Skocz do zawartości

Dopel - moje typy


dopel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! To sš moje pierwsze typy odkšd pisze na tym forum. A więc zaczynajmy !

 

KUPON 1

 

N11 Hiszpania - Brazylia 2 (1.25)

N13 Kuba - Włochy 2 (1.65)

N15 Japonia - Francja 2 (1.25)

 

Stawka: 10 zł

EWK: 23,20 zł

 

Jak widać lżejszy kupon. Ale nie gram ostro, bo dużo już straciłem i małymi kroczkami chcę się odegrać.

 

Mecze będš rozgrywane dopiero 2 lipca, więc do tego czasu pewnie jeszcze co postawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czeć ! Dzisiaj, tak jak pisałem wczeniej, znowu postawiłem zaskórniaka. Sš dwa kupony. Jeden żałosny, drugi taki sobie, ze względu na mojš nieznajomoć tego sportu. Do rzeczy !

 

KUPON 2

 

001 Portugali - Holandia 1 (2.6)

004 Czechy - Grecja 1 (1.27) Awans

 

Stawka: 3 zł

EWK: 8,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następny kuponik, lepiej płatny, ale bardziej "tajemniczy" :

 

KUPON 3

 

X21 T. Woods 1-4 (2)

X22 V. Singh 1-8 (1.7)

X24 M. Weir 1-8 (2.80)

X25 D. Toms 1-8 (3.2)

X26 Ch. Howell 1-8 (4)

X27 J. Furyk 1-8 (4)

 

Stawka: 2 zł

EWK: 877,25 zł

 

Kompletnie nieznam się na golfie, ale jak zobaczyłem, że na Woodsa jest taki kurs to postanowiłem postawić tylko 2 zeta. Tiger Woods jest to jedyny golfista, o któym kiedykolwiek słyszałem. Daj Boże, oby ten kupon wszedł. Przydało by się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 2

 

001 Portugalia - Holandia 1 (2.6)

004 Czechy - Grecja 1 (1.27) Awans

 

Czyli ten kupon mi nie wszedł. Jestem na razie 3 złote w plecy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 1

 

N11 Hiszpania - Brazylia 2 (1.25)

N13 Kuba - Włochy 2 (1.65)

N15 Japonia - Francja 2 (1.25)

Stawka: 10 zł

EWK: 23,20 zł

 

Tylko teoretycznie wygrałem. W rzeczywistości zaginął mi kupon. Prawdopodobnie zniszczył mi go młodszy brat, którego wizytę miałem przedwczoraj. Leżał sobie kupon, a ten młody człek (10 lat) musiał się zająć ... I nie będę miał tych 23 złotych. Szkoda. Ale wygrana jako taka się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 1

 

N11 Hiszpania - Brazylia 2 (1.25)

N13 Kuba - Włochy 2 (1.65)

N15 Japonia - Francja 2 (1.25)

Stawka: 10 zł

EWK: 23,20 zł

 

Tylko teoretycznie wygrałem. W rzeczywistości zaginął mi kupon. Prawdopodobnie zniszczył mi go młodszy brat, którego wizytę miałem przedwczoraj. Leżał sobie kupon, a ten młody człek (10 lat) musiał się zająć ... I nie będę miał tych 23 złotych. Szkoda. Ale wygrana jako taka się liczy.

 

Współczuje ... też mi kiedyś zaginął kupon.. naszczęscie nie było na nim za dużo kasy wygranej (ok 15 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 3

 

X21 T. Woods 1-4 (2)

X22 V. Singh 1-8 (1.7)

X24 M. Weir 1-8 (2.80)

X25 D. Toms 1-8 (3.2)

X26 Ch. Howell 1-8 (4)

X27 J. Furyk 1-8 (4)

 

Stawka: 2 zł

EWK: 877,25 zł

 

Niestety to też mi nie weszło. Jak już wspomniałem, nie znam się na golfie a ci zawodnicy na któych postawiłem wogóle nie zaprezentowali się godnie. Szkoda, bo kasy było sporo. No nic, 2 zeta do nie majątek coś jeszcze postawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Dziś kilka lekkich typów za skromną stawkę. Jutro prawdopodobnie udam się do buka i obstawię to. Lecz nie mogę się powstrzymać i typy podam już dziś:

 

KUPON 4

 

P54 Argentyna - Ekwador 1 (2.01)

P55 Paragwaj - Kostaryka 1 (2.85)

P56 Brazylia - Chile 1 (2.01)

 

AKO: 11.50 zł

Stawka: 2 zł

EWK: 20,70 zł

 

Copa America to bardzo śliska sprawa. Nie jestem wielkim znawcą futbolu południowoamerykańskiego, ale wiem kto w tych spotkaniach jest faworytem. Jednak jak już ktoś wspomniał, faworyci przyjechali w mocno okrojonych składach. Brazylijczycy bez gwiazd, Argentyńczycy świeżo po zakończonym sezonie. Z kolei Paragwaj gra z Kostaryką - finalistą ostatnich MŚ. Jest to bardzo niedoceniana drużyna. I właśnie przez to może sprawić niespodziankę, podobnie jak Grecja. Ale mimo wszystko ja typuję tak jak podałem. Gdzie ryzyko tam zabawa i wygrana ! Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kursow wynika ze dales na 1 polowy. A to ciezka sprawa jest szczegolnie u tych dziwnych druzyn, ktore do przerwy czesto nie potrafia zdobyc gola, tymbardziej ze to beda pierwsze mecze tych druzyn, wiec mozemy miec powtorke z Euro , czyli druzyny beda chcialy poznac slabosci rywala i ta 1 polowa bedize taka badawcza - byle nie stracic. No ale to sie okaze. A w Argentynie z tego co pamietam nie bedzie gral Crespo i Aimar, ale juz nie pamietam (ktos tam jeszcze ma nie grac , jak znajde info dam znac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...