Skocz do zawartości

Osfojony-Typy


Osfojony

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko jestem tu 1 raz napewno nie ostatni .To bedzie 2 forum na którym bede podawał swoje typy (mam nadzieje ze cos z nich skorzystacie ) :mrgreen:

jak narazie bede stawiał za mała kaske bo jej a duzo nieposiadam ale z czasem sie to zmieni ,kupony niebede z rewelacyjnymi przypuszczalnymi wygranami ale stawiam bo lubie i przyokazji mozna cos wygrac :twisted:

 

na dzis marny kuponik z 2 meczmi ale przynajmiej sie poemocjonuje w nocy jak bede ogladał bezposrednie transmisje :lol:

o to kupon puszczony w STS :

 

Paragwaj-Kostaryka 1 1.9

Brazylia-Chile 1 1.5

Kurs ogolny 2.85

Stawka 4 zł :oops:

Przewidywana wygrana 10.3 :oops:

 

nastepne kupony beda lepiej wygladac :p chociaz jak by ten siadł to tez bym nienarzekał bo bym zagrał jakies 2 mecze na 10zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a o to wyniki mojego wczorajszego kuponu :D

 

Paragwaj-Kostaryka 1 1.9 :mrgreen: 1:0 (gol w 85min)

 

Brazylia-Chile 1 1.5 :mrgreen: 1:0 (gol w 90min)

 

nio i w sumie kupon puszczony za 4zł WYGRANA 10.30zł ale zawsze ktos mogł skorzystac i walnoc za wieksza kase chociaz warpie :p

 

Tak wogole ten kupon pósciłem zeby poemocjonowac sie ogladajac bezposrednie nocne transmisje a tu podczas 1 mecz w ktÓrym grał Paragwaj chyba juz troszke zdegustowany oziomem meczu usnołem w ok 80min meczu :twisted:

 

Kupon na dzis wrzuce troche pozniej bo zobacze jak inni typuja na dzis bo w sumie niema nic ciekawego na dzis :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYPY NA NA PIATEK CZYLI DZIS

 

kuponik bedzie podobny do wczorajszego poniewaz niema cio wybrac za bardzo w tenisa przewaznie stawiam a nawet jakbym chciał to dzis niezdaze :p kupon bedzie puszczony w STS

 

o to moj kuponik (miałem dac jeszcze na Austrie W. z GrazerAK kurs 2.7 ale sie wachałem a jak sie wacham to niestawiam :p )

 

Polska-Francja 1 1.58 (Siatkowka LŚ 1 mecz)

 

Peru-Wenezuela 1 1.55 (Copa America)

 

Kurs ogólny 2.45

Stawka 10zł

Przewidywana wygrana 22.10zł

 

tych 2 meczy nieproponuje zbytnio stawiac za jakas duza kase bo ten kupon nniejest az jakis pewny strasznie poniewaz Francja mimo ze przyjezdza w rezerwowym składzie na mecz z Polakami to niebedzie łatwo a jak Polsce niebedzie szło tak jak Z Bułgaria to moze byc róznie miejmy nadzieje ze zagraja zdecydowanie lepiej a natomiast cio do meczu Peru-Wenezuela to Wenezuela da z siebie wszystko bo przegrana praktycznie ja eleminuje ale niezapomnijmy Peru gospodarze i tez bo pierwszym meczu nie sa do konca zadowoleni i tez potrzebuja 3 pkt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kupony jakie posciłem dzis czyli w Sobote :)

1KUPON

Argentyna-Meksyk 1 1.65 (niebedzie łatwo napewno Argentynie bo Meksyk skupi sie na defensywie i kontratakach ale jak wiemy druzyna argetynska juz sie przyzwyczaiła do takiego stylu przeciwnika i po pierwszym wygranym wysoko spotkaniu atmosfera w druzynie jest bardzo dobra i beda chcieli dzis wygrac i przypieczetowac awans z grupy ,wygrana im da prawo wystawienia troszke rezerwowego składu ale to nieznaczy wcale ze gorszego w nastepnym meczu a wiemy jest to duzy plus gdyz czołowi zawodnicy druzyny argetynskiej sa wyczerpani sezonem )

 

