Skocz do zawartości

Historia Waszych nicków na forum


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Heh jeśli on siebie uważa za profesjonaliste to ja też nim byłbym... :smiech:

Ja znam przynajmniej 20 typerów lepszych od niego.. takich, którzy się z tego utrzymują.

I według mnie by wygrywac nie potrzeba jakichś super systemów... wystarczą mecze z dobrym infem, lub dobrze przeanalizowane.

Do tego odpowiednie stawkowanie powiedzmy od 0,5%-2% budżetu i granie singli....

I tacy ludzie naprawde ciągną z tego zyski a nie jak pseudo elitarny typer....

 

Amciek - fajny nick podoba mi sie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Elit zna tylko konkretnych typerów i właśnie robi spis aktualny najlepszych typerów w sieci. Nie miałem do czynienia z w/w typerem więc nie znam.

Tak :D Znasz dwóch zajebistych typerów!!Elit Typer oraz Smyku :lol: Dwóch dzieciaków w jednej osobie :D Co nie Elit?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Elit cały czas czerpie zyski bo jest szczwany lis i nie wszystko ujawnia na forum. Jak byś był bystry to byś zauważył,ze Wielki Elit nie gra wogóle na tym Forum progresją i systemami.

 

To pochwal sie co wygrales jak jestes taki Wielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie neguję tego ,że coś tam możesz wygrywać systemami itp , ale pomyśl jak by było pięknie jak byś się jeszcze nauczył typować.. ile wtedy byś wygrywał ;) a Twój nick na razie

nie odzwierciedla Twoich poczynań w najmniejszym stopniu.. i "typer" powinieneś zamienić na coś innego..

 

 

 

 

Szmalec mój kolego wygrywam cały czas.

 

to czemu parokrotnie tu mówiłeś ,że ostatni miesiąc zakończony plusem to był styczeń ??

i czy dalej znajomi Cię lubią jak zamiast 30% zysku tracą całą zainwestowaną gotówkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden zmoich szanownych znajomychnie stracił bo ja gram tak ,ze nie przegrywam . Nawet powiem Ci co dzisiaj dla swoich zagram. Tylko nie wolno Ci tego zagrać przeciwko mnie.

 

11:00 Francja Holandia 1 1,30

16:30 Japonia Rumunia 1 1,9

 

KURS 2,47 STAWKA 9400zł

----------------------------------------------------------

Tym jednym kuponem już mam 47% a więc zarabiam jak widzisz i tak dalej już gram dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czerpiesz zyski?? Wątpie bo jeszcze nigdzie tego nie widziałem.

Mówisz, że tylko tu nie jesteś na plusie, popatrz na to twoje pseudo dochodowe forum.. ja tam widze same straty.

A co do metody gry? To przy grze małym kapitałem powiedzmy do 5000zł obleci ale później szkoda ryzykować...

A te twoje metody gry kazdy zna, są starsze od Ciebie i nic nowego nie wymyśliłeś.

Jednak i one zawodzą jeśli się ma słabe lub nie wartościowe typy jakie ty grasz...

 

Może kiedyś byłeś na plusie, dla Ciebie wielkim :lol: ale popatrz ile musiałeś włożyć pieniędzy by tyle wygrac!

Powiesz, że ty masz to grasz... ale nie lepiej grać lepsze typy od swoich, które są bardziej dochodowe??

Przykładowo ty wkładasz 8000zł by wygrać 10000 na czysto 2000... a ktoś lepszy od Ciebie włozy 5000 i wygra 10000.... ale według Ciebie ty będziesz lepszy :smiech:

 

I co dalej twierdzisz, że jesteś najlepszy?? Popatrz w necie a nawet na tym forum a zobaczysz, że jest duzo lepszych od Ciebie :roll:

 

 

Wracając do tematu.... ciekaw jestem skąd się wziął nick BPL... :/

Chyba najfajniejszy i najbardziej tajemniczy na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ,ze jesteś jeszcze bardzo " młodym żeglarzem" i mało wiesz o życiu. Jak myślisz skąd się biorą Fortuny ludzi i majatki o ogromnej wartosci. Ja ci powiem.

większość z tych ludzi kiedyś w przyszłosci:

1. Część zarobiła legalnie z racji wykonywanego zawody ( sławni sportowcy, aktorzy ludzie ze światapolityki) 20%

2. Część z nich miała tak zajebiscie bogatych rodziców ,że nie musiała już zarabiać bo majątki ich starych były kolosalne. 10%

3. Pozostali zarobili na wszelkiego rodzaju lewych szybkich interesach i jak to się mówi zarobili swój pierwszy milion i teraz są pełną gębą legalnymi inwestorami-biznesmenami. -70%

Wszyscy Ci ludzie w takiej już pozycji odseperowywują się od reszty społeczeństwa i trzymają się razem bo łączą ich interesy. Inni biedniejsi muszą się do nich dobijać wszelkimi możliwymi sposobami ,ale najczęsciej skazani są na klęskę.

A teraz przechodzimy do sedna sprawy. Otóż taki jeden czy drugi biznesmen mający fuul kasy nie czeka na interes o kursie 1,70 czy 2,50. On inwestuje regularnie bardzo duże kwoty w interesy na 2-5%zysku ale w przeciągu doby czy kilku dni. To są tzw transakcje czy giełdowe czy kazde inne gdzie obrót wysokich pieniędzy gwarantuje im stały %zysk. te kwoty kilku procent od sum jakie oni inwestują zawrociły by Ci w głowie.

