Skocz do zawartości

Ligi Azjatyckie


Pawel89

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Spotkanie: Shanghai Shenhua - Shandong Luneng

Typ: over 2.5

Kurs: 1.90

Buk: Pinnacle

Godz. 13:35

Analiza:

Gospodarze z wieloma przedsezonowymi zmianami min. na ławce trenerskie widzimy  Hiszpana Gregorio Manzano – oznacza to jedno bardzo techniczną, szybką piłkę.  Wzmocniona ofensywa Martinsem z MLS oraz Guarinem z Interu.  To wszystko wraz z Demba Ba oraz Moreno ma dać zespół walczący o wysokie cele.

Powoli nowa wizja gry łapie rytm po dwóch remisach 1:1 na otwarcie wygrali ostatnio u siebie z zawsze wymagającym Shijiazhuang 3:1 W świetnej formie jest Ba który ma już na koncie cztery trafienia a pozostałe nowe nabytki coraz lepiej rozumieją tutejszą piłkę i zespół. Nie jest to jeszcze najlepsza wersja zespołu ale oglądałem ostatnie starcie i to jest to co widziałem już przed rokiem a mianowicie tutaj najważniejszym punktem jest atak a z nowym trenerem wydają mi się mnie poukładani w defensywie, zresztą ta formacja była zawsze ich problemem. Tak naprawdę ostatnio rywal miał mnóstwo akcji i wcale nie musiał tego przegrać.  Defensywnie zdecydowanie ustępują pozostałym ekipą z czołówka ale są mocniej w ataku a to w tej lidze klucz do sukcesów.

Goście ostatnie sezony kończą na podium to od kilku sezonów najbardziej overowa ekipa w tej lidze, która w każdym meczu wychodzi by atakować. Nic w tym dziwnego nie ma świetny trener Brazylijczyk Menezes no i skład z dwójką Brazylijczyków w ataku Tardelli oraz Aloisio ten drugi to król strzelców z poprzedniego sezonu. Do tego wspomagania z tyłu są przez Montillo oraz Jucile.  Sezon rozpoczęli wcześniej do eliminacji Ligi Mistrzów,   start był wyśmienity cztery zwycięstwa z rzędu ze swoją szybką, skuteczną grą do przodu. To jest jednak zespół który popełnia masę błędów w defensywie zarówno drużynowych jak i indywidualnych no i na tle mocnych rywali pojawiają się ogromne problemy min. porażka z   Jiangsu Suning 3:0, czy Seoul 1:4. Tak więc na starcie ligi już dwie porażki i kolejna nie wchodzi w grę.

Widziałem obie ekipy w tym sezonie i zamysł gry mają takim sam czyli stawianie na atak w którym po prostu mają kim straszyć, jeśli będzie skuteczność to będą bramki bo sytuacji tutaj będzie mnóstwo, przy takim sposobie gry obu ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzina:  13:35

Spotkanie: Shandong Luneng - Yanbian

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.33

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Trzy spotkanie bez strzelonej bramki to nie jest normalność jeśli chodzi o ekipę Shandong Luneng, nie przy tym stylu gry jaki prezentuje tak ekipa. Dziś w ramach szóstej kolejki będą walczyć o przełamanie bramkowe ale także o zwycięstwo bo od czterech spotkań bez kompletu punktów a ich rywalem będzie tegorocznym beniaminek Yanbian.

Gospodarze ostatnie sezony kończą na podium to od kilku sezonów najbardziej overowa ekipa w tej lidze, która w każdym meczu wychodzi by atakować. Nic w tym dziwnego nie ma świetny trener Brazylijczyk Menezes no i skład z dwójką Brazylijczyków w ataku Tardelli oraz Aloisio ten drugi to król strzelców z poprzedniego sezonu. Do tego wspomagania z tyłu są przez Montillo oraz Jucile.  Sezon rozpoczęli wcześniej do eliminacji Ligi Mistrzów,   start był wyśmienity cztery zwycięstwa z rzędu ze swoją szybką, skuteczną grą do przodu. To jest jednak zespół który popełnia masę błędów w defensywie zarówno drużynowych jak i indywidualnych no i na tle mocnych rywali pojawiają się ogromne problemy min. porażka z   Jiangsu Suning 3:0, czy Seoul 1:4.  Ostatnio jak wspomniałem się zacięli ale grają z beniaminkiem który nie ukrywajmy jest kandydatem do spadku a z takimi rywalami przed rokiem strzelali najwięcej ale też co ciekawe trafili najwięcej, po prostu szli na wymianę ciosów którą rywal potrafił wykorzystywać by strzelać jakieś bramki, w tym sezonie właśnie takie spotkanie już rozegrali tutaj z Liaoning wygrywając 3:2 a to też rywal które raczej będzie walczył w dolnych rejonach

Beniaminek dobrze rozpoczął sezon patrząc na dotychczasowych rywali trzech kandydatów do walki o najwyższe już mieli i ugrali aż cztery punkty, ogólnie maja w ich dorobku pięć. Do tej pory dużo nie strzeli i dużo nie stracili ale dziś będzie test dla defensywy jeden już mieli i stracili dwie bramki z Jiangsu które dopiero  się rozkręcało a wydaje mi się że gospodarze dzisiejszego starcia zagrają z jeszcze większą intensywnością.  Widziałem ich cały mecz z Beijing Guoan wygrany 1:0 oraz fragmenty ze starcia wspomnianego w zdaniu wcześnie i na pewno będzie to ekipa która przez większość sezonu będzie grała z kontr i robią to bardzo dobrze w tym przegranym starciu strzelili bramkę i mieli fragmenty w których potrafili wyprowadzać kontry za kontrą. Wygrane stracie z  Beijing powinni okrasić większa ilość po stronie zdobytych w drugiej połowie to mieli z cztery setki 1na 1 z bramkarzem ale mieli albo pecha albo z dużo kombinowali. Dziś miejsca na pewno na tą swoją ulubioną grę będą mieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur
Spotkanie: Balestier Khalsa - Young Lions
Typ: Young Lions
Kurs: 3,8
Bukmacher: Bet365
Godzina: 13:30

Analiza:

Obydwa te zespoły okupują po ośmiu rozegranych kolejkach dwie ostatnie pozycje w tabeli. Balestier Khalsa nie zwyciężyli jednak w tym sezonie jeszcze ani razu i sądzę, że i dzisiaj ta passa się utrzyma. Young Lions wygrali ostatnie spotkanie bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami rozegrane w lutym tego roku. Liczę więc na przełamanie dość długiej serii bez zwycięstwa gości w meczu, którego gospodarzami są Balestier Khalsa. Każda taka passa ma kiedyś swój koniec. Gospodarze dodatkowo mają bardzo wyraźny problem ze strzelaniem bramek, goście jednak pomimo ostatniej serii porażek zawsze  ustrzelili  przynajmniej jednego gola w ostatnich trzech spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Spotkanie: Shijiazhuang -Shandong Luneng

Typ: over 3.5

Kurs: 3.70

Buk: Unibet

Godz. 13:35

Analiza;

