Skocz do zawartości

gizior - moje typy


gizior

Rekomendowane odpowiedzi


Zespoły, które obstawiam będę zawsze pogrubiał.

Oto moje pierwsze 2 typki na dzisiejszš noc z MLB:

 

#1 Houston - Texas 1 : 3 :)

 

#2 San Francisco - Oakland 6 : 4 :)

 

Statystyka

Typy - 2

Trafione - 2

Nietrafione - 0

Skutecznoć - 100%

 

Poczštek całkiem udany, a i skutecznoć niezła :mrgreen: - oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykł mawiać mój tato, gdy ja jeszcze mały kajtek byłem i przynosiłem jako pierwszš ocenę pištkę ze szkoły:

 

- Synu teraz nic prostrzego. Poprostu utrzymój redniš.

 

 

To że tak sobie pozwole, a propo udanego poczštku. Teraz nie masz nic prostrzego, poprostu utrzymój redniš :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cos mi sie wydaje ze w MLB srednia bedzie mu ciezko utrzymac to jest bardzo nieprzewidywalna dyscyplina i druzyny graja na bardzo wyrownanym pozimie , ale zycze powodzenia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Co jednego to trudno sie nie zgodzić - w MLB cholernie trudno przewidziec wynik, widac to bylo np. dzi w nocy, gdzie w meczu Los Angeles - Anaheim faworytem do zwycięstwa było Los Angeles a tu wynik 13:0 :o dla Anaheim. Muszę przyznać, że sukcesem dla mnie będzie, jeli uda mi się utrzymywać na 50-60 % skutecznoci. Postanowiłem również prowadzić trochę inaczej statystyki. Będę je prowadził oddzielnie dla każdej dyscypliny - prawdopodobnie raz w tygodniu - w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano. Wtedy zobaczymy jaka będzie statystyka dla poszczególnych dyscyplin, również dla baseballa. Okaże się co potrafię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie co na jutro z Baseball potrzebna mi jaka forsa a nie mam pomysłu co tu zagrać może być też z innych dyscyplin.Zgury dziękuje :D:D

 

 

jestem bardzo ciekaw jakie to mecze!!!!

kazdy mecz jest ciezki i powiem ci jedno nigdy nie spogladaj na kurs meczu tylko druzyny pierw rozwaz a pozniej spisz numery a kurs sie dowiesz dopiero na miejscu jak kupon wyslesz taka jest najlepsza metoda na mlb poeniwaz gdy spojrzysz na kurs moze ciebie on troszke przerazic gdyz bedzie zbyt wysoki ale coz bukmacherka to duze ryzyko!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie co na jutro z Baseball potrzebna mi jaka forsa a nie mam pomysłu co tu zagrać może być też z innych dyscyplin.Zgury dziękuje :D:D

 

 

jestem bardzo ciekaw jakie to mecze!!!!

kazdy mecz jest ciezki i powiem ci jedno nigdy nie spogladaj na kurs meczu tylko druzyny pierw rozwaz a pozniej spisz numery a kurs sie dowiesz dopiero na miejscu jak kupon wyslesz taka jest najlepsza metoda na mlb poeniwaz gdy spojrzysz na kurs moze ciebie on troszke przerazic gdyz bedzie zbyt wysoki ale coz bukmacherka to duze ryzyko!! pozdro

 

Witam, z góry przepraszam za pónš porę, ale dopiero wróciłem z rodzinnej imprezy. W zwišzku z tym parę meczy mi już przeleciało koło nosa. Bioršc pod uwagę fakt, że jestem po imprezie :D i nieprzewidywalnoć baseballa radzę być ostrożnym.

 

Muszę przyznać, że mam takš włanie metodę obstawiania MLB jak napisał djseba. Najpierw analizuję, wybieram mecze, które ewentualnie mogę zagrać i jak już się zdecyduję co zagrać, sprawdzam kurs. Czasem rezygnuję z tego meczu, ale tylko wtedy gdy kurs jest za niski - gram głównie kursy powyżej 1.8, ale kurs od 1.6 też jest czasami dopuszczalny, ale bardzo rzadko. Staram się nie schodzić poniżej 1.8.

 

Mój typ na dzisiejszš noc (niestety tylko jeden, bo nie chce mi się już dzi analizować, jak się wyspię, to jutro trochę poczytam i dam kilka typów na jutrzejszy dzień):

 

#3 Arizona - Detroit over 9 - kurs 1.95

 

Jeżeli będę podawał kursy na baseball, to będš one zawsze pochodziły z Gamebookers.

