Skocz do zawartości

Moje typy


RysiekC46

Rekomendowane odpowiedzi

Portugalia-Grecja 1/2 -0 (2,10) :DD

Brann-Rosenborg -2 (1,97) :D

Kamerun-Wyb.Kosci Sloniowej -1 (1,52) :D

Genk-Marek Dupnica - 1 (1,37) :D

Tampere-Khazar Univ. -1 (1,30) :DD

Federer-Roddick -1 (1,30) :D

Hiszpania-Brazylia -2 (1,25) :D

 

 

Oto moje typy.Kursy sa podane z Toto-Mixa co po pomnozeniu kusruw daje 18,20 zł.I mysle ze mozna smialo dac za np 4 zł i EWK wynosila by 65,50 zł.Myslie ze sie oplaca :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A oto moje propozycje na dzis:

 

Co myslisz o tym :

Popp-Delic -1

Valkeakoski.-Kotka-1

B.Bergen.-Trondh-2

HJK Hel.-TPS Turku-1

JazzPori-Allianssi-2

Rovaniemi-Lahti -2

 

I co o tym myslicie??Wpisujcie sie smilo !! :)

 

// Ostatnia prosba o zazpoznanie sie z regulami panujacymi w tym dziale. Zobacz jak inni podaja swoje kupony i rob tak samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

co do moje ostatnie listy z meczami niemoge sie pochwalic pozniewaz niewyszly dwa mecze mianowicie: Lahit i Allianssi.Natomiast wracajac do mojego pierwszego kupona to w nim wszystko weszlo i mam nadzieje ze ktos skorzystal z moich podpowiedzi i przy okazi wygral bo mi sie udalo 120zł z czego sie ciesze.Jutro poda kolejna ilosc moich typow,ktore ma nadzieje sie sprawdzam.

 

Pozdrawaim Rysiek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Wam jeszcze dokladne wyniki:

 

Portugalia-Grecja 1/2 : 0-0 :mrgreen:

Brann-Rosenborg : 3-4 :mrgreen:

Kamerun-Wyb.Kosci Sloniowej :2-0 :mrgreen:

Genk-Marek Dupnica : 2-1 :mrgreen:

Tampere-Khazar Univ :3-0 :mrgreen:

Federer-Roddick : 4:6, 7:5, 7:6, 6:4 :mrgreen:

Hiszpania-Brazylia : 0-3 :mrgreen:

 

Prosze bardzo i tak jak mowie ma nadzieje ze sie komus przydaly moje typy i uddalo sie komus dzieki mnie wzbogacic polecam sie an przyszlosc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje trafne jak mam nadzieje typy na dzisiaj i czesciowo ja jutro.Numerki oraz aktualne kursy sa podane ze strony Toto-Mixa:

 

103 PERU-BOLIWIA - 1 kurs:1,50 :lol:

1033 SAO PAULO-ATLETICO MG -1 kurs:1,60 :lol:

107 ARGENTYNA-EKWADOR -1 kurs:1,45 :lol:

1501 NORKOPING-CAFE OPERA -1 kurs:1,90 :?

3085 SPADEA-SALZENSTEIN -1 kurs:1,32 :lol:

865 MARIEHAMN-MP -1 kurs:1,67 :?

 

Kurs ogolny wynosi:14,57zł.

Mysle ze zagram za 3 zł co po pomnozeniu z kursem i odjeciem 10% podatku wyniesie 39,39.Mysle ze sie oplaca i ktos skorzysta.

 

Pozdrawaim Rysiek!!

 

// o widzisz, jak chcesz to potrafisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jeszcze mam dla Was typy z tenisa na dzisiaj.Oczywiscie numerki i kurys z Toto-Mixa:

 

3010 O.HERNANDEZ-KARLOVIC -2 kurs:1,95 :lol:

3087 GAMBILL-MORRISON -1 kurs:1,32 :lol:

3054 BJORKMAN-VENTURA -1 kurs:1,80 :lol:

3053 ROBREDO-CALLERI -1 kurs:1,60 :lol:

3052 F.GONZALEZ-HORNA -1 kurs:1,55 :lol:

3013 MANTILLA-C.ROCHUS -1 kurs:1,40 :lol:

 

Suma kursow wynosk:16,08zł.