Goście już wiele  razy gościły w moim arsenale typów i nie zabraknie ich także w ten weekend, jest to od kilku sezonów najbardziej overowa ekipa w tej lidze, która w każdym meczu wychodzi by atakować. Nic w tym dziwnego nie ma świetny trener Brazylijczyk Menezes no i skład z dwójką Brazylijczyków w ataku Tardelli oraz Aloisio ten drugi to król strzelców z poprzedniego sezonu. Do tego wspomagania z tyłu są przez Montillo oraz Jucile.  Sezon rozpoczęli wcześniej do eliminacji Ligi Mistrzów,   start był wyśmienity cztery zwycięstwa z rzędu ze swoją szybką, skuteczną grą do przodu. To jest jednak zespół który popełnia masę błędów w defensywie zarówno drużynowych jak i indywidualnych no i na tle mocnych rywali pojawiają się ogromne problemy min. porażka z   Jiangsu Suning 3:0, czy Seoul 1:4.  Ostatnio przełamali słabszą serię wygrywając dwa spotkania, dalej grając swoją piłkę do tej pory tylko dwie ekipy straciły więcej bramek,  to oczywiście w ogóle mnie nie martwi w kontekście typu, o ofensywę to się nie martwię potrafią się zaciąć ale sytuacji zawsze stwarzają dużo.  Gospodarze nie rozpoczęli dobrze sezonu, są tuż nad strefą kreską, ale jest to zdecydowanie ekip na środek tabeli.  Ubiegłoroczny beniaminek postawił na stabilizację składu. Jest to może ekipa która potrafi bronić ale wszystkie mecze z poprzedniego sezonu z czołówką były otwarte z racji tego że trudno się broni przeciwko takim ekipą nastawionym tak ofensywnie ze świetnymi zawodnikami, z drugiej strony w takich  starciach mieli mnóstwo miejsca na swoje kontry które maja świetne Rondon oraz Mulenga w tym aspekcie świetnie się czują. Zresztą u siebie ten zespół potrafi grać odważną piłkę, noszeni świetnym dopingiem.  Słabszy start obecnych rozgrywek też wymusza na nich trochę odważniejszą grę i szukanie zwycięstwa. Tutaj punktem zaczepnym oczywiście gra ekipy przyjezdnych która w każdym starciu stawia na atak jedyna przeszkoda jaką dziś widzę w niepowodzeniu typu to brak skuteczności bo sytuacji z jednej i drugiej strony będzie sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 13:35

Spotkanie: Shandong Luneng - Tianjin Teda

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.28

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Spotkanie ekipy Shandong Luneng, które będzie podejmowało przed własną publicznością Tianjin Teda zapowiada nam się bramkowo bo spotykają się dwie ekipy które na początku sezonu dużo strzelają i tracą.

Gospdoarze słynący z bardzo ofensywnej piłki, w które popełniają mnóstwo błędów w defensywie słabo rozpoczęli tegoroczny sezon, już muszą gonić czołówkę by powtórzyć podium z ostatnich lat. Strasznie szwankuje defensywa ale to nie dziwne bo to powtarza się od kilku sezonów w tej chwili w 7 spotkaniach 13 bramek straconych tylko jedna ekipa straciła więcej na ten moment.  Tylko w jednym spotkaniu zachowali czyste konto.  Ofensywnie to też jeszcze nie jest ich najwyższy poziom ale tutaj jakoś i sytuacje cały czas są, ale jeśli weźmiemy grę w domu to jest to najlepsze wydanie w trzech spotkaniach osiem bramek strzelonych przy sześciu straconych – tak więc średnia 4.7 mówi dokładnie jaki styl gry ekip prezentują tutaj i tak też będzie dzisiaj tym bardziej jak wspomniałem musza gonić.

Goście lepszy start i środek tabeli tyle samo bramek strzelonych czyli 9. Poprawa jakości wiąże się z dwójką  nowych graczy do ataku dołączyła para Diagne oraz Montero ten drugi ma już na koncie cztery trafienia. Brakuje jakości w defensywie bo mamy minus dwa w bramkach. To co mi się podoba to dwa wyjazdy 2:2 oraz 4:4 i to z ekipami nie tak otwartym jak dzisiejsi gospodarze. Zresztą w poprzednim roku w delegacji tracili prawie średnio dwie bramki na mecz ale w tym poprawili się w ofensywie stąd od razu więcej overów.  Na koniec w bezpośredni starcia w poprzednim roku tutaj 2:3, dwa sezony temu 2:2 a rewanżu 1:3 tak więc overowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Kazachstan 1

Godzina: 13:00
Spotkanie: Ordabasy - Shakhtar
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet 365

Analiza:

Sezon dopiero rozpoczyna się na dobre, a obydwie grające w tym spotkaniu drużyny ani nie dzieli w tabeli jakaą znaczna różnica punktowa, ani nie prezentują one ostatnio szczególnie dobrej formy.  Goście jednak są jednym z czterech najlepszych zespołów na wyjeździe po pięciu rozegranych tam  kolejkach. Ostatnio zanotowali w takich meczach dwa zwycięstwa z rzędu. Gospodarze z kolei są w gronie czterech najlepszych zespołów pod względem występów na własnym stadionie i w ostatnich trzech spotkaniach nie ponieśli na nim porażki. W ostatnim spotkaniu każdej z tych drużyn padły minimum trzy bramki. Każda z nich również ma szanse na awans w klasyfikacji, w przypadku gości nawet bardzo znaczny, jeżeli tylko odniesie dziś zwycięstwo. Motywacji do strzelania bramek nie powinno więc dzisiaj im brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 09:30

Spotkanie: Liaoning – Guangzhou

Typ: BTS

Kurs: 2.25

Bukmacher:  Marathonbet

Analiza:

Spotkanie ekip z przeciwnych biegunów rozpocznie nam  10-tą serię gier Chińskiej Super Ligi – przedostatnie Liaoning będzie podejmować przed własną publicznością Guangzhou.

Gospodarze podobnie jak przed rokiem będą walczyć o ligowy byt czego dowodem jest po dziewięciu kolejkach miejsce przedostatnie ale ścisk jest duży i przy zwycięstwie mogą przynajmniej na kilka godzin wskoczyć aż na ósme miejsce jest o co walczyć.  Forma jest średnia, trochę za dużo remisów bo tylko trzy porażki to jeden z lepszych wyników w lidze. Na pewno zespół nie posiada odpowiedniej jakości w defensywie przy przeciwstawiać się czołówce czego dowodem były już porażki z Luneng 3:2 oraz Shanghai SIPG 4:0. Ich bronią zawsze była jednak gra przed własną publicznością przegrywali co prawda trudne mecze ale stawiali bardzo trudne warunki i udawało im się trafiać bardzo regularnie, myślę że w tym aspekcie się nic nie zmieniło będą groźni tym bardziej że dokonali dwóch dużych wzmocnić Troisi oraz Toure które dali jeszcze większą jakość w ataku. Groźni też są w stałych fragmentach gry.

Gra wielkiego faworyta na początku sezonu nie wyglądała dobrze co prawda wygrywali ale przychodziło im to z trudem i nie mieli tej lekkości co zawsze czego efektem jest odpadnięcie już fazie grupowej Ligi Mistrzów. Złapali jednak swój najwyższy rytm  krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa i rzecz jasna są liderem rozgrywek znowu strzelając mnóstwo bramek już przekroczyli granicę 20 bramek nikt inny nie jest blisko tej granicy.  Fantastycznie dysponowany jest trójką ofensywny Alan 5 bramek, Goulart 5 bramek, Martinez 3 trafienia oraz Gao Lin z 5 bramkami, trener ma ogromne pole manewru bo na każdy z tej czwórki gra od początku, każda zmiana tylko wzmacnia ofensywie bo na zmęczonego rywali wchodzi ten sam potencjał.  Nie jest to zespół idealny w tej swojej grze do przodu potrafią zapomnieć o defensywie i rywal jak wyjdzie z kontrą to ma sporo miejsca na zaskoczenie faworyta szczególnie na wyjazdach jest to widać.

