Skocz do zawartości

Ligi Azjatyckie


Pawel89

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka nożna, Singapur 1, godzina 12:30

Geylang - Hougang

Powyżej 3.5 gola

2.40

Sportingbet

 

Dzisiaj o godzinie 12:30 zostanie rozegrany mecz w lidze singapurskiej. W 6 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą zespół Geylang i Hougang. Gospodarze po 5 meczach plasują się na 11 miejscu z zaledwie 3 punktami na koncie i wyprzedzają tylko ostatnią drużynę w tabeli Young Lions. Goście zdobyli w 5 spotkaniach o 2 oczka więcej niż ich dzisiejsi rywale i zajmują 8 pozycję w lidze. Typują w tym pojedynku na powyżej 3.5 gola. Po pierwsze za takim typem przemawiają dotychczasowe statystyki obu drużyn z bieżącego sezonu. Gospodarze na 5 meczy mieli aż 3 razy powyżej 3.5 gola i daje to łącznie 60% ogółu wszystkich spotkań. Były to rezultaty 5:0, 4:1 i 3:1. Jeśli chodzi o drużynę przyjezdnych to oni na 5 meczy mieli 2 razy over 3.5 gola (3:2 i 3:3). Drugi ważny argument to historia wcześniejszych meczy między tymi dwoma singapurskimi drużynami. Obie ekipy występują w ekstraklasie od 2004 roku i w tym czasie rozegrali ze sobą 23 mecze spośród, których 7 zakończyło się wynikiem 4 bramkowym lub wyższym (między innymi 4:0, 3:2, 2:2, 4:1). Warto zaznaczyć, że aż 16 razy na 23 meczy padał over 2.5 gola czyli 10 razy brakowało tylko 1 bramki do przekroczenia granicy over 3.5 gola. Świadczy to o tym, że oba zespoły grając ze sobą prezentują ofensywny styl gry i w pojedynkach między Geylang, a Hougang wpada kilka bramek. Moim zdaniem dzisiejszy mecz zostanie rozstrzygnięty na korzyść gospodarzy i zakończy się wynikiem 3:1, a zatem zostanie przekroczona bariera 3 goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna Indie I League

Spotkanie: Mohun Bagan - Lajong

Data: 28.03.2013 godz. 9:30

Typ: alternatywna azjatycka suma goli powyzej 3.5

Kurs: 3.00

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza: Wybralem na dzis ten mecz Mohun Bagan w swojej 17 kolejce podejmuje u siebie dziesiata druzyne tabeli Lajong.W tej lidze lubia wpada gole to atut, dodatkowe atuty to naprzyklad dwa mecze gospodarzy z ostanich trzech kolejek gdzie padalo po piec i cztery gole.Wlasnie gdzie Mohun gral z zespolami od srodka tabeli w dol.W ostanim meczu Lajonga tez bylo troche goli bo az cztery.Kurs jest bardzo kuszacy na overa 3.5 bo az 3zl.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna LM AFC ( 2013.04.02 godz. 14.00 )

Spotkanie - Bunyodkor - Beijing Guoan

Typ - rzuty rożne / powyżej 9

Kurs - 2.10

Buk - Bet365

Analiza :

 

Na dzisiaj spróbuję cos nietypowego a mianowicie chodzi mi o ilosc rzutów rożnych , wybrałem spotkania w Lidze Mistrzów AFC w grupie G pomiędzy Bunyodkor ( Kazachstan ) a Beijing Guoan ( Chiny ) obie drużyny po 2 kolejkach grupowych zajmują odpowiednio 1 i 2 miejsce mają po 4 pkt a gospodarze z lepszym stosunkiem bramkowym 4:2 liderują w grupie , u gosci ten stosunek bramkowy to 2:1 . Nie grali jeszcze do tej pory ze sobą obie te drużyny tak więc parę zdań o ich formie w macierzystych ligach i tak Bunyodkor z Kazachstanu liderują w swojej PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE i po 4 kolejkach mają komplet 12 pkt i bramki 12:0 doprawdy imponują pod względem bramek , natomiast goscie z Chin w swojej Super Lidze po rozegraniu 3 kolejek mają na swoim koncie 7 pkt i zajmują 4 miejsce a ich stosunek bramkowy to 6:2 czyli też nie jest żle i nich , dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie może być bardzo ciekawe i z mnóstwem okazji do zdobycia bramek przez obie drużyny co podpowiada mi własnie rzuty rożne w wykonaniu obu drużyn dlatego uważam że granica jaką wystawił buk na to spotkanie 9 rzutów rożnych zostanie chyba przekroczona , gdym zdecydował się na zwycięzcę w tym spotkaniu to z lekką przewagą stawiał bym na gospodarzy którzy ze swoich 12 bramek 9 zdobyli grając u siebie a wynik na dzis może być 2:1 dla Bunyodkor .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Azji

02.04.2013 11:30

Churchill Brothers - Warriors

typ: 2

kurs: 4.50

buk: Bet365

 

Szybko, bo mecz już za pół godziny. Jest to spotkanie drużyn w grupie E.

Warriors to singapurska drużyna, która w poprzednim sezonie nazywała się Singapore Armed Force, czyli jedna z czołowych drużyn tego kraju. Sezon rozpoczęli jednak dość słabo w 6 meczach notując zaledwie dwa zwycięstwa. Na razie w Pucharze AFC zajmują ostatnią pozycję, po dwóch meczach mając 0 punktów i bilans 3:7 w bramkach. Pierwsze spotkanie przegrali 4:2 z Kitchee, mimo, że do przerwy prowadzili 2:0. W kolejnym spotkaniu ulegli drużynie Padang przegrywając 3:1.

Co do zespołu Churchill Brothers to jest to indyjska drużyna. Po dwóch meczach zajmują 3 miejsce w grupie z dorobkiem 1 punktu i bilansem 2:5. Na inaugurację zremisowali 2:2 z Padang, a w drugiej kolejce musieli uznać wyższość Kitchee przegrywając 3:0. W dzisiejszym meczu gospodarze zagrają bardzo osłabieni. Nie wystąpią dzisiaj: podstawowy obrońca Lamine Tamba, najlepszy strzelec Beto (13 goli), drugi w tej klasyfikacji Henri Antchouet (11 goli), kolejny napastnik Bineesh Balan (4 gole) i dwóch podstawowych pomocników Lenny Rodrigues i Steven Dias.

Wobec takich braków kadrowych, zdecydowałem się pograć w tym meczu na gości z Singapuru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Singapur 1, godzina 13;30

Albirex - Tanjong

Powyżej 2.5 gola

1.60

Bet365

 

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy singapurskiej, w którym mierzy się ze sobą Alibrex i Tanjong. Gospodarze po rozegraniu 6 spotkań plasują się na 2 pozycji w tabeli z 15 punktami na koncie. Goście rozegrali o 1 mecz mniej i są na 3 pozycji z 10 punktową zdobyczą. W dzisiejszym pojedynku między tymi dwoma azjatyckimi zespołami typuję na powyżej 3.5 gola. Pierwszy argument to dotychczasowe osiągnięcia obu drużyn. Gospodarze w swoich 6 meczach mieli następujące wyniki 2:1, 0:1, 2:1, 0:1, 2:1 i 0:1. Jak widać zaliczyli 3 razy over 2.5 gola i 3 razy under. Reasumując 50% meczy z ich udziałem kończyło się wynikiem co najmniej 3 bramkowym. Jeśli chodzi o drużynę gości to ich statystyki over 2.5 gola wyglądają zdecydowanie lepiej. Tanjong na 5 meczy miało takie wyniki 2:3, 0:3, 1:1, 1:6 i 3:1. Jak widać na 5 meczy zaliczyli 4 razy over 2.5 gola i tylko 1 raz under. Kolejny argument przemawiający za over 2.5 gola w tym spotkaniu to statystyki H2H pomiędzy tymi drużynami. Albirex z Tanjong rozegrali ze sobą 10 meczy w dotychczasowej historii i 6 z nich to wyniki powyżej 2.5 gola czyli daje to 60% wszystkich meczy. Były to między innymi takie wyniki jak 5:0, 4:1, 3:0, 1:3. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu kibice na stadionie gospodarzy będą świadkami co najmniej 3 goli. Mój typ na ten mecz to powyżej 2.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna J. League Yamazaki Nabisco Cup - Group stage

