45 CET Rosenborg v Maccabi Haifa----->1x 1.09 Gamebookers :DD

11 Aug 04 20:45 CET Wisla Krakow v Real Madrid---->x2 1.13 Gamebookers :DD

 

AKO: 3.85

Stawka: 2 zł

Do wygrania: 7.71

 

Mam nadzieje, że wejdzie bo niedługo moje konto będzie pustkami świecić :DD chociaż mam małe wątpliwości co do meczy Crvena Zvezda v PSV Eindhoven i Dinamo Bucuresti v Manchester Utd, ale myśle, że powinno wejść :DD

 

P.S.

 

Dzięki bit-ziom za komentarz co do moich typów.

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ziom nie wiem skad masz takie informacje, ze nie zagra ok 5 podstawowych zawodnikow :lol::lol::lol: Nie zagra 3, a poza tym w Chelsea nie zagraja wszystjie nowe gwiazdy-Robben kontuzja, ale na jego miejsce jest Duff. Genius nie boj sie jak tego Chelsea nie wygra to..............ja tez nie wygram :DD Ale na poważnie ja sie wtym meczu obawiałem remisu, ale zdecydowała wypowiedz:Menedżer Manchester United Sir Alex Ferguson stwierdził, że jego zespół może zanotować najgorszy początek sezonu za jego kandencji"-czyżby juz w pierwszym meczu baty. A Mu bez van Nistelrooy'a to......... Smith z Saha w ataku sobie nie poradza. Grac puki kurs wysoki, wszedzie w granicach 2.1. Ja gram solo to spotkanie. Ale pamietajcie niekiedy sie wydaje, że mecz jest pewny, ale po zakonczeniu............... :f::f::f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To ładnie, nie zagra wiecej niz szesciu. Ja juz pusciłem solo za stowe w profku po kursie 2.1. do wyjecia 189 :mrgreen: Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój ostatni kupon na weekend...

 

Wszystko z profa

 

013 Chelsea-Manch.Utd 1 2.1 :mrgreen:

014 Everton-Arsenal 2 1.76 :mrgreen:

027 Monaco-Istres 1 1.32 :mrgreen:

057 Schalke-K'lautern 1x 1.1 :mrgreen:

491 Korea.-Hiszpania. 2 1.4 :mrgreen:

 

AKO:7.51

Stawka:2

Do wygrania: 13.52

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja bym zamienił Monaco na PSG(kursy podobne), pewnie oba wejdą, ale PSG jest bardziej pewne!!! Schalke z podporka powinno spokojnie wejsc, aj ich raczej zagram 1, Arsenal tez spokojnie, jeszcze po kłopotach Evertonu(bedzie marny start), a Vieira został(nie odszedł zaden czołowy zawodnik), Chelsea juz ten temat poruszylismy:)) A z ta reczna to nie wiem, wogule sie tym nie interesuje, ale typy piłkarkie wporzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za opinie. Mam nadzieje, że wszystko wejdzie :DD Postawiłem Schalke 1x gdyż po meczu Juve już wszystko jest możliwe. Jeśli chodzi o Monaco to też powinno wejść przecież ostatnio wygrali 2 mecze na wyjeździe w tym jeden w kwalifikacjach LM, a teraz grają ze średniakiem. O Chelsea już dużo się wypowiedziałem i według mnie murowany pewniak :DD W meczu Korea.-Hiszpania to też Hiszpania niepowinna mieć problemów z pokonaniem Korei, do tego Hiszpania jest wymieniana przez wielu w roli faworyta tegorocznej olimpiady. Wszystko się okaże w niedziele wieczorem i mam nadzieje, że będzie to szczęśliwe zakończenie weekendu :DD

Pozdrawiam wszystkich i życze trafnych typów !! !! !!

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea v Manchester Utd :DD

Everton v Arsenal :DD

VfL Bochum v Bayer Leverkusen :DD

*********************************

Chelsea-Manch.Utd :DD

Everton-Arsenal :DD

Monaco-Istres :DD

Schalke-K'lautern :DD

Korea.-Hiszpania. :DD

 

W końcu przełamałem swoją złą passę :DD Na czysto zarobiłem 25.10,- Marna wygrana ale zawsze coś.

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś

 

Baseball IO - Ateny mężczyźni

 

18:30 Grecja - Kuba------> 2 1.08 STS :mrgreen:

 

Piłka ręczna IO - Ateny mężczyźni

 

20:30 Niemcy - Egipt ------>1 1.18 STS :mrgreen:

15:30 Grecja - Francja ------->2 1.10 STS :mrgreen:

 

Piłka wodna IO - Ateny (kobiety)

 

16:45 Grecja - Kazachstan-----> 1 1.10 STS :mrgreen:

 

Piłka wodna IO - Ateny mężczyźni

 

23:55 Niemcy - Egipt ----->1 1.05 STS :mrgreen:

 

Siatkówka IO - Ateny (kobiety)

 

18:30 USA - Niemcy-----> 1 1.30 STS :mrgreen:

 

Siatkówka IO - Ateny mężczyźni

 

23:55 Argentyna - Tunezja------>1 1.05 STS :mrgreen:

 

AKO: 2.21

Stawka: 10zł

Do wygrania: 19.89zł

 

Geniu$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No nie wiem czemu, ale mam przeczucie, ze Niemki wygraja w siate z Amerykankami :| Tak mi cos chodzi po głowie cały dzien!!! Dlatego tego nie grałem, ale zycze powodzenia :mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...