Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 25.12.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25-12-10 18:00

New York Knicks - Chicago Bulls

Wiecej Punktów - Typ: 2. kwarta

Kurs: 4,00

Buk: Bet-at-home

Analiza:

Witam. Dzisiaj o godzinie 18:00 New York Knicks podejmuje na własnym parkiecie Chicago Bulls. Jestem w kropce typując wynik ten spotkania więc dlatego ciekawym typem i bardzo korzystnym jest to w której kwarcie będzie najwięcej punktów, obstawiając ostatnio taki rodzaj typów, zdziwiła mnie łatwość wchodzenia typów ja drugą kwartę ( obstawiając ostatnie 5 meczy NBA na drugą kwartę 3 weszły bez problemu). Ale przejdźmy do faktów. Otóż ostatnie spotkanie gospodarzy to mecz z Oklahomą:

Oklahoma City « 28 27 23 20 98

New York « 27 36 27 22 112

Jak widać najwięcej punktów padło w drugiej kwarcie. Jeszcze wcześniejszy mecz z Cleveland:

New York « 27 25 22 19 9 102

Cleveland « 21 28 25 19 16 109

Znowu najwięcej punktów w drugiej kwarcie. :)

W przypadku drużyny Chicago jest z tym na przemian raz w pierwszej kwarcie jest najwięcej punktów, a raz w drugiej. Ale zauważyłem, że ilość punktów zależy od tego jakie drużyny ze sobą grają i to, że im drużyny najmocniejsze tym typ na drugą kwartę pewniejszy gdyż drużyny w drugiej kwarcie najbardziej się rozkręcają. Jestem pewny tego typu. No ale wiadomo, że nie ma pewniaków nigdzie, więc zobaczymy wieczorem. Polecam typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-26, 19:02 ]

300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA 25.12.2010 23:00

 

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Miami Heat (z dogrywką)

Typ: Miami Heat

Kurs: 2,44

Buk: Pinnacle Sports

 

Dzisiaj wielki mecz w ktorym zmierza sie dwaj najpowazniejsi pretendenci do wygrania calych rozgrywek a mianowicie Jeziorowcy z Miami Heat. Druzyna Miami jest naszpikowana gwiazdami i swietnie sobie radzi w rozgrywkach, poki co 22 wygrane i 9 porazek. Jednak najwiecdej porazek tyego zespolu mialo miejsce na poczatku sezonu, teraz juz ekipa Miami gra bardzo dobrze i na 10 ostatnich spotkan przegrala tylko raz z rewelacyjnym Dallas 2 punktami. W zespole same gwiazdy z ktorych najwieksi to LeBron James, Dwayne Wade, Chris Bosh czy bardzo dobry center litewski Zydrunas Ilgauskas. Po kontuzji do skladu wrocil Wade wiec zespol zagra dzis w optymalnym skladzie, oczywiscie bez Haslema ktory jest kontuzjowany do konca sezonu.

Lakersi natomiast bilans 21-8 i ich gra nie wyglada jakos szczegolnie imponujaco ostatnimi czasy. 10 ostatnich meczy to bilans 8-2. W slabszej dyspozycji od jakiegos juz czasu jest Kobe Bryant, wobec tego ciezar gry opiera sie na Lamru Odomie, ktory.... dzisiaj wraca do gry po przebytej grypie. No wlasnie zawodnik ten byl chory na grype wobec czego dzisiaj oczywiscie zagra lecz zapewne ta gra nie bedzie wygladac na 100 % jego mozliwosc. Z pewnoscia zawodnik ten jest jeszcze oslabiony. Ostatnio Lakersi dostali baty u siebie z Bucksami az 19 punktami wiec jak widac mozna ich grac na ich terytorium. Histroia meczow granych w LA przemawia oczywiscie za gospodarzami ale w tamtym sezonie byly to wygrane 2 i 3 punktowe. Dzisiaj zespol Miami jest nieporownywalnie silniejszy. Sadze ze w tym sptkaniu lepsza ekipa okaze sie druzyna Miami.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-26, 19:01 ]

144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

25.12.2010 g. 23:00

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Miami Heat

Typ: over 192.5

Kurs: 1,91

Bukmacher: tobet

 

Dzisiaj dojdzie do pierwszej w tym sezonie konfrontacji pomiędzy aktualnym mistrzem ligi (LAL), a ekipą typowaną na nowego mistrza NBA (Miami). Oba zespoły jednak na tę chwilę nie są najlepsze w swoich konferencjach, popnieważ na Wschodzie fantastycznie gra Boston, a na Zachodzie kapitalne otwarcie sezonu kontynuują Spurs i Dallas. W tym meczu na parkiecie będzie prawdziwa śmietanka jeśli chodzi o NBA, zagra trzech najlepszych ligi czyli Bryant, James i Wade (wraca po kontzuji kolana), do tego fantastyczni gracze podkoszowi, czyli Bosh i Gasol. W ekipie gospodarzy nie zagra tylko Ratliff, natomiast u gości Haslem. Według mnie dzisiaj obie ekipy powinny przekroczyć linię oferowaną przez bukmacherów. Wiadomo, że obrona decyduje o wygranych w playoff, natomiast w sezonie zasadniczym można się jeszcze trochę pobawić, tym bardziej jeśli mówimy o drużynach, które awans do fazy playoff zapewnią sobie spokojnie. Lakers ostatnie 5 spotkań to: (d) Milwaukee 79-98, (w) Toronto 120-110, (w) Philadelphia 93-81, (w) Indiana 109-94 i (w) Washington 103-89. Ostatni mecz z Bucks u siebie kompletnie sobie odpuścili i wyszła kompromitacja. Dzisiaj na pewno zrobią już wszystko, aby odnieść zwycięstwo w starciu z "wielką trójką". U siebie Lakers średnio rzucają 107.8 punktów na mecz i tracą 97.9, natomiast w ostatnich 5 grach rzucali średnio 100.8 punktów i tracili 94.4 na mecz. Miami ostatnie 5 spotkań to: (w) Phoenis 95-83, (d) Dallas 96-98, (w) Washington 95-94, (w) Knicks 113-91 i (d) Cleveland 101-95. Na wyjazdach średnio rzucają 991 punktów i tracą 90.5 na mecz, natomiast w ostatnich 5 grach rzucają średnio 100 i tracili 92.2 punktów na mecz. Jeśli chodzi o LA to over padł 5-0-1 in last 6 kiedy grali po 3 lub więcej dniach odpoczynku, natomiast w przypadku Miami over padł 4-1 in last 5 jako road underdog, 6-0 in last kiedy grali z ekipą w rekordem spotkań powyżej .600% i 4-0 in last 4 road kiedy grali z ekipą z rekordem spotkań u siebie powyżej .600%. Dzisiaj będzie to starcie wielkich koszykarskich indywidualności, dlatego myślę, że ciężko będzie zastosować jakieś schematyczne obrony. James i Wade będą się pojedynkować z Bryantem i w zasadzie od ich skuteczności będzie zależeć ten over. Według mnie dzisiaj te ekipy bardziej skupią się na oensywie. Lakersi ostatnio na zmianę underują i overują, a teraz jest kolejka na przekroczenie wystawionej linii punktowej Miam ostatnio łądnie wypunktowało Phoenix, ale dzisiaj będzie im ciężko w obronie przeciwko niezwykle zgranej ekipie Jeziorowców. Według mnie obie ekipy łącznei w tym meczu rzucą co najmniej 193 punkty.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-26, 19:00 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...