Skocz do zawartości

Konrad Wallenrod


Kaligula

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, zaczynam przygodę z Gamebookers :D

Więc mój kupon 25 jest taki :)

 

:arrow: 25 TP

RoPS Rovaniemi v Lahti 'Lahti @ 2.15' :f: bramka w 90 min :f:

FC Haka v Kooteepee 'FC Haka @ 1.50' :mrgreen:

Brann Bergen v Rosenborg 'Rosenborg @ 1.83' :mrgreen:

stawka 25.00 PLN wygrana 147,5PLN

 

:arrow: 26 TP

Wawrinka S. v Ramirez Hidalgo 'Ramirez Hidalgo R. @ 1.70' :mrgreen:

stawka 20PLN wygrana 34PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Typy teraz podaję z Gamebookers, bo tam gram. W STS jest to samo więc ;)

 

Profit z 26 TP :arrow: +14,39PLN

Skuteczność z 26 TP :arrow: 86/104

Od dziś gram tylko dubelki na TP :roll:

 

:arrow: 2 MLB

(Bet:$8.00 Win:$12.57)

@STL to Beat CIN :mrgreen:

:arrow: 3 MLB

(Bet:$8.00 Win:$12.71)

@FLA to Beat PIT :f: (qrwa tu sie pomyliłem, miałem postawić na odwrót, ale nie dojrzałem !! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co zauwazylem!!!

 

ze forumowicze chca od ciebei na priva typy ale to sa tacy forumowicze ktorych widze na roznych forach i przewaznie tacy kolesie maja gora 6 postow wogole sie nie udzielaja a tylko chca typki za friko!! wiec moje zdanie ejst takei po co takim dawac typy niech zapalca do dostana!! jeszcze gdyby sie udzielali ale oni chca dostac tylko typy nad ktorymi inne osoby spedzily kilka godzinek w kazdym razie troszke czasu wiec jesli uwazasz zeby im dawal to twoja sprawa , oni chca sie tylko wzbogacici jak kazdy lecz nie zalezy im na typach od ktorych te typy dostali lecz nad powiekszeniem kasy /3maj sie pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co zauwazylem!!!

 

ze forumowicze chca od ciebei na priva typy ale to sa tacy forumowicze ktorych widze na roznych forach i przewaznie tacy kolesie maja gora 6 postow wogole sie nie udzielaja a tylko chca typki za friko!! wiec moje zdanie ejst takei po co takim dawac typy niech zapalca do dostana!! jeszcze gdyby sie udzielali ale oni chca dostac tylko typy nad ktorymi inne osoby spedzily kilka godzinek w kazdym razie troszke czasu wiec jesli uwazasz zeby im dawal to twoja sprawa , oni chca sie tylko wzbogacici jak kazdy lecz nie zalezy im na typach od ktorych te typy dostali lecz nad powiekszeniem kasy /3maj sie pozdro 8)

 

a co najgorsze nawet nie chce im sie poszukac jakis typow tylko sami sie prosza aby ktos im jeszcze te typy podał. Żałosne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djseba i neo, słusznie prawicie :) dla mnie to forum to nic innego jak wspieranie się wzajemnie + dokumentacja moich poczynań, przynajmniej wiem jak gram :) zarzuciłem nawet pytanko w ankiecie, co ludzie myślą :)

ja powiem tak, nie będę świrował i słał ludziom typów, poprostu zaglądajcie i oceniajcie, ja głowy nie daję za żadem typ bo to sport, krew mnie zalewa bo to już chyba 11 kupon co jednym zdarzeniem wtapia na 26, ehhhh

pozdrowienia, dziś wieczorem albo jutro ranko jeszcze tenis zapodam, jest parę ciekawych zdarzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: 27 TP

Rusedski G. v Carraz G. 1 1.47 :mrgreen:

Melzer J. v Hernych J. 1 1.50 :mrgreen:

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 66.15 PLN

:arrow: 28 TP

Spadea V. v Salzenstein J. 1 1.20 :mrgreen:

Mayer F. v Portas A. 1 1.30 :mrgreen:

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 46.80 PLN

:arrow: 29 TP

Schuttler R. v Kratochvil M. 1 1.27 :mrgreen:

Mayer F. v Portas A. [Exact Score] 2:0 1.55 :mrgreen:

Total cost: 25.00 PLN Max. Payout: 49.21 PLN

:arrow: 30 TP

Peru v Bolivia 0 : 1 1 AH 1.70

Total cost: 10.00 PLN Max. Payout: 17.00 PLN :shock: :f:

