Skocz do zawartości

Telefon


buli_MKS

Rekomendowane odpowiedzi


Mial ktos stycznosc ze smartfonami z rodziny HTC? Polecane mi sa przez wiele osob, ale rozbieznosc cenowa jest dosc spora. Zastanawiam sie czy warto brac te z nizszej polki, jak chociazby Wildfire... Podobno bateria trzyma 1 dzien, co mnie troche zniecheca... Przy obecnym SE W810i laduje srednio raz na 5 dni :]

Zalezy mi na tym, aby byl GPS, aparat cyfrowy 5Mpix w zupelnosci wystarczy i koniecznie WiFi (potrzebne do pracy dyplomowej). Zadne klapki, nie lubie tez zbytnio otwieranych jak Xperia. Jak macie jakies inne propozycje chetnie poczytam. Do 1000zł.

 

Pozwolilem sobie skorzystac z gotowego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zdecydowalem na HTC HD2, czekam az do salonu przywioza, ale ten testowy co mialem w reku to zrobil na mnie wielkie wrazenie :)) Tylko trzeba to nazwac inaczej: to nie jest telefon z opcjami kompa, tylko to jest komputer z opcja dzwonienia :D%-) Wbrew pozorom ogromna roznica :p 1GHz procek i prawie 500MB pamieci operacyjnej - telefon wrecz smiga w sprawach wifi czy GPS... Oprawa wizualna powala na kolana, szukalem i nie moge znalezc haka, jakiegos minusa (oprocz poniekad baterii). Potestuje go z tydzien, pobawie sie i moze wtedy cos wiecej napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...