Spotkanie - FC Tokyo : Nagoya Grampus

Typ - obie drużyny strzelą gola ? TAK

Kurs - 1.70

Buk - Bwin

Analiza :

 

Dziś w Japonii zostanie rozegrana kolejna kolejka w Yamazaki Nabisco Cup mój typ pada na spotkanie pomiędzy FC Tokio a Nagoya Grampus , po dwóch rozegranych spotkaniach obie drużyny z 4 pkt na koncie a o bramki wyżej gospodarze ich stosunek bramkowy to 4:2 natomiast goście o jedną strzeloną mniej 3:2 , w moim typie sugeruję się meczami pomiędzy nimi i tak w ich H2H na 27 pojedynków bilans wyrównany bo 11-5-11 i w bramkach 36:33 juz ta statystyka pokazuje że chyba możemy liczyć na bramki z obu stron jednak dodam moze jeszcze że w tych 27 spotkaniach 3 z nich to mecze własnie pucharowe i wyniki 2:2 , 2:1 czy 5:1 tak więc widzimy że w każdym z nich obie drużyny strzeliły przynajmniej po golu , a w niedawno rozpoczętym sezonie 2013 w J-League to FC Tokio po 4 kolejkach z 6 pkt zajmuje 7 miejsce a ich stosunek bramkowy to 7:5 , natomiast Nagoya z 7 pkt zajmuje 6 miejsce a gole to 4:2 tak wiec liczę na gole z obu stron i chyba zacięty pojedynek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yscyplina: Piłka nożna – AFC Liga Mistrzów

Spotkanie: Al Ain vs. Al Rayyan

Typ: over 2,5

Kurs: 1,73

Bukmacher: Sportingbet

Godz. 17:30

Data: 03.04.2013

Analiza.

Na dzisiaj mecz AFC czyli azjatyckiej ligi mistrzów, jak na razie mamy fazę grupową i bardzo ciekawy mecz. Al Ain podejmuje Al Rayyan, faworytem są gospodarze, którzy jak do tej pory w tabeli ligi mistrzów są na 3 miejscu z dorobkiem 3 punktów, wygrali oni z Al Hilal oraz przegrali z Estenghal, dla gości natomiast będzie to mecz o wszystko. Zdobyli oni tylko 1 punkty po remisie z Estenghal. Myślę że dzisiaj padnie sporo bramek mimo że w ekipie gospodarzy zabraknie najlepszego strzelca Asamoah Gyana(17/24) lecz to goście są znacznie osłabieni jak już pisalismy w sb w zespole gości nie wystąpią dzisiaj: zawieszony jest: Alvaro Fernandez(32/2), kontuzjowani: Yong-Hyung Cho(19/1) Abdulkarim Al Ali(13/1), Jarralla Al Marr(13/6), jak widać goście mają poważne braki. No ale nic się nie poradzi a trzeba z tego skorzystać, myślę że zespół gospodarzy powalczy o wysoki wynik bo potrafią strzelać, natomiast goście będą gonić wyniku i może mieć ciekawy wysoki wynik tak jak w pierwszym meczu drużyny Al Rayyan z Estenghal gdzie padło aż 6 goli. Al Alin w ostatnich 5ciu meczach miał 3 razy over bramkowy 2,5. Ich rywale z 5ciu meczy natomiast 4 razy. W lidze Al Ain jest na 1 miejscu ich bilans bramkowy to 61/19 w 19 spotkaniach wiec widzimy jaki mają oni potencjał, natomiast Al Rayyan zajmują 4 pozycje w 20 meczach ligowych zdobyli 43 a stracili 32 gole. Obie ekipy potrafią strzelać i to dużo ale także i goście potrafią tracić i myślę że przy takich brakach kadrowych (ppodstawowy obrońca, oraz dwóch pomocników i napastnik) będzie im ciężko ugrać dobry wynik, ale są w stanie strzelić jednego gola a stracić przynajmniej 2 bądź więcej. Będzie to pierwsza potyczka obu zespołów w rozgrywkach międzynarodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFC Liga Mistrzów

 

Spotkanie: Al Shabab - Al-Ettifaq

Typ: over2.5

Kurs: 2.05

Bukmacher: Bet365

 

 

Dziś w ramach rozgrywek Azjatyckiej Lidze Mistrzów odbędzie się mecz Al Shabab - Al-Ettifaq. W grupie B zajmują kolejno 4 i 3 miejsce. Al Shabab przegrało dotychczas dwa spotkania z Pakhtakor (0:1) i Lakhwiya (1:2) i zamykają tabelę. Al-Ettifaq przegrało podobnie jak dzisiejszy rywal tej drużyny z Pakhtakor (0:1) oraz zremisowało z Lakhwiya (1:1). Obie drużyny radzą sobie średnio w rodzimych ligach. Al Shabab 7 pozycja na 14 zespołów w lidze UAE League Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Al-Ettifaq obecnie na 8 miejscu na 14 zespołów w pierwszej lidze Arabii Saudyjskiej. W 2009 roku obie drużyny trafiły do jednej grupy w Lidze Mistrzów i w obu spotkaniach lepsza okazała się drużyna z Arabii Saudyjskiej wygrywając oba mecze wynikiem 4:1. W 2011 roku znów drużyny zagrały ze sobą w ramach meczu towarzyskiego i był to ostatni pojedynek tych drużyn aż do dnia dzisiejszego. Mecz ten zakończył się wygraną Al Shabab 3:1. Jeśli dzisiejsze spotkanie zakończy się remisem to w bardzo dogodnej sytuacji będą dwie pozostałe drużyny przed fazą rewanżową. Tak więc jeśli drużyny Al Shabab i Al-Ettifaq chcą się liczyć w walce o awans to muszą dziś dać z siebie wszystko i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Przegrana drużyna będzie miał skomplikowaną sytuację i niewielkie jeśli nawet żadne szanse na awans. Myślę, że ten mecz będzie w miarę otwarty i padnie w nim minimum 3 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, CHINY: Super Liga: Jiangsu Sainty - Beijing Guoan

5.04.2013 13:35

typ: Beijing Guoan

kurs 2.90

Bet365

 

Czwartą kolejke CSL rozegrają dzisiaj dwie dobre ekipy piłkarze Beijing Guoan z druzyna Jiangsu Sainty która jest na razie 8 w tabeli. Sezon temu obydwie ekipy zakonczyly w top 3 wtedy to Jiangsu było na drugim miejscu a druzyna z Pekinu miejsce nizej. Goście dzisiejszego spotkania dotychczas bez porażki rozpoczęli sezon, ich bilans to 2-1-0, ostatni mecz zremisowali z silną ekipą Guangzhou gdzie prowadzili ale w 60 minucie spotkania stracili na 1-1. Spotkania Beijingu z dzisiejszymi gospodarzami meczu konczyly się przeważnie wygranymi piłkarzy z Pekinu (Beijing) na 8 meczy 2 przegrali , były tez 2 remisy i 4 razy odnieśli zwycięstwo. Gospodarze w lidze maja bilans 1-1-1 w 3 meczach stracili 6 bramek, zwycięstwo odnieśli z druzyna Wuhan Zall które dopiero zaczęło swoje zmagania w Super Lidze, wcześniej grali w League One. Widac lepiej w sezon weszli goście dzisiejszego spotkania, mysle ze udowodnią to na boisku zdobywając po meczu 3pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina; Piłka nożna – Azja Liga Mistrzów

Spotkanie: Guizhou Renhe – Central Coast

Typ: over 2.5

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet365

Godz. 13:30

Analiza:

Czwarta kolejka azjatyckiej Ligi Mistrzów i stracie chińskiego Renhe z australijskim Central Coast które rywalizują w grupie H. W tej chwili sytuacja w grupie wygląda następująco pewniakiem do awansu jest japońska Kashiwa która wygrała wszystkie trzy spotkania. Walka o drugą lokatę będzie toczyła się do końca, najbliżej jak na razie tego celu jest Centra Cosat które ma cztery punkty tuż za nimi z dwoma punktami plasuje się Swuon a tabelę zamyka z jednym punktem dzisiejszy gospodarz.