:arrow: 4 MLB

(Bet:$5.00 Win:$9.35)

Total Score OVER 10 pts (DET @ NYY Over 10) :mrgreen:

 

Pierwsze trzy zdarzenia, to trawa, faworyci, zawodnicy w dobrej formie, a przeciwnicy niespecjalnie radzący sobie na trawie, poza tym niższy poziom przeciwników. Trzy następne to ziemia, też murowani faworyci o klasę lepszą, mayera zagrałem 2 razy, bo myślę, że rozniesie portasa :DDPeru gospodarz powinien rozjechać słabą boliwię

Na MLB nie znam sie kompeltnie korzystam z typerów innych forów :) staram się pewniaków zbierać, a że darmowgo buka znalazłem to sobie gram :) już 25$ z 10 się zrobiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że niektórzy tutaj żle mnie odebrali.....ja nie jestem samolubem...poprostu poprosilłem o pomoc a nie o jałmużne.... wszyscy obstawiają u różnych buków i nieraz nie warto zaśmiecać forum głównego...z poważaniem dla wszystkich anty i nie anty....pozdro.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, tommy, ja to robię dla przyjemności i zabawy, nawet na jednym forum(tym) już tylko podaję typy bo nie chce mi się wklejać tego samego wszędzie :mrgreen: pozdro, zaglądaj i korzystaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dla ciebei kolejna propozycje bo tamta juz jest nie wazna ja juz MLB nie obstawiac a jesli cos rzuce to dla przypalu!!

 

wiec tak bedzie z ta propozycja!!

 

trzeba zaczac i kombinowac obstawianie druzyn ktore nie strzela bramki a czemu?

 

poniewaz za 2 mecz mozna juz miec kurs ponad 5 i to jest biznes tylko, ze trzeba je doskonale wytypowac i mam dla ciebei propozycje bys troszke poszperal i ja rowniez zerkne na mecze i mozeby sie dalo cos wytypowac konkretnego!

 

pozdro napisz czy da taka rade ale jak narazie do soboty to nic nie ma wiec jakbys mogl czy moglbys spojrzec na sobote na intertoto czy ktos nie strzeli bramki bo daja wysokie kursy nawet bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ciekawe, np bardzo ciekawe, dziś będę późno, i późno podam typu na środę i czwartek(mam parę celów :D) poszperam i zobaczę co się da zrobić, powiem Ci, że nawet na czwartek kilka spotkań możnaby rozgryźć :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sory ale czegos tu nie rozumiem ... Konrd jestes jasnowidzem ze powiedz temu komus gdzie nie bedzie bramek i tak sie stanie , ze ten ktos tak slepo ci wierzy? Bo jesli masz dar przewidywania to ja moze nie chce meczu , w ktorym ni padnie bramka tylko od razu numery toto-lotka, poszperaj moze cos wyhaczysz ...

Ludzie juz zaczyna sie robic to co na innych forach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sory ale czegos tu nie rozumiem ... Konrd jestes jasnowidzem ze powiedz temu komus gdzie nie bedzie bramek i tak sie stanie , ze ten ktos tak slepo ci wierzy? Bo jesli masz dar przewidywania to ja moze nie chce meczu , w ktorym ni padnie bramka tylko od razu numery toto-lotka, poszperaj moze cos wyhaczysz ...

Ludzie juz zaczyna sie robic to co na innych forach :(

 

nie chce by mi podal tych numerow badz meczy tylko zaproponowal mi je kumasz czacze Listek!!!????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie cos widzial Konrad ciekawego to poda. Nic na sile. Chlopak bedzie sie stersowal i pozniej poda nie przemyslane typy :D

 

Pozdrawiam

 

//Dokładnie, nastepnym razem ebda ostrzezniea za takie posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się robi syf w moich temacie :f: A tak poważnie, forumowicze wyluzujcie !! Podajemy tu swoje przemyślenia, pomysł djseby mi się spodobał, aczkolwiek jestem prawie na bank przekonany że znaleźć coś dobrego będzie trudno. A jeśli chodzi o typy...po to mój temat abym je podawał.... więc bez ponagleń, no śmietnik się robi.... :) WYLUZUJMY :o:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profit z 30 TP:arrow: +81,55PLN

Skuteczność z 30 TP :arrow: 91/110(83,3%)

Profit z 5 MLB :arrow: +12,59$

Skuteczność z 5 MLB :arrow: 4/5(80%)

:arrow:TP 31

Rakuunat v GBK 1 1.45 (5:0) :mrgreen: :mrgreen: /gbk fatalna forma(1pkt w 9 meczach, Rakuunat 3 zwycięstwa z rzędu, można się nawet o wyższy handicapic pokusić)

