Skocz do zawartości

Inwestowanie na forum


Elit Typer

Rekomendowane odpowiedzi

Mazur miał racje ,ze w pewnych tematach nie mozna rozwijać innych wątków wobec tego zakładam ten temat, gdzie tylko i wyłącznie na tym Forum ujawnie prawde o inwestowaniu w zakładach.

To co pisał "młody żeglarz" świadczy o tym ,że coś słyszał i widział ale to tylko teoretyczna wiedza.Apropo zamkniętych for to Wielki Elit był na czterech i tak naprawde ameryki tam nie odkrył.

Tajne informacje o ustawionych meczach nie są tajne jeżeli są ujawniane nawet na zamkniętych forach bo to oznacza ,że o tym wiedzą już prawie wszyscy a buki napewno.

Takie zakłady są blokowane. To samo jest kiedy ktoś grubo uderzy jakiś zakład . Od razu jest to sprawdzane czy nie ma wałka.

Poniżej pokaże Wam jak grają wielcy inwestorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po kiego takie tematy zakładasz ?? czy myślisz ,że ktoś tutaj ma 1000000000000000000000000000000000000000000zł ,żeby inwestować w Twoje typy ??

wczoraj już pisałeś mecz hokejowy o kursie 1.13 ,którym miałeś uszczęśliwić swych znajomych.. niestety się nie udało.. masz swój temat i inwestuj tam dalej , a nie dla każdego

przebłysku w głowie tworzysz nowe miejsce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi są uszczęśliwieni bo wygrałem dla nich wczoraj sporo kasy. Zresztą dałem linka do kuponu więc nie wiem w czym zdziwienie?

A ja nie zakładam temat by ktokolwiek to grał , tylko by zobaczyli jak ludzie z kasą robią jeszcze większą kase. Zresztą jak widzisz nie podałem stawki bo jej nie znam. A kursy już lecą w dół na ten mecz.

Poza tym przymierzam się do przejęcia sponsoringu nad tym Forum tylko jak na razie widze ,że klimat wobec Wielkiego Elita nie jest najlepszy więc czekam spokojnie. Przygotuj się lepiej na Mistrzostwa Forum 2007, bo Wielki Elit zamierza je wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden zmoich szanownych znajomychnie stracił bo ja gram tak ,ze nie przegrywam . Nawet powiem Ci co dzisiaj dla swoich zagram. Tylko nie wolno Ci tego zagrać przeciwko mnie.

 

11:00 Francja Holandia 1 1,30

16:30 Japonia Rumunia 1 1,9

 

KURS 2,47 STAWKA 9400zł

 

 

a to kto wczoraj napisał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem tylko w stawce było ??? a ktoś sobie zrobił jaja i to już nie pierwszy raz zresztą (zmiany tematów itd) A to oznaczało ,że jeszcze się zastanawiam. Zagrałem to ale skontrowałem drugim kuponem o niższej stawce i wyższej wygranej dającą zwrot strat i znaczny zysk. Podałem linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazur miał racje ,ze w pewnych tematach nie mozna rozwijać innych wątków wobec tego zakładam ten temat, gdzie tylko i wyłącznie na tym Forum ujawnie prawde o inwestowaniu w zakładach.

To co pisał "młody żeglarz" świadczy o tym ,że coś słyszał i widział ale to tylko teoretyczna wiedza.Apropo zamkniętych for to Wielki Elit był na czterech i tak naprawde ameryki tam nie odkrył.

Tajne informacje o ustawionych meczach nie są tajne jeżeli są ujawniane nawet na zamkniętych forach bo to oznacza ,że o tym wiedzą już prawie wszyscy a buki napewno.

Takie zakłady są blokowane. To samo jest kiedy ktoś grubo uderzy jakiś zakład . Od razu jest to sprawdzane czy nie ma wałka.

Poniżej pokaże Wam jak grają wielcy inwestorzy.

 

 

Dobra kilka moich uwag:

 

1. Jeśli ktoś jest mądry to niech lepiej nie gra takich typów... widać, że Elit sugeruje sie kursem a jak kazdy kto sie na tym zna, nie ty Elit. Wie, że kursy nie grają.