 

Pozdrawiam gizior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, oto moje dzisiejsze typy z baseballa:

 

#4 Colorado - Cleveland over 10.5 kurs 1.83

Przypuszczalni pitcherzy: J. Jennings [6-6, 6.38], S. Elarton [0-6, 9.18]

Mecz według mnie warty zagrania, wystarczy spojrzeć na dotychczasowe osišgnięcia pitcherów, tracš w meczach, w których rzucajš sporo punktów, więc dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej, chociaż to tylko baseball, więc wszystko się może zdarzyć. :)

 

#5 Florida - Tampa Bay kurs 1.71

Przypuszczalni pitcherzy: C. Pavano [8-2, 2.88], C. Gaudin [1-1, 3.20]

Florida wystawia dzisiaj bardzo dobrego pitchera, który rzadko przegrywa. Jednak warto zauważyć, że Tampa w ostatnich 10 meczach ma bilans 9-1, a Florida 4-6 i co gorsza 3 ostatnie mecze przegrane. Ale uważam, że warto zaryzykować ze względu na pitchera Floridy, w końcu muszš się przełamać.

 

Jeszcze 2 typy z piłki nożnej - norweska Division 1

 

#6 Moss - Tromsdalen kurs 1.25

 

#7 Sandefjord - Pors Grenland kurs 1.3

 

Kursy co prawda trochę niskie, ale mecze wydajš się bardzo pewne.

Tromsdalen to ostatni zespół tabeli przegrywa mecz za meczem na wyjedzie w ostatnich 3 meczach stracił 16 bramek, strzelił jednš. U siebie też przegrywa tylko trochę niżej, a Moss to solidny zespół, który u siebie z reguły wygrywa, a już z takim przeciwnikiem, to pytaniem powinny być tylko rozmiary zwycięstwa. Jeli chodzi o drugi mecz, to Sandefjord to zespół czołówki, balansuje od poczštku sezonu międzu 2 a 4 miejscem, a Pors Grenland gra nawet dobrze i wygrywa, ale z reguły z zespołami ze rodka i z końca tabeli, ale z Sandefjord nie powinien miec nic do powiedzenia.

 

Za granie moich meczy i ewentualne przegrane nie odpowiadam :mrgreen:

 

Wyniki:

 

#4 Colorado - Cleveland over 10.5 3 : 5 :(

 

#5 Florida - Tampa Bay 11 : 4 :)

 

#6 Moss - Tromsdalen 1 : 3 :shock:

 

#7 Sandefjord - Pors Grenland 2 : 0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pierwsze niepowodzenia mnie dopadły.

A teraz obiecana statystyka na koniec tygodnia.

 

Statystyka - MLB

Typy - 5

Trafione - 4

Nietrafione - 1

Skutecznoć - 80% :)

 

Statystyka - Piłka nożna

Typy - 2

Trafione - 1

Nietrafione - 1

Skutecznoć - 50 % :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczynam sie intersowac MLB - powodów jest kilka , a najważniejszy to taki,ze kursy na basseball sš zawsze wysokie...2-3 mecze na kuponie i już mamy ładne AKO :) - musze teraz jak juz mam wakacje posiedziec troche w statystykach, tabelach, etc. zeby sie troche nauczyc :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczynam sie intersowac MLB - powodów jest kilka , a najważniejszy to taki,ze kursy na basseball sš zawsze wysokie...2-3 mecze na kuponie i już mamy ładne AKO :) - musze teraz jak juz mam wakacje posiedziec troche w statystykach, tabelach, etc. zeby sie troche nauczyc :DD

 

Co prawda to prawda, kursy sš całkiem ładne i AKO też może być niezłe, jest tylko jeden problem - ciężko trafić bezbłędnie choćby 3 mecze. Lepiej stawiać duble, albo wręcz single. Warto się również zastanowić nad zagraniem jakim systemem, np. 2 z 3 - jak tak włanie często gram, jest mniej do stracenia a i czasem wszystkie 3 mecze też wchodzš. :)

 

 

No widze że dobrze ci idzie podaj jakie pewniejsze mecze na wtorek i rode !!!! FENKS

 