Co do ekipy Chińskiej to nie wiele mam do powiedzenia bo po prostu nie widniałem ich w akcji ani nie interesują się tymi rozgrywkami. Rok temu w lidze zajęli czwarte miejsce i po statystyka bramkowych widziałem że grali dość dobrze i ofensywnie u siebie. Dużo więcej mogę powiedzieć o gościach bo często śledzę na live ligę Australijską grając najczęściej tam na bramki. W Australii w tej chwili zakończył się runda zasadnicza i startują rozgrywki play-off i z tego powodu na dzisiejsze spotkanie poleciała rezerwa bo podstawowy skład ma być gotowy na niedzielne play-off i walkę o mistrza. Kilka nazwisk które dziś nie zobaczymy. Patrick Zwaanswijk ( def.22+1), Pedj Bojic ( def.23 3g), Josh Rose ( def.26 1g), Michael McGlinchey ( midf.24 6g), Nick Montgomery (midf.23+2 1g)and Daniel McBreen ( att. 17g). Ekipa miała bardzo długą i meczącą podróż “ Po całym dniu wyczerpującej podróży w niedzielę, które obejmowały 10 godzin lot do Guangzhou, trzy godziny postoju, kolejne dwie godziny lotu, a jedna godzina jazdy autobusem, oddział Arnolda będą mieli tylko jedno szkolenie sesji na 52000 pojemności Guiyang Sports Centre przed dzisiejszym meczu”.

Długo zastanawiałem się czy grać na jedynkę z której robi się straszna masówka, ale po głębszym zastanowieniu gram tutaj na over a powody już wymieniam. Tak jak wspomniałem goście przyjeżdżają tutaj rezerwom i ma to oczywiście znaczenie na zgranie szczególnie w grze defensywnej. Ale nie jest to tak że ekipa zagra w tym zestawieniu ze sobą pierwszy raz otóż granie rezerwami na wyjazdach w Lidze Mistrzów to często stosowany manewr tej ekipy. W tej edycji grali już tak z Kashiwą, nie istnieli na boisku a mimo to jako pierwsi strzelili bramkę a stracili trzy a mogło być znacznie więcej. Rok temu stosowali ten sam manewr nie strzelili bramki na wyjazdach a stracili aż osiem. Gospodarze też mają jakieś problemy wewnątrz klubu podobno presja wyniku jest ogromna w drużynie i słaby początek sezonu zespół atmosferę w szatni na linii trener zawodnicy, nie wiem o co tam chodzi ale coś po prostu nie gra a to nigdy nie sprzyja na boisku.

Renhe musi dziś wygrać jeśli myśli o wyjściu z grupy, goście natomiast jak zapowiada trener awans muszą wywalczyć u siebie gdzie będą grać najmocniejszym składem ale na dzisiejszych piłkarz też liczy i postarają się o dobry wyniki a dzisiejsze zwycięstwo może ich znacznie przybliżyć do historycznego awansu. Faworytem gracze z Chin ale jestem przekonany że goście tutaj bramkę zdobędą a wtedy mecz powinien nam się otworzyć, a nawet bez tego defensywnego stylu gry obu ekip tutaj się nie spodziewam. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem u siebie dzisiejszych gości 2:1, dziś myślę że może być powtórka tylko że zwycięzcą będzie ekipa z Chin ale najważniejsze żeby tutaj były bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (AFC Champions League)

Mecz: Al Rayyan – Al Ain

Typ: liczba bramek w meczu – over 2,5

Kurs: 1,75

Bukmacher: Unibet

Data: 09.04.2013 godz: 17:40

 

Analiza:

 

W meczu azjatyckiej Ligi Mistrzów zespół Al Rayyan podejmie reprezentanta Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al Ain. Będzie to mecz czwartej kolejki rozgrywek grupowych – gospodarze jak dotąd zdobyli tylko punkt, natomiast goście zgromadzili ich już sześć.

Tym co wyróżnia oba zespoły jest duża liczba bramek, jakie padają w ich spotkaniach. Zwłaszcza gospodarze wykazują się bardzo ofensywną grą i dużymi brakami w grze obronnej. U siebie zremisowali 3:3 z zespołem Esteghlal z Iranu i ponieśli dwie wyjazdowe porażki: 1:3 z Al Hilal i 1:2 z dzisiejszym rywalem. Również w krajowej lidze zespół Al Rayyan gra dość beztrosko, w 20 meczach ma bilans bramek 43:32, z czego u siebie 18:19 w 10 meczach.

Goście są zdecydowanym liderem ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zarówno pod względem liczby zdobytych punktów jak i bramek. W 20 meczach jest to aż 61 goli zdobytych i 19 straconych, na wyjazdach 29:9. To stawia zespół Al Ain w roli lekkiego faworyta dzisiejszej potyczki, ale przede wszystkim myślę że warto zagrać w tym meczu typ na over 2,5 gola. Bardzo ofensywne statystyki obu zespołów pozwalają wierzyć że i dzisiaj zobaczymy kilka bramek. Zwłaszcza że gospodarze będą musieli wygrać ten mecz by jeszcze marzyć o wyjściu z grupy, a goście też zapewne nie będą chcieli zgubić punktów w spotkaniu z niżej notowanym rywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Azja Liga Mistrzów 2013.04.10 godz. 17.30 :/

Spotkanie - Al-Gharafa : Al Nasr

Typ - połowa spotkania Al-Gharafa handicap ( -1 ) :minus:

Kurs - 4.00

Buk - Bet365

Analiza :

 

Na dzisiaj postanowiłem zagrać na spotkanie Ligi Mistrzów w Azji i spotkanie pomiędzy Al-Gharafa z Kataru a Al Nasr z ZEA . Po 3 kolejkach gospodarze z 6 pkt na drugim miejscu natomiast goście z 0 kontem zamykają tabelę a jeszcze ich bilans brakowy to 3:9 , w pierwszym ich spotkaniu w ZEA wygrali piłkarze z Kataru 4:2 i już do przerwy prowadzili 3:0 , w ostatnim spotkaniu na swoim terenie pokonali zespół Sepahan z Iranu 3:1 jak widzimy sa w niezłej formie dlatego liczę że dzisiaj już do przerwy będa prowadzili najmniej 2 bramkami .