Goście jak wspomniałem są w gazie i ta czwórka ma ogromną łatwość w zdobywaniu bramek, wcale mnie nie zdziwi że urządzą sobie tutaj strzelanie bo to jeden z ich ulubionych rywali w ostatnich czterech spotkaniach strzelili aż 19 bramek!! w tym dwa mecze z sześcioma bramkami.  Gospodarze swojej szansy poszukają  na pewno w kontrach a szybkości na pewno im nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, J-League - Japonia
Godzina: 11:00
Spotkanie: Shonan - Vegalta Sendai
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,27
Bukmacher: OddsRing

Analiza:

Mecz dwóch zespołów z dolnej części tabeli, które nie maja w tym sezonie po 12 rozegranych kolejkach zbyt optymalnej formy. Gospodarze zajmują obecnie ostatnią lokatę, a ich bilans bramkowy wynosi 11:21. Goście również ostatnio nie najlepiej sobie radzą i maja mniej punktów niż rozegranych spotkań. Obydwa zespoły maja również naprawdę spore problemy z obroną. Jednak w postawie gospodarzy daje się wyczuć poprawę, gdyż wygrali oni ostatnie trzy spotkania na pięć, w tym 18.05 3:2 na wyjeździe z trzecim obecnie w ligowej klasyfikacji zespołem Kashimy. Goście zważywszy na poprzednie sezony również powinni mieć nieco większe ambicje. Nie jest to nawet połowa sezonu, bo do niej jeszcze daleko i uważam, że te drużyny dopiero będą w stanie się wykazać pod względem zdobywanych bramek. Jak do tej pory goście również notują liczbę tych straconych jako większą od tych strzelonych.
 

Edytowane przez Vanish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 09:30

Spotkanie:  Guangzhou R&F - Changchun Yatai

Typ: over 2.5

Kurs: 2.03

Bukmacher:  Pinnacle

Analiza:

Bardzo pechowy tydzień za mną, który mam nadzieję uda się dobrze zakończyć. Pozostajemy w strefie azjatyckiej a dokładnie w Chińskiej Super Lidze, w pierwszym Niedzielnym spotkaniu Guangzhou R&F będzie podejmować przed własną publicznością Changchun Yatai. Gospodarze byli zespołem który jeszcze nie tak dawno aspirował do walki o tytuł, jednak trochę się posypało, szczególnie przed rokiem kiedy to bili się  o utrzymanie.  W tym roku nie będzie powtórki, dla mnie to solidny zespół środka stawki, który z biegiem czasu będzie grał coraz lepiej bo rewolucja w składzie była.  Jest to ekipa która stawia na ofensywną piłkę, świetnie czują się w kontrze, znacznie gorzej jest jak muszą prowadzić grę wówczas dużo problemów sprawia im gra w defensywie a dziś mecz w który m przynajmniej do wyjścia na prowadzenie trzeba będzie grać atakiem pozycyjnym. Mają jednak odpowiednią jakość by sobie z tym poradzić ofensywa przebudowana z bardzo mocnymi nazwiskami - dwójka Brazylijczyków Bruninho oraz Renatninho,  Australijczyk Gainnou oraz Szwed Svensson, wszyscy przybyli przed sezonem do ekipy i byli kluczowi graczami w poprzednich zespołach. Goście zamykają ligową stawkę jako jedyna ekipa bez zwycięstwa a stawka zaczyna uciekać, nawet dopisane trzy punkty w dzisiejszym starciu nie dadzą awansu.  Postawią na odważną grę a mają w swych szeregach gracza z instynktem strzeleckim Moreno, który ma na koncie pięć bramek.  Tym bardziej jestem pewien że będzie to odważny zespół z jeszcze jednego powodu są po serii z wielkimi rywalami z którymi w gruncie rzeczy nie można było się tak otworzyć a pokazali na tle słabszych rywali że potrafią strzelać mam tu na myśli chociażby starcie z Teda zremisowane 4:4. Przekonuje mnie też do typu historia bezpośrednich starć bardzo bogata w bramki przed rokiem tutaj 2:2, dwa sezony temu 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan - Puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: Qarabag-Neftci Baku
Typ: Qarabag over 1,5 gola
Kurs: 1.61
Bukmacher:Bet365

Mecz finałowy pucharu Azerbejdżanu rozgrywany w Baku na stadionie republikańskim im. Tofiqa Bahramova.Zdecydowanym faworytem po sięgnięcie po trofeum jest Qarabag aktualny mistrz kraju który zdominował te rozgrywki, zdobyli 84pkt wyprzedzając drugą drużynę aż o 22pkt, ich rezutat rozgrywanych spotkań wyniósł 26-6-4.
Neftci Baku zajęło 6 pozycję z dorobkiem 49pkt 13-10-13 nie doszli do finału aby się położyć, dużo mogą zyskać zdobywając puchar no ale Karabach tutaj na pewno nie odpuści okazji do podwójnej korony.
Liga Azerbejdżańska jest delikatnie mówiąc mi obca, natomiast ekipę Q. znam, i śledzę w corocznych europejskich rozgrywkach i wiem jaki mają potencjał, śledziłem poczynania tej ekipy w europejskich rozgrywkach i jest to drużyna o ogromnym potencjale jak na tamtą ligę, mimo iż nie udało im się wyjść z jakby nie patrzeć silnej grupy z Anderlechtem, Monaco i Tottenhamem pokazali kawał solidnego futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 13:35

Spotkanie: Shanghai Shenhua - Tianjin Teda

Typ: over 3.5

Kurs: 3.25

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Gospodarze powoli łapią odpowiedni rytm by walczyć o podium bo aspirację tej ekipy są bardzo wysokie, zmiana trenera wychodzi im na dobre, widać progres w grze. To był zawsze zespół z dużą jakością w ofensywie która jeszcze poprawiła się wraz z przyjściem Martinsa, Demba Ba oraz Guarina, do tego jest Moreno kapitan od kilku lat ekipy – ta czwórka daje mnóstwo jakości i wariantów ofensywnych co szczególnie widać przed własną publicznością. Wiadomo takie gwiazdy w ataku to kibice wymagają ofensywnej piłki no i w 5 spotkaniach w domu zobaczyli 11 bramek tylko jeden mecz z remisem 0:0 z Luneng ale był to akurat dzień nieskuteczności obu ekip bo sytuacji całe mnóstwo.  Ostatnio roznieśli mocne Guangzhou R&F 5:1 a popis dały właśnie wspomniane gwiazdy a jest to warty uwagi wynik bo styl tej ekipy przypomina mi sposób gry Tianjin.

Goście po trudnym zeszłym sezonie zanotowali niezły start zdobywając tyle samo punktów co dzisiejszy rywal.  Widać bardzo dobrą dyspozycję ekipy w ofensywie 13 bramek zdobytych to solidna zaliczka, jeszcze lepsza informacja jest taka że na wyjazdach bardzo otwarta gra – cztery spotkania aż 9 bramek strzelonych przy 8 straconych. Ostatni mecz wyjazdowy co prawda na zero w obu przypadkach ale to był rywal z gatunku nie szukających otwartych spotkań tak więc w trzech meczach taki bilans robi wrażenie a były to właśnie ekipy z potencjałem ofensywnym. Poprawa jakości wiąże się z dwójką  nowych graczy do ataku dołączyła para Diagne oraz Montero ten drugi ma już na koncie cztery trafienia. Brakuje jakości w defensywie bo stracili tyle samo co strzelili o wyniku wyjazdowym pisałem wyżej. Jak gdzieś szukać bramek tych ekip to na pewno w roli takiej jakiej dziś zagrają a więc gospodarze jak wspomniałem u siebie bardzo skuteczni, goście tym samym odpowiadają w delegacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 13:35

Spotkanie: Shandong Luneng - Beijing Guoan

Typ: over 3.5

Kurs: 4.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Zapewne nikogo nie dziwi kolejny typ na bramki z udziałem ekipy Luneng, która będzie dziś przed własną publicznością podejmować Beijing Guoan. Jest to starcie dwóch największych rozczarowań początku sezonu aspirację i potencjał kadrowy na ścisła czołówkę a tutaj druga połowa tabeli. W ekipie goście dokonano już zwolnienia na stanowisku trenera, gospodarze jeszcze czekają ale na pewno kolejna strata punktów może oznaczać również tutaj roszady. Jest to też dla jednych i drugich ostatni dzwonek na podjęcie rywalizacji o czołówkę i to już jeden z powodów gry na bramki.

