Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typer typuje


typer1407

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Koszykówka

Spotkanie: Hiszpania vs Słowenia

Typ: Wygra pierwszą kwartę 1

Kurs: 1,50 :n:

Godzina rozpoczęcia: 17-00

 

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Clijsters vs Williams

Typ: 1 :t:

Kurs: 1,55

Godzina rozpoczęcia: 21-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka

Spotkanie: Hiszpania vs Słowenia

Typ: Wygra pierwszą kwartę 1

Kurs: 1,50 :n:

Godzina rozpoczęcia: 17-00

 

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Clijsters vs Williams

Typ: 1 :t:

Kurs: 1,55

Godzina rozpoczęcia: 21-30

 

Szkoda, że Hiszpanie dopiero później nawrzucali więcej pkt-ów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Korona Ostrołęka vs MKS Przasnysz

Typ: 1X :n:

Kurs: 2,10

Buk: Tobet

Godzina rozpoczęcia: 14-00

Analiza:

Piąta kolejka spotkań w IV lidze mazowieckiej piłki nożnej grupy północnej rozpocznie sie od spotkania pomiędzy pikarzami Korony Ostrołeki, którzy w poprzednim seoznie grali w okręgówce, a zawodnikami MKS-u Przasnysz, którzy w ubiegłym sezonie wlaczyli o najwyższe lokaty na koniec sezonu. Obecny sezon zbyt udanie nie rozpoczął się dla zawodników z Ostraołęki prowadzonych przez Tomasz Słowika. Piłkarze z Ostrołęki mają znakomity stadion mieszczący 5000 widzów, a to do czegoś zobowiązuje. Wracajc do miejsca w tabeli, niestety jest to przedostatnia lokata, a co za tym idzie we wszystkich spotkaniach poczynając od początku sezonu nie wygrali anie jednego meczu. W jedynym jak dotychczas meczy na własnym stadionie przegrali w ostatniej kolejce z Kasztelanem Sierpc 1-3. Mam nadzieję, ze dzś przełamią tą niemoc, bo wracając do spotkania 2 kolejki gdzie grali z Kryształem Glinojeck zespołem teoretycznie słabszym potrafili nawiązac równorzędną walkę, a mecz obfitiwał w dużą ilosc bramek, a zakończył się wynikiem 5-3 dla gospodarzy. Piłkarze MKS-u Przasnysz prowadzeni przez Krzysztofa Butryna zaczęli dobrze sezon. Wygrali 3 spośród 4 meczy odnotowując przy tym tylko jedną przegraną. W ostatnim meczu z Victorią Sulejówek wygrali 2-0 i jak piszą na swojej oficjalnej stronie rozegrali dobre spotkanie, ja uważam, że to jest złe zjawisko i oby nie popadli w zachwyt. Korona potrzebuje pkt-ów i liczę na to, ze dziś powalczy-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Huragan Wołomin - Wisła II Płock

Typ: 1X :plus:

Kurs: 2,01

Buk: Tobet

Godzina rozpoczęcia: 16-00

Analiza:

Jak dla mnie troszkę nieporozumieniem jest wystawienie tak wysokiego kursu na gospodarzy grając czystą jedynkę. Dlatego postaram się Wam wytłumaczyc dlaczego w tym meczu warto zagrac na 1 z podpórką, bo uważam, ze warto. Kilka argumentów przemawiających za pikarzami Huraganu Wołomin. Myślę, że decydującym argumentem jest fakt, ze są wyżej w tabeli od Wisły II Płock, zajmuja 10 miejsce w lidze, a na wlasnym stadionie nie wygrali jeszcze jak dotychczas żadnego spotkania. Zbyt dużym ryzykiem byłoby granie czystej jedynki gdyż władze klubu mogły przesunac kilku zawodników z pierwszej drużyny do rezerw co jest duże wzmcnienie, ale przy braku zgrania może nie zaowocowac ostatecznym sukcesem. Huragan w ostatnim meczu odniósł dotkliwą porazkę, ale podobnie było również z płoccaczanami, którzy pomimo faktu, ze bylo faworyzowaną drużyna przegrali na własnym stadionie 0-2 z MKS-em Ciechanów. Pomocnik zespołu gospodarz Jakub Zasadzińki mówi: ,, Musimy jutro zdobyć trzy punkty. Wisła nie jest jakimś zespołem mocnym, trzy mecze chyba przegrali, mamy wyższe miejsce w tabeli niż oni, więc myślę, że jesteśmy faworytami w tym meczu. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, abyśmy jutro odnieśli zwycięstwo''. Jeżeli piłkarze wyjdą tak samo zmotywowani jak podczas tej wypowiedzi to uważam, ze nic nie stoi na przeszkodzie by przynajmniej wygrac lub zremisowac-powodzenia :plus::plus::plus::plus::plus::plus::plus::plus::plus::plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Nadnarwianka Pułtusk - Kasztelan Sierpc