Al-Gharafa w swojej Q-League zajmuje 6 miejsce a bilans meczy na swoim terenie to 6-3-1 a w bramkach 18:8 co pokazuje że u siebie są dosyć grożnym zespołem . Natomiast goście w swojej UAE Pro-League na 5 miejscu a mecze wyjazdowe druzyny to 3-3-3 i bramki 13:13 , ja jednak sugeruję się w moim typie ich pierwszym spotkaniem i wynikiem do przerwy i liczę na przynajmniej 2:0 w dzisiejszym spotkaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Singapur S-League 2013.04.11 godz. 13.30

Spotkanie - Tanjong Pagar United : Woodlands Wellington

Typ - powyżej 4.5 gola

Kurs - 5.50

Buk - Sportingbet

Analiza :

 

W S-League padają często wyniki overowe i na taki liczę w dzisiejszym pojedynku pomiędzy Tanjong Pagar United a Woodlands Wellington , obie drużyny w porównaniu do ubiegłego sezonu grają o niebo lepiej i tak w poprzednim sezonie obie drużyny zamykały tabelę Woodlands Wellington ostatnia drużyna a Tanjong Pagar United przedostatni , w tym sezonie natomiast Tanjong Pagar United miejsce 3 a goscie na miejscu 6 róznica pkt. pomiędzy nimi w tabeli to 3 pkt . Bilans gospodarzy po 7 kolejkach to 4-2-1 i bramki 15:9 natomiast gosci 3-2-2 i 10:7 , mnie jednak interesuje ich H2H i tak w 19 meczach bilans bramkowy 33:32 co dale nam srednią 3.42 gola na mecz , ostatni ich pojedynek z poprzedniego sezonu własnie tutaj na stadionie Tanjong Pagar United to zwycięstwo gosci 3:2 i nie ukrywam że na cos podobnego liczę bo patrząc na ich występy w tym sezonie to obie lepiej spisują się grając na wyjazdach , ostatni mecz yjazdowy gosci to zwycięstwo na Young Lions 3:1 a ostatni mecz u siebie Tanjong Pagar to porażka 0:3 z Home , patrząc jeszcze wstecz na ich mecze razem rozegrane to padały tutaj na tym stadionie takie wyniki jak 3:3 , 1:4 czy też 0:5 tak więc liczę na dużo bramek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Singapur 1, godzina 13:30

Tampines - Hougang

Powyżej 3.5 gola

3.00

Sportingbet

 

Dzisiaj o godzinie 13:30 dojdzie w lidze singapurskiej do interesującego meczu pomiędzy zespołem Tampines i Hougang. Dla gospodarzy będzie to mecz numer 7 w tym sezonie, a dla goście 8 spotkanie w obecnych rozgrywkach. Tampines do tej pory uzbierało 18 punktów i z kompletem oczek sa na 1 pozycji w tabeli. Hougang zajmuje przedostatnie miejsce w lidze zaledwie z 1 zwycięstwem na koncie. Typuję w tym meczu na powyżej 3.5 gola.

Po pierwsze Tampines jest zdecydowanie lepszym zespołem od Hougang. Zagrają przed własną publicznością i są w stanie wbić dzisiejszym rywalom co najmniej 3 gole lub więcej. Tampines jest w rewelacyjnej formie. Wygrali wszystkie 6 meczy strzelając 14 goli i tracąc tylko 2 bramki. Po drugie bezpośrednia historia meczy tych drużyn na boisku Tampines. Ostatnie mecz między tymi ekipami kończyły się wynikami 1:1, 3:1, 5:2, 3:0 i 3:1. Jak widać na 5 meczy padło aż 3 razy over 3.5 gola. Po za tym w meczach między tymi drużynami padały takie wyniki jak 3:2, 5:0, 2:4, 1:4. Od 2005 roku obie drużyny zagrały ze sobą 27 meczy i 13 z nich kończyło się wynikiem powyżej 3.5 gola co daje prawie 50% wszystkich meczy między tymi klubami. Na koniec warto wspomnieć o wynikach obu ekip w tych rozgrywkach. Tampines w 6 meczach miało 1 raz over 3.5 gola (5:0), a goście na 7 meczy mieli aż 3 razy over 3.5 gola (1:3, 2:3, 3:3). Liczę dzisiaj na weterana singapurskich boisk 42 letniego Duricia, który strzelił dla ekipy Tampines w ostatnich 3 sezonach 58 goli! Zapowiada się ciekawe spotkanie. Moim zdaniem gospodarze przedłużą swoją passę do 7 wygranych z rzędu ale nie bez małych problemów. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 3.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J-League

Spotkanie: Kashiwa – Omiya Ardija

Typ: over 2.5

Kurs: 1.78

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 12:00

Analiza:

Rzadko zdarza się że rozgrywki w japońskiej J-League rozpoczynają się w piątek ale tym razem mamy wyjątek i spotkanie które zdecydowanie możemy zaliczyć do hitu kolejki.

Ekipa gospodarzy Kashiwa to jeden z głównych faworytów do końcowego sukcesu, obecnie zajmują ósmą lokatę z dorobkiem dziesięciu punktów. Jak do tej pory wygrali trzy spotkania tyle samo przegrali i zanotowali jeden remis. Gospodarze słyną z ofensywnego, szybkiego futbolu na co wpływa ma brazylijski trener ekipy Baptista. W składzie jest trójka świetnie wyszkolonych Brazylijczyków którzy napędzają akcję ofensywne ekipy a do tego dochodzi fantastyczny w tym sezonie napastnik Kudo który w siedmiu spotkaniach zdobył już sześć bramek. Tak jak pisałem ofensywny futbol zdecydowanie przekłada się na bramki 14 zdobytych jest jak na razie drugim wynikiem przy 13 straconych (z czołówki zdecydowanie tracą najwięcej). Na własnym terenie jak na razie trzy pojedynki dwa zwycięstwa i jeden remis, w każdym meczu strzelali po trzy bramki a także przynajmniej jedną tracili.

Goście to mała niespodzianka sezonu aktualnie z 17 punktami plasują się na pozycji wicelidera. Nie przegrali jeszcze spotkania, wygrywając pięć i dwa remisując. Ekipa większych gwiazd w przeciwieństwie do gospodarzy nie ma po za Serbskim napastnikiem Novakovicem. Goście mają obok Urawy najlepszą defensywę w lidze która straciła jak na razie pięć bramek, a strzeliła jedenaście. Na wyjeździe w tym sezonie trzy mecze i komplet punktów.

Rok temu obie ekipy spotkały się trzy razy. Dwa mecze ligowe zakończyły się zwycięstwami obu ekip 2:4 i 1:4 oba zwycięstwa zanotowane w roli gości. Trzeci pojedynek miał miejsce w ramach pucharu który zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy 2:3. Dwa sezonu temu znowu po zwycięstwie każdej z ekip i znowu zwycięstwa w roli gości 1:3 i 0:1.

Krótko podsumowując nieznacznym faworytem są gospodarze którzy nie mogą sobie pozwoli na porażkę. Na własnym stadionie każdemu są wstanie wbić kilka bramek co już udowodnili. Goście będą grać z kontry co jest ich mocną stroną. W sumie to wszystko co napisałem wyżej skłania do pogrania na bramki w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna AFC Champions League ( 2013.05.01 godz. 14.00 )

Spotkanie - Guangzhou Evergrande : Jeonbuk Hyundai Motors

Typ - Jeonbuk Hyundai Motors

Kurs - 4.33

Buk - Bet365

Analiza :

 

