Skocz do zawartości

PRZECZYTAJ TO ZANIM COŚ NAPISZESZ W TYM DZIALE -DOBRZE RADZĘ


Donalt Tusc

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW !!!

 

Ten dział jest dla was i z myślą o was stworzony!!!

 

A teraz uzupełnienie ogólnych zasad, których łamanie będzie surowo karane:

 

 

1. Najważniejsza zasada: Nie piszemy zbednych komentarzy, typu "tez bym tak postawił" "dobre typy" "mysle ze nie wejdzie" itp !! Takie komentarze nic nie dają a tylko zasmiecaja temat. masz jakas uwage ? uzasadnij to chocby krotką analizą lub podaj link do tematu, z daną dyscyplina gdzie umiesciles analize !!

 

2. W tym dziale podajemy tylko swoje kupony, bez analiz. Ten dział to swoisty dzienniczek kazdego usera. Analizy lub watpliwości piszemy w działach z odpowiednia dyscypliną, w odpowiednim temacie.

 

3. Każdy użytkownik ma prawo do jednego topicu. Jeżeli nie za często podajesz swoje kupony, dodaj swój temat do ulubionych w przeglądarce, wtedy nie bedziesz musiał go szukać wśród innych.

 

4. Wszelkie prośby o usunięcie postów w swoich tematach kierujcie na pw do moderatorów działu.

 

5. Jeśli twój post został usunięty napewno była ku temu przyczyna, np. prośba założyciela topiku o usunięcie postów.

 

6. Kupony na dany dzien umieszcajcie w jednym poście !! Wyniki można umieścić w nastepnym poscie lub poprzez edycje posta.

 

7. Przy pisaniu swoich kuponach piszcie przy zdarzeniach kursy, na końcu ogólny kurs (ewentualnie stawke za jaka zagraliście oraz możliwą wygraną)

 

8. Nie używamy niecenzuralnych i obraźliwych słów.

 

9. Nie karzemy komus zamieszczac typów - to jest wolny wybór każdego, bedzie chcial to poda, jak nie to ich nie zamieści ! Nie piszcie w postach innych uzytkowników postów typu "podaj coś na jutro" "podawaj szybciej typy" itp.

 

10. Nie komentujemy stawek za jakie gra dany uzytkownik. Nie piszcie postów typu "nie rozumiem ludzi którzy grają za 50 groszy" To jest indywidualna sprawa kazdego usera. Na to bedziemy zwracac szczególna uwage. Liczą sie typy a nie stawki...

 

11. Nie komentujemy typów jeżeli autor sobie tego nie życzy !!!

 

- W przypadku nie stosowania się do regulaminu użytkownik dostanie ostrzeżenie (max 2). Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać zostanie on wyrzucony z forum bez możliwości powrotu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...