Tym najważniejszym jest oczywiście sposób gry i postawa gospodarzy którzy mają dużo kreatywności i naprawdę świetnych graczy w ofensywie.  Naprawdę trudno tutaj ten zespół zatrzymać w ofensywie ale nie oznacza to dla nich niestety że wygrywając bo drugą stroną medalu jest defensywa gdzie tracą mnóstwo bramek – rywale jeśli podejmują ryzyko i nie boją się pójść tutaj na wymianę potrafią strzelać sporo bramek chociażby dwa mecze z Guangzhou R&F 2:3 oraz Tianjin Teda 2:3. Ogólny bilans bramkowy u siebie pięć spotkań 10 strzelonych przy 9 straconych.

Goście słynęli przede wszystkim ze świetnej gry w defensywie która jednak nie dawała szans na rywalizację o mistrza stąd kilka zmian przed sezonem min. nowy trener którego jak wspomniałem już nie ma oraz nowy zakupy w tym trzech Brazylijczyków na czele z Renato Augusto oraz Turek Yilmaz najlepszy strzelec Galatasaray.  Do tej pory nikt tego w ofensywie jeszcze nie może poskładać bo te zmiany miały oznaczać ofensywną grę, bo na pewno jakość w defensywie się pogorszyła stąd brak zwycięstw i punktów.

Dla mnie te kursy znowu za wysokie tym bardziej jak popatrzymy na historię tych starć na tym stadionie 3:0, 2:2, 1:3, 4:0 do tego jak wspomniałem nikt tutaj nie będzie chciał remisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Singapur, S-League

 

1465483475-AlbirexNiigataS.png   1465483629-yyy.png

 

Spotkanie: Albirex Niigata - Warriors

Typ: Albirex Niigata (- 1 AH)   :zwrot:  3-2

Kurs: 1.87

Data i godzina: 10.06.2016 14:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

 

Zapraszam do Singapuru gdzie lider tabeli Albirex Niigara,będzie podejmował zespół Warriors.Gospodarze spisują się u siebie znakomicie i mają świetną serię.Ostatni raz przegrali na swoim stadionie w listopadzie 2015 roku.Ich bilans bramkowy wynosi 28:6 - czyli w ofensywie jak i defensywie wszystko działa jak należy.Warriors zajmuje 7 miejsce i ma bilans bramkowy 16:20.Na wyjazdach grają tragicznie,ostatni raz na wyjeździe wygrali w maju 2015 roku,co ciekawe z zespołem Albirex Niigara.Ale myślę że to tu nie ma nic do rzeczy,to był zupełnie inny sezon,pod względem formy te zespoły dzieli przepaść.Spodziewam się dziś kolejnego dobrego meczu w wykonaniu Albirex i uważam że zgarną 3 punkty.Kursy na czystą jedynkę już spadły,więc pobieram handicap.Według mnie gospodarzy stać na strzelenie kilku bramek a kluczem do sukcesu będzie defensywa,w końcu mają tylko 6 straconych goli.Przy zwycięstwie 1 bramką mamy zwrot stawki,więc chyba warto zaryzykować.Stawiam na pewną wygraną Albirex Niigara i mam nadzieję że nie zawiodą.Powodzenia. 

 

1465486708-tabele.png

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J.League
Spotkanie: Nagoya Grampus - Sagan Tosu
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Godzina: 12:00


Analiza:
Większość skupia się teraz na typach z euro 2016 ja natomiast typuje jedną ze swoich ulubionych lig. Jest to Japonia konkretniej J-League najwyższa klasa rozgrywkowa. Gospodarze tj. Nagoya Grampus na obecną chwilę mieszczą się na 13 miejscu w tabeli i w sumie mają 15 punktów na swoim koncie. Na 14 spotkań 4 wygrane, 7 remisów i 7 klęsk. Goście są na przedostatniej pozycji miejsce 17 bilans 2 zwycięstwa 5 remisów i 7 przegranych w sumie 11 punktów.

Ostatnia forma wysnuta na podstawie statystyk poprzednich pięciu spotkań jest taka, iż gospodarze zanotowali 3 przegrane mecze oraz 2 remisy. Na pięć tych spotkań w trzech do przerwy tablica wyników wskazywała wynik 0:0. Goście natomiast na ostatnie 5 spotkań w czterech z nich do przerwy był remis i to również bezbramkowy. Ogólna statystyka dla obu ekip wynosi obecnie 7 remisów do przerwy na 14 spotkań.

Od sezonu 2014 w bezpośrednich starciach do przerwy zawsze był remis raz chyba było 1:1 ale remis jest ;)

Myślę, że i dziś po pierwszym gwizdku nie nastąpi nic ciekawego i do przerwy będzie remis..

Myślę, że typ na remis do przerwy będzie strzałem w tzw. dziesiątkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J League: Sanfrecce Hiroshima - Urawa Reds

Sanfrecce looked to have finally broken the Urawa jinx , taking four points from them last year and they are now unbeaten in four h2h meetings. Prior to that Reds had dominated, with their head coach Mihailo Petrovic formerly in charge at Hiroshima for five years and knowing the club back to front. However, few of the current group would have played under him now and much has changed since 2011, but it was previously a major issue. Anyway, both have fallen off Stage 1 title winning pace and paid the price for a Champions League campaign, which always seems the case. Each will be looking to stay in touch of top 3 and to make a big push to win Stage 2.

Both teams played in midweek, Sanfrecce in Tokyo, which is a long trip and four hours on the fastest train and they are fast ! Urawa in Osaka, not sure if they stayed and then moved on to Hiroshima, or went back to Tokyo and then made the trip on Friday, neither is ideal and it is a coin toss which is the more unsettling/draining, so for me, definitely advantage Sanfrecce who would have been back on normal schedule by Thursday. Urawa also played two extra Champions League games and in the last 23 days they have played a home game and made trips to Seoul, Osaka, Tosu ( another long journey) and now Hiroshima and that is very demanding, especially for a team who had about a 4-5 week off season, playing their final game of last season on New Year's Day and a CL game on February 24th ! It is no wonder that the schedule is beginning to take a toll.

Petrovic spoke about the effect all this had on his team after the loss at Gamba, he admitted his team were running on empty, could not keep pace with Osaka early, got into things after the break briefly, but then just run out of steam and that they were "looking to rebuild" and get strong again after the next 2-3 matches were out of the way. They look to have hit a wall and the head coach as admitted as much and it is hard to see how they can be as up for this as the home side and their priority will surely be their two home matches next week.

Sanfrecce Hiroshima level ball 2.23 asian line/Sportmarket

from Clubgowi newsletter

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 11:30

Spotkanie:  Shandong Luneng - Shanghai SIPG

Typ: over 3.5

Kurs: 3.15

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dla mnie pozycja mojego ulubieńca w rozgrywkach Chińskiej Superligi  Shandong Luneng to szok, taki zespół zamyka ligową stawkę a co roku w ścisłej czołówce.  Oczywiście musiało więc dojść do najważniejszej zmiany czyli zmiany trenera pożegnano Brazylijczyka Manzano, a jego następca został Magath.  Zobaczymy jak to wpłynie na sposób gry tej ekipy,  Niemiec przyglądał się z trybun w starciu z Hebei przegrane 2:1 gdzie znowu popis dała defensywa popełniając po raz kolejny koszmarne błędy i tak od początku sezonu, stąd na koncie już 20 bramek straconych.  Ofensywa z gwiazdami w ataku też jakość tak bardzo nie zachwyca ale tu winna leży w nieskuteczności tych graczy niż braku sytuacji bo jak zwykle jakość w konstruowaniu akcji ogromna, chociaż przed własną publicznością ten aspekt mnie martwi bo spełniają oczekiwania kibiców którzy chcą ofensywnego zespołu i  w 6 spotkaniach strzelili 10 bramek przy jednak 11 straconych.   Zobaczymy co będzie wstanie zmienić nowy trener który wiemy z czego słynie – morderczych treningów,  jego kluczem do zwycięstwa jest przygotowanie fizyczne.   Raczej za wiele nie zmienił w tak krótki czasie w zespole, trochę będzie bazował na tym co ma czyli dziurawa defensywa i jakość w ataku, w debiucie u siebie będzie chciał zwyciężyć dlatego aż tak diametralnej zmiany stylu gry się nie spodziewam. 

