Skocz do zawartości

Dream Match Tennis


PiqenFrajer

Rekomendowane odpowiedzi

Dream Match Tennis Pro to gra stworzona przez Bimbosooft, poświęcona wszystkim fanom tenisa. Gra istnieje od 2005 roku, osobiście gram od 3 dni :mrgreen: i uważam, że gra jest niesamowicie wciągająca.W grze dostępnych jest wiele opcji, ale najfajniejszą jest gra online, konkurowanie z ludźmi z różnych krajów, walka o pozycję w rankingu. Gra oferuję niezwykle dopracowany system gry:



* pełen realizm

* cztery rodzaje odbić piłki + 3 serwisy

* wszystkie nawierzchnie kortów (3x Hard, 1x Grass, 1x Clay, 1x Indoor Carpet)

* zawodnicy do wyboru z czołówki światowej, np. (Nadal, Federer, Sampras, Agassi, Chang itd)

 

Link do pobrania gry: http://www.bimboosoft.com/DMTP/

Oraz patch, który poprawia wygląd gry: http://dmt.prophpbb.com/topic441.html

 

Jeżeli ktoś z was gra lub chciałby zagrać niech ustawia się w tym temacie. Poda swój nick w grze, aby było wiadomo kto jest kim :))

 

W razie jakichkolwiek pytań , piszcie PW lub tu w temacie. Służę pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demo jest bezpłatne. Jeśli chce się mieć full wersję to trzeba zapłacić 19.95$ jak ktoś chce link do strony z kupnem też mogę podać. Ale żeby grac online nie trzeba mieć full wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz mieć jakiegoś przeciwnika. Ugadać się z kimś. Bierzesz log in. Tam wpisujesz GUEST. Wchodząc tam powinno być już wpisane. Potem wymyślasz sobie jakiś nick pod którym będziesz grał. I albo sam tworzysz grę albo dołączasz do kogoś. Mam nadzieję, że jasno wyjaśniłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz grać przez sieć dajesz tak:

LOG IN ->GUEST(powinno być wpisane)-->NICK--->Wybierasz gracza z listy-->JOIN GAME.

 

Jeżeli chcesz hostować:

LOG IN--->GUEST--->NICK---->CREATE GAME--->OK--->czekasz aż ktoś wbije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym na razie nauczyć się w to porządnie grać :p bo niektórzy tak jak np. JA nie umieją dobrze serwować :mrgreen:

A zapisy zrobiłbym jakoś inaczej bo jak każdy tak będzie pisał w postach oddzielnych to się bałagan zrobi i będzie trzeba szukać...Tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...