Dzis zostanie rozegrana ostatnia kolejka w fazie grupowej AFC Champions League , ja wybieram spotkanie w grupie F pomiędzy Chińskim Guangzhou Evergrande a Koreańskim Jeonbuk Hyundai Motors , gospodarze to lider grupy F z dorobkiem 10 pkt i pewnym awansem do dalszej fazy tych rozgrywek ich bilans to 2-1-1 w bramkach 14:5 , jeżeli chodzi o gosci to są na miejscu drugim jednak o awans do dalszej fazy muszą niestety walczyć w dzisiejszym spotkaniu bowiem na ich koncie jest 9 pkt przy bilansie 2-3-0 i 10:6 a 3 w tabeli Japońska Urawa ma na koncie 7 pkt i gra dzisiaj na swoim terenie z ostatnim w tabeli Muang Thong Utd i zapewne dopisze do swojego konta 3 pkt . Tak więc patrząc teoretycznie na to dzisiejsze spotkanie to Koreańczycy najlepiej jakby wygrali to spotkanie i w/g mnie chyba tak się stanie . Jeonbuk Hyundai Motors już raz w swojej historii zdobył puchar AFC Champions League a było to w 2006 roku , natomiast jeżeli chodzi o grę w swoim kraju to pomimo sukcesu w AFC Champions League zdobył tylko jedno mistrzostwo Korei Południowej (2009 r.) . W pierwszym spotkaniu tych drużyn na terenie Korei padł remis 1:1 ale sięgając do statystyk H2H pomiędzy nimi to w sezonie AFC Champions League 2012 w dwumeczu pomiędzy nimi była ciekawa sytuacja bowiem na terenie Korei wygrało Guangzhou Evergrande i to wysoko bo 5:1 natomiast w rewanżu w Chinach wygrał Jeonbuk Hyundai Motors 3:1 i liczę dzisiaj na powtórkę . Jak będzie zobaczymy ja stawiam na gosci po całkiem dobrym kursie . Pozdrawiam ! :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna AFC Liga Mistrzow

Spotkanie: Guangzhou Evergrande - Jeonbuk Motors

Data: 01.05.2013 godz. 14:00

Typ: suma goli druzyny Guangzhou Evergrande powyzej 1.5

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 14:00 czasu polskiego w 6 ostatniej kolejce azjatyckiej ligi mistrzow, w grupie F zmierza sie ze soba druzyny z Chin oraz z Korei Poludniowej.Klub z Chin to gospodarze tego spotkania Guangzhou Evergrande a goscie to Jeonbuk Motors.Druzyna z Chin zajmuje 1 miejsce w grupie z 10 punktami,bilans meczy to 3-1-1 a bramki 14:5 zas goscie wypadaja nieco gorzej lecz sa na 2 miejscu z suma oczek rowna 9,bilans meczy ich to 2-3-0 a bramki 10:6.Z kazdej grupy awansuja dwie druzyny z 1 i 2 miejsca.Moj typ ze godpodarze strzela minimum 2 gole opieram glownie na tym iz w tej grupie zadna z druzyn nie ma jeszcze pewnego awansu plus to ze Guangzhou gra u siebie ,jest liderem i strzelali we wczesniejszych kolejkach nie tak malo goli bo liczac od 5 kolejki do 1 (2,4,4,1,3) trafili tylko raz do siatki w zakonczonym 1:1 meczu w 2 kolejce ale byl to mecz nie latwy bo na wyjezdzie wlasnie z dzisiejszym rywalem.Jesli gospodarze chca wygrac grupe F, to musza dzis koniecznie wygrac i patrzac na to ile goli strzelaja mysle ze spokojnie powinni chociaz te 2 gole strzelic.Goscie specjalnie nie zachwycaja w ostatniej kolejce pokonali u siebie tylko 2:0 ostatnia druzyne tabeli zespol Muangthong a wczesniej tylko remis 2:2 u siebie z trzecim zespolem Urawa.Mozna dodac ze godpodarze zachwycaja tez w swojej lidze po 6 kolejkach sa liderem tabeli maja 5 wygranych i jeden remis a w bramkach az 19:4.Takze mysle ze dzisiaj godpodarze powinni wygrac ale w typie dnia stawiam ze druzyna Guangzhou strzeli minimum 2 gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Chiny Super League

Spotkanie: Guangzhou Evegrande - Tianjin Teda

Data: 05.05.2013 godz. 14:00

Typ: 1 Polowa gole : powyzej 1.5

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: na dzis wybralem mecz z super ligi chinskiej pomiedzy Guangzhou Evegrande a Tianjin Teda.A wiec dzis polskiego czasu o godz 14:00 zespol Guangzhou Evegrande podejmie u siebie Tianjin Teda,bedzie to mecz do jednej bramki bo nie podwazalnym faworytem jest Guangzhou.Gospodarze zajmuja 2 lokate w tabeli ale maja mniej o 2 mecze rozegrane od lidera druzyny Shandong Luneng,dla Guangzhou bedzie to 7 kolejka a dla gosci 8.Gospodarze maja super bilans wygranych oraz swietny bilans bramkowy,po 6 kolejkach maja 5 wygranych oraz jeden remis a bramki 19:4.Zas goscie zajmuja po 7 kolejkach ostatnie 16 miejsce,maja 1 wygrana 3 remisy i 3 porazki a bilans bramkowy 8:10.Mecz Guangzhou Evegrande rozgrywalo nie dawno w azjatyckiej lidze mistrzow u siebie i wywalczyli awans i wiem ze nie strzelili gola bo bylo 0:0 dlatego tez mysle ze dzis nastrzelaja i juz do przerwy minimum 2:0 powinno byc.Kurs na overa 1.5 do ht jest bardzo kuszacy bo 2.20.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Japonia, J-League

Spotkanie: Kashiwa – Yokohama M.

Typ: over 3.5

Kurs: 3.00

Bukmacher: Sportingbet

Godz. 12:00

Analiza:

Kashiwa przez wielu ekspertów była uznawana że jednego z faworytów do tytułu mistrzowskiego, ale jak na razie zawodzą. Po ośmiu kolejkach z dorobkiem trzech zwycięstw, jednego remisu i czterech porażek, zajmują trzynastą lokatę. Strata do lidera wynosi w tej chwili już trzynaście oczek. Gospodarze słyną z ofensywnego, szybkiego futbolu na co wpływa ma brazylijski trener ekipy Baptista. W składzie jest trójka świetnie wyszkolonych Brazylijczyków którzy napędzają akcję ofensywne ekipy a do tego dochodzi fantastyczny w tym sezonie napastnik Kudo który w ośmiu spotkaniach zdobył już sześć bramek. Tak jak pisałem ofensywny futbol zdecydowanie przekłada się na bramki 14 zdobytych przy już 17 straconych. Na własnym boisku grali czterokrotnie bilans 2-1-1, bramki 9:9. Rezultaty osiągane w domu tylko potwierdzają ofensywne usposobienie 3:1 z Kawasaki, 3:1 z Oita, 3:3 z Nagoya i ostatnio lanie od lidera 0:4 - oglądałem to spotkanie i tragedia jest w defensywie.

Yokohama to kolejny zespół wstawiany w roli faworyta rozgrywek i w ich wypadku to się potwierdza, z dorobkiem 20 punktów plasują się na drugim miejscu ze stratą trzech oczek do lidera. Jest to zdecydowanie najbardziej bramkostrzelna ekipa w lidze na ten moment jako jedyni przekroczyli liczbę bramek powyżej 20 – 21:10. Siła napędowa opiera się w głównej mierze na dwóch gwiazdach tego zespołu, wszystkim dobrze znanym Nakamurze cztery trafienia na koncie. Jest on zarówno kapitanem drużyny, wszyscy go znamy ze świetnego wyszkolenia technicznego, stałych fragmentów gry, jego podania najczęściej adresowane są do drugiej gwiazdy zespołu a mianowicie do brazylijskiego napastnika Marquinhos która ma sześć bramek. Na wyjazdach grali trzy raz, najpierw rozgromili Shimizu 0:5, następnie kolejna pewna wygra z Hiroshimą 1:3 a w ostatniej kolejce niespodziewanie ulegli Albirex 1:0.

