Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] typy by desert87


desert87

Rekomendowane odpowiedzi

temat typowo rozrywkowy, od pewnego czasu nie gram w necie, jakoś zabrakło weny twórczej...

 

za dużo czasu pochłaniały mi zakłady i zerwałem z nimi na jakiś czas, są lepsze od dziewczyn, możesz zerwać a potem w każdej chwili do nich wrócić a co najważniejsze nie będą miały nic przeciwko :p

 

tipsport ma siedzibę w moim mieście przy barze, także podpis do tematu nie przypadkowy, czasami też STS bądź Fortuna, wszystko ma w zasięgu kilometra... i jaki tu nie grać ? :zaskoczony:

 

typy głównie z piłki i hokeja, choć różnego rodzaju wynalazki również się znajdą, kiedy wrócę do normalnej gry to już w ogóle będzie "egzotycznie"

 

cytując naszego nowego prezydenta, nie jakiego Bronka "dzisiaj otwieramy małego szampana, a za miesiąc bądź dwa będziemy się kąpać w szampanie" ostatnie słowa zmieniłem dla potrzeb własnych, mam nadzieję że "myśliwego" nie urażę :mrgreen:

 

co tam jeszcze ? stawki nie będą porażać, póki będę grał u naziemnych podaję kwoty za jakiego gram czyli 200, 300 złotych, jak przenikniemy w internet zrobię bilans całej gry i przerzucę się na jednostki, jakoś ładniej to wygląda, bardzie pro

 

jak widać jestem otwarty na komentarze, będzie dobrze możecie chwalić, będzie źle opier*** yhy przywrócić do porządku :)

 

i chyba wsioooo... :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 weeks later...

No to dobra, wchodzimy w internet. :c:

 

Na początek kasa pojawiła się w Expekt, wpłaciłem 4,500 złotych. Dzisiaj mamy 20 października, daje sobie czasu do końca listopada, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

#1

 

 

Lyon - Benfica 1 @2,05

 

Stawka: 400 złotych

Buk: Expekt

 

#2

 

Schalke 04 - Hapoel Tel Aviv over 2,5 @1,80

 

Barcelona - Kopenhaga over 2,5 @1,45

 

AKO: 2,61

Stawka: 250 złotych

Buk: Expekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1

 

 

Lyon - Benfica 1 @2,05 2-0 :t:

 

Stawka: 400 złotych

Buk: Expekt

 

+420 złotych :yah:

 

#2

 

Schalke 04 - Hapoel Tel Aviv over 2,5 @1,80 3-1 :t:

 

Barcelona - Kopenhaga over 2,5 @1,45 2-0 :n:

 

AKO: 2,61

Stawka: 250 złotych

Buk: Expekt

 

-250 złotych :nie:

 

Szkoda tej Barcelony, sam sobie winny jestem. Kurs na over 2,5 w Schalke śmiało można było grać w singlu.

 

Dobranoc :yo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

#5

 

Xerez - Villareal B 1 @1,90 3-1 :t:

 

Stawka: 200 złotych

Buk: Expekt

+180 złotych :yah:

 

Dobry dzień !!!

 

A jutro sobota, mnóstwo spotkań. Mam nadzieję że znów parę złotych wpadnie :]

 

Życzę dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#6

 

Pamapol Siatkarz Wielun - Asseco Resovia Rzeszow 2 @1,35

 

TuS N-Lübbecke - TSG Friesenheim 1 @1,30

 

Fiorentina - Bari 1x @1,15

 

AKO: 2,02

Stawka: 250 złotych

Buk: Expekt

 

Póki co taka sklejka, myślę że godna uwagi.

 

Viola w końcu "musi" zacząć wygrywać, Sinisa już wie, że najprawdopodobniej pożegna się z posadą, ponoć ultimatum to 3 pkt. w tym spotkaniu jednak nie mówi się o tym oficjalnie.

 

Lubbecke ma dzisiaj łatwego rywala, choć trochę nie wygodnego. Ostatnie dwa mecze z silnymi rywalami pokazują że powinni odprawiać z kwitkiem takie zespoły jak TSG, przynajmniej na własnej hali.

 

Ressovia ma olbrzymią przewagę kadrową, jednak trochę boje się o to, że ten zespół może mieć problemy z zgraniem. Karuzela transferowa była szalona dla Rzeszowa, memoriał pokazał iż nie jest jeszcze najlepiej w pewnych elementach gry ale trzeba wygrywać z takimi klubami jak Wieluń skoro chcę się myśleć o podium.

 

---

 

Pora spadać się edukować, wrócę ok. 17:00 może zagram jeszcze jakieś single. Myślę o tej Fiorentinie ale kurs @1,73 wręcz mnie odrzuca :zdziwiony:

 

Może ta Wisła w końcu się przebudzi (@1,85) Można też pomyśleć o Ascoli z Serie B również kurs całkiem fajny @1,80. Sporo tego dzisiaj więc zapewne coś zagram.

 

Adijos forum, witaj szkoło... kur*** jak mi się nie chce ! :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...