Skocz do zawartości

System do hokeja by "edi8"


edi8

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu ( już pod koniec sezonu hokejowego ) wpadłem na pomysł gry jedynie takich meczów, w których w ramach indywidualnych bilansów pary rywali ale za ich ostatnie, czyli poprzednie 4 mecze ligowe ( więc nie H2H !!! ) znajdę takie układy wyników, w których jedna drużyna ma minimum 3 wygrane a druga minimum 3 porażki.

Inaczej mówiąc: bazowałem na krótkookresowej analizie formy a pod uwagę brałem kolejne mecze - bez podziału na dom i wyjazd.

 

Test tego systemu przeprowadziłem w realu, a na pewnym znanym forum bukmacherskim podawałem także te przedmeczowe typy i ich wyniki.

 

Test zakończył się rewelacyjnie: na 21 meczów dobranych do gry wg w/w kryteriów, trafiłem 16 bądź 17 z nich...

 

Może ta metoda przyniesie sukces i w tym sezonie - bo trochę o niej zapomniałem, mając ostatnio w bukmacherce inne, wręcz złotodajne obszary do eksploatowania :lol:

 

Tak więc wręczam tu chętnym wędkę i życzę złowienia na hokejowej tafli swojej złotej rybki...

 

Pzdr.

edi8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema. Znalazłem 4 takie mecze na dzisiaj z kursem powyżej 1.5, więc spróbuję może jakimś systemem zagrać, np. Yankee. Zobaczymy co z tego będzie.

 

PS> Próbowałeś tego w piłce nożne albo jakimś innym sporcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 czy 17 na 21 - nie jest dobrym wynikiem. podejrzewam ze z tych samych meczy dowolniej bym wybral i uzyskal podobny wynik..

 

chyba to napisałeś tylko po to aby zwiększyć swoją liczbę postów.

 

17 na 21 jak dla mnie jest dobrym wynikiem :ok: W sumie też bazuje "na krótkookresowej analizie formy" i to bardzo często (w piłce nożnej), ale z różnym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orson>>> o tym systemie który wczoraj opisałem a który zaprezentowałem wiosną 2008 roku, przypomniałem sobie kilka dni temu.

Po kilku odwołanych ostatnio (przez pogodę) meczach piłkarskich, które totalnie rozwaliły mi bloki w ramach systemu bo obniżyły ich ako - postanowiłem grać teraz głównie sporty halowe a piłkę z krajów gdzie zima nie grozi przełożeniem meczu...

I myśląc o hokeju, przypomniałem sobie o tym opisanym sposobie doboru typów.

Piłkę gram raczej jedynie w opcjach under/over i BTS , więc do piłki tej metody nie stosowałem.

Pzdr.

edi8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi8 a grałes kiedys progresja na remis w hokeju albo p.noznej ??

 

Nie, nigdy nie grałem tych zdarzeń progresją - ale stosują ją w ramach gry opisaną tu metodą

"Musisz przegrać aby wygrać".

Pzdr.

edi8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...