Typ: X2 :n:

Kurs: 1,78

Buk: Tobet

Godzina rozpoczęcia: 17-00

Analiza:

Spotkanie na szczycie V kolejki IV ligi mazowieckiej grupy północnej. A to dlaczego? Ponieważ oba zespoły zajmują odpowiednio Kasztelan Sieprc 3 miejsce, natomiast Nadnarwianka Pułtusk 4 miejsce. Jak dla mnie sporym nieporozumieniem jest wystawienie takich kursów. Nie rozumiem dlaczego ewentualnie Sierpc stoi na przegranej pozycji przed meczem, postaram sę Wam wytłumaczyc dlaczego warto zagrac na Sieprc chociażby z podpórką. Zajmują wyższe miejsce w tabeli, ponieważ odnotowali na cztery mecze cztery wygrane podobnie jak ich przeciwnicy ale mają lepszy bilans bramlowy co może byc dziś głównym czynnikiem wpływającym na ewentualna wygraną gości. Dobra forma strzelecka jest jednym z głównych atutów piłkarzy proadzonych przez Pawła Dylewskiego. Strzelili 14 bramek co daje średnią ponad 3 bramek strzelonych na spotkanie przy zaledwie tylko czterech straconych. Kasztelan w ostatnim meczu z Koroną Ostrołęka wystąpił w najmocniejszym skladzie co zaowocowało wygraną 3-1. Trener desygnował do pierwszego składu: Ambrochowicz - Mysior, Bojaruniec, Gaul (76’Szulc M.), Brzemiński - Golatowski, Winnicki, Lemanowicz, Praise (85’Gałamaga) - Dzięgie­lewski (86’Paczkowski), Sudomir (86’Zie­liński). Bramki strzelali Bojaruniec (35’), Praise (45’), Winnicki (70’) . Warto tez dodac, że piłkarze z Sieprca we wtorek grali spotkanie z Wichrem Cieszewo w ramach II rundy płockiego Pucharu Polski. O dziwo przegrali 4-2, co było sporą niespodzianke, ale admin oficjalnej strony pisze: ,,Wynik ten jest dla wielu dużym zaskoczeniem. Nasz rywal występuje w lidze okręgowej a Kasztelan z powodzeniem radzi sobie w IV lidze. Myślę, że to jest przemyślane zagranie naszego klubu. Wiele klubów traktuje ten puchar jako zło konieczne. Mecze rozgrywane są w środy, gdzie przeważnie ciężko jest o skompletowanie pełnego składu. W dodatku do ugrania nie jest wiele. Aby przejść do poważnej tury tych rozgrywek trzeba by po drodze wyeliminować wielu rywali, rozgrywać wiele spotkań w niedogodnych terminach, i ryzykować zdrowie piłkarzy, którzy muszą być gotowi na ligę, która dla nas jest priorytetem. W tej chwili nie mamy jeszcze tak szerokiej kadry by z powodzeniem rywalizować na dwóch frontach. Być może pojawią się za chwilę głosy oburzenia, że tak nie można, ale ja osobiście jestem w stanie wybaczyć naszemu klubowi takie taktyczne zagranie, jeśli w kolejnych ligowych spotkaniach nasi piłkarze zagrają z tak dużym zaangażowaniem jak w czterech pierwszych kolejkach'' Ja w 100% zgadzam się z tą wypowiedzią, trener z pewnoscia wystawil drugi zespoł łączac go z zespołami młodzieżowymi. Uważam to za dobre rozwiązanie. Mam nadzieję, że to wpłynie na dzisiejszą postawę w meczu, a piłkarze wyjdą do niego zmotyowowani i odniosą byc moze nawet i wygraną-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nozna

Spotkanie: Stal Stalowa Wola vs Znicz Pruszków

Typ: Under 2,5 bramek

Kurs: 1,68 :plus:

Buk: Tobet

Godzina rozpoczęcia: 16-00

Analiza:

Kolejne spotkania w II lidze piłki nożnej grupy wschodniej czas zaczac, a co za tym idzie należałoby wypatrzec jakieś ciekawe kursy. Ja uważam, że dobry rozwiązaniem byłoby zgaranie underu w meczu powyżej, a dlaczego. Stal Stalowa Wola po dosc słabym początku teraz ostatnio zlapała wiatr w żagle. Po rozegraniu 6 kolejek plasuje się na 12 miejscu w stawce 18 drużyn. W ostatnich dwóch meczach zdobyli 4 pkt-y co przedstawia się na wygraną z Jeziorakiem Iława 3-0. Wtedy to bramki dla dzisiejszych gospodarz zdobywali Daniel Radawiec 7, 43, Jaromir Wieprzęć 27. Jak widac mecz rozstrzygnął się w pierwszej częsci spotkania, natomiast w ostatniej kolejce zremisowali bezbramkowo z zespołem Stali Rzeszów. Jak wiadomo Stal to zespół z ogormnymi tradycjami, jednak ostatnio im nie szło. Warto przypomniec, że w poprzednim seoznie grali w I lidze podobnie jak Znicz jednak ostatecznie spadli. Co do underu uważam, ze jest to dobre rozwiązanie, ponieważ Sławomira Adamusa w jak dotychczas 6 rozegranych meczach strzelili 6 bramek i tyle samo tracąc. Zespół z Pruszkowa jest teoretycznie stawiany w roli faworyta, jednak tez trzeba zauwazyc, ze Stal tak łatwo nie da sie pokonac. Znicz na wyjazdach również nie zachwyca, gdyż jak przestało na lidera powinni wygrac więcej spotkań, a jednak jak się okazało na cztery mecze odnotowwali tylko jedną wygraną przy dwóch remisach oraz jedenj przegranej. Formą strzelcką na wyjeździe również nie zachwycają. W ostatnim meczu wygrali zaledwie 1-0 z OKS-em Olsztyn po bramce Kacpra Tatary. Jak widac te druzyny zbyt dużo nie strzelają, więc dzis bardzo prawdopodobnym rozwiązaniem wydaje się byc under-powodzenia :plus::plus::plus::plus::plus::plus::t::t::t::t::t::t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Djokovic vs Nadal

Typ: Rafael Nadal wygra więcej niż 1 seta-NIE

Kurs: 5,00 :minus:

Buk: Bwin

Godzina rozpoczęcia: 22-30

Analiza:

Finał wielkoszlemowego turnieju US Open, zagrają w nim Hiszpan Rafael Nadal z Serbem Novakiem Djokovicem, jak widac po typie spróbuję Wam wytłumaczyc dlaczego warto zagrac to rozwiązanie, iż Nadal nie wygra więcej niż seta. Uważam, że argumentem przemawiającym za moim typem jest fakt, że Rafa spocznie na laurach, jak sam mówi o Djokovicu: ,, Jest bardzo regularnym zawodnikiem. Może pokonać każdego, gdy gra swój najlepszy tenis. Potrafi posyłać wygrywające uderzenia z każdej części kortu. Bardzo pomaga mu serwis. Nieraz przegrałem z nim na korcie twardym, choć na tej nawierzchni także go pokonywałem. Najwyraźniej czuje szacunek przed rywalem. Z tego co czytam wszyscy zachwyceni są znakomitą formą Hiszpana, ale uważam, że bardzo ciężkim zadaniem jest utrzymanie takiej optymalnej formy przez cały zcas trwania turnieju. Nie wiem jak to wpływa na Hiszpana, ale wszystkie swoje mecze kończyły w 3 setach, jestem ciekawy jak odczucie zmęczenie gdy to Djoko będzie stawiał warunki. Warto też dodac, ze Serb pomimo slabego meczu w I rundzie gdy wygrał z gospodarze Kendrckiem 3-2 z meczu na mecz się rozkręcał, by w półfinale pokonac samego Federrera, przy czym w tamtym meczu obronił kilka meczboli, a to świadczy o klasie zawodnika. Dobry serwis to z pewnośia jego atut. Ostatnie 3 mecze z Nadalem kończyły sie dla niego wygranymi bez straty seta, wiec dzis tez moze bedzie podobnie, już trzymam kciuki za Serba-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Middlesbrough-Burnley

Typ: 1

Kurs: 2,38

Buk: Bet365

Godzina rozpoczęcia: 20-45

Analiza:

