Skocz do zawartości

Najświeższe typy-Ckrzysiek15


Ckrzysiek15

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy (po raz pierwszy)

Spodobała mi się ta strona i bedę na niej dosyć czesto

Bedę zamiszczał moje typy.

Porszę o skomętowanie ich.

Tyle by było w ramach wstępu na dziś polecam :

Rovaniemi-Lahti 2(śmiało)

JazzPori-Allianssi 2X (bardzo ryzykowne)

Valkeakoski.-Kotka 1 (śmiało)

B.Bergen.-Trondh. 2X (powinno wejść)dla pewności 2X

 

Tyle narazie pozdrawiam Ckrzysiek15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podam typy na środe i czwartek bedę kursy pisał z oferty Profa:

 

Spartak M-Krasnodar 1 (1,63)

Zenit-Alania 1 (1,53zl)

Samara-Rostow 1 (1,53zl) dla pewności można dać 1X (tylko czy się opłaca)??

Jaroslawl-Rotor 1(1,63zl)

Hammarby-Helsinborg 1(1,79zl) dla pewności można dać 1X

Orebro-IFK Goeteb X2(1,36zl)

IFK-MP(1,68zl)

Raukaunat-GBK 1(1,4zl)

PP-70-kraft 1(1,63zl)

Inter-JAro 1(1,5zl)

lahti-tps X2(1,47zl) można zaryzykować i puścić nawet 2 bez podpurki

Rops-Hjk 2(1,7zl)

 

 

To typy które polecam na środe i czwartek według mnie najpewniejszcz wydaje mi sie spokanie:ZENT oraz SPARTAK i ewentualnie PP-70

 

kurs ogólny:217,58zl (oczywiście poradzam rozmieścić to mądrze na pare kuponów)

stawka:dowolna (ja stawiam 5zl)

EWK:979,11 (bez rozdzielania na pare kuponów)

 

Piszcie co o tym myślicie: :idea: Pozdrawiam :lol:

:D

 

 

Ja lece narazie prosze o zaglądanie i o wymienianie poglądów oraz o podawanie post-ów z Waszymi typami pozdrawiam Ckrzysiek15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typy które polecam na środe i czwartek według mnie najpewniejszcz wydaje mi sie spokanie:ZENT oraz SPARTAK

 

Według mnie liga rosyjska w ogole nie jest pewna, ani troszeczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Tak jak wczoraj wspomniałem zaraz znajdą się już przeanalizowane typy które zamiszcze.Typy bedą na środe i czwartek z tenisa i z nogi (kursy z profa):p

 

Hammarby-Helsinborg 1(1,79zl)-

Jest to mecz dosyć pewny Hammarby przezentuje dobą piłkę widać że jest w dosyć dobrej formie.Na dodatek gra dobrze u siebie i to jest dodatkowy atut dla Hammarby...

 

Zenit-Alania 1 (1,53zl)-

To spotkanie ocenałbym w porcentach na 90% Zenit gra u siebie a Alanie czeka długa mecząca podruż co może Ją dodatkowo osłabić...

 

Spartak M-Krasnodar 1 (1,63zl)-

Jest to jeden z meczy które można moim zdaniem nazwać za dosyć pewny

 

Raukaunat-GBK 1(1,4zl)-

Sądze że dla raukaunat bedzie to mecz prosty poniewasz GBK jest teraz w bardzo słabej dyspozycji widać że nie mają formy,a atutem dla Raukaunat jest gra u siebie...

 

lahti-tps X2(1,47zl)-

W tym zdarzeniu można nawet spróbować zaryzykować i puścić czystą 2-kę ale nie wiadomo jak zagra Lahti ale widać że w ostatnich meczach formą nie błyszczą (wczoraj zremisowali z ROPS teoretycznie słabym zespołem) więc jak mówię nie mają optymalnej formy ale może dojść do niespodzianki i bedzie remis więc dla pewności proponuję 2X jak równierz samą 2-jkę (JA STAWIAM SAMĄ 2-kę)

 

Kurs ogólny:9,18zł :)

Stawka:5zł :)

EWK:41,34 :)

Pozdrowienia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ckrzysiek15

brawo tak czymaj krótka i zwiezła analiza wiadomo że to tylko twoje przemyslenia i opinie teraz jestes wiarygodny dzieki ze posłuchałes wskazówek chetnie tu bede zaglądał by poczytac twych analiz i popatrzec jak sobie radzisz duze BRAWO!

zmieniłem twój tytuł tak jak prosiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Zaraz postaram się podać typy na środe,typy bedą z aktualnymi kursami profa.

 

Heu/Schu-Ross/Wawr 1(1,61)

Według mnie team Heu/Shu jest to silniejszczy zespół od Ross/Wawr poza tym mają przewagę własnego boiska które dobrze znają.Shuttler dziś wygrał co jeszcze bardziej podbuduje go i jego partnera. :DD

 

Sp.Moskwa-Krasnod. 1(1,63)

Sp.Moskwa dysponuje dobrym składem (powinni wystąpić wszyscy zawodnicy) napewno przewaga boiska na którym żadko przegrywają a raczej zwycięrzają ale są równierz remisy co pozwala wątpić w forę Sparty M. jednak ich przeciwnicy bedą pod presją i (z tego co słyszałem) zabraknie kilku podstawowych graczy.Dla niepewnych proponuję 1X tylko wtedy kurs bedzie marny a dla mnie mecz ten nie powinien mieć jakiegoś zaskakującego rostrzygnięcia. :DD

 

Malmo-Sundsvall 1(1,55)

Malmo prezentuje dobrą formę w lidze stwarzają niespodziaki (Vall.Oslo remis)

przewaga stadionu i przeciwnik niezbyt wymagający(według mnie)

 

Meksyk-Urugwaj 2(2,7)

Jest to dosyć szalony typ ale według mnie Urugwaj sprawuje się lepiej chociarz Meksyk gra też nie najgorzej.Urugwaj posiada dobrego bramkarza i dobry atak dlatego mogą pokusić się o wygraną.

 

To by było na tyle z moich typów na środe

Kurs ogólny:10,98 zł

Stawka:5 zł

EWK:49,42 zł

Pozdrawiam Ckrzysiek15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

A TERAZ KAWAL O WAŚCE (CZY JAK MU TAM JEST )

 

MAMA PYTA WAŚKE.

CZEMU MASZ TAKIE BRUDNE RECE WAŚKA ??

MAMO MYŁEM SOBIE SZYLE !!!!!!

 

A TERAZ O DRUGIM INTELIGETNYM ADMINEM TEJ ZJEBANEJ STRONY,MIANOWICIE CHODZI MI O neo :

MYŚLE WIEC JESTEM !!

NEO ZNIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

I JESZCZE JEDNE DOWCIP O JEDNYM Z NAJWIEKSZYCH PEDANCIKOW CZYLI SMIESZNYM RYSZARDKU CZYLI RYSIEKC46 CZY COS TAKIEGO :

GRAJA W SZACHY DWA PEDANCIKI CZYLI RYSIEK I MATROX I RYSIEK WYZUCA KARTY I MOWI SZACH,MAT A MATROX MOWI,CO TY RYSIEK NIE GRAMY W PING-PONGA

 

//na razie zablokowałem ten temat, a sami zainteresowani jak zobaczą za co koleś dostał bana to niech temat usuną :evil: //Kisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...