Skocz do zawartości

Proszę userów o opinię w kwestii bolszewii zakazu hazardu


wasyl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do BePe i innych userów.

BePe jak myślisz długo jeszcze pogramy w necie zanim bolszewia nam zabroni ?

do wejścia w net szykuje się prezesunio Fortuny , ale podobno ma warunek : odciąć Polaków od hazardu internetowego . Oj zapomniał jak to w Czechach można grać u każdego buka beż obostrzeń .

Panowie niedawno byłem w Bułgarii ,

Normalnie istny raj dla fanów kasyn , bukmacherów , pokerromów .Coś wspaniałego naprawdę . Pełny luz bluz jeżeli chodzi o hazard i nikomu to nie przeszkadza.

Mam prawo wydawać kasę gdzie mi się podoba , bo ja ją zarabiam , a bolszewia chce całkowicie odciąć mnie od hazardu !!! he he

Na UE nie ma co liczyć .Dali polskiemu rządowi wolną rękę w tej kwestii i jak rząd zechce to nas pozbawi hazardu i w dup... będzie miał UE.

a prezesunio Fortuny wejdzie do neta wtedy i będzie płacił grzecznie nawet największe podatki.

A nam co pozostanie ?

Fortuna netowa.

Gówniany totolotek i finito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mysle ze dla graczy zarowno u bukmachera jak i w pokera ta ustawa zwisa bo kazdy i tak gra gdzie chce i jak chce na zagranicznych stronach , portalach roomach itp. Aktualnie polska strona nie ma nic do powiedzenia w wladzy wykonawczej tej "hazardowej blokady" chociazby dlatego jak ktos chce to nie problem aby pobrał pieniadze z roomu badz buka bez posrednictwa polskich organow ( bank itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby tak było , ale ciągle się gra ze stresem bo choroba a nóż widelec okrągłogłowym uda się zablokować nam grę u buków :

POWTARZAM MOJA KASA I MAM PRAWO JĄ WYDAWAĆ GDZIE CHCE A BOLSZEWII WON OD TEGO .

już debilny zakaz reklamy hazardu przeforsowali . Piszę debilny nie bez powodu bo pozbawił sport kasy , którą można było wyrwać bukom.

Jejku ile ja się naoglądałem reklam Betclic podczas meczu Juve - Lech i jakoś nie zgłupiałem he he .

ale jak ustawy będą uchwalać matołki to niestety takie prawo będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, ze nawet jesli jakas debilna ustawa przejdzie to i tak bedziemy grali tyle, ze bedzie to czarny rynek, zreszta tak jak jest teraz, nic sie nie zmieni, nie da sie przejac kontroli nad hazardem w necie (oczywiscie hazard = kasyna internetowe). Na pewno nie zrobia nam zamknietego rynku jak u zabojadow, bo Polski rynek jest zbyt maly w porownaniu do francuskiego. Poza tym nie mozna zabronic czegos w panstwie nalezacym do UE skoro UE nie zakazuje gry w internecie. Bylo spotkanie przedstawicieli PFPS z Kapica, na razie zbytnio nic nie wskurali, ale to duzy + dla nas, ze politycy dopuscili do takiego spotkania. Co do poprzednich debilnych ustaw, ktore przygotowano na szybko aby zamazac afere hazardowa i odwrocic uwagi ludzi od skandalu (walka ze zlem, czyms co jest zgubne dla kraju, walka z hazardem, ah jak to pieknie brzmi :lol: ) to pewnie dobrze wszyscy wiecie, ze zawieraly one mase bledow i zakazow w ogole niezgodnych z konstytucja i prawami czlowieka i jakie kary byly za to. Jak na razie wszystko ucichlo, takze spokojnie :D

Mam tutaj na mysli przede wszystkim pokera, ale buka rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buki zagraniczne nie pozwola sobie na to azeby stracily swietnych polskich klientow u nas jest bum na hazard online szczegolnie mocno roskwita poker.Bedzie coraz wiecej promocji azeby zatrzymac graczy u siebie takie moje zdanie :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wejścia w net szykuje się prezesunio Fortuny , ale podobno ma warunek : odciąć Polaków od hazardu internetowego .

Widocznie prezes Fortuny obejrzał film "Kariera Nikosia Dyzmy"i jemu również zamarzyło się za pomocą jednego podpisu, jednej ustawy wykoszenie konkurencji - vide żelatyna i cło zaporowe :)

Jest jeszcze coś w tym gorszego - wkrótce jakiś jeb. debil, złodziej będzie nam tłumaczył w TV że zdanie "wiesz Rysiu robie co mogę tylko ja sam biegam w tej sprawie" nie znaczy to co znaczy :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...