Urugwaj-Ekwador 1 2.20 ( kurs przyciagajacy uwage wydaje mi sie ze jest to mecz który napewno niezakonczy sie przegrana Urugwaju po ostatniu nieudanych meczach w eliminacjach to mistrzostw swiata Urugwajska druzyna naprała pewnosci siebie po udanym dla nich meczu z Meksykiem natomiast Ekwadorska druzyna jest natomiast w nienajlepszych nastrojach po wysokiej porazce z Argentyna 1:6 woli walki ekwadorczykow napewno nie zabraknie dlatego proponuje podorke a dla odwaznych 1 )

 

Bułgaria-Japonia(LS 1mecz) 1 1.07(tu bedzie krótko Bułgraska druzyna niejedzie na olimpiade wiec pozostaje jej walka o udział w finala LŚ a potrzebne jej do tego sa 2 wygrane z JAponia która zamyka grupe z dorobkiem samych porazek -pewna 1 wynik przewiduje 3:0 )

Kurs Ogólny 3.88

Stawka 3zł

Przewidywana Wygrana 10.50zł

 

 

2KUPON (ryzykowny)

Lok.Moskwa-Krylia 1 1.7 (Lokomotiv moskwa to zdecydowanie lepsza druzyna od Krylii lecz z forma jej jest roznie ale przekonało mnie wygrana 4:2(przegrywali juz 0:2) na wyjezdzie w ostatnich derbach z Dynamo natomiast Krylia ostatnio przegrała 8 kolejek ale w 2 ostatnich kolejkach forma jej spadła ledwo co zremisowali ze słabiutkim Kubaniem i Wygrali szczesliwie z Rostelamsch -dodam jeszcze ze obje druzyny spotkały sie 3 kolejki temu i wygrała Krylia u siebie 1:0 wiec Lokomotiv jest zadny rewanzu a jest ku temu okazjia bo ich forma zwyzkuje proponuje stawiac 1X dla odwaznych 1 )

Rostelmash-Dynamo M X 3.1 (stawiam tu remis bo Rostelmasch na własnym terenie wrecz moze zdobyc z kazdym pkt a Dynamo gra rostatnio róznie wiec watpie ze wygraja ten i jeszcze statystyki wskazuja tu na remis bo Dynamo to jedna z druzyn która ma najwiecej remisów w lidze a jej ostatni remis az 6 kolejek temu wiec przyszła pora na remis :) )

 

Cafe Opera-Brage 1X 1.11(stawiam ten mecz bo w STS stawiajac lige rosyjska wymagane sa minimum 3 spotkania a Cafe na własnym terenie zadko przegrywa a gra z Brage którzy jeszcze na wyjezdzie nie wygrali w tym sezonie ,Cafe ma u siebie na 6 meczy 4 remisy i ostatnio grala w pucharze wiec piłkarze moga byc troszke podmeczeni wiec typuje 1X )

Kurs Ogólny 5.85

Stawka 2zł

Przewidywana wygrana 10.50zł

 

 

KUPON3

System2/3

Gent-Vardar 1 1.55 A (o:1 1 MECZ jak chca awansowac a zapewne chca musza wygrac )

Kamen-Spartak.M 1 2.5 B (1 mwcz 0:3 wiec Kamen juz niema zbytnio szans na awans ale o wygrana powalcza natomiast Spartak przyjezdza w lakko rezrwowym sładzie bo oszczedza siły na lige )

Vetra-Hibernian 2 2.7 C (1 mecz 1:1 typuje 2 bo hibernian posiada piłkarzy grajacych dobrze fizycznie i potrzebuja wygranej na awans natomiast Vetra to przeciaetniak litewski za którym niewidze zadnych plusow by mieli wygrac ten mecz )

Stawka 2zł

Łączna stawka 6zł

Przewidywana wygrana 26.70zł

 

KUPON 4

Kazhar-Tampere 1 3.0 (wynik pierszego meczu 0:3 bardzo interesująco zapowiadające się spotkanie Khazaru z Tampere, które zostanie rozegrane w temperaturze +30 stopni C, a jak wiemy, w Finlandii nigdy tak nie będzie . Tampere najprawdopodobniej odpuści sobie to spotkanie, zachowując siły na ligę. )

Vlazna -Slaven 1 3.0 (1 mecz 0:2 spotkanie tak naprawdę nie odbędzie się na boisku, tylko w restauracji, gdzie to różni bardzo "wpływowi" ludzie w Albanii kupią(lub już kupili) mecz od Chorwatów. Vllażnia już nie raz kupiła lub sprzedała mecz, kolejny fix to błahostka.