W szóstej kolejce spotkań angielskiej Championship dojdzie do spotkania pomiędzy gospodarzami zajmującymi obecnie 20 miejsce w lidze co jest sporą niespodzianką, a drużyną Burnley, która plasuje sie na piątym miejscu. LIczę na to, że po dosc niespodziewanej porażce druzyny Middlesbrough FC z QPR trener Strachan zapowiedział, że nie będzie zmian w składzie, ale, że coś musi się zmienic w ich grze. Gospodarze to drużyna z wielkimi tradycjami, która powinna walczyc o jak najwyzsze lokaty, licze na to, że ten dzisiejszy mecz będzie możliwoscia do przelamania sie. Ostatnie dwa mecze nie ułozyły się po ich myśli, ale warto dodac, ze na własnhym stadionie raz wygrali i zanotowali jedna porażke. Burnley zajmuje 5 miejsce jednak ich ostatnia wygrana z Preston North End 4-3 nie byla zbyt przekonująca. Na spotkanich wyjazdowych Burnley ma bardzo słabe wyniki, nie wygrali żadnego spotkania, a dodatwkowym czynnikiem przemawiającym za ewentualna wygraną gospodarzy jest fakt, że w meczach h2h prowadzą zanotowując jedną wygraną i remis-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Middlesbrough-Burnley

Typ: 1 :t::t::t::jupi::jupi::jupi:

Kurs: 2,38

Buk: Bet365

Godzina rozpoczęcia: 20-45

Analiza:

W szóstej kolejce spotkań angielskiej Championship dojdzie do spotkania pomiędzy gospodarzami zajmującymi obecnie 20 miejsce w lidze co jest sporą niespodzianką, a drużyną Burnley, która plasuje sie na piątym miejscu. LIczę na to, że po dosc niespodziewanej porażce druzyny Middlesbrough FC z QPR trener Strachan zapowiedział, że nie będzie zmian w składzie, ale, że coś musi się zmienic w ich grze. Gospodarze to drużyna z wielkimi tradycjami, która powinna walczyc o jak najwyzsze lokaty, licze na to, że ten dzisiejszy mecz będzie możliwoscia do przelamania sie. Ostatnie dwa mecze nie ułozyły się po ich myśli, ale warto dodac, ze na własnhym stadionie raz wygrali i zanotowali jedna porażke. Burnley zajmuje 5 miejsce jednak ich ostatnia wygrana z Preston North End 4-3 nie byla zbyt przekonująca. Na spotkanich wyjazdowych Burnley ma bardzo słabe wyniki, nie wygrali żadnego spotkania, a dodatwkowym czynnikiem przemawiającym za ewentualna wygraną gospodarzy jest fakt, że w meczach h2h prowadzą zanotowując jedną wygraną i remis-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Arsenal vs Braga

Typ: Over 2,5 bramek :plus:

Kurs: 1,60

Godzina rozpoczęcia: 20-45

 

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Marsylia vs Spartak Moskwa

Typ: 1X :n:

Kurs: 1,10

Godzina rozpoczęcia: 20-45

 

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Shakhtar - Partizan

Typ: 1X :plus:

Kurs: 1,04

Godzina rozpoczęcia: 20-45

 

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: AC Milan vs Auxerre

Typ: Under 3,5 bramek

Kurs: 1,30 :plus:

Godzina rozpoczęcia: 20-45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

 

Spotkanie: Milton Keynes vs Southampton

 

 

Typ: Under 2,5 bramek

 

Kurs: 1,88

 

Buk: Bwin

 

Godzina rozpoczęcia: 20-45

 

Analiza:

 

Zaległe spotkanie angielskiej League One pomiędzy Milton Keynes Dons, a Southampton FC rozpocznie się dziś o 20-45. W tym meczu trudnym zadaniem jest wskazanie faworyta do wygrania, więc idzie na to, że trzeba poszukac innych rozwiązań. Jednym z lepszych rozwiązań co do tego spotkania uważam, że to może byc under, a to dlaczego? Gospodarze zajmują jak narazie 11 miejsce w lidze w stawce 24 drużyn, w meczach na własnym stadionie grają dobrze, ale nie zbyt rewelacyjnie, mają strzelone trzy bramki i jedną straconą. Ostatnie ich dwa mecze kończyły sie wynikami underowymi wiec dzis moze byc podobnie, poniewaz goscie pomimo słabszej lokaty w tabeli są druzyna lepszą. Pewnie mają problemy finansowe, ale na dwa wyjazdowe spotkania przegrali jedno, a w ostatnim meczu przegrali 1-0 z Swindown City, od dwóch kolejek nie moga wygrac meczu, warto przypomniec, ze trzy kolejki wstecz wygrali zdecydowanie 4-0 z Bristol Rovers, jednak mają bardziej wyniki underowe. Mecze h2h są bardziej korzytsne dla gości, ale ja dziś liczę na wyrównany mecz-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...