Skocz do zawartości

ATP - Costa do Sauipe, Marseille, San Jose


Gilmour

Rekomendowane odpowiedzi

Costa do Sauipe, Brazil

Draw: 32

Surface: Clay

 

San Jose, United States

Draw: 32

Surface: Indoor Hard

 

 

Marseille, France

Draw: 32

Surface: Indoor Hard

 

Witam wszytskich ;)

 

Widz?, ?e jeszcze nikt nie ruszy? z jednym z moich ulubionych sport?w to ja zaczn?:

 

Ferrero J.C. - Starace P. 1,4 stawka 9/10

 

 

H2H 1:0 dla komara na cegle w zesz?ym roku w Buenos Aires. Mam nadziej?, ?e Carlos wraca do grania na swoim poziomie, przynajmniej na m?czce. W tym turnieju narazie g?adko, aczkolwiek przeciwnicy nie byli wymagaj?cy. W?och na cegle potrafi zagra?, zdziwi? mnie ju? wczoraj wygrywaj?c w dw?ch setach z Arguello, ale Ferrero to ju? inny poziom. Swietny FH, bardzo dobra gra na lini, dobry BH - zreszt? jaki sens jest si? rozpisywa? o grze na cegle zawodnika kt?ry wygral i by? w finale RG. Wiem, ?e to by?o lata temu, ale przecie? zupe?nie nie zapomnia? jak si? gra. Licz?, ?e ten sezon b?dzie pocz?tkiem powrotu do gry Juana a takich zawodnik?w jak Starace powinien ogra? do?? swobodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roddick A. - Spadea V. 1,5 seta kurs 2,9 stawka 1/10

 

Vince gra dobrze w?asciwie tylko w cyklu ameryka?skich tour?w na hardzie. Takim w?a?nie jest turniej z San Jose. W zesz?ym roku mial tam p??fina? przegrany z Hewittem, podobnie zreszta jak Rood kt?ry przegral z Murray'em. Ale nie w tym rzecz, sw?j typ opieram g?ownie na tym, ?e Andy miewa przestoje w grze, jest oczywiscie wielkim faworytem tego meczu ,ale uwa?am, ?e "sta? go" na przegranie seta. Je?eli Vince b?dzie dobrze serwowa? to jest szansa na wygranie jednego seta, nie du?a ale jest. Dlatego stawka skromna.

 

Safin M. - Becker B. +1,5 seta 1,8 stawka 5/10

 

Jak gra Safin wiemy wszyscy, ogromne mo?liowo?ci, piekielny serwis, fh,bh wszystko na na b. wysokim poziomie. Ale, no wlasnie jest jedno ogromne "ale" jego psychika i przestoje w grze. Jak przestaje wpadac w kort zaczynaj? sie schody i Marat cz?sto odpuszcza gema, seta a nie rzadko i ca?y mecz.Uwa?am, ?e Beckera zdecydowanie sta? na urwanie jednego seta a mocno zastanawiam czy nie zagra? skormnie na Niemca po kursie w okolicach 3,0? Stoczyli ju? w tym roku bardzo zaci?ty pojedynek na AO wygrany przez Rosjanina 3:2. My?l?, ?e Niemiec b?dzie pa?al ch?ci? rewan?u. A mo?liow?ci ma spore, serwis bardzo mocny, potrafi sko?czy? z fh, zagra? przy siatce - jednym s?owem du?y talent. Nie zapomne meczu na USO z Agassim - nigdy mu tego nie zapomne ;) 30 lat na karku, a rozklei?em si? jak m?ody..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - San Jose 2007-02-16 21:25

Fish, M - Karlovic, I

Typ :arrow:1

Kurs :arrow:1.78

Buk :arrow:Unibet

 

25-letni Amerykanin Mardy Fish podejmie dzisiaj 2 lata starszego Chorwata Ivo Karlovica. Co przemawia za Fish'em? Ot?? zagra u siebie w kraju, gdzie na pewno b?dzie m?g? liczy? na doping kibic?w, ale przede wszystkim jest w ?wietnej formie. W tym roku zagra? dotychczas w 2 turniejach w Auckland oraz na kortach Melbourne Park w Australian Open. W obydwu z nich zaszed? daleko, osi?gn?? p??fina? w tym pierwszym oraz dotar? a? do ?wier?fina?u AO :szok: , gdzie powstrzyma? go dopiero Andy Roddick :smiech: Karlovic natomiast nic nadzwyczajnego w tym sezonie jeszcze nie pokaza?. Osi?gn?? ?wier?fina? w Chennai(do kt?rego raczej mia? prost? drog?) i na tym koniec... :ups: H2H przemawia jednak za Chorwatem(2:0 dla niego), ale kiedy grali ze sob? Fish nie by? w takiej dyspozycji jak obecnie, dlatego my?l?, ?e czas poprawi? t? niekorzystn? dla niego statystyk? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Costa do Sauipe, Brazil

 

No to dzsiaj finał :

 

G.CANAS - J.C>Ferrero 1 1.78 (profesjonal)

 

Według mnie ten mecz wygra Argentyńczyk po pierwsze dla tego, że posiada lepszy bardziej skuteczny serwis na dużo wyższym poziomie procentowym od Hiszpana. Po drugie dla tego, że od pewnego czasu "komar" nie jest zawodnikiem, który swoje pojedynki wygrywa łatwo, a z takim przeciwnikiem jak Guillermo nie będzie wstanie nawiązać walki w całym spotkaniu. Canas w gazie co widać po wynikach i sposobie rozprawiania się z przeciwnikami w poprzednich rundach. Według mnie CANAS zasłużył na zwycięstwo w całym turnieju po powrocie do gry. Canas come back :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Costa do Sauipe, Brazil

 

No to dzsiaj finał :

 

G.CANAS - J.C>Ferrero 1 1.78 (profesjonal) 7:6 6:2 EASY :]

 

Według mnie ten mecz wygra Argentyńczyk po pierwsze dla tego, że posiada lepszy bardziej skuteczny serwis na dużo wyższym poziomie procentowym od Hiszpana. Po drugie dla tego, że od pewnego czasu "komar" nie jest zawodnikiem, który swoje pojedynki wygrywa łatwo, a z takim przeciwnikiem jak Guillermo nie będzie wstanie nawiązać walki w całym spotkaniu. Canas w gazie co widać po wynikach i sposobie rozprawiania się z przeciwnikami w poprzednich rundach. Według mnie CANAS zasłużył na zwycięstwo w całym turnieju po powrocie do gry. Canas come back :]

 

Wszystko się sprawdziło co napisałem i CANAS wygrał z czego się ogromnie cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...