Skocz do zawartości

Internet + TV


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakos pod koniec wrzesnia wracam do Kalisza i musze sprawic sobie neta. Gdzie aktualnie dostane najszybszego i bedzie dobra cena? Aha i jeszcze TV, chcemy z kumplami zamowic tylko pakiet Canal+ ale nie wiem czy tak sie da %-) Bo mamy kablowke i Polsaty, TVn-y i inne gowna sa wiec brakuje tylko canalu+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jaka masz kablowke? bo nie które maja pakiety c+ za np. 30 zł miesiecznie. Tylko że wtedy nie będziesz miał tego 3 kanału który teraz dodali co jest weekendowo. Ale tam są te słabsze mecze :)

A co do neta to najtaniej pewnie jakas sieć osiedlowa, musisz się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka masz kablowke? bo nie które maja pakiety c+ za np. 30 zł miesiecznie. Tylko że wtedy nie będziesz miał tego 3 kanału który teraz dodali co jest weekendowo. Ale tam są te słabsze mecze :)

A co do neta to najtaniej pewnie jakas sieć osiedlowa, musisz się dowiedzieć.

 

Nie mam pojecia %-) Ale ze sportowych to mam na niej: TVP sport, nsport i ES. Jakis czas temu byl PS zamiast ES. Wiec moze bedzie wiedziec jaka to :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus specjalny kanał telewizyjny, Platinium polish Series, z najlepszymi serialami w polsce,

 

Klan( ku klux) Zlotopedalscy, M jak Kupa, Na dobrze i niezle , Plebania, Renczor z Siedliska, same hity z satelity, polecam mam juz go od 5 lat, codziennie go ogladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...