Skocz do zawartości

NBA TV


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem fanem najbardziej widowiskowego sportu na swiecie. Niestety C+ (oraz Orange Sport) pokazuja okolo 160 spotkan sezonu zasadniczego, interesuje mnie jakis abonament dostepny w sieci, abym mogl ogladac wiecej spotkan poprzez siec, tylko b.dobra jakosc, a nie szukanie linkow w sieci, etc. Moze ktos podeslac jakies stronki? Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

Jestem fanem najbardziej widowiskowego sportu na swiecie. Niestety C+ (oraz Orange Sport) pokazuja okolo 160 spotkan sezonu zasadniczego, interesuje mnie jakis abonament dostepny w sieci, abym mogl ogladac wiecej spotkan poprzez siec, tylko b.dobra jakosc, a nie szukanie linkow w sieci, etc. Moze ktos podeslac jakies stronki? Z gory dzieki

 

NBA League Pass, można zakupić na oficjalnej stronie nba.com.Jeszcze do rozpoczęcia sezonu zostało z 10-11 dni, lecz już niedługo będzie można zacząć kupować miesięczne pakiety lub od razu na cały sezon.Jakość świetna, nie tnie...wszystko sprawnie.Polecam w 100% :ok:

 

Można wybrać 2 opcje, pierwsza to obraz 4:3, druga to 16:9 z HD, oczywiście różnica cen jest, choć nie wiem jak duża, zobaczymy jak będzie w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ILP można zacząć kupować...wszystkie szczegóły i ceny są tutaj:

 

https://ilp.nba.com/nbalp/secure/registerform

 

Za standardówkę miesięczną prawie 70zł...nie dużo, a można oglądać każde spotkanie oprócz oczywiście tych meczów, które będą pokazywać C+ oraz Orange Sport.

W pierwszym miesiącu chyba skuszę się jednak na Premium...za cały sezon od razu płacić nie będę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobne pytanie tylko czy jest takie coś z meczami premiership?;>

 

Takie rzeczy najlepiej sprawdzać na 'oficjalach'.Jak tak przeglądnąłem stronę to raczej nie ma podobnej usługi, tak więc chyba pozostaje Ci C+ lub internet :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas ogladania, masz do wyboru 5 opcji

400, Kbps, 800 Kbps, 1600Kbps, 3000Kbps, Best Available

Moje lacze to 2.4MB/s, podczas sesji pokerowej ogladam przy opcji 3, jakos obrazu b.dobra, obraz sie nie zacina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jak anulować automatycznie pobieranie z karty, chcę zmienić plan, obecnie mam taki,

NBA League Pass Premium Monthly

LAUNCH LEAGUE PASS

NBA League Pass Premium Playoffs Monthly

 

i co miesiąc pobierają mi parę $$ ( w tym ~ 86zł), wolałbym z góry zapłacić za cały sezon + PO, szukałem na stronce, ale nic nie znalazłem w opcjach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...