KURS ogólny 9zł

Stawka 2zł

Przewidywana wygrana 16,20zł

 

Pierwsze 3 kupony sa sa puszczone w STS i analizowane wyłacznie przezemnie natomiast 4 kupon jest puszczony w profesjonalu i skorzystałem z analiz SenD (on przeniósł od Paolo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto wyniki wczorajszych kuponow

 

1 Kupon

 

Lok.Moskwa-Krylia 1 1.7 (Lokomotiv moskwa to zdecydowanie lepsza druzyna od Krylii lecz z forma jej jest roznie ale przekonało mnie wygrana 4:2(przegrywali juz 0:2) na wyjezdzie w ostatnich derbach z Dynamo natomiast Krylia ostatnio przegrała 8 kolejek ale w 2 ostatnich kolejkach forma jej spadła ledwo co zremisowali ze słabiutkim Kubaniem i Wygrali szczesliwie z Rostelamsch -dodam jeszcze ze obje druzyny spotkały sie 3 kolejki temu i wygrała Krylia u siebie 1:0 wiec Lokomotiv jest zadny rewanzu a jest ku temu okazjia bo ich forma zwyzkuje proponuje stawiac 1X dla odwaznych 1 ) :mrgreen: 1:0

 

Rostelmash-Dynamo M X 3.1 (stawiam tu remis bo Rostelmasch na własnym terenie wrecz moze zdobyc z kazdym pkt a Dynamo gra rostatnio róznie wiec watpie ze wygraja ten i jeszcze statystyki wskazuja tu na remis bo Dynamo to jedna z druzyn która ma najwiecej remisów w lidze a jej ostatni remis az 6 kolejek temu wiec przyszła pora na remis ) :f: 2:0

 

Cafe Opera-Brage 1X 1.11(stawiam ten mecz bo w STS stawiajac lige rosyjska wymagane sa minimum 3 spotkania a Cafe na własnym terenie zadko przegrywa a gra z Brage którzy jeszcze na wyjezdzie nie wygrali w tym sezonie ,Cafe ma u siebie na 6 meczy 4 remisy i ostatnio grala w pucharze wiec piłkarze moga byc troszke podmeczeni wiec typuje 1X ) :mrgreen: 1:1

 

 

 

Kupon 2

 

System2/3

 

Gent-Vardar 1 1.55 A (o:1 1 MECZ jak chca awansowac a zapewne chca musza wygrac ) :mrgreen: 1:0

 

Kamen-Spartak.M 1 2.5 B (1 mwcz 0:3 wiec Kamen juz niema zbytnio szans na awans ale o wygrana powalcza natomiast Spartak przyjezdza w lakko rezrwowym sładzie bo oszczedza siły na lige ) 0:1 no cóz ten lekko rezerwowy skła jest lepszy od 1 skaładu Kamen

 

Vetra-Hibernian 2 2.7 C (1 mecz 1:1 typuje 2 bo hibernian posiada piłkarzy grajacych dobrze fizycznie i potrzebuja wygranej na awans natomiast Vetra to przeciaetniak litewski za którym niewidze zadnych plusow by mieli wygrac ten mecz :f: widocznie Hibernian niezalezy na intertoto :/ 1:0

 

3 kupon

 

Argentyna-Meksyk 1 1.65 (niebedzie łatwo napewno Argentynie bo Meksyk skupi sie na defensywie i kontratakach ale jak wiemy druzyna argetynska juz sie przyzwyczaiła do takiego stylu przeciwnika i po pierwszym wygranym wysoko spotkaniu atmosfera w druzynie jest bardzo dobra i beda chcieli dzis wygrac i przypieczetowac awans z grupy ,wygrana im da prawo wystawienia troszke rezerwowego składu ale to nieznaczy wcale ze gorszego w nastepnym meczu a wiemy jest to duzy plus gdyz czołowi zawodnicy druzyny argetynskiej sa wyczerpani sezonem ) :f: 0:1 brak skutecznosci zadecydował

 

Urugwaj-Ekwador 1 2.20 ( kurs przyciagajacy uwage wydaje mi sie ze jest to mecz który napewno niezakonczy sie przegrana Urugwaju po ostatniu nieudanych meczach w eliminacjach to mistrzostw swiata Urugwajska druzyna naprała pewnosci siebie po udanym dla nich meczu z Meksykiem natomiast Ekwadorska druzyna jest natomiast w nienajlepszych nastrojach po wysokiej porazce z Argentyna 1:6 woli walki ekwadorczykow napewno nie zabraknie dlatego proponuje podorke a dla odwaznych 1 ) :mrgreen: 2:1

