Skocz do zawartości

Typy - Gulu


gulu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja gralem na zuty rozne tez dosc pewne ale wole wytypowac wynik meczu wiekrza satyswakcja :DD

 

tak jak wczoraj FRancja - Grecja spodziuewales sie tego hehe

 

Wczoraj nie typowalem zutow roznych ale nie spodziewal bym sie ze bedzie 6 a takze ze Francja przegra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czasami spojrz w rozne oferty a nei tylko te z netu!!!

 

http://www.profesjonal.com.pl/oferta/oferta2.html

www.totolotek.pl ------>spojrz co oni wymyslaja sa nawet ciekawe te ich wymysly z kosmosu ale coz trzeba cos grac!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami spojrz w rozne oferty a nei tylko te z netu!!!

 

http://www.profesjonal.com.pl/oferta/oferta2.html

www.totolotek.pl ------>spojrz co oni wymyslaja sa nawet ciekawe te ich wymysly z kosmosu ale coz trzeba cos grac!! :mrgreen:

 

Wiesz czasami buki sie myla no i trzeba to wykorzystywac jak sie da tylko . Wiesz jak gram przez neta od pewnego czasu to mi idzie lepiej niz u naszych z jednego malego powodu ze gram glownie single no i 10% nie zabieraja to jest na + pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami spojrz w rozne oferty a nei tylko te z netu!!!

 

http://www.profesjonal.com.pl/oferta/oferta2.html

www.totolotek.pl ------>spojrz co oni wymyslaja sa nawet ciekawe te ich wymysly z kosmosu ale coz trzeba cos grac!! :mrgreen:

 

Wiesz czasami buki sie myla no i trzeba to wykorzystywac jak sie da tylko . Wiesz jak gram przez neta od pewnego czasu to mi idzie lepiej niz u naszych z jednego malego powodu ze gram glownie single no i 10% nie zabieraja to jest na + pozdro

 

NO to ale co do niektorych dyscyplin sportow to ja grywam w roznych kolekturach i czasami sa wyraznie rozne kursy meczow !!! wiec trzeba ogrywac buki po to sie urodzilismy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja z regoly nie tykam meczow ktorych kurs jest nizszy niz 1,30 bo to sie nie oplaca .

Moimi ulubionymi kursami sa miedzy 1,5 - 2,0 . A po drugie najlepiej czuje sie w naszej rodzimej lidze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja z regoly nie tykam meczow ktorych kurs jest nizszy niz 1,30 bo to sie nie oplaca .

Moimi ulubionymi kursami sa miedzy 1,5 - 2,0 . A po drugie najlepiej czuje sie w naszej rodzimej lidze :mrgreen:

 

masz racje hehe nasza jest the best !!!! dobra ja mykam na disco 3maj sie i sprawdzaj wyniki dobrze ja jutro sprawdze !!! zycze wysokich wygranych pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja z regoly nie tykam meczow ktorych kurs jest nizszy niz 1,30 bo to sie nie oplaca .

Moimi ulubionymi kursami sa miedzy 1,5 - 2,0 . A po drugie najlepiej czuje sie w naszej rodzimej lidze :mrgreen:

 

masz racje hehe nasza jest the best !!!! dobra ja mykam na disco 3maj sie i sprawdzaj wyniki dobrze ja jutro sprawdze !!! zycze wysokich wygranych pozdro!!

 

Z gory dziekuje i tobie tez tego zycze pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszce 5 minutzostalo wiec mysle ze beda zuty karne :mrgreen:

no i stalo sie zuty karne roztrzygna kto wygra . Ja stawiam na Szwedow :mrgreen:

 

No i niestety a moze i lepiej Holandia 5-4 w karnych ( tylko dla pilkarzy polskich ciesze sie ze Holandia weszla do polfinalu :mrgreen: )

 

// Nie pisz postow pod rzad, edytuj poprzedni dopoki nikt nie odpowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabćk - Vĺlerenga typ x kurs 3,30 (valeranga dawno nie zremisowala wiec odwazylem sie na takie zagranie . Zagram progresywnie ) :? czyli teraz podwajam stawke i gram dalej na remis valerangi

 

Czesi - Dania typ 1 kurs 2,00 8/10 (3:0) :mrgreen:

 

 

Typy 18

trafione 11

skutecznosc 61%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje cos z MLB wytypowac zobaczymy czy te typy beda trafne (statystyke bede odzielna prowadzil)

 