Szczerze mówišc, to w baseballu niestety nie ma pewnych meczy, bo zawsze może co się wydarzyć. Ja dzisiaj nic nie obstawiam, ale jeli bym miał co doradzić, to można ewentualnie zagrać na Floride w meczu z Atlantš i over 9,5 w meczu Baltimore - Kansas City. Jeli wyniki będš wręcz odwrotne to proszę nie mieć do mnie pretensji - w końcu to tylko baseball :mrgreen: - jeden z najbardziej nieprzewidywalnych sportów. Jesli chodzi o następny dzień, to trochę za wczenie, żeby się decydować co zagrać, gdyż pitcherzy na te mecze mogš się jeszcze zmienić, a to może wiele zmienić w moim podejciu do meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę tak jak wczoraj pisałem w baseballu nie można być niczego pewnym. Florida, która powinna wygrać poległa, ale overek w meczu Baltimore - Kansas City by wszedł, gdyby kto to obstawił. Mam nadzieję, że za te wyniki nikt nie będzie na mnie wieszał psów na tym forum :DD. Na dzisiejszš noc postaram się co ciekawego wybrać, oby z dobrym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, oto moje typy na dzisiejszš noc:

 

#8 Anaheim - Oakland

 

#9 Texas - Seattle over 8

 

Z góry przepraszam, ale dzisiaj będzie bez analizy, bo niestety nie mam czasu dlatego tak wczenie typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na totalny brak czasu w ostatnim czasie, statystyka po kolejnym tygodniu dopiero dzisiaj:

 

Statystyka - MLB

Typy - 7

Trafione - 5

Nietrafione - 2

Skuteczność - 71% :)

 

Statystyka - Piłka nożna

Typy - 2

Trafione - 1

Nietrafione - 1

Skuteczność - 50 % :(

 

Mam nadzieję, że w końcu znajdę trochę więcej czasu i wrócę do częstszego podawania swoich typów na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I oto wracam, mam nadzieję, że tym razem większych przerw w podawaniu typów nie będzie :) . Czas, który mnie nie było poświęciłem na analizowanie różnych systemów gry i statystyk, głównie w MLB. Od razu zastrzegam, że będę nadal podawał typy w postaci singli - te mecze będę grał w Gamebookers. Gram również od dzisiaj coś o czym już dawno myślałem, czyli progresję w baseballu. Będzie to głównie progresja na overki, ale byc może skuszę się również na progresję na zwycięstwo (po serii meczy bez wygranej danego zespołu) lub na porażkę (po serii meczy bez porazki danego zespołu) - ale nad tym muszę jeszcze trochę popracować i przekonać sam siebie do tego :DD . Jeśli zobacze, że idzie całkiem nieźle to zacznę podawać te typy, ale trzeba je będzie jakos oddzielić, bo oczywiste jest, że mogłoby to w znacznym stopniu pogorszyć statystykę. :DD

 

Na początek ciąg dalszy singli

#10 Boston - Anaheim over 9,5

Pitcherzy:

BOS: RHP Derek Lowe

7-8, 5.57 ERA in 2004

0-0, 2.45 ERA vs. ANA in 2003

2-3, 2.75 ERA lifetime vs. ANA

 

ANA: LHP Jarrod Washburn

9-4, 4.62 ERA in 2004

0-0, 18.90 ERA vs. BOS in 2004

2-2, 5.35 ERA lifetime vs. BOS

 

Jak pokazują statystyki ci pitcherzy potrafią oddać pare punktów, a i obydwie drużyny są bardzo dobre w ofensywie, więc overek całkiem prawdopodobny.

 

#11 Oakland - Chicago White Sox

Pitcherzy:

OAK: RHP Rich Harden

3-5, 4.52 ERA in 2004

0-1, 3.60 ERA vs. CHI in 2003

0-1, 3.60 ERA lifetime vs. CHI

 

CHI: RHP Jon Garland

7-5, 4.41 ERA in 2004

1-2, 7.20 ERA vs. OAK in 2003

1-3, 7.94 ERA lifetime vs. OAK

 

Co prawda wydaję się, że przewaga jeśli chodzi o pitchera jest po stronie Chicago, ale Oakland jeśli chodzi o mecze u siebie gra rewelacyjnie - bilans 27-12 mówi sam za siebie, natomiast bilans Chicago na wyjeździe to 18-21. Poza tym Chicago wygrało 4 ostatnie mecze z rzędu i choć to bardzo dobry zespół to myślę, że czas już przegrać :DD

 

Troszkę za bardzo się rozpisałem, więc na dzisiaj to tyle.

