Skocz do zawartości

Ustawki darmowe


raianbabel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam dostęp do pewnych informacji tyczących się ustawionych meczów. Dziś na przykład weszedł mecz z kursem prawie 3zł.

 

OKS Olsztyn - Stal Stalowa Wola

Typ: 1

Kurs: 2.75

10/10

 

Tu macie adres forum na którym podałem informacje jeszcze przed meczem.

 

http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=2629095&highlight=

 

ewnie się dziwicie dlaczego podaje te typy no więc to zaraz sprostuje.

Otóż ustawka to mecz który jest obstawiany przez mała liczbę osób wiadomo bo to informacja poufna, natomiast ostatnimi czasy jest lepiej zeby takie mecz obstawiało więcej osób wtedy podejrzenie bukmachera o to że mecz jest kombinowany jest nie możliwe dlatego też rozdaje takie ustawki za darmo aby kilkanaście osób to obstawiło i wygrało sobie trochę kasy.

Dlatego też podaje te mecze właśnie wam dziś podałem mecz który swietnie weszedł teraz mam następny mecz kurs około 7zł na pon -srode coś w tych dniach i czekam na osoby które będą chętne na ten mecz. Oczywiście mecze są zupełnie za darmo.

 

Muszę wiedzieć do jutra do godziny 16 ile osób ten mecz będzie obstawiało. Nawet za niska stawke.

Jeśli ktoś będzie na ten mecz chętny to proszę o napisanie emaila do mnie o treści tak, na adres szmnbkmsdk9@gmail.com

Na wszelkie pytania odpowiadam tylko w poście na emailu przyjmuje tylko zgłoszenia na darmowe mecze nie odpowiadam na nie. Osoby które wysla emaila o tej tresci zostana poinformowane kiedy bedzie mecz oraz za jakis czas dostana informacje o meczu do obstawienia na swojego emaila.

 

Przepraszam za błedy ale mam dysleksje.

 

Jeszcze raz informuje że w tym temacie nie sprzedaje meczów tylko się nimi dziele za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mamy pewne doswiadczenie w tych sprawach, powiem jedno, nie warto :)

Kiedys tez wszedl nam niby ustawiony mecz z kursem 15-20, ale pozniejsze juz 0 trafnosci, to nie jest tak, ze jak jest ustawka to na bank tak bedzie, przyczyn nie trafienia fixow jest conajmniej kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta co to za ustwaki po kursie 3 czy 4 zł, po 15-20 typu ht/ft to jest cos :D

 

Zeby nie bylo:

 

c6d9a09391c5fcf0.gif

 

 

eee skoro taki kurs wszedl, do tego ht/ft (!!) to pewnie drugi mecz izi, USTAWKAAA :D :D :D

wybieralem juz se auto :k: ale nie pyklo.

 

8124738be326dd28.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...