Skocz do zawartości

Dream Match Tennis


PiqenFrajer

Rekomendowane odpowiedzi

Dream Match Tennis Pro to gra stworzona przez Bimbosooft, poświęcona wszystkim fanom tenisa. Gra istnieje od 2005 roku, osobiście gram od 3 dni :mrgreen: i uważam, że gra jest niesamowicie wciągająca.W grze dostępnych jest wiele opcji, ale najfajniejszą jest gra online, konkurowanie z ludźmi z różnych krajów, walka o pozycję w rankingu. Gra oferuję niezwykle dopracowany system gry:



* pełen realizm

* cztery rodzaje odbić piłki + 3 serwisy

* wszystkie nawierzchnie kortów (3x Hard, 1x Grass, 1x Clay, 1x Indoor Carpet)

* zawodnicy do wyboru z czołówki światowej, np. (Nadal, Federer, Sampras, Agassi, Chang itd)

 

Link do pobrania gry: http://www.bimboosoft.com/DMTP/

Oraz patch, który poprawia wygląd gry: http://dmt.prophpbb.com/topic441.html

 

Jeżeli ktoś z was gra lub chciałby zagrać niech ustawia się w tym temacie. Poda swój nick w grze, aby było wiadomo kto jest kim :))

 

W razie jakichkolwiek pytań , piszcie PW lub tu w temacie. Służę pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demo jest bezpłatne. Jeśli chce się mieć full wersję to trzeba zapłacić 19.95$ jak ktoś chce link do strony z kupnem też mogę podać. Ale żeby grac online nie trzeba mieć full wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz mieć jakiegoś przeciwnika. Ugadać się z kimś. Bierzesz log in. Tam wpisujesz GUEST. Wchodząc tam powinno być już wpisane. Potem wymyślasz sobie jakiś nick pod którym będziesz grał. I albo sam tworzysz grę albo dołączasz do kogoś. Mam nadzieję, że jasno wyjaśniłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz grać przez sieć dajesz tak:

LOG IN ->GUEST(powinno być wpisane)-->NICK--->Wybierasz gracza z listy-->JOIN GAME.

 

Jeżeli chcesz hostować:

LOG IN--->GUEST--->NICK---->CREATE GAME--->OK--->czekasz aż ktoś wbije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym na razie nauczyć się w to porządnie grać :p bo niektórzy tak jak np. JA nie umieją dobrze serwować :mrgreen:

A zapisy zrobiłbym jakoś inaczej bo jak każdy tak będzie pisał w postach oddzielnych to się bałagan zrobi i będzie trzeba szukać...Tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...