Skocz do zawartości

GPRO Game


mbmartin

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny menadżer Formuły 1 ! , rejestrować się ;) :

 

GPRO-Rejestracja

 

Jakby coś to możecie dołączać do drużyny Borucin Racing Team ;)

 

GPRO-Rejestracja

 

Naprawdę polecam , najlepsza gra online w jaką kiedykolwiek grałem. Im dłużej gram tym bardziej mi się podoba ;) Gra wymaga trochę przemyśleń i taktycznych rozwiązań ;) nie to co inne gry. Tutaj Na Prawdę Bardzo Wiele Zależy Od CIEBIE!

 

GPRO-Rejestracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki pedalski test? LOL , Wcale nie trzeba go zdawać , to nie jest obowiązkowe , sam go nie mam zdanego i wielu graczy z najwyższej półki go nie ma zdanego , gdyż jest on trudny. Zdawałem go 3 razy i za każdym razem oblałem ,ale to w tej grze nie jest ważne i niczego nie przynosi, więc o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku każdy się zniechęca ,bo tak na prawdę mało wie o tej grze i nie wie co robić itd. ale z biegiem czasu nabywa się doświadczenia i gra przynosi wielkie przyjemności. Sam tego doświadczyłem , więc wam ją polecam. A gdy się wygrywa wyścig zabrzmiewa hymn Mazurek Dąbrowskiego i jest powód do dumy hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się zaznajomić z tą stroną http://www.serwis-gpro.yoyo.pl/ ,z działem poradnik są tam wskazówki mniej, więcej co należy robić itd.

 

Dziś jest wyścig , więc wypada zrobić kwalifikacje i dobrze ustawić bolid . Za wyścig dostaję się odpowiednią kasę. Liga Rockie jest o tyle dobra ,żeby się zaznajomić spokojnie z grą , gdyż jeśli nie uda się awansować to na kolejny sezon znów się dostaje 30mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...