Rywal ten z najtrudniejszych dla defensywy Shanghai SIPG który walczy o tytuł i musi gonić bo ostatnim niespodziewanym remisie z Yatai 1:1 gdzie zawiodła skuteczność bo akcji mieli całe mnóstwo i przez 90 minut dominowali gdzie dali się raz zaskoczyć. Był to dobry test dla ofensywy bo Yatai to ekipa która broni 11 zawodnikami i naprawdę trudno przejść ten mur a tu była łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych która nie dziwi z takimi gwiazdami i kreatorami gry jak Gyan, Kouassi, Elkenson oraz Conca ze wszystkich stron idzie zagrożenia – stałe fragmenty gry, atak pozycyjny i kontra w tej chwili tylko dwa zespoły mają w swym dorobku więcej bramek strzelonych.  Dużo problemów w defensywie sprawiają im wyjazdy we wszystkich dotychczasowych spotkaniach tracili przynajmniej bramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga


 


1466700028-eeeeeeeee.png


 


Spotkanie: Hangzhou Greentown - Hebei China Fortune 


Typ: Hebei wygra  :minus:  :minus:  :minus: 1-0 to jest dramat... 


Kurs: 1.85


Data i godzina: 25.06.2016 13:35


Bukmacher: WilliamHill


Analiza:


 


Postanowiłem zajrzeć do ligi chińskiej,gdzie obecny sezon jest bardzo ciekawy.Zacznę od tego,że kluby Chinese Super League w zimowym oknie transferowym wydały na transfery ok. 140 MLN Euro ! Do chińskiego klubu trafił między innymi,pomocnik Chelsea Londyn, Ramires (do Jiangsu Suning za 27 mln euro), pomocnik Interu Mediolan, Fredy Guarin (do Shanghai Shenhua za 13 mln euro) i napastnik Romy, Gervinho (do Hebei China Fortune za 18 mln euro),skrzydłowy Paris Saint Germain,Lavezzi (do Hebei China Fortune ) czy Alex Teixeira (do Jiangsu Suning za 50 mln euro).Patrząc na takie nazwiska można z pełnym przekonaniem stwierdzić,że ta liga nie jest wcale taka słaba.Swoją uwagę postanowiłem skupić na meczu który zostanie rozegrany pomiędzy Hangzhou Greentown a Hebei China Fortune.Zespół Hebei po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej,wydał grube miliony na transfery.Oprócz wspomnianego wcześniej Gervinho i Lavezziego,do klubu dołączyli: Ersan Gülüm,Stéphane Mbia,Gaël Kakuta,Edú (wymieniłem tych najbardziej znanych,bo do klubu dołączyło więcej graczy - praktycznie cała drużyna została przebudowana).Jak widać wydane pieniądze pozwoliły osiągnąć upragniony cel,bowiem Hebei zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli i po 14 kolejkach ma na koncie 30 punktów (9 zwycięstw,3 remisy i 2 porażki - bilans bramkowy 22:14).Ich przeciwnik zajmuje ostatnie miejsce,Hangzhou Greentown po 14 kolejkach ma na koncie 9 punktów (2 zwycięstwa,3 remisy i 9 porażek - bilans bramkowy 7:18.Hangzhou gra fatalnie,tracą wiele bramek a sami prawie nic nie strzelają i zbierają oklep praktycznie od każdego,czy to u siebie czy na wyjeździe.Teraz zmierzą się z prawdziwym gigantem,który jest w wyśmienitej formie w dodatku naszpikowany gwiazdami.Najlepszy strzelec Hangzhou to Tim Cahill (3 gole),w zeszłym sezonie występował w Shanghai Shenhua.Nie oszukujmy się,facet ma już swoje lata i sam meczu nie wygra.Faworyt jest tylko jeden i zwie się Hebei.Spójrzmy na pierwszą trójkę w tabeli: Guangzhou (33 pkt.),Hebei (30 pkt.),Jiangsu Suning (29 pkt.) jak widać te zespoły idą równo i to pomiędzy nimi rozegra się walka o mistrzostwo.Hebei nie może pozwolić sobie na stratę punktów z takim żałosnym rywalem jak Hangzhou Greentown,gdyż każdy punkt jest na wagę złota.W tym spotkaniu na pewno nie wystąpi Lavezzi,który przebywa obecnie na Copa America wraz z reprezentacją Argentyny.Jego brak nie powinien pokrzyżować planów przyjezdnym,w tym sezonie Lavezzi nie strzelił żadnego gola,zanotował tylko 3 asysty.Wszystko wskazuje na to że Hebei zgarnie 3 punkty i tak też stawiam.Powodzenia ! 


Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea Południowa, K - League Classic


 


1467053691-jeju.jpeg1467064527-logo.jpeg1467064361-suwon.jpeg


 


Spotkanie: Jeju United - Suwon City FC


Typ: Jeju wygra i 3 lub więcej bramki w meczu  :minus: 0-0


Kurs: 2.30


Data i godzina: 29.06.2016 13:00


Bukmacher: WilliamHill


Analiza:


 


Postanowiłem zajrzeć do Koreańskiej K - League Classic,gdzie w 17 kolejce drużyna Jeju United podejmie na World Cup Stadium w mieście Seogwipo,ekipę Suwon City.Po 16 kolejkach Jeju zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów (8 zwycięstw,2 remisy i 6 porażek - bilans bramkowy 32:26).Suwon City znajduje się na 12 (ostatnim miejscu) w tabeli,po 16 meczach mają na swoim koncie 11 punktów (2 zwycięstwa,5 remisów i 9 porażek - bilans bramkowy 10:27).Jeju radzi sobie bardzo dobrze,są w niezłej formie i tracą tylko 6 punktów do lidera.Jest to druga najbardziej bramkostrzelna drużyna ligi,ich najlepszy snajper to Brazylijczyk Marcelo Toscano (15 meczów 6 goli) reszta drużyny to Koreańczycy.Suwon jest w dołku i grają tragicznie,mają na koncie 5 porażek z rzędu i co ciekawe w tych 5 meczach nie strzelili nawet 1 gola ! widać że są bez formy.Jak już wspomniałem Jeju lubi postrzelać zwłaszcza na swoim stadionie,ostatnie mecze u siebie: Jeju - Pohang 3:1 | Jeju - Gwangju 3:2 | Jeju - Ulsan Hyundai 1:2 | Jeju - Jeonnam 3:0.Te drużyny grały już ze sobą w tym sezonie.w 9 kolejce Jeju pokonało Suwon City na wyjeździe aż 5:2.Typ który wybrałem to zwycięstwo gospodarzy + stawiam na to,że w meczu zobaczymy co najmniej 3 gole.W 16 kolejce gospodarze zaliczyli porażkę 0:1 na wyjeździe,również w mieście Suwon lecz z inną drużyną,która nazywa się tak samo jak miasto - po prostu Suwon.Teraz jest okazja na złapanie 3 punktów a przeciwnik do tego idealny.Myślę że Jeju wygra bez problemu to spotkanie i strzeli kilka goli,krótko mówiąc mam nadzieję że przejadą się po Suwon.Powodzenia !


