Skocz do zawartości

Rosja Kontinental Hockey League 2010/2011


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze Dynamo Moskwa to niezbyt zasłużony klub w rosyjskim hokeju. Parę razy tam coś wygrali, ale jest kilka znacznie bardziej utytułowanych jak chociażby Kazań, Lokomotiv czy za czasów ZSRR CSKA Moskwa. Po drugie Dynamo nie jest tak mocne jakby na to wskazywała tabela. Pod koniec sezonu przechodzili ogromny kryzys formy. Po trzecie wygrane Ryżan u siebie to nie żadna mega sensacja. Można się było tego spodziewać, bo Dynamo nawet bez Marcela Hossy ma naprawdę solidny i przede wszystkim zgrany team. Większość tych graczy gra ze sobą praktycznie cały sezon czy to w Dynamie czy reprezentacji. Kilku obcokrajowców tylko pomaga drużynie, w 90% złożonej z Łotyszy. Typ według mnie bez większych szans na wejście. Ryga powinna ogarnąć, a nawet jak im się nie uda to nie wierze w żadne wysokie zwycięstwo gości. Oczywiście widać, że typ konkursowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina : Hokej, Rosja KHL, Conference Semi-finals

Spotkanie : Salavat Ulaev UFA vs AK Bars Kazan

Typ : 2

Kurs : 2.90

Bukmacher : Betsafe

Analiza :

 

Dość niespodziewanie po trzech spotkaniach, dzisiejsze czwarte może okazać się ostatnim w rywalizacji Salavat Ulaev UFA z AK Bars Kazań. Do tej pory bowiem 3-krotnie lepsi byli hokeiści Salavat Ufa. Czy dzisiaj więc uda się im zakończyć tą rywalizację?

Według mnie nie! Bars Kazań to przecież mistrz kraju z dwóch poprzednich sezonów, zespół, który nawet w tych przegranych meczach z Salavat Ufa pokazywał, że jest bardzo mocny i, że nie należy go jeszcze skreślać. Podkreślę również że dwa mecze z trzech przegranych Kazań przegrał w dodatkowym czasie gry więc o jakiejś wielkiej przewadze Ufy nie możemy mówić. Owszem prowadzą 3-0 ale czy ktoś przed tą rywalizacją dałby postawiłby złamanego grosza, że ta rywalizacja zakończy się w 4 odsłonach? Chyba nie. Tym bardziej, że w fazie zasadniczej Kazań potrafił pokonać zespół Salavat Ufa.

Typuje tutaj zwycięstwo gości, wydaje mi się, że będą niesamowicie zdeterminowani by wygrać i zachować szansę na dalszą grę w tym półfinale konferencji wschodniej. Nie wydaje mi się to możliwe, że najlepsza drużyna w ostatnich dwóch sezonach KHL mogła odpaść już na tak wczesnym etapie rozgrywek play-off przegrywając 0-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...