Oby ta noc była udana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc mógłbyś powiedzieć mi skąd bierzesz informacje o występujących pitcherach w danym spotkaniu?

 

Oczywiście - wchodzisz na stronkę mlb.com , następnie albo w konkretny mecz w preview obojętnie w jaki zespół, albo w zakładkę scoreboard u góry ekranu, wybierasz konkretny dzień, mecz który Cię interesuje i podobnie w preview w obojętnie, który zespół. Możesz sobie również przejrzeć na stronach poszczególnych zespołów dokładne statystyki wszystkich zawodników, w tym także pitcherów.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#10 Boston - Anaheim 1 : 8 ;(

Noż kurna jednego punkcika zabrakło, ale żeby tak dobra drużyna jak Boston zdobyła tylko jeden punkt to jest kurde parodia.

 

#11 Oakland - Chicago White Sox 4 : 2 :)

Tu przynajmniej zgodnie z oczekiwaniami.

 

Wieczorem kolejne typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje dzisiejsze typy:

 

#12 Cleveland - Seattle

Pitcherzy:

CLE: LHP Cliff Lee

# 9-1, 3.77 ERA

SEA: LHP Travis Blackley

# 1-1, 7.59 ERA in 2004

 

Myślę, że po wczorajszej (a właściwie dzisiejszej) minimalnej porażce 1:2 czas na rewanż ze strony Cleveland, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę rzucających dziś pitcherów. Jeśli chodzi o pitchera Cleveland to w dotychczasowych 10 meczach, w których rzucał 87 razy zrobił "strikeouta", martwi jednak fakt, że ma na swoim koncie przyczynienie sie do aż 57 "walkow", co trochę martwi, ale mimo wszystko zdecyduję sie to obstawić.

 

#13 Montreal - Atlanta

Pitcherzy:

ATL: RHP Paul Byrd

# 2-1, 2.82 ERA in 2004

# 1-0, 2.57 ERA vs. MON in 2004

# 4-3, 4.89 ERA vs. MON in career

 

MON: RHP John Patterson

# 1-2, 3.57 ERA in 2004

# First career appearance vs. ATL

 

Tu nie ma co za bardzo analizować (chyba, że rano okaże się, że będzie jakiś zonk :DD ). Atlanta walczy o mistrzostwo swojej dywizji, więc z kim ma wygrywać, jeśli nie z najgorszym zespołem tej dywizji, który na wyjeździe ma bilans 13-30, a w meczach z zespołami ze swojej dywizji 10-26. Atlanta ma natomiast bilans meczy z zespołami z tej dywizji 26-14, a w ostatnich 10 meczach notuje bilans 8-2. Jak dla mnie Atlanta to murowany faworyt (nie powiem, że pewniak, bo z tym kurde nic nigdy nie wiadomo :DD). Co prawda powtórki z dzisiejszego meczu. który wygrali 8:0 może nie będzie, ale wygrac powinni dość spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dopiero dzisiaj, bo cały weekend spędziłem na łonie natury, dzięki pięknej pogodzie.

 

#12 Cleveland - Seattle 18 : 6 :)

 

#13 Montreal - Atlanta 5 : 1 :shock:

(no i był qrna zonk i to jaki)

 

 

Statystyka - MLB

Typy - 11

Trafione - 7

Nietrafione - 4

Skuteczność - 63% :)

 

Statystyka - Piłka nożna

Typy - 2

Trafione - 1

Nietrafione - 1

Skuteczność - 50 % :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Znowu qrcze miałem przerwę, ale wracam do podawania typów.

 

Puchar Azji:

 

# 14 Uzbekistan - Bahrajn 1X

 

# 15 Servette- Basel X2

 

No i zaczynam sie bawić również z tenisem:

 

# 16 Kiefer - Melzer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny typ z MLB, na razie tylko jeden, ale może coś jeszcze dojdzie trochę później.

 

# 17 Detroit Tigers - Chicago White Sox

Pitcherzy

DET: LHP Mike Maroth

# 8-7, 4.60 ERA in 2004

 

CWS: LHP Mark Buehrle

# 10-4, 3.93 ERA in 2004

 

Stawiam na Chicago, bo to jest za dobry zespół, żeby przegrywać tyle meczy pod rząd a jest ich już 6 - czas przerwać tą złą passę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...