 


2955_4628_59.jpg


 


 


 


 

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J - League


 


150px-VegaltaSendai.png1467412477-images.png1467412309-kawasaki.jpg


Spotkanie: Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale


Typ: Kawasaki Frontale wygra oraz powyżej 2.5 bramki w meczu  :plus: 0-3


Kurs: 2.80


Data i godzina: 02.07.2016 12:00


Bukmacher: WilliamHill


Analiza:


 


Zaglądam do Japońskiej J - League gdzie dojdzie do ciekawego pojedynku.Zacznę od tego,że w tej lidze sezon jest podzielony na dwie części. Jeżeli mistrzowie obu części będą różni, rozgrywa się dodatkowy mecz lub dwumecz o mistrzostwo. Jeśli mistrz obu części sezonu jest ten sam, to zostaje on automatycznie mistrzem całego sezonu.W pierwszej rundzie zespół Vegalta po rozegraniu 17 meczów,zajął 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów (7 zwycięstw,2 remisy i 8 porażek - bilans bramkowy 20:25).Drużyna Kawasaki po rozegraniu tej samej ilości meczów,zajęła 2 miejsce z dorobkiem 38 punktów (11 zwycięstw,5 remisów i 1 porażka - bilans bramkowy 33:15) tracąc do lidera (Kashimy) zaledwie 1 pkt.Kawasaki gra świetnie,15 straconych goli,1 porażka i najlepsza ofensywa ligi.Grają dobrze u siebie jak i na wyjazdach,najlepszy strzelec zespołu to Japończyk - Yoshito Okubo (11 goli) zaraz za nim jest również Japończyk - Yu Kobayashi (6 goli) i Brazylijczyk Ferreira Elsinho (4 gole).Gospodarze grają w kratkę i ich stadion raczej żadną twierdzą nie jest,lecz u siebie gole strzelać potrafią.Spodziewam się zaciętego meczu i myślę że zobaczymy kilka bramek.Ostatnie spotkanie tych ekip na tym stadionie,zakończyło się wynikiem 3:2 dla Kawasaki.Mam nadzieję że dziś będzie podobnie,stawiam na Kawasaki i over 2.5 w meczu.Powodzenia !


Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea Południowa, K - League Classic


 


1467463610-suwon.png1467064527-logo.jpeg  1467464259-jeonbuk1.png


 


Spotkanie: Suwon City FC - Jeonbuk


Typ: Jeonbuk wygra i 3 lub więcej bramki w meczu  :minus: 2-2 amatorzy....


Kurs: 2.60


Data i godzina: 03.07.2016 12:00


Bukmacher: WilliamHill


Analiza:


 


Wracam do Koreańskiej K - League Classic,gdzie po ostatniej bolesnej porażce zwęszyłem okazję na zarobek.W 18 kolejce,Suwon City podejmie na własnym stadionie aktualnego lidera tabeli - drużynę Jeonbuk.Po 17 kolejkach gospodarze zajmują ostatnie (12) miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów (2 zwycięstwa,6 remisów i 9 porażek - bilans bramkowy 10:27).Jeonbuk po rozegraniu 17 spotkań,ma na koncie 35 punktów (9 zwycięstw,8 remisów i 0 porażek - bilans bramkowy 29:19).Suwon gra fatalnie zresztą bilans bramkowy mówi sam za siebie,mają problemy ze strzelaniem goli a ich obrona jest dziurawa jak Polskie drogi.Ostatnio udało im się urwać 1 punkt,kiedy to bezbramkowo zremisowali z Jeju na wyjeździe,lecz wynikało to z kiepskiej postawy gospodarzy.Teraz przyjdzie im się zmierzyć z najsilniejszą ekipą kraju.Jeonbuk na wyjazdach gra trochę słabiej niż u siebie,ostatnie 4 wyjazdy to 4 remisy,jednak myślę że tym razem zgarną 3 punkty.Goście w tym sezonie mogą pochwalić się awansem do ćwierćfinału Azjatyckiej ligi mistrzów,gdzie czeka na nich Chiński Shanghai SIPG.Gwiazdą zespołu jest Brazylijczyk Leonardo (15 meczów 5 goli) a najlepszym strzelcem,Koreańczyk Dong-Gook Lee (15 meczów 7 goli).Te ekipy mierzyły się już ze sobą w tym sezonie w 8 kolejce i Jeonbuk wygrał u siebie 3:1.Nie daje gospodarzom większych szans,Jeonbuk to drużyna lepsza o kilka klas i jeśli nie zlekceważą przeciwnika,powinni zdobyć łatwe 3 punkty.Cztery ostatnie mecze Suwon na własnym obiekcie to 4 porażki i w każdym z tych meczów był over 2.5.Dziś stawiam dokładnie tak samo,liczę że goście spokojnie wygrają to spotkanie a w meczu zobaczymy co najmniej 3 gole.Powodzenia !


Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzinna: 13:35

Spotkanie:  Guangzhou - Beijing Guoan

Typ: BTS

Kurs: 2.00

Bukmacher:  Bet365

Analiza:

Nadrabiamy zaległości w Chińskiej Super Liga, zaległym meczem będzie hit w którym Guangzhou będzie podejmować Beijing Guoan czyli starcie zeszłorocznego mistrza kraju z wicemistrzem.

Gospodarze zbudowali już ogromną przewagę jak na tą ligę w postaci 10 punktów, jest to komfort ale cały czas wszystko jest w grze. Od początku sezonu zespół nie schodzi z wysokich obrotów w ofensywie – średnia dwóch bramek na mecz to norma, u siebie to samo 10 spotkań i 20 bramek na koncie strzelonych.  Świetnie dysponowana jest dwóch Brazylijczyków Alan - Ricardo Goulart, którzy trafiają z ogromną regularnością. Ten zespół ma ogromne pole manewru i warianty w ataku to widać w statystyka i grze.  U siebie będą grać do przodu, zresztą są do tego stworzeni na tym opiera ich się gra, ostatnio słabsza dyspozycja w defensywie sześć spotkań z rzędu ze straconą bramkę i to z rywalami słabymi oraz mocnymi ale zawsze odpowiadali jak zwykle świetnym atakiem.

Goście bardzo słaby start sezonu, stąd szansa na mistrza już nie mają. Jednak do drugiego miejsca tracą 11 punktów ale mają aż trzy mecze zaległe, tak więc dla nich jest jeszcze szansa na dobry sezon, jednak muszą te trzy mecze spróbować wygrać. To co najważniejsze złapali solidną formę, mniej wpadek, szybsza gra w ofensywie i skuteczniejsza, wreszcie to trio Brazylijskiej zaczyna funkcjonować i jest od razu lepiej i kreatywnej w przodzie.  Obie ekipy nie tak dawno zmierzyły się w pucharze oba mecze wygrali mistrzowie po 2:1 to pokazuje że dzisiejsi goście potrafią się postawić i dziś spróbują to ponownie zrobić, to zdobycia punktów będą potrzebować bramek bo ta ofensywa Guangzhou w  każdej chwili potrafią odwracać losy meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Superliga

Godzinna:  13:35

Spotkanie: Shanghai Shenhua - Guangzhou

Typ: over 3.5

Kurs: 3.00

Bukmacher:  Bet365

Analiza:

Starcie o mistrzostwo tak trzeba nazwać pojedynki w ramach 22-ej serii spotkań w Chińskiej Super Lidze, w którym Shanghai Shenhua będzie podejmować Guangzhou.

Dla gospodarzy to ostatni dzwonek by włączyć się jeszcze do walki o mistrz, 15 punktów przewagi dzisiejszego rywala robi wrażenie ale wszystko jeszcze jest możliwe, jednak bez zwycięstwa zabawa się skończy, trzeba też uciekać rywalom w walce o podium bo tutaj ścisk też jest duży.  Shanghai są wyśmienicie dysponowani przed własną publicznością gdzie nie przegrali już od bardzo dawna a ostatnio strzelają jak z armaty siedem ostatnich strać tutaj to 26 bramki strzelone. Ten atak ma po prostu ogromne pole manewru z wyśmienitym nawet poważna kontuzja Demb Ba w tym nie przeszkadza bo Martins przejął pałeczkę zdobywania bramek  a do pomocy ma  Moreno i  Guarin. Nieźle też jest ostatnio w defensywie ale gdy przyjeżdża tak mocny rywal w ataku to od razu pojawiają się błędy w defensywie i bramki stracone, co pokazał ostatni mecz wiceliderem Jiangsu wygrany 3:2.

