Skocz do zawartości

OSCARY GOODBET 5 KATEGORI!!


oksFan

Rekomendowane odpowiedzi

ok. zrobimy tak:

 

typujemy w tym temacie w pięciu kategoriach :

 

1. Odkrycie ( debiut) Roku:

 

2. Sportowy typer roku:

 

3. Pokerzysta roku:

 

4. Moderator roku:

 

5. Ulubieniec Forum 2010 :

 

 

kazdy w tym temacie zgłasza po jednym kandydacie do każdej z kategorii, daje jedno, dwa zdania uzasadnienia oraz do mnie na priv wysyła swojego kandydata JEDYNEGO do forumowicza roku. Do 5 stycznia zbieram głosy, zwyciezca, forumowicz roku dostaje 25zl na MB , najlepsze uzasadnienie 20zl na MB ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


typujemy w tym temacie w pięciu kategoriach :

 

1. Odkrycie ( debiut) Roku: jakos nie bardzo jestem na biezaco,

 

2. Sportowy typer roku: Iras Ofc, grajac przeciwko ma sie mega ROI :D , Sebigi , literkate

 

 

nie ma wymiataczy , taka prawda :)

 

 

3. Pokerzysta roku: Ja , Pers

 

4. Moderator roku: Allo allo

 

5. Ulubieniec Forum 2010 : Iras cool dude :) , Majaszyn pozyczkobiorca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odkrycie ( debiut) Roku: nie ma chyba

 

2. Sportowy typer roku: tez jakoś nie rzucił mi sie w oczy :bz:

 

3. Pokerzysta roku: Pers

 

4. Moderator roku: Herr Flick

 

5. Ulubieniec Forum 2010 : tutaj chyba niespodzianki nie będzie Iras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typujemy w tym temacie w pięciu kategoriach :

 

1. Odkrycie ( debiut) Roku: ?

 

2. Sportowy typer roku: ZIELEmale

 

3. Pokerzysta roku: Pers

 

4. Moderator roku: Flick'u

 

5. Ulubieniec Forum 2010 : Chomik

 

Skoro nic nie wyszło z naszego pomysłu bo widzę że temat stanął to sobie zagłosuję tu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odkrycie ( debiut) Roku:nie znam żadnego takie Usera :zaskoczony: choć ja jestem Debiutantem ,lecz na siebie głosu oddac nie można :)

 

2. Sportowy typer roku:ZIELEmale,solidny typer , który w ostatnim czasie sporo screenów dodawał do działu Nasze wygrane/rzegrane kuponiki :))

 

3. Pokerzysta roku:tu się nie znam ,ale patrząc po wynikach to niech będzie pershing

 

4. Moderator roku:Herr_Flick,zdecydowanie najaktywniejszy MODERATOR

 

5. Ulubieniec Forum 2010 :IRAS ,zabawny :mrgreen: czasami coś mu się fartneło :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odkrycie ( debiut) Roku: Piqenbauer(jest tu niecałe pół roku, lecz wg mnie on zasługuje na Debiutanta w 2010 roku)

 

2. Sportowy typer roku: duncan(nie ma lepszego speca tenisowego od niego)

 

3. Pokerzysta roku: brak(Nie mam pojęcia, nie chcę się kierować opinią innych, więc bez kandydata)

 

4. Moderator roku: Herr_Flick(jak najbardziej, jedyny czerwony, który równocześnie jest czarny i niebieski)

 

5. Ulubieniec Forum 2010 : Iras(coś tu trzeba dodawać?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to może i ja coś napiszę, i tak nic lepszego nie mam do roboty. Machnąłem kilka Ciechanów i faza z wczoraj mi wróciła. Także może nie wszystko być spójnie i ładnie napisane jakby na magistra-humanistę przystało. Za co z góry przepraszam. A no i jak by się nie chciało czytać to wystarczy spojrzeć na pogrubiony tekst i ominąć cały poniższy wywód.