 

Bułgaria-Japonia(LS 1mecz) 1 1.07(tu bedzie krótko Bułgraska druzyna niejedzie na olimpiade wiec pozostaje jej walka o udział w finala LŚ a potrzebne jej do tego sa 2 wygrane z JAponia która zamyka grupe z dorobkiem samych porazek -pewna 1 wynik przewiduje 3:0 ) :mrgreen: jak przewidziałem tak było (trudno tego było nieprzewidziec:P)3:0

 

 

 

 

Kazhar-Tampere 1 3.0 (wynik pierszego meczu 0:3 bardzo interesująco zapowiadające się spotkanie Khazaru z Tampere, które zostanie rozegrane w temperaturze +30 stopni C, a jak wiemy, w Finlandii nigdy tak nie będzie . Tampere najprawdopodobniej odpuści sobie to spotkanie, zachowując siły na ligę. ) :mrgreen: 1:0

 

Vlazna -Slaven 1 3.0 (1 mecz 0:2 spotkanie tak naprawdę nie odbędzie się na boisku, tylko w restauracji, gdzie to różni bardzo "wpływowi" ludzie w Albanii kupią(lub już kupili) mecz od Chorwatów. Vllażnia już nie raz kupiła lub sprzedała mecz, kolejny fix to błahostka.(a tu mała moja gapa mecz jest w niedziele ale jak ma wejsc to niech wejdzie i w niedziele

 

KURS ogólny 9zł

Stawka 2zł

Przewidywana wygrana 16,20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupony z niedzielnymi meczami

 

1Kupon

Kazhar-Tampere 1 3.0 (wynik pierszego meczu 0:3 bardzo interesująco zapowiadające się spotkanie Khazaru z Tampere, które zostanie rozegrane w temperaturze +30 stopni C, a jak wiemy, w Finlandii nigdy tak nie będzie . Tampere najprawdopodobniej odpuści sobie to spotkanie, zachowując siły na ligę. ) 1:0

 

Vlazna -Slaven 1 3.0 (1 mecz 0:2 spotkanie tak naprawdę nie odbędzie się na boisku, tylko w restauracji, gdzie to różni bardzo "wpływowi" ludzie w Albanii kupią(lub już kupili) mecz od Chorwatów. Vllażnia już nie raz kupiła lub sprzedała mecz, kolejny fix to błahostka

 

KURS ogólny 9zł

Stawka 2zł

Przewidywana wygrana 16,20zł

 

2Kupon

USA-Polska 1 1.7 (o to co zadecydowało ze stawiam ten mecz - amerykanska liga jest w trakcie szonu natomiast w Polsce niedawno zaczol sie okres przygotowawczy ,oraz Polska gra zawodnikami ligowymi i niewidze zabardzo aby Polscy piłkarzy byli z grani ) heh po raz 1 stawiam przeciwko naszej reprezentacji ale to tylko dlatego ze to spotkanie towarzyskie i naprawde szanse na korzystny wynik sa nikłe

 

Rotor-Torpedo.M. 2 1.8 (Rotor zamyka tabele z 11 porazkami na 15 meczy natomiast Torpedo było liderem ale bo 2 ostatnich nieudanych meczach z CSKA Moskwa wyjazd 3:3 i u siebie 1:2 z Saturn zajmuje 2 miejsce lecz w walce o mistrza ma ciagle duze szanse wiec niewidze innego rozwiazania niz wygrana Torpedo bo nawet remis w meczu z Rotorem to fatalny wynik dla nich )

 

Mariehamn-PP 70 1 1,7 (ten mecz niejest jakis super pewny pozniewaz Mariehamn w ostatniej kolejce doznała 1 porazki na własnym stadionie 1:3 ale walczy ciagle o awans wiec niemoze sobie pozwolic na kolejne pkt na własnym stadionie a gra z przecietniak 2 ligi finladzkiej który napewno bedzie chciał sprawic niespodzianke -mimo to stawiam jedynke proponuje 1X a 1 tylko dla odwaznych )

 

Barrichello R. (skl.) 1 1.15 (niepowinien miec problemow z dojechaniem do mety gdyz to 1 z głownych faworytów wyscigu)

 