Goście jak wspomniałem zbudowali już ogromną przewagę jak na tą ligę, jest to komfort ale cały czas wszystko jest w grze. Od początku sezonu zespół nie schodzi z wysokich obrotów w ofensywie â średnia dwóch bramek na mecz to norma, na wyjeździe e to samo 10 spotkań i 21 bramek na koncie strzelonych. Świetnie dysponowana jest dwóch Brazylijczyków Alan - Ricardo Goulart, którzy trafiają z ogromną regularnością. Ten zespół ma ogromne pole manewru i warianty w ataku to widać w statystyka i grze.  Będą grać do przodu, zresztą są do tego stworzeni na tym opiera ich się gra, ostatnio słabsza dyspozycja w defensywie sześć spotkań z rzędu ze straconą bramkę i to z rywalami słabymi oraz mocnymi ale zawsze odpowiadali jak zwykle świetnym atakiem.       

Dwie ofensywne ekipy, świetnie dysponowane w ataku,  gospodarze oprócz tego że potrzebują zwycięstwa do włączenie się jeszcze do walki to także chcą skończyć tą dominację rywala z którym przegrali tutaj pięć razy z rzędu, do tego będą potrzebować bramek bo raczej po stronie strat coś się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League

13.08.2016 / godz. 12:00

Spotkanie : Kobe : FC Tokio

Typ : FC Tokio

Kurs : 2.80

Bukmacher : Bet365

Analiza :

 

Gospodarze grają w kratkę i przeplatają zwycięstwa z porażkami ale więcej u nich porażek niż zwycięstw , ostatnio polegli z Albirex 1:0 , goście natomiast dwa ostatnie pojedynki to dwa zwycięstwa i liczę na podtrzymanie tej serii tym bardziej że patrząc do H2H drużyna z Kobe im po prostu leży , na 32 pojedynki bilans 17-9-6 i br. 48:27 a tu w Kobe również liczba zwycięstw leży po ich stronie 8-3-4 , na 5 ostatnich pojedynków pomiędzy nimi to 4 wygrane Tokio i remis tak więc nie widzę innej opcji jak zwycięstwo przyjezdnych po fajnym kursie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J League: Gamba Osaka - Vissel Kobe

Gamba posted a fine 2-0 win at Jubilo Iwata last week, the breakthrough and then second goal took a while to come, but they were well on top and could have won by at least two more goals and it feels like someone is in for a bit of a hiding soon.

My notes on last week's game can be read in full below the "good luck", Gamba have got a little swagger back and have been talking all week about their Stage 2 title "charge", they trail leaders Urawa by five points, which is very do-able with the pair due to meet on Matchday 14, but there can be no let up now. Vissel Kobe might argue that they are still in with a slim chance too , being four behind Gamba , but that is a little far fetched and despite me talking a lot about Kobe as a potential challenger for honours in the future, that is more likely to be in the cup(s) or next season in league terms and they need to pick up a little on the road. They will not lack for motivation in the Kansai derby, but Gamba have won 4 of five meetings in Osaka and the last three wins have all been by 2+ goals.

Kobe are a very offensive minded team and are a team full of goals on a going day, which is good for us, as they are unlikely to come and park the bus and they do like, so do Gamba for that matter, to make things difficult for themselves and Vissel have conceded first in three of their last four and conceded six without reply in their last 213 minutes on the road. They arrive without suspended central defender Masahiko Inoha and they will miss him with Gamba starting to fire.

Gamba -0.5 ball 2.05 asian line/Sportmarket

from Clubgowi newsletter

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Płd, K-League

Godzinna: 12:00

Spotkanie: Seoul – Ulsan Hyundai

Typ: over 2.5

Kurs: 1.95

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Na ten weekend zaplanowano tylko jedno spotkanie z Koreańskiej K-League, ale za to bardzo ważne w kontekście walki o wicemistrzostwo.

Seoul przed tygodniem przegrał walką o mistrzostwo przegrywając z liderem Jeonbuk 1:3, pechowy mecze z pechową pierwszą bramką straconą, która wymusiła na nich ofensywną grę z którą nie mieli problemów bo sytuacji było całe mnóstwo ale skuteczność to nie był jej dzień,  oczywiście przy takiej grze nadziewali się na kontry. Zresztą gospodarze bardzo ofensywa ekipa potrafiąca mnóstwo strzelać a formie są bardzo wysokiej nawet ta porażka tego nie zmieniła – w ofensywie szczególnie świetnie funkcjonuje trójką Damjanovic – Adriano – Park łącznie zdobywając dla ekipy 35 bramek.  Problemem w tym sezonie jest defensywa za dużo tracili i będą tracić to jest jeden z gorszych wyników w lidze, u siebie bardzo ofensywnie średnia 3.4 bramki na mecz.  Na pięć kolejek przed końcem mają 9 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem tak więc spraw jest prosta trzeba wygrać i mieć spokój by skupić się na Lidze Mistrzów.

Goście nie są mistrzami w ofensywie, nie strzelają tak dużo jak rywal ale w stosunku bramkowych są na minus -6 to pokazuje słabość w defensywie a to mnie najbardziej interesuje bo będą musieli tutaj atakować i zrobią wiele przestrzeni dla gospodarzy,  dobra wiadomość dla typu też jest taka że na wyjazdach czują się znaczniej lepiej są skuteczniejsi dlatego ofensywa powinna dziś dać radę by coś tutaj trafić.

Ja to widzę tak gospodarze zagrają swoją piłkę, będzie dziś mnóstwo kreatywności, ciekawej gry do przodu i okazji bramkowych, a sytuacja z ostatniej kolejki moim zdaniem się po prostu nie powtórzy to co sobie stworzą będzie wpadać.  Miejsca powinno być jeszcze więcej bo to Ulsan musi atakować i podejmie takie ryzyko bo też ma ciekawą ofensywę a na pewno jak wspomniałem formacja defensywa u gospodarzy bardzo kuleje,  jeśli stracą jako pierwsi bramkę to się otworzą a wówczas Seoul stać tutaj na bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Japonia - J- League Dywizja 2 

Godzinna: 12:00

Spotkanie: Kumamoto - Yokohama FC

Typ: 2

Kurs: 2.45

Bukmacher: bet365

Analiza:

 

Witam. Dziś o godz 12:00 w południe na stadionie Suizenji Stadium dokończenie 30 kolejki pomiędzy Roasso Kumamoto - Yokohama FC

Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują obecnie 16 miejsce z dorobkiem 33 pkt bilans 9-6-14 bramki 31-45. Podopieczni Matomo Kitano przegrali ostatnie 3 mecze ligowe 1-6 z Kitakyushu (dom) , 1-0 z Sapporo (wyjazd) i 1-2 Ehime (dom) nie prezentując w tych meczach zbyt dobrej formy a zwłaszcza u siebie gdzie grają bez kompromisu 6 zwycięstw 0 remisów i 8 porażek bramki 18-24. Ich trener nie ma powodu do optymizmu ich gra wygląda fatalnie zwłaszcza w defensywnie gdzie tracą mnóstwo bramek po prostych błędach i w tym meczu mimo że grają u siebie ciężko będzie wygrać.

Teraz czas na gości a mianowicie na faworyta tego meczu Yokohama FC. Obecnie zajmują 10 miejsce z dorobkiem 40 pkt bilans 11-7-11 bramki 34-35.

W ostatnich 5 meczach wygrali 4 i przegrali 1 ostatnio z drużyną Shimizu 0-2 (dom) Ale goście lepiej grają na wyjazdach niż u siebie gdzie wygrali 3 mecze z rzędu 0-1 z Okayama , 2-3 C-Osaka i 0-2 z Tokyo Verdy. Trener gości ma powodu do zadowolenia. Także mój typ to wygrana gości po wysokim kursie 2.45 Bet365 Pozdrawiam 

Edytowane przez Lubo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Malezja - Pierwsza Liga


Godzinna: 10:45


Spotkanie: DRB-Hicom - Sabah 


Typ: 1


Kurs: 1.83


Bukmacher: bet365


 


Analiza:


 


Witam serdecznie i zapraszam na mecz Ligii Malezyjskiej DRB-Hicom - Sabah  który odbędzie się o godz 10:45. Zaczniemy od gospodarzy a mianowicie zespół DRB Hicom zajmuje obecnie 6 miejsce z dorobkiem 26 pkt bilans 8-2-9 bramki 27-26. W ostatnim wygranym meczu 1-2 z UiTM (wyjazd) trener był zadowolony z postawy swoich podopiecznych zagrali mądrze i przede wszystkim skutecznie w ataku. U siebie grają dosyć przyzwoicie niepokonani od 3 meczy 2 zwyciestwa i 1 remis 


1-0 z Kuala Lumpur 2-0 z Sime Derby i ostatnio 2-2 Kuantan. Więc na swoim obiekcie są mocni i w dzisiejszym meczu licze na nich.