Tak więc spotkanie dwóch ekip mających dużo do zaoferowania w ofensywie, gospodarze jeśli realnie myślą o tytule nie mogą dziś tego przegrać. Rok temu na tym stadionie mieliśmy sześć bramek a mecz zakończył się remisem 3:3, dziś znowu liczę na bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J-League 2013.05.11 godz. 12:00

Spotkanie - Urawa Red Diamonds : Kashima Antlers

Typ - Urawa Red Diamonds powyżej 1,5 gola

Kurs - 2.25

Buk - Bet365

Analiza :

 

Spotkanie drużyn z czołówki tabeli zapowiada się całkiem ciekawie , Urawa na miejscu 4 i po 9 kolejkach ma na swoim koncie 17 pkt. , ostatnio jednak im się nie wiedzie i w 3 ostatnich kolejkach zanotowali 2 porażki i ostatnio zremisowali na wyjezdzie z C-Osaka 2:2 tak więc czas na komplet pkt. i właczenie się w grę o tytuł mistrzowski bo jak dotąd mają 9 pkt straty do rewelacji rozgrywek zespołu Omiya Ardija małym usprawiedliwieniem dla Urawy może być jej udział a co za tym idzie gra w Azjatyckiej Lidze Mistrzów no ale na swoim podwórku też trzeba kompletować pkt. , jeżeli chodzi o gosci Kashima Antlers to są o oczko wyżej w tabeli bo na miejscu 3 i 19 pkt na koncie , oni jednak mają o jeden mecz więcej rozegrany od Urawy tak więc gdyby gospodarzom udało się dzis wygrać to przeskakują rywala w tabeli i są w pierwszej trójce i jeden mecz zaległy do rozegrania . Kashima Antlers jednak ostatnio w lepszej formie od rywala bowiem od 6 spotkań bez porażki za to 4 zwycięstwa i 2 remisy a w sumie w 10 dotychczas rozegranych meczach poniesli tylko 1 porażkę ich bilans to 5-4-1 i 14:11 w bramkach i jak widać sporo tych goli jednak drużyna straciła dlatego liczę że gospodarze dzisiaj są w stanie te 2 gole strzelić , gdy zajrzymy do ich H2H to wygląda to raczej remisowo bo popatrzmy 10-8-12 bramki 37:36 natomiast na terenie Urawy to 6-4-5 i 18:14 a parę razy między nimi padał wynik 2:2 a gdy Urawa zwyciężała to wyniki min. 2:1 , 2:0 czy 4:0 tak więc liczę na otwarte widowisko i przynajmniej 2 gole ze strony gospodarzy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, JAPONIA - J-League, 2013.05.29

Spotkanie: Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai

Typ: ilość goli +3,5

Kurs: 3.00

Godz: 12.30

Bukmacher: WH

analiza:

 

W dzisiejszym meczu spotkają sie 3 i 10 drużyna ligi. oba zespoły dzieli 10 pkt. przy ewentualnej wygranej urawa przesunie sie na 2 pozycje ze strata 3 pkt do lidera. Faworytem z pewnościa jest urawa, ktora ostatnio jest w dobrej formie. Sporo strzela, ale tez sporo traci. w ostatnich meczach urawa ma bilans bramkowy 17:8, czyli 5 goli na mecz. gorszy bilans ma vegalta mianowicie 5:4. jednak to goscie mieli bardziej wymagajacych przeciwnikow. grali z obecnym liderem i viceliderem nie przegrywajac. uwazam, ze to urawa bedzie dyktowac warunki gry w dzisiejszym meczu, ktory bedzie szybki i otwarty jak poprzednie. w 5 ostatnich meczach urawa zanotowala az 4 overy 3,5. jesli vegalta strzeli choc jedna bramke to sadze, ze typ jak najbardzie mozliwy do spelnienia. obstawiam wynik 3:1 dla urawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka nożna, Korea K League Challenge, godzina 13:00

Anyang - Bucheon

Powyżej 2.5 gola

1.60

Sportingbet

 

Na dzisiaj typ z jednej z niższych lig Korei Południowej. W K League Challenge dojdzie do pojedynku między Anyang, a Bucheon. Gospodarze to 7 drużyna w 8 zespołowej lidze. Goście plasują się na 3 pozycji w lidze ze stratą 5 punktów do lidera rozgrywek. Typuję w dzisiejszym meczu na powyżej 2.5 gola.

Po pierwsze gospodarze w swoich ostatnich 12 meczach zaliczyli... 12 razy over 2.5 gola! Anyang zaliczyło 12 razy pod rząd wynik co najmniej 3 bramkowy. Były to między innymi takie rezultaty jak 3:0, 2:2, 2:1, 3:3, 1:4. Jak widać jest to wyjątkowo overowa drużyna. Co ciekawe goście również zaliczają w ostatnim czasie sporo wyników powyżej 2.5 gola. Bucheon zaliczył między innymi takie wyniki jak 2:2, 3:3, 2:1, 3:0, 3:1, 2:3. W pierwszym meczu między tymi drużynami w obecnym sezonie rozegranym pod koniec kwietnia padł wynik 3:0, a więc over 2.5 gola.

Jak widać wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym meczu kibice na stadionie gospodarzy będą świadkami co najmniej trzech goli. Mój typ na dzisiaj to 1:2 dla przyjezdnych i powyżej 2.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Japonia, Dywizja 2

Spotkanie: Mito – Gamba Osaka

Typ: over 3.5

Kurs: 3.00

Bukmacher: Bet365

Godz. 11:00

Analiza:

Nie wszystkie rozgrywki na szczęście zakończyły sezon rozgrywki w 2 Dywizji Japońskiej są dopiero w połowie sezonu.

Rozpocznę od gości którzy sensacyjnie rok temu spadli z ligi, Osaka z takim potencjałem kadrowym i finansowym zawsze walczyli o pierwszą trójkę. Co ważne zespół po spadku nie opuścili podstawowi gracze kadrowo dalej są mocni nawet na pierwszą ósemkę ale najwyższej klasy rozgrywkowej. Celem ich jest oczywiście najszybszy powrót do elity i jak na razie cel ten realizują, są liderem rozgrywek z przewagą dwóch punktów nad drugim zespołem. Przegrali jak do tej pory raz, sześć razy remisując i wygrywając jedenaście spotkań. Charakteryzują się oni bardzo ofensywnym stylem gry zawsze byli zespołem z bardzo dużą ilością bramek strzelonych ale tak samo było po stronie strat. Potwierdzają to w tych rozgrywkach najwięcej jak do tej pory bramek strzelonych 35 co dziwne mało tracą bo tylko 15. Atak obsadzony dwójką Brazylijczyków Leonardo który ma na koncie już 12 trafień i Paulinho. Pięć ostatnich spotkań to komplet punktów. Co ważne gdy strzelają bramkę od razu idą za ciosem i starają się dobić rywala stąd dużo overów zanotowanych już po pierwszej połowie. Jeśli chodzi o wyjazdy to bilans rewelacyjny 7-1-1, bramki 19:9 – zarówno więcej strzelają jak i tracą. Teraz coś o gospodarzach którzy jak na razie z dorobkiem 24 punktów są na odległym czternastym miejscu z bilansem równym 6-6-6, bramki 21:20. Jest to typowo ekipa środka stawki która ani wybitna w ataku ani w obronnie nie jest. Dziś na tle tak grającej ekipy gości będą mogli zagrać ofensywną piłkę tym bardziej że grają przed własną publicznością.