 

Pierwsza kategoria i tu od razu zaczynają się schody, ponieważ tak naprawdę to również jestem świeżak i choć dołączyłem w 2009 roku do yourbet, to tak na dobrą sprawę dopiero w 2010 roku się ujawniłem (skuszony weekendowym typowaniem). I tak od marca przesiedziałem ponad 960 godzin na tym zacnym forum. Wśród tych zacnych ludzi. Niektórych polubiłem innych nie, ale wszystkich szanuję. A jak kogoś uraziłem to przepraszam. Chciałbym też PODZIĘKOWAĆ adminowi, który dodał mnie do niebieskich :piwo: wśród tych wariatów jest całkiem sympatycznie. Tyle wstępem

 

1.Odkrycie (debiut) Roku:

Piqenbauer :wuwu::wuwu::wuwu:

 

Pojawił się już na goodbet. Szybciutko się zaklimatyzował, i dobrze się czuje na forum. Zdobył szacunek u niektórych gdy złoił ich w bezpośrednim pojedynku. Ogólnie zniknął na jakiś czas, plotki mówiły że zgubił się w tłumie na gran derbi. Otarł się nawet o ban, ale powrócił w sumie niedawno. Jest pozytywną postacią, ma 3 pochwałki za pomoc, zdobyte w krótkim czasie. Tak 3maj. Myślę że może powalczyć w tej kategorii.

 

2.Sportowy typer roku:

ZIELEmale :wuwu::wuwu::wuwu:

Choć tak na prawdę wybór jest bardzo ciężki. Jest wiele osób na podobnym poziomie. O tym wyborze przekonał mnie okres gdy peffffffki wchodziły ładnie. A Ziele ruchał co się dało, ale mądrze z ładnym kursidłami.

Pochwalić bym chciał także usera floro_perez któremu nieźle poszedł konkurs żużlowy i typer MŚ 2010 i usera silweck który pocisnął w Super Typerze oraz typera b@rto i usera n3ero (także za wyniki na innych forach)

 

3.Pokerzysta roku:

pershing :wuwu::wuwu::wuwu:

Jak łatwo sprawdzić w sekcji Forum Pokerowe nie napisałem jak dotąd nawet jednego posta. Nie znam się i nie będę tam spamował. Z tego co wiem to pers lubi posiedzieć przy stoliku i ma swoje mniejsze wygrane turniejowe.

 

4.Moderator roku:

Herr_Flick :wuwu::wuwu::wuwu:

Forumowy alo alo świetnie radzi sobie z robotą w swoim dziale. Nie ma opóźnień, nie opier dala sjeee. Jest bardzo często na forum. Ktoś prosi o aktualizację tabelki, to dwa razy nie musi powtarzać. Także Flick według mnie zasługuje na moda roku.

 

5.Ulubieniec Forum 2010 :

ZIELEmale :wuwu::wuwu::wuwu:

Dziwne? Może i tak ale jeżeli to ma być moja opinia to właśnie taka jest. Ziele mam wrażenie, że na tym forum jest 20 h na dobę. Na forum przesiedział tysiące godzin. Jest według mnie jak ten Edzio z Kiepskich, taki wyluzowany jajcarz. No i rapa zapodaje dobrego, do gadańca dorzuci swoje 3 grosze. Ogólnie plus.

Wyróżnić w tej kategorii chciałbym jeszcze Chomika vel Świnkę Morską jak i Irasa pożycza (ucz się tam na tym uksw to mniej o zakładach będziesz myślał)

 

Dziękuję za uwagę. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odkrycie ( debiut) Roku: nie wiem

 

2. Sportowy typer roku: Ziele za ostatni running good

 

3. Pokerzysta roku: jest ich 3: Pers, Dejw vel Bigbraine i Amciek :)) Mam nadzieje, ze za rok bede tu ja %-)

 

4. Moderator roku: Flick

 

5. Ulubieniec Forum 2010 : jasne, że Irek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odkrycie ( debiut) Roku: cięzko, ale cos mi się wydaję że Sebigi w tym roku się zjawił tak na dobre na naszym forum.. :p

 

2. Sportowy typer roku: BePe

 

:k:

 

oczywiście żart %-) Ziele ostatnio ostro jedzie

 

3. Pokerzysta roku: persio

 

4. Moderator roku: DreamT za hokejowy :D i za to że jeszcze sie mu chce w takim wieku %-)

 

