Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy by Amir Joo (yield za wrzesień +17,52%)


Cymbał Joo

Rekomendowane odpowiedzi

Czarnogóra - Szwajcaria 2 2.880 Pinnacle

stawka: 479.35

ew: 1380,50

 

Według mnie kurs na gości jest odrobinę za duży. Czarnogóra wygrała oba mecze w eliminacjach, więc buki ich faworyzują, ale Szwajcaria to drużyna, która jest w stanie zdobyć dzisiaj Podgoricę. Szwajcaria zebrała ostatnio z Angolami, ale to przecież były baty "planowe". Dzisiaj jest zupełnie inny mecz, bo Helweci chcąc zająć 2 miejsce w grupie muszą tutaj powalczyć. Mecz w okolicach remisu, ze wskazaniem na gości (uwzględniając kurs i możliwości) według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


05b6de2b.jpg

 

 

Zapomniałem podać tego typu wcześniej na forum, a nie chcę potem kombinować z liczeniem yieldu i dzielić na ten faktyczny i ten z tematu. Podaję teraz, a Was za zamieszanie przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Forum: dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach.

 

Po co się człowiek uzewnętrznia na tym forum, skoro to praktycznie bez echa pozostaje? Zero komentarzy, zero wpisów, zero zainteresowania ze strony moderatorów... totalna cisza. Na dożynkach już się więcej dzieje niż tutaj. Uważam, że kilka fajnych typów podałem, jakiś czas temat prowadzę, a w temacie mam przeciąg jak na spotkaniu gospodyń wiejskich w dużym mieście. Bardzo proszę usunąć/zamknąć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...