Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] [ Travis ] Typuje - The road to glory!


Travis

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Witam wszystkich w moim nowym temacie. Zaczynam od początku, ponieważ postanowiłem grać z zasadami. Wcześniejszy styl jaki prezentowałem doprowadzał mnie zawsze do przegranej. Stawiałem pod wpływem emocji, a to było najgorsze. Dlatego też, zaczynam nowy rozdział w mojej typerskiej karierze. Trzymam się zasad i nie próbuję się odegrać stawiając cały budżet. Ze względu na to, że pieniądze na grę się skończyły będę grał wirtualnie. Każdy typ będę starał się dobrze przemyśleć. Zaczynam ze stanem konta 100j. No to by było na tyle. Mam nadzieję na wysokie wygrane. Dopóki nie zdyscyplinuję własnej gry to nie będę grał za prawdziwe pieniądze.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


GKS_Belchatow-logo-7DD0737C6F-seeklogo.com.gif



#1. :arrow: Cracovia - GKS Bełchatów (17:45)

Typ: GKS Bełchatów DNB @ Kurs: 1.57 @ Stawka : [7/10] @ Bet365.

 

 

Cracovia okupuje ostatnie miejsce w tabeli i nie zanosi się na to aby sytuacja drużyna z Krakowa się polepszyła. Gospodarze do meczu przystąpią osłabieni. Największe braki są w ofensywie więc to nie wróży dobrze. Zabraknie Radosława Matusiaka, Bartosza Ślusarskiego i Hesdeya Suarta. Do tego dochodzi jeszcze Łukasz Mierzejewski. Goście po zwycięstwie z Polonią Warszawa mają apetyt na kolejne trzy punkty. Aby zaistnieć w tym sezonie Bełchatowianie mecze z takimi rywalami muszą wygrywać. GKS bez większych braków. Nie wystąpi jedynie Mate Lacić. Bardzo dobra wiadomością dla gości jest to, że do składu powraca Marcin Żewłakow. W tym meczu zabezpieczam się zwrotem w razie remisu, ponieważ Bełchatowianie nie grają najlepiej na wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



#1. :arrow: Cracovia - GKS Bełchatów (17:45) :n::n:

Typ: GKS Bełchatów DNB @ Kurs: 1.57 @ Stawka : [7/10] @ Bet365.

 

To co się wydarzyło w tym meczu to jakaś paranoja. Cracovia do 85' przegrywała 0:2. :k:

 

Stan konta: 93j :minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAC-logo-EF6E5E9116-seeklogo.com.gif

 

 

#2.

:arrow: NAC Breda - PSV Eindhoven (20:45)

Typ: Gospodarze strzelą bramkę - Tak @ Kurs: 1.53 @ Stawka : [10/10] @ Expekt.

 

#3 :arrow: NAC Breda - PSV Eindhoven (20:45)

Typ: NAC Breda DNB @ Kurs: 5.50 @ Stawka : [2/10] @ Bet365.

 

Spotkanie NAC Breda kontra PSV Eindhoven zapowiada się bardzo ciekawie. Bukmacherzy faworyzują drużynę gości. Ja w tym meczu przewiduję niespodziankę. Breda to drużyna własnego boiska. Na 8 rozegranych meczów u siebie zdobyli aż 19 punktów. Bilans 6-1-1. Breda w każdym meczu z PSV zdobywała przynajmniej jedną bramkę. W ostatnich 6 meczach Breda wygrała 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2.

:arrow: NAC Breda - PSV Eindhoven (20:45) :t: :t:

Typ: Gospodarze strzelą bramkę - Tak @ Kurs: 1.53 @ Stawka : [10/10] @ Expekt.

 

#3 :arrow: NAC Breda - PSV Eindhoven (20:45) :t: :t:

Typ: NAC Breda DNB @ Kurs: 5.50 @ Stawka : [2/10] @ Bet365.

 

Stan konta: 107.3j :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image-132542-panoV9-jmax.jpg&w=200&h=200&zc=1&q=90

 

 

#4.

:arrow: Borussia Dortmund - Borussia Moenchengladbach (18:30)

Typ: Strzelec bramki - Shinji Kagawa @ Kurs: 2.50 @ Stawka : [3/10] @ Bet365.

 

Mało czasu więc szybko na temat typu. Dzisiejszy rywal Borussii bardzo słaby. Zajmuje ostatnie miejsce w lidze i traci bardzo dużo bramek. Moim zdaniem jest to mecz, w którym gospodarze urządzą sobie festiwal strzelecki. Na pewno zaaplikują rywalowi więcej niż dwie bramki. Kagawa jak dotąd strzelił 6 bramek i jest drugim strzelcem Borussii. Lepszy jest tylko Lucas Barrios. Dziś jest wyśmienita okazja aby Japończyk powiększył swój dorobek strzelecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporting%20Lizbona-FC%20Porto.gif

#5.

:arrow: Sporting CP - FC Porto (22:15)

Typ: FC Porto - Gol przed 52' @ Kurs: 1.83 @ Stawka : [5/10] @ Bet365.

 

Osobiście uważam, że będzie to przedsmak przed Gran Derbi, które odbędzie się w poniedziałek. Dziś na przeciwko siebie staną Sporting Lizbona i FC Porto. Goście w fenomenalnej formie. W tym sezonie nie przegrali oni jeszcze meczu. Ich bilans w lidze wynosi 10-1-0. Robi wrażenie. W czasie jedenastu spotkań jakie rozegrali, zdobyli 27 bramek i stracili zaledwie 4. Przed trzema tygodniami pokonali na własnym boisku aktualnego mistrza - Benfice 5:0. Gospodarze to już nie ten sam zespół co kiedyś. Wcześniej walczyli jak równy z równym ze światowymi gigantami, a teraz mają problemy przy średniakach z własnego podwórka. Aktualnie są na czwartym miejscu, ze stratą trzynastu punktów do Porto. Niczym się nie wyróżniają. Potrafią zagrać dobre spotkanie aby potem przegrać z rywalem sklasyfikowanym dużo niżej. Mój typ jest bardzo ciekawy. FC Porto w poprzednich 17 spotkaniach strzelało bramkę przed 52'. Myślę, że dziś będzie podobnie. Jeśli Porto potrafi wygrać z Benficą 5:0 strzelając do przerwy 3 bramki to dlaczego nie miałoby zrobić tego samego ze Sportingiem. Na moje oko stu procentowa pefffka. :cwaniak: :wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...