Skocz do zawartości

OSCARY FORUM GOODBET :)


oksFan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako ze kolejny rok powoli mija, chciałem zaproponować małą zabawę, a mianowicie wybór użytkownika ROKU 2010. Swoje propozycje proszę zostawiać w tym temacie oraz ich uzasadnienie. Osoba która dostanie najwięcej głosów wygrywa 25zl na MB , za najlepsze uzasadnienie wybory osobę nagrodzę w postaci 20zł na MB ;) . Głosy zbieram do 5 STYCZNIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mozna na siebie jak sie poda odpowiednie uzasadnienie? :k:

 

 

A tak na serio, to moze jakies kategorie konkursowe i nominacje przez administracje do kazdej kategorii? Nawet bez kasy wtedy, bo tak jedna osobe wybrac to ciezka sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio, to moze jakies kategorie konkursowe i nominacje przez administracje do kazdej kategorii? Nawet bez kasy wtedy, bo tak jedna osobe wybrac to ciezka sprawa...

 

...kiedys amciek sie w to bawił :)) ale teraz za często go nie ma i w sumie chęci też już nie te same pewnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tak: zebrac liste kandydatow i kazdy niech przedstawi dlaczego to on powinien zostac wybrany i jakas komisja (organizator + admini przykladowo) wybiora tego jednego usera.

 

ja jestem otwarty na propozycje od administratorów , tylko akurat teraz ich chyba nie ma :D, Ja od siebie daje dwie nagrody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys było tak:

 

 

były wypisane kategorie... ludzie słali bodajże PW z kandydatami do każdej kategorii dla amcieka (czy jak to tam sie odmienia) %-) i on potem walił to w ankiecie, ktora trwała iles tam dni :))

 

 

przykład tematu

 

http://www.goodbet.pl/kabareciarz-roku-2007-vt3823.htm

 

 

bylbym za czyms podobnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kategorii najlepszy prezent gwiazdkowy dla dziewczyny wygrywaaaaa:

 

Darecki :wuwu: :wuwu: :wuwu:

 

ale i tak farciarzem roku 2010 zostaje:

 

cubbek :wuwu: :wuwu: :wuwu:

 

a tak serio to fajna zabawa może z tego wyniknąć

 

oksFan :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobić kilka kategorii a nie tylko jedną? Tak uhonorowywać tylko jedną osobę to innym będzie przykro :p już nie mówię żeby na kasę ale taka wygrana wybrana przez "naród" to zaszczyt sam w sobie :D Podczepiam się więc pod b@rto. Jako, że czas mam to mogę to nawet zorganizować czy coś takiego.

Poza tym komu by się chciało pisać analizy do wyboru człowieka roku? Cały rok piszę się do spotkań to jeszcze teraz się człowieku męcz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. To ja moze zrobie troche inaczej. Zbieram głosy na priv wysyłane do mnie do 5 stycznia , juz jest pare typow u mnie na skrzynce , zrobie tak ,ze 2 stycznia podam pierwsza trojke , którzy mają najwiecej głosów , oczywiście bez kolejności zajmowanych miejsc i z tej trójki od 2-5 stycznia wybierzecie zwyciesce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobić kilka kategorii a nie tylko jedną? Tak uhonorowywać tylko jedną osobę to innym będzie przykro :p już nie mówię żeby na kasę ale taka wygrana wybrana przez "naród" to zaszczyt sam w sobie :D Podczepiam się więc pod b@rto. Jako, że czas mam to mogę to nawet zorganizować czy coś takiego.

Poza tym komu by się chciało pisać analizy do wyboru człowieka roku? Cały rok piszę się do spotkań to jeszcze teraz się człowieku męcz :p

 

pigenbauher... wiesz fajnie by było uhonorować więcej, ale ja nie jestem admin tu, poprostu robie swój mini konkurs, mam nadzieje, ze ktoś to doceni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oks tu nie chodzi o nagrody według mnie tylko o sam fakt wybrania "naszych telekamer 2010 roku" :k:

 

 

kilkanaście kategorii i się bawimy :))

 

 

//edit

 

ewentualnie zrobić jak kolega mówi, bez nominacji :)) kazdy daje swojego kandydata i potem zliczamy all głosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oks tu nie chodzi o nagrody według mnie tylko o sam fakt wybrania "naszych telekamer 2010 roku" :k:

 

 

kilkanaście kategorii i się bawimy :))

 

 

dobra to moze zrobmy tak................. olewam adminow sam zakładam temat za 2min beda kategorie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za propozycjami w tym temacie np 8 kategorii bo za dużo też nie dobrze

 

według mnie przydałyby się też ukryte posty, żeby nie było na zasadzie ty dasz głos na mnie to ja na ciebie. Można by odkryć dopiero na koniec kto kogo wytypował. a statystyki można by robić na bieżąco. ktoś by miał dostęp do tego w nowym temacie, ale to już mniejszy fun by był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje (a wlasciwie zapozyczone z forum klt.net od ako (mam nadzieje, ze sie nie obrazi)) propo kategorii:

 

1. Najciekawiej piszący użytkownik

Użytkownik którego posty czytasz chętnie, ponieważ ma dużo ciekawego do powiedzenia, ma swoje zdanie którego potrafi bronić

 

2. Najlepiej typujący w dziale "Nasze kupony" oraz "Yield"

Użytkownik który w mijającym roku osiągnął największe sukcesy w typowaniu. Trafność jego przewidywań wywarła na tobie największe wrażenie.

 

3. Najlepszy pokerzysta

Użytkownik, którego wyniki w grach karcianych zrobiły na Tobie najwieksze wrażenie.

 

4.. Najlepszy Debiutant na forum

Użytkownik który przybył na forum w mijającym roku, wiele na nie wniósł i zyskał szacunek dzięki swej dobrej postawie na nim.

 

5. Najlepszy użytkownik (MVP forum)

Użytkownik który w mijającym roku jak nikt inny łączył w sobie wszystkie zalety dobrego forumowicza(wymieńmy np. aktywność, kreatywność, poświęcenie dla forum, kultura osobista) i dlatego śmiało można go uznać userem roku 2010 na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z wcześniejszych lat:

 

1. Kabareciarz/Jajcarz Roku

 

2. Antyusher Roku

 

3. Typer Roku w kategorii: (i mysle o tych ważniejszych sportach)

 

4. Analizator Roku

 

5. Moderator Roku

 

 

do tego może coś z:

 

6. Kolorowy Roku

 

7. Pechowiec Roku

 

8. Wtopa Roku

 

 

 

pomysłów jest fchuj %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...