Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Dedaler


Corte

Rekomendowane odpowiedzi

Dedaler

Będę tutaj podawał swoje typy. Jakichś specjalnych zasad nie mam, chociaż chce się trzymać tego, aby nie grać na siłę. Jeśli masz coś do powiedzenia to tylko estetycznie i z sensem. Jeśli chcesz pisać inaczej to zapraszam na PW. Ten temat pokaże jakim jestem typerem. Nie zakładam go po to aby stać się popularnym i lubianym na forum. Liczę na wysoką skuteczność i yield. Jedyny mój problem to brak pieniędzy. Z tego powodu jestem zmuszony do grania wirtualnymi stawkami. Pierwsze typy już wkrótce. Pozdrawiam.

:)

Co za walka



krew się rozlewa..

bolą już kości...

czego się nie robi dla popularności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


esp_real_madrid.gif

# 1.

:arrow: Levante - Real Madrid (22:00)

Typ: Real Madryt @ Kurs : 1,57 @ Stawka : 4j @ BetGun.

Dzisiejsze rewanżowe spotkanie w Copa del Rey pomiędzy Levante a Realem Madryt będzie tylko formalnością dla tych drugich. Goście z Madrytu wygrali pierwszy mecz 8:0 i są już pewni awansu. Z tego też powodu goście wystąpi bez swoich największych gwiazd. Uważam, że nie jest to jednak przeszkodą w tym aby podopieczni Jose Mourinho odnieśli dzisiaj kolejne zwycięstwo. Rezerwy Realu są na bardzo wysokim poziomie. Nie wiem czy można to nazwać rezerwami, ponieważ tacy zawodnicy jak Leon, Canales czy Gago są bardzo utalentowani. Zmiennicy zapewne będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Dlatego też motywacji nie zabraknie. Szanse występu prawdopodobnie dostanie Kaka, który wraca do gry po kontuzji. O gospodarzach nie ma za bardzo co pisać, ponieważ na to nie zasługują. Jedyną ważną informacją jest to, że w składzie Levante zabraknie Felipe Caicedo (N, 12/7). Liczę na skromne zwycięstwo Królewskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...