Mysle ze zagram za 4zł i po odjeci podatku wynisei EWK:57,91.

Mysle ze sie oplaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niesteyt dzisiaj tenis nie wyszedl a konkretnie Brojkman dal sie latwo rozwalalic Venturze.No nic sory ze niewyszlo ale taki jest teni. :(

To do jutra jutro Wam wpisze moje nowe typy na jutro oczywiscie.I ma jeszcze do Was jedna prosbe jakbyscie mogli mi pisac z jakiej dyscypiliny mam Wam dawac typy.

 

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Wam typy na 8.07. i ma nadzieje ze ktos z nich skorzysta i wpisze swoje spostrzerznia.Oto one (numery spotkan oraz kurys sa podane jak zawsze ze strony Toto-Mixa):

 

111 BRAZYLIA-CHILE -1 (1,45) Uwarzam ze Brazylia to swietny zespol i bede chciec zablysnac po raz kolejny w turniju i kontynulowac swoja dobra passe.

 

109 KOSTARYKA-PARAGWAJ -2 (1,90) Uwarzam ze Paragwaj to jeden z wielu faworytow do zwycierzenia Copa America i pstwnowi niezaweisc swojich fanow.Pozatym prezentuja swietna gry zespolowa czego niemozna powiedziec o Kostaryce.

 

3021 FEDERER-KARLOVIC -1 (1,12) Mysle ze tutaj nie trzeba nic mowic.Pierwsza lokata w rankingu wspaniala gra triumf w tegorocznych rozgrywakach Wimbledonu i chec kontunulowani swietnej passy.

 

3057 CHELA-VERDASCO -1 (1,55) Uwazam ze po dosc szybkim odpadnieciu z Wimbledonu bedze chcial zrobic jak najlepsze wrazenie w Bastad i zajsc conajmnie dalej niz w Londynie.

 

3062 ROBREDO-SODERLING -1 (1,27) Gracz ten zalezy do czolowki rankingu ATP i mysle ze nieodpusci przecietnie grajacemu Soderlingowi.Pozatym mysle ze jego ambicje niepozwola mu poprzestac na wstepnej fazie rozgrywaek tego turniju.

 

3099 RUSEDSKI-CARLSEN -1 (1,45) Sa to dwaj ogromni zawodnicy poniewaz kazdy z nich mierzy sobie powyzej 190Cm oprucz tego kazdy z nich gra lewa renka ale jak dotad to Rusedski wypadal lepiej w tego typu turnijach wiec dalmnie to on jest faworytem w tym meczu.

 

3063 NADAL-VENTURA -1 (1,50) Nadal to bardzo utalentowany 18-sto letni zawodnik.Z tym ze na niego postawilem przemawia to ze juz raz wygral z 21-no letnim Hiszpanem i mysle ze teraz tez wygra ten mecz bo jest w dobrej formie i psychicznym komforcie.

 

3064 GAUDIO-PATIENCE -1 (1,12) Ci dwaj zawodnicy spotykaja sie poraz pierwszy w jednym meczu stymrze 26-scio letni Argentynczyk jest w o wiele wiel lepszej formie niz Francuz i praktycznie losy tego spotkania sa juz rostrzygniete chociaz roznie to byw w sporcie :)

 

3100 J.BLAKE-BOGOMOLOV -1 (1,37) Bleake juz nie od dzis przezentuje wysoka forme i sam ma nadzieje ze zojdzie dosyc daleko w turniju w Newport.

 

Iloczyn kursow wynosi-20,27zł

Moja stawka za ktora zagram-5zł

EWK-10%=91,21

 

Mysle ze warto zagrac te mecze za 5 zł bo 5 zł to nie majatek a mecze dostyc pewne i mozna te pieniazki ladnie pomnorzyc .

 

Goraco zachecam i pozdrawaim Rysiek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tenis, który podałeś, to się zgadzam, ale tylko z typami. jeśli chodzi o argumentacją, to pamiętaj o tym na jakiej nawierzchni grają, kto jak gdzie ;) pozdro, puszczę i tak chyba tylko robredo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...