A pozatym ten kurs jest nieadekwatny do ryzyka... poprostu musiałby mieć 95% szans na wejście.

Nie twierdze, że nie wejdzie ale w dłuższym okresie czasu będziesz na minusie...

 

2. A co do to tego co słyszał "młody żeglarz" to nie tylko słyszał, ale i widział skutki takiej gry o jakiej ja mówie... nie twojej, która prowadzi do bankructwa albo uzyskania bardzo małego przychodu, który uzyskujesz poprzez granie dużych pieniędzy.

Nie twierdze, że gra za duże pieniądze jest zła: ale po co grać tak jak Elit 10000--->11000

jak można grać jak inni lepsi od niego 5000--->10000 i przy mniejszych szansach na bankructwo :uwaga: :uwaga: :uwaga:

 

3. Widać, że byłeś na zamkniętych forach, prowadzonych przez jakieś noob'y, albo wogóle Cię tam nie przyjeli (co mnie wszczególności nie dziwi) (jesli jest inaczej możesz wysłać pw linki... ale nie musisz, bo nie nakłaniam Cię do wymyślania jakichś nowych linków :wstyd: )

 

Poprostu nie mówie o samych ustawkach ale o innych typach, np. kontuzjach, problemach finansowych itp. No i co z tego, że wie o tym buk? Chodzi o to, że on się dowie o tym później niż ty i ty sobie to zagrasz po większym kursie... :krzeslo:

 

A co do Twojego "pseudo inwestowania" to widać, że sie na tym nie znasz... :ups:

 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Marcinie Nie wypowiem sie co do Twojego postu ale ogólnie do Twoich ze mną rozważań. Jesteś osobą nie głupią i pomimo ,ze ogólnie ganisz moje postępowanie ( kozaczenie, wychwalanie się itp) lubie z Tobą polemizować bo nie ma w Tobie typowej dla innych na tym forum zwyczajnej ludzkiej złośliwosci. Wielki Elit dokładnie obserwuje to co dzieje się na tym Forum i najbardziej drażnią mnie ludzie lubiący kogoś zaszufladkować.

Jest coś takiego ,że jak Cie widzą tak Cie pisza. Wielki Elit ma swój "kulawy" styl konwersacji i taki już pozostanie, ale nigdy nie splamił sie na honorze nieuregulowaniem nalezności (czyt nagrody) , czy podobnym przekrętem . Wielki lubi sobie pogadać ale jeszcze samo ludzkie gadanie nikomu większej krzywdy nie przyniosło. Wielki jest aktywny , organizuje Konkursu, sponsoruje nagrody i chce zrobić następny Konkurs. Więc reasumując nie jest taki najgorszy. A, że ludzi drażni jego chwalipieństwo to już problem tych własnie ludzi nie Elita. To oni mają prawo sądzić o Elicie tak czy innaczej.

Cała sztuka polega na umiejętności konwersacji nawet z największym przeciwnikiem i udowodnienie swoich racji. Ludzie mojego pokroju są uważani za lekko rąbniętych tylko jakoś dziwnie nikt tego nie może ani sprawdzić ani udowodnić.

Więc proponuje by wszyscy którym coś leży na sercu powiedzieli to w sposób kulturalny bez jakiś tam h i k, bo to już nawet nie jest ani modne ani śmieszne i świadczy tylko o kulturze danego osobnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właściwie to po kiego wy tu się tak wykłucacie?żaden nie ma specjalnie ciekawych argumentów tylko same takie jakieś dziwne teksty(niekiedy śmieszne) sobie piszecie-ktoś wam za to płaci?niech sobie Elit Typer pisze co tam chce ale po co w zasadzie sie dajecie prowokować jak wam to przeszkadza?dla mnie tez jest jakis dziwny ten (Typ)er ale besztać go nie mam zamiaru póki sam nie zacznie...każdy gra jak lubi jeden za 1zł drugi za 10 zł a 3 za 1000 i jest git świat sie kręci,buki żyją ,my obstawiamy i zarabiamy\tracimy....ech życie...poza tym raz na wozie raz pod wazne zeby w tym drugim przypadku wszystkiego nie stracić,to uwaga dla tych co grają za wysoko

 

 

życzę kolejnej wręcz weny twórczej autorowi tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...