Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Moje typy


KrzysiekR

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będę zamieszczał swoje typy.Gram kilka sezonów więc jakieś tam doświadczenie mam.Może ktoś będzie korzystał ; mam taką nadzieję.

 

Na początek taki typ z Pinnacle :

 

Spotkanie:Polonia Bytom-Legia

Typ:1

Kurs:3.55

Buk:Pinnacle

Czas rozpoczęcia :20.00

 

Analiza:To już koniec rundy jesiennej.Tak, to 15 czyli ostatnia kolejka w tej rundzie.W drugim meczu tej kolejki dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Polonią Bytom a Legią Warszawa.Wydaje mi się, że będzie to mecz z podtekstami.Trenerem Polonii Bytom jest przecież były szkoleniowiec Legii Warszawy.. Jan Urban.Myślę, że ten człowiek jak nikt inny wie , jakie są słabe punkty drużyny ze stolicy Polski.Legia Warszawa też nie gra jakiejś wielkiej piłki.W ostatniej kolejce co prawda gracze Macieja Skorży wygrali z Arką Gdynia 3-0 ale kto wie jak potoczył by się mecz gdyby sędzia z Japonii Toma nie podyktował kontrowersyjnego karnego dla Legii Warszawy.Myślę, że gdyby nie ta feralna decyzja ten mecz potoczył by się o wiele inaczej.Polonia Bytom natomiast w ostatniej kolejce sprawiła bardzo dużo kłopotów Lechowi Poznań.Gracze Jose Marii Bakero co prawda wygrali ten mecz ale Polonia Bytom była bardzo bliska wywiezienie z Bułgarskiej cennego remisu. Myślę, że biorąc pod uwagę wszystkie czynniki warto w tym meczu zagrać właśnie na graczy z Bytomia.Dla nich to prestiżowy pojedynek, który moim zdaniem spokojnie wygrają.Polecam Wam zdecydowanie ten typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...