Więc nie mów mi ,że nie wiem co znaczy inwestowanie i ,że zarobek z 8000 zł 10000 zł to mało bo to ogromnie dużo i ja nie chce więcej bo chytry dwa razy traci. A powoli można dużo więcej zyskać. To tak jak przy jedzeniu . Jak bedziesz jadł powoli małymi kęsami to zjesz i się najesz,jak zaczniesz jeść pazernie szybko duże kawałki to sią zakrztusisz i jeszcze się udusisz.

Tak więc zrozum ,ze zarabianie to obrót dużymi stawkami i minimalny % zysk . Ale w porównaniu do ogólnych dochodów przeciętego człowieka te sumy sa ogromne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden zmoich szanownych znajomychnie stracił bo ja gram tak ,ze nie przegrywam . Nawet powiem Ci co dzisiaj dla swoich zagram. Tylko nie wolno Ci tego zagrać przeciwko mnie.

 

11:00 Francja Holandia 1 1,30

16:30 Japonia Rumunia 1 1,9

 

KURS 2,47 STAWKA 9400zł

 

Chyba ci nie weszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden zmoich szanownych znajomychnie stracił bo ja gram tak ,ze nie przegrywam . Nawet powiem Ci co dzisiaj dla swoich zagram. Tylko nie wolno Ci tego zagrać przeciwko mnie.

 

11:00 Francja Holandia 1 1,30

16:30 Japonia Rumunia 1 1,9

 

KURS 2,47 STAWKA 9400zł

 

Cytat:

Żaden zmoich szanownych znajomychnie stracił bo ja gram tak ,ze nie przegrywam . Nawet powiem Ci co dzisiaj dla swoich zagram. Tylko nie wolno Ci tego zagrać przeciwko mnie.

 

11:00 Francja Holandia 1 1,30

16:30 Japonia Rumunia 1 1,9

 

KURS 2,47 STAWKA 9400zł

 

 

Chyba ci nie weszło

 

Nie weszło ale to nie mój kupon , bo ja nie podałem stawki.

http://www.yourbet.pl/for...7,100.htm#14086

 

Przykro mi z powodu Twojej choroby Elit :( Niestety Twój chory sagan sprawia że chyba nie możesz pobyć tu z nami dłużej :/ Zgłoś sie do poradni zdrowia psychicznego póki nie jest za późno chłopie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak inwestujesz to zacznij grać na giełdzie... wsadz sobie pieniądze na lokate...

Powiedziałeś mi jak ty to widzisz, teraz powiem Ci jak ja to widze i wiem, że tak jest...

Ludzie, którzy zarabiają na bukmacherce w okresie długo terminowym a nie tak jak ty krótko... grają przede wszystkim za mały procent swojego kapitału 1%-2%, grają single, do których mają sprawdzone informacje lub na ich korzyść grają staty.. i nie grają zdarzeń nie opłacalnych tak jak ty to robisz...

no i większośc takich osób siedzi na zamkniętych forach o których ty pojęcia nawet nie masz....

mówisz o małym procencie zysku... dobra więc na 11 zdarzeń (przykładowo) musisz trafić 10 o kursie 1,10 jak ty to mówisz inwestowanie, jest nieoplacalne gdyż jest nieadekwatne do ryzyka...

powiedzmy osoba, która sie na tym zna zagra 10 zdarzeń o wyższym kursie i trafiając mniej jest na plusie... (nie mówie o kosmicznych kursach rzędem 5 ale powiedzmy 1,7-3,2).

Nie chodziło mi o to, że z 8000 zrobić 10000 to mało (choć za wiele nie jest), jednak mi chodziło o to, że znam w sieci osoby, które robią sobie z 5000 - 10000zł i nie martw się to nie ty... :zdegustowany:

 

W przedstawiony sposób lub podobny gra większość osób odnoszących zyski... no jest jeszcze progresja i surebety, ale do nich wypowiadać się nie będe...

Każda metoda jest dobra jeśli wiesz jak nią grać...

 

"Młody żeglarz" dobitne określenie... ale odpowiem Ci tak:

Może i młody ale lepiej zna sie na tym od Ciebie... i nie potrzebuje tego typu pouczeń gdyż

widząć Twój styl gry, charakter, jak i efekty Twojego pseudo "inwestowania" to szczerze wątpie, że masz o tym jakiekolwiek pojęcie.... :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin17 tracisz czas... napisałeś już kilka obszernych postów a Elit dalej jest najlepszy :p Elit robi piaskownicę z tego forum i przez to traci ono na wartości. Do tego może jakiś niedoświadczony gracz zasugerować się jego stawkami i jeszcze zagra jego typy a potem będzie rozpowiadał kolegom, że największą wtopę miał jak wziął typy z forum yourbet.pl. Prosta piłka - ban i jest spokój. Inaczej ciągle będzie tu komedia a'la świat eg. Elit Typera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin17 tracisz czas... napisałeś już kilka obszernych postów a Elit dalej jest najlepszy Elit robi piaskownicę z tego forum i przez to traci ono na wartości. Do tego może jakiś niedoświadczony gracz zasugerować się jego stawkami i jeszcze zagra jego typy a potem będzie rozpowiadał kolegom, że największą wtopę miał jak wziął typy z forum yourbet.pl. Prosta piłka - ban i jest spokój. Inaczej ciągle będzie tu komedia a'la świat eg. Elit Typera.

:)) :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...