Atlanta Braves - Florida Marlins typ 2 kurs 1,73

Philadelphia Phillies - Montreal Expos typ 1 kurs 1,51

Kansas City Royals - Baltimore Orioles typ 2 kurs 1,80

 

Kazdy typ zagram singlem :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzisz o meczu Tampa Bay z Toronto postawilem na tampe ;]

 

Ciezko ocenic ten mecz tampa ostatnio ograla dwukrotnie Floryde i obydwie przegraly ostatnio mecze tzn wczoraj ale mysle ze tampa powinna sobie poradzic 6/10 jak dla mnie bo to jest ciezka dyscyplina do przewidzenia pozdro i zycze wygranej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzisz o meczu Tampa Bay z Toronto postawilem na tampe ;]

 

Ciezko ocenic ten mecz tampa ostatnio ograla dwukrotnie Floryde i obydwie przegraly ostatnio mecze tzn wczoraj ale mysle ze tampa powinna sobie poradzic 6/10 jak dla mnie bo to jest ciezka dyscyplina do przewidzenia pozdro i zycze wygranej

 

ja rowniez ten mecz obstawilem na kuponie wic powinno wejsc!!! 9 z rzedu wygranych cos musi mowic o tym!! powinno wejsc dozo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzisz o meczu Tampa Bay z Toronto postawilem na tampe ;]

 

Ciezko ocenic ten mecz tampa ostatnio ograla dwukrotnie Floryde i obydwie przegraly ostatnio mecze tzn wczoraj ale mysle ze tampa powinna sobie poradzic 6/10 jak dla mnie bo to jest ciezka dyscyplina do przewidzenia pozdro i zycze wygranej

 

ja rowniez ten mecz obstawilem na kuponie wic powinno wejsc!!! 9 z rzedu wygranych cos musi mowic o tym!! powinno wejsc dozo

 

Raz gralem tylko na TB i sie przejechalem akurat no i wczoraj przegrala z Florida 4-11 a z drugiej strony Toronto to tez nie jest jakas mocna druzyna ale mimo wszystko wydaje mi sie ze Tampa wygra 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta Braves - Florida Marlins typ 2 kurs 1,73 :shock:

Philadelphia Phillies - Montreal Expos typ 1 kurs 1,51 :mrgreen:

Kansas City Royals - Baltimore Orioles typ 2 kurs 1,80 :mrgreen:

 

 

Calkiem niezle :DD

typy MLB 3

Trafine 2

skutecznosc 66%

 

Na dzisiaj podam cos ale troche pozniej bo musze to jeszcze przemyslec

 

TYPY NA DZISIAJ (MLB)

 

Atlanta Braves - Florida Marlins typ2 kurs 1.89 :DD

Pittsburgh Pirates - St Louis Cardinals typ2 kurs 1.60 :shock:

New York Yankees - Boston Red Sox typ1 kurs1.67 :DD

 

To by bylo chyba wszystko na dzisiejsza noc ale moze jeszcze cos dozuce po polnocy pozdrawiam 8)

typy MLB 6

trafione 4

skutecznosc 66%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie propozycje!!!

 

powinnismy obstawiac razem MLB poniewaz tobie jak i mi nie wchodzi tylko po jednym meczu!! a gdybysmy razem korygowali i wyrzucali mecze bysmy mieli wieksza szanse na wygrana!! odpisz jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie propozycje!!!

 

powinnismy obstawiac razem MLB poniewaz tobie jak i mi nie wchodzi tylko po jednym meczu!! a gdybysmy razem korygowali i wyrzucali mecze bysmy mieli wieksza szanse na wygrana!! odpisz jak cos

 

W sumie masz racje moze cos cos z tego wyjdzie mozemy sprobowac jak narazie widze dzisiaj na te chwile st Louis no i zastanawiam sie nad NYY wczoraj wygrali 11-3 no i jeszcze chodzi mi po glowie Oakland jak narazie to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie propozycje!!!

 

powinnismy obstawiac razem MLB poniewaz tobie jak i mi nie wchodzi tylko po jednym meczu!! a gdybysmy razem korygowali i wyrzucali mecze bysmy mieli wieksza szanse na wygrana!! odpisz jak cos

 

W sumie masz racje moze cos cos z tego wyjdzie mozemy sprobowac jak narazie widze dzisiaj na te chwile st Louis no i zastanawiam sie nad NYY wczoraj wygrali 11-3 no i jeszcze chodzi mi po glowie Oakland jak narazie to tyle

 

zobacz w moim poscie co dzisja postawilem !!