Teraz czas na drużyne gości która przed dzisiejszym meczu zajmuje 9 miejsce z 19pkt bilans 5-4-10  bramki 21-34. Ostatnio nie zachwycają formą szczególnie na wyjezdzie spisują się fatalnie zaledwie 2 zwyciestwa 1 remis i aż 7 porażek bramki 13-24. Więc tracą dużo bramek , dużo błędów w obronie i gdzieś przeczytałem że zagrają bez 4 podstawowych zawodników. W bezpośrednich meczach między tymi drużynami grali 3 razy 2 razy gospodarze byli górą 2-1 i 1-0 i był jeden remis 1-1


Więc gospodarze są zdecydowanym faworytem moim zdaniem są obecnie w lepszej dyspozycji a kurs 1.83 u bukmachera Bet365 jest dosyć ciekawy. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super League

Godzinna: 13:35

Spotkanie: Hebei - Gangzhou

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.35

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

W ekipie beniaminka budowanego za ogromne pieniądze udało się zawodnikom zwolnić trener, tam od dłuższego czasu zaczęto przegrywać byle by pozbyto się opiekuna który miał konflikt z zawodnikami.  Nowy opiekun to spore chyba zaskoczenie Manuel Pellegrini skuszony ogromnym pieniądza przejął zespół.  Powinno to zdecydowanie wobec tego ruszyć w ofensywie gdzie takie gwiazdy jak Lavezzi, Gervinho, Kakuta, Aloisio jestem przekonany że dostaną kredyt zaufania i swobodę bo ma być to zespół strzelający i grający do przodu przy takich transferach i postawienie na Chilijczyka też jest tego dowodem.  Jestem pewien że wróci ta jakość w ofensywie którą prezentowali na początku seoznu a nawet moim zdaniem będzie lepiej.  Tak naprawdę gdyby nie ta seria porażek to mógłby to być mecz o mistrza ale trzeba się skupić na odrobieniu strat do podium a do tego potrzeba zwycięstwa.

Guangzhou gdzieś się zatrzymał w ostatnim czasie w trzech kolejkach zdobył zaledwie dwa punkty i przewaga nad wiceliderem stopniała do 6 oczek.  Coraz więcej jest problemów w defensywie w pięciu ostatnich delegacjach zawsze tracili bramki i to nawet z zamykającym tabele Yatai które jest beznadziejne w grze ofensywnie.  Ofensywa też ostatnio z furą pecha, mnóstwo sytuacji Hangzhou Greentown i nic nie chciało wpadać, widziałem to spotkanie i widać że te ostatnie wpadki spowodowały ze jest tutaj ciśnienie na powrót do gromienia rywali, napierali bardzo ostro rywala nawet kosztem ogromnych luk w defensywie i to od samego początku, mieli też sporo szczęścia że nic nie stracili.  Jestem przekonany że drugiego meczu z tyloma zmarnowanymi sytuacjami to nie powtórzą, bo szansa jak zwykle na zdobycie bramek będą mieli sporo, bo kreowanie to nie jest żaden problem tej ekipy.

Gospodarze będą dziś całkiem inną ekipą, z zaangażowaniem i ta jakość w ofensywie o której wspomniałem będzie dziś widoczna, goście zawsze groźni w ofensywie przez 90 minut w każdej sekundzie są wstanie strzelić bramkę a po ostatnich wpadkach ciśnienie jest ogromne na przełamanie serii, remis ich nie będzie interesował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Azja, Liga Mistrzów

Godzinna: 12:00

Spotkanie: Jeonbuk – Shanghai SIPG

Typ: over 2.5

Kurs: 1.92

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Pierwsze starcie ćwierćfinałowe pomiędzy Shanghai SIPG a Jeonbuk zakończyło się w Chinach bezbramkowym remisem,  w rewanżu już widzę zdecydowanie bramki.  Spotykają się dwie ekipy które grają piłkę do przodu, nastawiono na zdobywanie bramek, pierwszy mecz to też sporo okazji ale brak skuteczności. Dziś wobec takiego wyniku widzę inny scenariusz.  Nie są te ekipy które potrafią z zespołami ofensywnym dobrze bronić czy to na krajowym podwórku czy to w tych rozgrywkach, gospodarze tracili w K-League z każdym z czołówki i nie tylko przynajmniej po bramce.  Zresztą w Lidze Mistrzów też tylko słaby Binh Duong nie strzelił tutaj bramki a inny Chiński zespół też opierający się na grze ofensywnej zremisował tutaj 2:2, Melbourne też znalazło sposób na trafienie podobnie jak Tokyo.  Dziś nie będą się skupiali tylko na defensywie nie ma takiej opcji przy takim wyniku wiadomo jak pierwsi stracą i to dość szybko to ten mecz od razu się otworzy, jak wyjdą na prowadzenie to też wątpię by przestali szukać ataków bo jedna akcja może skończyć się odpadnięciem a nie a się ukryć rywal to gatunek przeciwnika który w każdej minucie dzięki niesamowitym indywidualnością potrafi strzelić bramkę.  Zresztą Jeonbuk ma w swych szeregach również wiele indywidualności, szczególnie mam tu na myśli ten trójką Brazylijski – Edu, Lopes i Leonardo.    Shanghai na krajowym podwórku ciągle walczy o miejsce na podium bo w walce o mistrz już nie liczą ale to że strzelili do tej pory najwięcej bramek świadczy o ich mocy w ofensywie, rywalizację przegrywają na pewno przez słabszą postawę na tyłach od głównych rywali, trudno się jednak dziwić że nie stawia się tutaj na defensywę przy takich zawodnikach jak Hulk, Elkeson, Conca, Kouassi – to sa indywidualności, technika która daje ogromną różnorodność w ataku. Oglądałem ostatni mecz z Beijing Guoan zremisowany 2:2 u siebie i to był typowy mecz tej ekipy czyli mnóstwo zagrożenia w przodzie i mnóstwo błędów i przestrzeni zostawianych na tyłach ten mecz mógł się skończyć jeszcze wyżej. Dziś po prostu nie widzę by ten zespół bronił i miał jakość na tyłach, nie grali tak przez cały sezon i nie zagrają dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Iranska

Godz : 16-00

Spotkanie : Saipa - Gostaresh

Typ : 1

Kurs : 2,1

Buk : Expekt

 

Liga Iranska charakteryzuje sie mala liczba bramek w spotkaniach stad sporo remisow, ale dzis wydaje mi sie ze to gospdarze zgarna cala pule. Sezon rozpoczeli lepiej niz rywal notujac bilans 1-3-1 a jedyna porazka z obecnym liderem w pierwszej kolejce. W Poprzedniej kolejce wywalczyli punkt w ostatnich minutach co na pewno dobrze wplynie na morale druzyny. Gostaresh poki co 3 remisy i 2 porazki a punkty zawdzieczaja glownie defensywie bo sami strzelili tylko jednego gola. Co ciekawe Saipa u siebie jeszcze nie wygrala w tym sezonie a goscie w delegacji jeszcze nie przegrali. Dobry moment na przelamanie tym bardziej, ze w historii spotkan tych ekip opiewajacej na 8 gier, gospodarz jeszcze nie wygral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba zamknął ten temat
  • Gruby unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...