5. Ulubieniec Forum 2010 : MALEziele :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam trochę czasu dam swoje nominacje, z krótkim opisikiem :))

 

 

1. Odkrycie ( debiut) Roku: Piqenbauer

Jeżeli patrzeć na odkrycie roku pod względem dołączenia do nas w ostatnim roku i uczestnictwa w życiu forum, to według mnie było tylko dwóch kandydatów. Zarówno Piqe jak i typer1407 zasługują na te wyróżnienie. Osobiście Piqe stawiam jako pierwszego, bo mimo to, że typer podawał kupony i pisał analizy (co ciekawe często z ciekawymi kursami i zarazem trafnymi) to z Piqe mamy więcej wspólnego, bo mimo wszystko shoutbox robi swoje. Jest zdecydowanie bardziej towarzyski niż ten drugi %-) Nasz kochany Piqus zawsze pomoże w trudnej sprawie :)) Według mnie jeżeli chodzi o debiutanta roku to jest to jedyna osoba, która może być na tym miejscu :))

 

2. Sportowy typer roku: Sebigi

Wybór bardzo trudny, bo od każdej dyscypliny mamy kilku dobrych typerów, ale wybierając całokształt daję Sebe. Z przyjemnością przeglądało się jego temat i podbierało niekiedy typy. Do tego doszło ciekawe granie AI, gdzie nie do końca może wszystko wyszło, ale rokowania były dobre :) Tak jak mówiłem, mamy wielu dobrych typerów i według mnie obok Seby wyróżnienie należy się przede wszystkim dla literkate, Muneza czy Ziele.

 

3. Pokerzysta roku: Pershing

Nie gram za dużo w pokera i nie za bardzo znam się na tych wszystkich rzeczach o których większość poker players tutaj mówią, ale oczywiście typowanie tutaj jest raczej bezkonkurencyjne i dajemy to tylko dla potwierdzenia. Oprócz persha widziałem jakie fajne sumki wygrywam amciek i jemu chyba należy się także wyróżnienie.

 

4. Moderator roku: duncan

Kolejny trudny wybór bo jest kilku modów, którzy zasługują na nagrodę :)) Wybieram duncana, bo został jako jedyny w tenisie i daje rade. Nie dość, że temat tenisowy jest prowadzony schludnie i przejrzyście, do tego prowadzi temat z typami. Jeżeli chodzi o tenis to wiadomo do kogo się zwracać. Według mnie nagroda za całokształt powinna trafić do niego. Wyróżnienie m.in. dla DreamT za hokejowy+pomoc w każdej wolnej chwili, chociaż nie ma ich za dużo...

 

5. Ulubieniec Forum 2010 : ZIELEmale

Wybór między Irkiem, a Ziele. Dałem naszego postmana %-) wszędzie go pełno i w sumie bardzo dobrze, rozbawia towarzystwo i nie pożycza jak Irek %-) chociaż tego drugiego też lubimy :)) myślę, że nie ma co się rozpisywać to trzeba zobaczyć %-)

 

 

 

Ogólnie według mnie mało kategorii w tegoroczynych "Telekamerach Goodbet", no ale trudno, za rok trzeba się sprężyć :))%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odkrycie ( debiut) Roku: Sebigi ( zdobyć w rok range typera jako świerzak to osiągniecie wg mnie ;) , ponad to sporo sie udziela %-) )

 

2. Sportowy typer roku: hmm ciężko powiedzieć , kazdy ma jakies tam swoje passe %-) ale moj typ idzie na Zielemale , glownie za trafione remisiki %-)

 

3. Pokerzysta roku: Pershing

 

4. Moderator roku: nie mam pojęcia, każdy wywiązuje sie dobrze, ze swoich zadań, ale jeśli mam głosować to niech to będzie lucas

 

5. Ulubieniec Forum 2010 : Można by wymienić parę osób , co dodają kolorytu, klimatu i rozbawiają forum:D Ziele,Rogal,Pers,Bepe,Mario,Mazur,Lucas,Waciak . Ciężko zdecydować %-) daje głos na Rogala %-)

 

[ Komentarz dodany przez: lucas: 2011-01-08, 19:32 ]

:* %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...