Halmstad v Djurgården 1X 1.29(remis uratowany w doliczonym czasie) :mrgreen: /Lider z kompletem zwycięstw u siebie ze średniakiem

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 56.12 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :mrgreen: 8)

:arrow:TP 32

AIK Stockholm v Kalmar FF X2 1.60(remis) :mrgreen: /jak dla mnie zawyżonu kurs, Aik w obecnym sezonie tylko 9pkt w sumie, a Kalmar na wyjeździe jak i wlidze wyśmienicie

Nieminen J. v Gonzales F. 2 1.40 :mrgreen: /dla mnie najpewniejszy tenis na dziś, Gonzales kapitalnie gra na ziemii, a Nieminien, no cóż, dla niego bardziej twarde nawierzchnie, tuż po kontuzji !!

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 67.20 PLN

:arrow:TP 33

Nieminen J. v Gonzales F. 2 @ 1.40 :mrgreen:

Zabaleta M. v Labadze I. 1 @ 1.45 :mrgreen: /Zabaleta lubi korty w Szwecji, a Labadze ostatnio bez formy

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 60.90 PLN

:arrow: TP 34

Monaco J. v Vliegen K. 1 @ 1.60 :mrgreen: /kurs !! , b. zdolny chłopak na clayu, vliegen tylko 1 wybryk chyba w rzymie(albo barcelonie półfinał)

Nieminen J. v Gonzales F. 2 @1.40 :mrgreen:

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 67.20 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonzales - na 3 kuponach? Oby wygrał :) - zaspany, skad ja to znam :DD Co do reszty typów tez sie zgadzam, szczegolnie jesli chodzi o Kalmar FF - ale w tym tygodniu bylo juz tyle niespodzianek, ze nigdy nic nie wiadomo - przykład...chociazby wczoraj - Rosset 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: TP 35

Elseneer G. v Ram R. 1 1.40 :mrgreen: /ten ram, to tylko w amerykańskich chalengerach gra i tak słabo, elseneer o klasę lepszy(dla mnie)

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 42.00 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: 6 MLB

(Bet:$7.00 Win:$14.00)

Total Score OVER 9 pts (COL @ SF Over 9) - to mi anulowali bo pitchingujacy się zmienił, szkoda bo było over

:arrow:7 MLB

(Bet:$7.00 Win:$11.00)

@LA to Beat ARZ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

 

:arrow:36 TPCO TO MA BYĆ

Robredo T. v Soderling R. 1 @ 1.30 :shock: :shock: :f: /b.dobry na ziemii kontra cienias szczególnie na ziemii

RoPS Rovaniemi v HJK Helsinki 2@ :shock: :f: 1.60 /outsider gości HJK,które jest w wysokiej formie

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 62.4PLN

:arrow:37 TP

Rusedski G. v Carlsen K. 1 :mrgreen: @ 1.45/ przeczucie !! Rusedski tylko na trawie wygrywa i może wygrywać, Carlsen pokonał Pavela w Londynie(ale Pavel słabiutką formę ma) tylko Carlsena nie widziałem ostatnio, natomiast Rusedski powinien się z nim uporać(MÓJ RYZYK)

Schuttler R. v Mayer F. 2 @ 1.92 :f: /przeczucie !! Widziałem parę razy ostatnio obydwóch, Schuttler średnio, wręcz słabo, a Mayer w bardzo wysokiej formie(MÓJ RYZYK)

Inter Turku v Jaro 1 @ 1.45 :mrgreen: /gospodarz b.dobre spotkania ostatnio kontra słabeusz

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 121.1PLN

Na granie tenisa na kuponie 37 skłoniły mnie KURSY oraz mój NOS(przewidziałem w myślach wtopę Pavela, Ferrero, dziś Moodie) czas więc "lekko zaryzykować" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek

:arrow:38 TP

Spadea V. v Vahaly B. 1 1.21 :mrgreen:

Popp A. v Weiner G. 1 1.36 :mrgreen:

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 49.37 PLN

 

Dla mnie murowani faworyci !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczęło się dziwnie, 6:0 w pierwszym secie dla soderlinga i 4:0 dla Schuttlera :shock:

Moja reakcja na to

:arrow:39 TP

Hammarby v Helsingborg 1X 1.22 :mrgreen:

Inter Turku v Jaro 1 1.40 :mrgreen:

RoPS Rovaniemi v HJK Helsinki 2 1.60 :shock: :f:

Total cost: 30.00 PLN Max. Payout: 81.98 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...