Podsumowując Gamba ma jeden cel kroczenie od zwycięstwa do zwycięstwa dziś powinni odnieść kolejne i sami zawsze są wstanie pokryć overa ale jak to bywa w ich przypadku na wyjazdach zawsze coś stracą i jak dla mnie over po takim kursie powinien wejść spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Chiny 1, godzina 13:35

Guizhou Renhe - Shamghai Shenxin

Powyżej 3.5 gola

2.75

Bet365

 

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy chińskiej. O 13:35 czasu polskiego zmierzy się ze sobą Guizhou Renhe i Shamghai Shenxin. Gospodarze to 3 drużyna w tabeli, a goście plasują się na 11 pozycji w lidze. Typuję w tym spotkaniu na powyżej 3.5 gola.

Pierwszy argument przemawiający za tym typem to ostatnie wyniki obu drużyn. Gospodarze w swoich ostatnich 2 meczach zaliczyli rezultaty 2:2 i 4:0, a więc dwa razy pod rząd over 3.5 gola. Co ciekawe goście również w swoich 2 ostatnich meczach notowali wyniki powyżej 3.5 gola. Shamghai Shenxin w ostatnim ligowym meczu przegrało 1:6, a we wcześniejszym wygrali 1:3. Jak widać obie drużyny w ostatnich tygodniach zaliczają wyniki 4 bramkowe lub wyższe.

Drugie argument przemawiający za tym, że w tym meczu wpadną co najmniej 4 gole to bezpośrednia historia spotkań między tymi dwoma chińskimi zespołami. Ostanie mecze między Guizhou Renhe, a Shamghai Shenxin to wyniki 3:1, 0:0, 1:3 i 2:3. Jak widać na 4 ostatnie ich pojedynki aż 3 zakończyły się wynikiem over 3.5 gola. Moim zdaniem dzisiaj również kibice na stadionie gospodarzy zobaczą kilka bramek. Mój typ to 3:2 dla Guizhou Renhe i powyżej 3.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Południowa, K-League

Spotkanie: Jeonbuk - Gangwon

Typ: BTS

Kurs: 1.95

Bukmacher: William Hill

Godz. 12:00

Analiza:

Odległa Azja i dokończenie 21-ej kolejki w Koreańskiej K-League.

Zespół gospodarzy od kilku lat należy do czołówki i jak co roku są kandydatem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Jak na razie wiedzie im się średnio jak na potencjał jaki posiadają, piąta pozycja ze stratą ośmiu punktów do lidera. Jak do tej pory wygrali 10 spotkań tylko 4 zremisowali i doznali 6 porażek, drugi atak ligi 37 bramek zdobytych i tylko cztery ostatnie zespoły są gorsze w defensywie 29 bramek straconych. Na własnym stadionie średnio im idzie 5-2-3,bramki 17:13.

Goście jak co roku walczą o ligowy byt rok temu w sezonie zasadniczym zajęli ostatnie miejsce ale utrzymali się w play-offach, teraz system rozgrywek uległ zmianie i nie ma play-offów. Na teraz spadają bo zajmują przedostatnią pozycję z dorobkiem 15 punktów. Bilans mają bardzo słaby zaledwie dwa zwycięstwa dziewięć remisów i tyle samo porażek, bramki 15:33. Wyjazdy najsłabsze w lidze 0-4-6,bramki 5:19.

Wyraźnym faworytem są tutaj gospodarze którzy jeśli myślą o tytule muszą dziś wygrać. Widziałem kilka spotkań tej ekipy i u siebie grają ofensywnie często zapominając o defensywie i dziś możemy się spodziewać takiego stylu tym bardziej z taką ekipą. Gangwon jest tragiczne na wyjazdach o czym pisałem ale są wstanie tutaj coś ukuć z kontry bo gospodarze ostatnio u siebie tracą regularnie przegrana 2:3 z Seongnam czy 1:4 z Busan czyli zespołami z drugiej połówki tabeli a ostatnio nawet ostatni Daejeon zremisował tutaj 1:1. Dla mnie over i BTS tutaj do przerwy mogą siąść. Jeszcze historia spotkań w pierwszym meczu górą Jenobuk 1:3 rok temu na tym stadionie wygrana gospodarzy 2:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Spotkanie: Shanghai Shenhua – Hangzhou Greentown

Typ: BTS

Kurs: 2.00

Bukmacher: William Hill

Godz. 13:45

Analiza:

Dziś ostatni mecz który kończy 19 – tą kolejkę w Chińskiej Super Lidze.

Zespół gospodarzy Shanghai Shenhua jeszcze rok temu kojarzyliśmy z gwiazdami takimi jak Drogba czy Anelka który walczył o czołówkę jednak teraz jest to całkiem inny zespół który na teraz walczy o ligowy byt. Obecnie z dorobkiem 20 punktów plasują się na jedenastym miejscu mają nad strefą spadkową sześć punktów. Po liderze mają najmniej porażek bo tylko dwie ale za to aż jedenaście remisów przy pięciu zwycięstwach, bramki 21:19. Na własnym stadionie legitymują się bilansem 4-4-1, bramki 10:9. Drużyna gości jest w gorszej sytuacji 19 punktów na koncie daje im trzynastą pozycję z przewagą czterech oczek na strefą spadkową. Potrafią u dużo strzelać i tracić 23:29. Od pięciu spotkań ligowych nie zdobyli trzech oczek.

Uwagę na ten typ zwróciłem ze względu na serię underową gospodarzy która wynosi już sześć spotkań dziś najwyższa pora na przełamanie. Powodów by tak było znalazłem kilka, gospodarze przegrali u siebie tylko jedno spotkanie potrafili wygrywać tutaj z najlepszymi i dziś to oni będą faworytem. Mimo straty dwójki świetnych napastników ofensywa wygląda nadal bardzo dobrze dwójka doświadczonych snajperów Dady 6 bramek i Al Khatib 7 bramek których wspomaga Kolumbijczyk Moreno 4 bramki. Przed tą serią underową potrafili grać bardzo overowo nawet gdy remisowali spotkania. Obrona nie stanowi monolitu stąd często muszą odrabiać straty lub po prostu robi to rywal, dużo też faulują w polu karnym kilka przykładów: remis 3:3 z Wuhan Zall a przegrywali 3:0, remis 2:2 z Jiangsu dwie bramki stracone po karnych i kolejny wysoki remis Guizhou 2:2 mimo prowadzenia 0:2. Goście na wyjazdach są jedną z gorszych ekip tylko jedna wygrana prawie dwie bramki na mecz stracone a w ostatnich dwóch wyjazdowych spotkaniach piłkę z bramki wyciągali sześć razy. Siła ataku bardziej wyrównana rozkładająca się na kilku graczy a to dobrze dla typu. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0:0 dziś takiego scenariusza nie przewiduje tym bardziej że na tym stadionie było zazwyczaj bardzo overowo, rok temu 5:1, dwa sezony temu 3:2, 2:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Singapur

Spotkanie: Baliester Khalsa vs Hougang

Typ: HT/FT: 1/1

Kurs: 2.50

Bukmacher: Betclic

Godzina: 14:00

Analiza:

 

Mecz ligi singapurskiej która często jest rozchwytywana przez obstawiających i myślę że ten typ który wybrałem jest na prawdę fajny i realny.Zajmujący 6 pozycję w tabeli Balister podejmuje przedostatnią drużynę tabeli czyli Hougang.Mimo iż gospodarze dzisiejszego meczu zajmują dopiero 6 lokatę to jednak w ostatnich spotkaniach pokazują się ze znakomitej strony o czym świadczą wyniki ostatnich 5 spotkań czyli 3 zwycięstwa oraz 2 remisy.Zupełnie inaczej jest u gości dzisiejszej batalii bo ostatnie 5 meczów to 5 porażek drużyny hougang więc już teraz chyba każdy wie dlaczego stawiam taki typ w stronę Balister.W tych 5 ostatnich spotkaniach Baliester aż 3-krotnie prowadził już po połowie więc jest to drużyna która nie czeka zbytnio na rozwój sytuacji w drugiej połowie tylko już na początku meczu chce załatwić sprawę i tak powinno być też dzisiaj bo rywal krótko mówiąc ostatnio grający najgorszą piłke w całej lidze.W tym roku BAlister już 3-krotnie pokonał drużynę Houngang i dziś musi być 4 zwycięstwo które w moim odczuciu będzie dość łatwe i już po połowie sprawa wygranej będzie przesądzona.Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie ogromną niespodzianką i wsytarczy że BAliseter już na początku strzeli bramkę Hougang i będzie po sprawie.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Japonia, Dywizja 2

Spotkanie: G-Osaka – Fukuoka

Typ: BTS

Kurs: 1.91

Buk: William Hill

Godz. 11:00

Analiza:

Jak co tydzień kierujemy się na Azję i drugą ligę Japońską gdzie gra moja ulubiona Gamba. Tym razem kursy na over dość poprawnie wystawione ale już na BTS moim zdaniem troszeczkę za wysoko tak więc trzeba pobierać.