Schiavone-Mauresmo 2 1.18 (Ćwierćfinał Pucharu Fedaracjii -stan meczu Włochy:Francja 0:2. Mauresmo powinna rostrzygnac mecz gdyz jest w świetnej formie co świadczy wczorajsze łatwe zwyciestwo z Farine-Elie 6:1 6:2 natomiast Schiavone nietrafiła z forma gdyz wczoraj przegrała w komprymitujacy sposob z Pierce 3:6 4:6)

KURS ogólny 7.06zł

Stawka 2zł

Przewidywana wygrana 12,70zł

 

 

3Kupon

System2/3

Brazylia-Kostaryka 1 1.4 A (Brazylia 1 z najlepszych druzyn swiata ,mimo ze gra w nienajmocniejszym składzie zawsze jest grozna niepowinni miec problemow z Kostaryka gdyz pokazali oni w meczu z Paragwajem ze niemaja szans liczyc sie w tym roku na Copa America ,za Brazylia przepowiadaja tez statyski bo w ostatnich czasach druzyny spotkały sie kilkakrotnie i zawsze wygrywała Brazylia )

 

Paragwaj-Chile 2 2.5 B (Paragwaj w 1 meczu wygrał dosc szczesliwie bo gra niezachwycili i wydaje mi sie ze moga miec problemy z zajeciem miejsca w grupie w pierwszej2 gdyz wydaje mi sie ze w tym czasie Chile prezentuje lepsza piłke której moze niepokazała do kona w meczu z Brazylia (0:1) no i jeszcze Chile jak chce wyjsc z grupy musi tem mecz wygrac i tak tez przewiduje )

 

Nice-Esbjerg 1 1.5 C (1 mecz 0:1 dzis nieprzewiduje juz takiej niespodzianki gdyz Nicea mam nadzieje ze nieodpusci pucharu intertoto gdyz obchodzi w tym roku 100 lecie klubu wiec beda chcieli to ucic jak najlepsza gra w lidze i pucharach )

 

P-Iirot - GBK T (moim zdaniem najwiekszy pewniak dziesiejszego dnia gdyz P-Iirot beda chcieli pokazac sie kibicom z jak najlepszej strony i wygrac wysoko gdyz w tym sezonie na 4 meczu u siebie wygrali tylko1 a na poprawienie tych statystyk jest ogromna szansa gdyz GBK odstaje poziomem od 2 ligi finskiej co swiadczy jej bilans zaledwie 1pkt w 10 meczach )

 

TAB -wkałd 2zł kurs 5.25 wygrana 9.5zł

TBC-wkład2złkurs5.63wygrana 10.10zł

TAC-wkład2złkurs3.15 wygrana 5.70zł

w sumie kupon za 6zł

przewidywana wygrana 25,30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niedzielnych kuponow siadł ten 1 kupon a reszty wynikow niebede pisał bo mam gdzies to forum ,koncze z podawaniem swoich typów i komentowania kuponow innych graczy a to daltego ze czuje sie obrazony poniewaz wypowiedziałem sie w temacie innego gracza stwierdzajac ze 1 mecz wejdzie na 100% a 2 mam przeczucie ze niewygraja (dotyczyło to meczu Startu co jak wiemy zremisował wiec dobrze przeczuwałem)i za to otrzymałem ostrzezenie bo stwierdzono zebym niepisał takich badziew :/ wiec jak mam niepisac to niebede pisał nic .wkoncu ja na tym nic nietrace ze niebede umieszczał tu swoich typów :p

 

zycze powodzenia graczom :)

//gdybyś napisał, że start ostatnio przechodzi kryzys, fartowna wygrana na wyjeździe 2-3(92min) i przegrana 3-0 ostatnio, i że pors gra b.dobrze u siebie, to byłoby coś, zrozum, ostatnio jest fala postów bez żadnej wartości merytorycznej !! chodzi tylko o argumentację pozdro i nie obrażaj się ;)//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszczescie sprawa sie wyjasniła i oto moje dzisiejsze typy :p 2 mecz sie juz zakonczyły i bez analizy bo niema sensu pisac analize o tej godzinie :p

 

Boliwia-Wenezuela 1X 1.36

Kalmar-Landskrona 1X 1.21 :mrgreen: 1:1

Parra-Jidkova 2 1.9

Stepanek-Guzman 1 1.3 :mrgreen: 2:0 (7:6 6:3)

Kurs 4.06

Stawka 4zł

Przewidywana wygrana 14.60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...