 

od jutra mozna razem zaczac obstawiac :arrowu:

 

razem razniej i szybciej mozna ograc buki

 

tylko gdzie bedziemy je umieszczac u ciebei czy u mnie jak chcesz mi to bez roznicy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie propozycje!!!

 

powinnismy obstawiac razem MLB poniewaz tobie jak i mi nie wchodzi tylko po jednym meczu!! a gdybysmy razem korygowali i wyrzucali mecze bysmy mieli wieksza szanse na wygrana!! odpisz jak cos

 

W sumie masz racje moze cos cos z tego wyjdzie mozemy sprobowac jak narazie widze dzisiaj na te chwile st Louis no i zastanawiam sie nad NYY wczoraj wygrali 11-3 no i jeszcze chodzi mi po glowie Oakland jak narazie to tyle

 

zobacz w moim poscie co dzisja postawilem !!

 

od jutra mozna razem zaczac obstawiac :arrowu:

 

razem razniej i szybciej mozna ograc buki

 

tylko gdzie bedziemy je umieszczac u ciebei czy u mnie jak chcesz mi to bez roznicy pozdro

 

spoko mnie to tez jest obojetne ja z twoich typow to mam watpliwosci co do TB bo wczoraj naprawde sie nie popisali pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie propozycje!!!

 

powinnismy obstawiac razem MLB poniewaz tobie jak i mi nie wchodzi tylko po jednym meczu!! a gdybysmy razem korygowali i wyrzucali mecze bysmy mieli wieksza szanse na wygrana!! odpisz jak cos

 

W sumie masz racje moze cos cos z tego wyjdzie mozemy sprobowac jak narazie widze dzisiaj na te chwile st Louis no i zastanawiam sie nad NYY wczoraj wygrali 11-3 no i jeszcze chodzi mi po glowie Oakland jak narazie to tyle

 

zobacz w moim poscie co dzisja postawilem !!

 

od jutra mozna razem zaczac obstawiac :arrowu:

 

razem razniej i szybciej mozna ograc buki

 

tylko gdzie bedziemy je umieszczac u ciebei czy u mnie jak chcesz mi to bez roznicy pozdro

 

spoko mnie to tez jest obojetne ja z twoich typow to mam watpliwosci co do TB bo wczoraj naprawde sie nie popisali pozdro

 

no wlasnie ja zagralem na przelamanie dzisiaj bo wczoraj to dramat przezylem gdy sledzilem ten mecz na zywo!! az mnie szok przeszedl ze w calym meczu potrafili zdobyc tylko 3 bazy!! ale coz dzisiaj zobaczymy i jutro z rana przemyslke co na jutro i napisze u ciebei w poscie!! siedze caly dzien na necie ale przewaznie interesuje sie bukmacherka od 10 do 13 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam znowu czas wieczorami (na noc do pracy chodze ale mam mozliwosc sledzenia MLB) no i wtedy cos staram sie obstawic narazie postawilem na st louis trzeci raz z zedu raczej nie przegraja przynajmniej mam taka nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam znowu czas wieczorami (na noc do pracy chodze ale mam mozliwosc sledzenia MLB) no i wtedy cos staram sie obstawic narazie postawilem na st louis trzeci raz z zedu raczej nie przegraja przynajmniej mam taka nadzieje

 

ja 3 raz z rzedu na TB i ciekawe czy 2 raz sie znow przejade ale chyba watpie lecz zobaczymy!! do jutra bede wieczorkiem 3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oakland Athletics - Anaheim Angels typ 1 kurs 1,75 :mrgreen:

Atlanta Braves - Florida Marlins typ 2 kurs 1,85 :f:

 

Typy MLB 9

Trafione 5

skutecznosc 55&

 

Ja narazie sobie odpuszczam MLB zagram tylko wirtualnie a teraz wroce troszke do pilki mniejsze kursy lecz pewniejsze pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos na dzisiaj z pilki bo juz dawno tej dyscypliny nie typowalem :DD

 

Halmstad - Örebro Szwe.Puchar Szwecji typ1 kurs 1.55 :?

 

Nie typowac zadnego pucharu szwecji wwwrrr :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawka : 8.00 PLN

możliwa wygrana: 19.92 PLN

 

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs

So 03/07/04 01:35 Florida Marlins - Tampa Bay Devil Rays

MLB 1 1.53

So 03/07/04 02:10 St Louis Cardinals - Seattle Mariners

MLB 1 1.63

 

Cos na noc z MLB :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...