Zespół gospodarzy był już przeze mnie wielokrotnie analizowany, przytoczę kilka tylko faktów. Zespół grający bardzo ofensywną piłkę często zapominając o defensywie. Nie dość że już mają najlepszy atak w lidze to do klubu dołączyły kolejne dwie bronie Usami który występował rok temu w Bundeslidze w Hoffenheim i tydzień temu w debiucie zdobył dwie bramki, drugim nabytkiem jest kolejny Brazylijczyk z ataku Adi. Dwaj nowi gracze plus Leandro i Paulinho tworzą w tej niesamowitą siłę ognia która nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej była by jedną z najlepszych. Potwierdzeniem tego wszystkiego są trzy ostatnie mecze wygrana 2:3 z Okayama remis 3:3 z Verdy czy wygrana 3:2 z Kobe – jak już masę strzelają to zawsze muszą coś stracić. Szczególnie gdy grają z czołówką to są to spotkania bardzo overowe.

Goście plasują się tuż za czołową siódemką a te miejsce dają szansę gry o awans, do szóstego zespołu tracą cztery oczka. Ani super ataku ani defensyw nie mają 29:27 ale z takim przeciwnikiem te statystyki mają małe znaczenie. Wyjazdy średnie 5-4-4, bramki 11:12. W ostatnim spotkaniu też pograli overowo przegrana z Verdy 2:3 (Gamba zremisowała niedawno 3:3 to dobrze wróży). Kilka słów trzeba powiedzieć o ataku bo to będzie najważniejsze a jest on dobrze obsadzony, czwórka wyrównanych graczy z przodzie każdy bramki potrafi zdobywać.

Wszystkie zespoły już wiedzą że jak się gra z Gambą to nie wolno stawiać na autobus bo i tak nie przynosi to oczekiwanych rezultatów trzeba grać odważnie bo ich defensywa jest dziurawa jak szwajcarski ser i jestem przekonany że goście dziś tak zagrają. Zresztą przekonuje mnie że tak będzie historia spotkań, w pierwszym meczu Gamba wygrała na wyjeździe 2:3, a pozostałe mecz również bardzo overowe 2:3, 2:0, 2:2, 3:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Spotkanie: Changchun Yatai - Guangzhou

Typ: BTS

Kurs: 2.00

Bukmacher: William Hill

Godz. 13:35

Analiza:

W piątek rozpocznie się 21-wsza kolejka w Chińskiej Super Lidze a zainauguruje ją spotkanie drużyny które znajdują się prawie na przeciwnych biegunach.

Zespół gospodarzy Changchun Yatai zajmuje aktualnie przedostatnią pozycję co jak na razie oznacza spadek. Mają na swym koncie siedemnaście punktów – trzy zwycięstwa, osiem remisów i dziewięć porażek, bramki 17:31. Na własnym stadionie jak na razie słabo tylko jedna wygrana przy pięciu remisach i czterech porażkach.

Goście to wyraźny lider który pewnie zmierza po tytuł mistrzowski, nad drugim zespołem mają już czternaście punktów przewagi. Nie przegrali jeszcze meczu trzy remisują i aż siedemnastokrotnie zwyciężając, w bramkach demolują 55:10. Wyjazdy oczywiście świetne 8-2-0, bramki 23:7.

Podsumowując nie ma co ukrywać kto tu jest wyraźnym faworytem ja jednak liczę tutaj na to że i gospodarzą uda się bramkę zdobyć bo to że goście strzelą jest niemal pewne. Pierwsza sprawa to gospodarze u siebie pokazują ostatnio bardzo dobrą dyspozycję strzelecką w ostatnich pięciu spotkaniach domowych zdobyli siedem bramek tylko w jednym nie trafiając do siatki a wbijali po dwie wiceliderowi czy piątemu Guanzghou. Wiadomo jak bardzo potrzebują punktów a gdzie je nie zdobywać jak u siebie nawet z najmocniejszymi. Goście tak jak wspomniałem demolują ligę i powoli mogą się bawić, mają świetny atak i obronę ale dobrą informacją jest to ze na wyjazdach tracą dużo częściej bramki a ostatnio zespoły z drugiej połowy tabeli zdobywały przynajmniej po bramce min. ostatnie Wuhan. W pierwszym spotkaniu lider zdemolował u siebie rywali wygrywając aż 6:1, na pewno gospodarze będą chcieli się odgryźć a u siebie z tym rywalem radzą sobie bardzo przywozicie rok temu przegrali 1:2, dwa sezony temu zwyciężyli 2:1. Tak więc opcja BTS wydaję się dobrym rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Japonia, J-League

Spotkanie: Kashiwa – Vegalta Sendai

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.19

Buk: Pinnacle

Godz. 12:00

Analiza:

Zespół gospodarzy już teraz można nazwać jednym z największych rozczarowań ligi, zespół finansowo i kadrowo powinien walczyć przynajmniej o pierwszą trójkę, a jak na razie są na odległym czternastym miejscu, ze stratą ośmiu punktów do trzeciej Urawy. Jest to zespół który zawsze słynął z ofensywnego nastawienia do futbolu stąd dużo bramek strzelonych ale równie dużo straconych 31:26 – tylko jedna drużyna ma gorszy bilans w bramkach straconych. Szczególnie ofensywny styl preferują przed własną publicznością 20:23 daje średnią aż dwóch bramek zdobytych i straconych na mecz. Od sześciu spotkań są niepokonani w lidze.

Goście z dorobkiem 31 punktów plasują się trzy pozycję wyżej od dzisiejszego rywala mają dwa punkty więcej na swym koncie. Po względem bramek może super to nie wygląda 23:22 ale ostatnio są w bardzo dobre dyspozycji wygrane po 2:1 z Kawasaki i Kashimą pokazują potencjał drużyny. Na wyjazdach jak do tej pory równo po trzy zwycięstwa, remisy i porażki, bramki 10:11.

Gospodarze jeśli chcą jeszcze zając miejsce premiowane grą w Azjatyckiej Lidze Mistrzów muszą już praktycznie wszystko wygrywać może i jest to nierealne ale trzeba podjąć wyzwanie. U siebie zagrają to co potrafią najlepiej czyli do przodu i z tą ofensywą sytuacje sobie będą stwarzać i mam nadzieję że je też wykorzystają. Problem jak zwykle będą mieli w defensywie tym bardziej że goście są w dobre formie i z kontry grają bardzo dobrze. Rok temu na tym stadionie kibice zobaczyli pięć bramek a górą byli goście wygrywając 2:3, dziś znowu liczę na festiwal bramkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba zamknął ten temat
  • Gruby unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...