Skocz do zawartości

Internet do lapka ;)


PiqenFrajer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już był taki temat ale chciałbym zasięgnąć wiedzy kogoś lepiej obeznanego w temacie ode mnie. Mam nadzieję, że nie będzie to bolesna wiedza %-)

W każdym razie chodzi o to aby net działał praktycznie wszędzie i w dużym mieście i w mniejszej miejscowości gdzie posiadam swój dom rodzinny :))

Liczę na waszą pomoc i wiele odpowiedzi w tym temacie, ponieważ decyzja do podjęcia coraz bliżej a z wyborem jestem w lesie. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Net w kazdej sieci bedzie Ci dzialal wszedzie, tylko predkosc bedzie rozna. :p W duzym miescie zlapiesz 3G i bedziesz mial duza predkosc, w mniejszej miejscowosci juz nie i net bedzie chodzil w stylu "bicie kotka za pomoca mlotka"... Chociaz moja dziewczyna ma w plusie i w Bialymstoku nie lapie 3G (parter, dookola bloki) a w Siemiatyczach (takie miasteczko ani male ani duze) lapie 3G, chyba kazdy operator udostepnia na stronce mape zasiegu - sprawdz. Zwroc uwage na limit, bo to naprawde wkurrrrr rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są Siemiatycze akurat wiem bo to wcale aż tak daleko ode mnie nie jest :p

I właśnie chodzi o to żeby ta prędkość była dobra a nie jakieś *** itp bo na to szkoda kasy i mojej cierpliwości przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystalem z Neta do lapka przez rok i tak :

 

Play ma najlepsza narazie oferte bodajze 5gb downloadu & uploadu za 49zl net 1megabajt (nie bit jak w netii to nie szybki internet %-) ale 128kb/s pociagnie da sie ogladac mecze %-) )

 

Zasieg zajebisty nawet jak jechalem pociagem ogarnial .

Doladowanie po wykorzystaniu 5gb kosztuje 20zl za 2gb INsta refil dzwonisz i masz %-)

Rzadko ale zdarzaly sie przerywania netu jak byly te huragany ale to z wiadomych przyczyn technicznych ;)

 

Wada ? Modem , zmeczenei materialu powoduje , ze modem sie wygina i najlepiej podlaczac go poprzez kabel ktory daja w zestawie ;) NIC TYLKKO BRAC %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałeś? Znaczy czemu już nie korzystasz? :p

Poza tym w końcu ktoś rzeczowej porady udzielił :mrgreen: Wielkie dzięki i czekam na więcej :))

 

nie uzywam , bo mam juz kabel %-) Ale modem mam takze jak jade gdzies czy cos kupuje sobie karte za 25zl i smigam dalej :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja coś o tym czytałem ze play ma najlepsza oferte i z tego co widze to ma najlepsza oferte a z zasiegiem różnie bywa... niby plus ma najlepszy zasieg ale zdania sa podzielone...

ALE możesz w PLAY skożystac z promocji Sprawdź i Kup i ten internet za 45 zeta mozesz testowac przez 7 dni .

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

 

play 10 GB za 45 zeta

 

Wiec niema co sie pytac ,bo trzeba samemu to sprawdzić , wez sobie na tydzien tego neta ,posprawdzasz jak hula w domu jak hula w poblizu i sie najwiecej dowiesz :p

a jak bedzie ciulowy to oddasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam pleya 10 i mi nie starcza...zasieg spoko czasami sie wylacza co do meczy bywa roznie najlepiej przez buka sie oglonda zdecydowanie najlepszy jest Sportingbet

No ja sobie niewyobrazam zebym miał jakis limit pobierania danych...

masz lepsza predkosc neta i co to jest takie 10 giga. do takiego neta pasuje miec jeszcze jeden normalny bez limitu do kompa stacjonarnego zeby z tamtego pobierac pliki.. bo jak przyjdzie lepsza gre sciagnac to szczyscisz momet takie 10 giga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...